Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość arleta.l
OK MILEMKO;) SPRÓBUJĘ TEGO KOLORKU;) ODPISZĘ JAK MI POSZŁO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta.l
CHCIAŁAM DODAĆ JESZCZE ŻE MAM GRUBE WŁOSY I GĘSTE, CZY MI TA FARBA GARNIER 111 POMOŻE, SKORO UŻYŁAM JUŻ PO ROZJAŚNIANIU FARBY Z PALET PLATYNOWY BLOND, MOŻE LEPIEJ ZAŁOŻYĆ SREBRNY BLOND I MOŻE ON PRZYCHŁODZI MÓJ RUDY ODCIEŃ WŁOSÓW, POMÓŻCIE DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA1423
do arleta.l Farby palette strasznie niszcza wlosy i chyba zle zrobilas ze uzylas , a czy CI pomoze ta farba czy ta nie mam pojęcia :) Mam nadzieje ze Ci sie uda osiagnac swoj wymarzony kolor :) Napisz jak rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami54984
hej, mam pytanie. obecnie na glowie mam balejaz troszke byly pasemka braz juz sie w sumie wyplukaly,i jasne pasemka, a wlosy mam srendi blond tzn odrost juz taki sredni blond ze 3 cm. i teraz pytanie kolezanka doradzila mi,zebym pomlowala kolestonem i polaczyla numerki 12,1 oraz 12,89 z wodą 12% tylko teraz pytanie?ile czasu trzymać na odrostach?a ile na calej glowie?czy moze nie malowac na calej glowie tylko na odrostach,zeby reszta fioletowa nie wyszla,bo to jednak byloby malowanie po jasnych pasemkach....prosze pomocie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA MAJREL
Co da wymieszanie 911 i 901s majliblond przy 9% wodzie? Sam 911 wyszedl ladnie na moje pozolklopomaranczowe wloski, ale po pierwszym myciu poswiata popielu wyplukala sie (a szkoda). Czy diacolor 901 da taka ladna poswiate? Czy kolejnym razem zastosowac ponownie 911 i kolor bedzie jasniutki z poswiata popielu???? Bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA MAJREL
Jeszcze jedno pytanie: czy moze uzyc te wode ktora posiadam tzn. 9% rozcieczona do poziomu 3% do diacoloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keit85
witam jak z tego zrobic blond popielaty czy maijblond wystarczy i nie bede musiała nakładac wczesniej rozjaśniacza? MARIEL POMOCY powiedz jaką wodę użyc,czytam to forum i widze że znasz sie na maksa,pomocy prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=3767549&d=1298378732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie mi. Mam teraz rozjasnione włosy ale niestety znudziły mi się juz i chce troche przyciemnic. Kupilam farbe jasny braz ale wydaje mi sie ze źle sie bede w nim czuła. Doradzcie mi z jakim innym kolorem mam wymieszac by nie byly ani za ciemne i zeby przykryly rozjasniacz, dodam, ze niechce miec zielonych włosow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta.l
do MILENKA 1423 JESTEŚ PEWNA ŻE MI WYJDZIE Z KOLOR CHŁODNY BLOND NA WŁOSKACH JAK ZAŁOŻE TEN GARNIER 111???? CHCIAŁABYM MIEĆ PEWNOŚĆ;)) LICZĘ JESCZE CIĄGLE NA POMOC W TYM PROBLEMIE. CZY KTOŚ JEST MI WSTANIE Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA DORADZIĆ. PROSZĘ. SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak chcialam uzyskac bardzo jasne wlosy, to niestety, zadna farba nie jest w stanie zrobic tak jasnego odciena.. Tylko i wylacznie rozjasniacz, ale to tylko moja opinia. Probowalam wiele farb, ale no niestety tylko moim wlosom sprostal rozjasniacz a mam swoje jasne wlosy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA1423
do arleta.l no i jak zrrobilas ta farba 111 garniera ?? jak wyszło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MILENKA1423 WIDZISZ MAM TE FARBĘ ALE NIE WIEM CZEMU TAK SIĘ BOJĘ JEJ UŻYĆ, ONA TEŻ ROZJAŚNIA ALE BOJE SIĘ ŻEBY MI WŁOSY NIE WYSZŁY W KOLORZE JASNY RUDY BLOND BO MI ZALEŻY NA NAPRAWDĘ CHŁODNYM I JASNYM KOLORZE, WIESZ MIAŁAŚ RACJĘ CO DO TEJ PALLETE, TERAZ MAM TAKIE SUCHE WŁOSY PO NIEJ ŻE SZOK JAK SIANO I CHOĆ UŻYWAM ODŻYWEK DO ROZCZESYWANIA I ODŻYWIENIA TO TAKIE NIJAKIE, PFFFU JUŻ NIGDY PALLETE. WCZORAJ FARBOWAŁAM SWOJEJ MAMIE WŁOSY NA SOCZYSTĄ MALINĘ Z JOANNY I NAPRAWDĘ BARDZO ŁADNIE JEJ CHYCIŁA, PRAWIE TAK SAMO JAK NA OPAKOWANIU, TYLKO Z TYM ŻE MOJA MAMA MA DUŻO JUŻ SIWYCH WŁOSÓW TO TAM TE WŁOSKI BYŁY CIUT JAŚNIEJSZE ALE OGÓLNIE TO NAPRAWDĘ ŚLICZNIE JEJ WYSDZŁY, TAK ŻE ŚMIEM TWIERDZIĆ ŻE CHOĆ JOANNA JEST TAŃSZA OD PALLETE TO WCALE NIE JEST GORSZA. MILENKO JAK TYLKO PODREGENERUJE WŁOSKI TO ZAŁOŻE TEN SUPERJASNY POPIELATY BLOND GARNIERA 111, I DAM CI ZNAĆ. POZDRAWIAM;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata_89
Witam, mam pytanie do ekspertek:) a mianowicie ostatnio troche kombinowałam z włosami i nie jestem zbyt zadowolona z efektu obecnego...A więc: od początku, miałam jasne blond pasemka, bardzo gęste, robione na moim mysim blondzie.Efekt był super prawie jak farbowanie całej głowy.Zapragnęłam całych włosów blond,bo odrosty przy pasemkach mnie wykańczały i te grube pięniądze które niestety trzeba było zapłacic fryzjerce, a ja jestem tylko biedną studentka... niestety na fryzjera mnie nie stac na chwile obecną, wiec postanowiłam ufarbowac się w domu, i tak kupiłam farbę garniera, jakis beżowy super rozjaśniający blond, niestety w miejscu pasemek wyszedł mi szaro- fioletowy, na odrostach, przy skórze głowy złoto-rudy.....Postanowiłam, więc coś z tym zrobi, bo wyglądałam okropnie, kupiłam szampon z palette złoty blond, i wszystko byłoby w miare, gdyby nie to że przy 3 myciu, kolor już się sprał i odrosty mam teraz rudo-żółte, intensywniejsze niż wsześniej, całośc dziwny blond...Poradzcie mi co zrobic zeby uzyskac w miare jednolity kolor, chciałabym mie jasny blond, nie biały, i nie za ciemny, ładny naturalny jaśniutki...Kupi tego polecanego wsyztskim vikinga?czy preference badz escellence?Proszę o rade, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata Kup sobie fioletowy szampon, on troche rozjasnia wlosy, eliminuje zółty odcien, umyj pare razy i zobaczysz a jesli nie to polecam syoss mrozny blon, ten taki najjaśnieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata_89
Dziękuję za porade, tylko niestety posiadam fioletowy szampon i on na moje włosy nie działa niestety....i zastanawiam sie nad doborem farby....Najlepiej takiej zeby mi równo pokryła to wszystko co mam na głowie.Nie wiem czy zaryzykowac ten syoss, czy cos innego??Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA1423
nata_89 KUP SOBIE REGENERUJACA MASAKE MARION MI ZADZIAŁAŁA I TO ŚWIETNIE , WŁOSY ROBIA SIE JASNE I ŁADNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel i dziewczyny prosze moze ktos doradzi, dwa miesiace temy zeszlam u fryzjera zkoloru bardzo ciemny braz na zloty ciemy wrecz rdzawy blond myslalam ze uda sie zeby moj blond byl popielaty chlodny ale ehhh szkoda gadac... teraz mecze sie ztym dziwny kolorem na swoejej glowie, probowalam roznych farb excelance 03 rozjasniajacy popielaty ale nie zrobilo to na moich wlochacg prawie rzadnej roznicy ciagle zlote rdzawe brzydkie potem nutrisse rozjasniajacy popietaly 10.1 juz troszke leipeij ale i tak ciagle rude. juz sama nie wiem co zrobic nie chce ich potraktowac rozjasniaczem bo sa rdzawe ale nie ciemne i szkoda mi ch, cale szcescie ze sa suuuper wytrzymale i nadal blyszczace i zdrowe, prosze poradzccie jak ochodzic ten kolor ale nie przyciemniac, probowalam tez na pasemku Vikinga ale zrobil sie popristu ciemny jakis jak braz nawet az w szoku bylam... prosze pomocy chciala bym jak m.socha abo jakis inny stonowany znimny naturaly blondzik... prosze niech ktos odpisze mirabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MILENKA DZISIAJ NAŁOŻYŁAM TE FARBĘ GARNIER 111 SUPER JASNY POPIELATY BLOND I WŁOSY PO NIM MI NIE ROZJAŚNIAŁY, JEDYNIE TO TROCHĘ KOLOR CHŁODNY SIĘ ZROBIŁ CO MNIE TEŻ CIESZY. MOŻE WYNIKI NIE SĄ REWELACYJNE ALE JAK NA RAZIE JESTEM ZADOWOLONA I NA PEWNO SPRÓBUJĘ ZA JAKIŚ CZAS JESZCZE RAZ JĄ NAŁOŻYĆ TO MOŻE MI COŚ ROZJAŚNI. DZIĘKUJE ZA POMOC A INNYM POLECAM FARBĘ GARNIER 111 SUPER JASNY POPIELATY BLOND PONIEWAŻ NIE MA PO NIM RUDYCH WŁOSÓW I NIE NISZCZY WŁOSÓW W PORÓWNANIU DO PALLETE CZY JOANNY, WIEM TO Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA I POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
Dziewczyny,poradzcie !Zawsze korzystam z uslug fryzjera ,ale tydzien temu koloryzowalam sobie wlosy sama.Oczywiscie z efektu nie jestem zbyt zadowolona.Moj naturalny kolor to sredni blond .Przed samodzielnym malowaniem mialam kolor jasny braz z blond refleksami.Po farbowaniu widoczne sa pasemka ,lecz kolor wyszedl okropnie mysi,taki szaro-bury ,a pasemka troszeczke wpadaja w rudy.Jednym slowem mam na glowie cos mysiego z dodatkiem jajecznicy.Jutro ma wazny wyjazd , a moja fryzjerka wyznaczyla mi termin dopiero na poniedzialek.Mieszkam w bardzo malym miasteczku,wiadomo -brak fryzjera.Dlatego musze biec do sklepu po jakas farbe i ratowac sie sama.Doradzcie jaki odcien i jakiej firmy farbe polecacie? Chce miec kolor jasny ,ale naturalny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
ojj, nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby wipes może spróbuj londa color blend świetlany blond 18, to tylko taka dorada, na 100% nie jestem pewna, miałam ją raz i wyszły mi włoski w blondzie nie zimnym ani nie ciepłym, zawsze można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
Dziekuje Kochana,nie wiem tylko czy te farbe dostane w mojej drogerii, bo mieszkam w Hiszpanii.Nigdy nie zwracalam uwagi na farby do wlosow,(bo zawsze korzystalam z uslug fachowca),ale z tego co sie orientuje to najwiekszy wybor jest w miejscowym Schleckerze.Dostepne marki ,ktore zauwazylam na polce to :LOreal,Garnier,Llongueras,Eugene Perma-ta ostatnia marka nie wzbudzila we mnie zaufania,bo byla podejrzanie tania.Moze znacie opinie o tej marce,ktos uzywal koloryzacji do wlosow tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaca
Droga Majrel Jaką farbą Loreal , najlepiej profesjonalną można uzyskać taki kolor http://pomponik.pl/galerie/zdjecie-dnia/zdjecie-dnia/zdjecie,1426690,1 i gdybym go chciała jednak w trochę jaśniejszej wersji, bardziej złocistej to też proszę o radę, bo jeszcze nie jestem pewna czy aż tak intensywnie miedziane bym chciała. Jaką farbę i jaki oxydant , mam włosy w średnim blondzie. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×