Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Beti_Beti
Majrel kochana jak dobrze że znowu się pojawiłaś:) Ja również bardzo Cię proszę o poradę.... Mam włosy b. b. jaśniutkie, z góry mocno spłowiałe przez lata farbowane kolestonem i majiblondem. Ale mam już dość mocno rozjaśniających farb i chciałabym uzyskać bardziej naturalny odcień, taki na poziomie 9. W tym celu użyłam mieszanki viking i hollywood. Niestety włosy bardzo nieznacznie się przyciemniły, zrobiły się takie przezroczysto-siwe. Doradź proszę jakiej najlepiej delikatnej farby użyć (lub jakiej mieszanki) żeby uzyskać ładny naturalny, nie złoty, jasny blond. Dodam że odrost nawet dość ładnie mi złapał, więc może być woda 6% . Może coś w tym rodzaju:) http://www.forbes.com/2009/05/27/moss-bundchen-klum-business-media-models_slide_10.html Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do amelina- wlosy siwe trudno jest pokryc jasnym blondem , tzn czesto bardzo jasne blondy rozpraszaja siwizne ale jej nie pokrywaja , problem w tym ze sa farby przeznaczone do siwych wlosow np z loreala color supreme ale jesli sie ma ich ponad 80% , ja ci radze uzyc wellatonu ktory bardziej rozjasni i powinien przykryc siwe, odcien wellatonu 12/1 - cla tubka pomieszaj z polowka 12/0 powinno byc jasniutko i podobnie do preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beti beti- podobny odcien mozesz uzyskac stosujac preference odcien M - Baikal lub odcien scandynavie, z tym ze scandynavie preference jest dosc jasnym blondem, bardziej jako jasny blond wyjdzie M - Baikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do cieply blond - efekt jak na ostatnim zdjeciu powinien dac preference X champagne, lub odcien 9.3 excellence creme lub 9.03 majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dycia 55 - podobny odcien do tego na fotach ma nowy odcien farby prefernce loreala o nazwie Paris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti_Beti
Dziękuję za szybką odpowiedź, ale ja właśnie chciałabym lekko moje sfatygowane włosy przyciemnić. I zależy mi na delikatnej koloryzacji. A czy Twoim zdaniem farby Inoa rzeczywiście są takie dobre i delikatne? Czy chłodne blondy na poziomie 9 i 10 ładnie wychodzą? Mam na myśli odcień 9,2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beti beti- to fakt Inoa to bardzo delikatna farba i wlosy po niej sa naprawde nawilzone z tym ze odcien 9.2 na twoje dosc jasne i juz przetrawione blondem wlosy moze wyjsc z różową poswiata, jak juz to polecam inoa odcien 8.13 lub mieszanke 9.2 z 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silkeeeee
droga Mrjrel, prosze o porade... chcialabym uzyskac kolor blond jak na zdjeciu http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura489814.htm moj naturalny kolor to ciemny blond, ale rozjasniany rozjasniaczem ELGON bez amoniaku z woda 9% i na to polozone mam majirel 10,21, jednak kolor jest troszke za jasny i chyba wolalabym troszke bardziej zimny, co musze polozyc nastepnym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_beti
Bardzo Ci dziękuję za radę:) Jesteś niezastąpiona:) A powiedz mi jeszcze, gdyby ten mix 9,1 z 9,2 okazał się kiedyś w przyszłości troszkę zbyt ciemny to mogę zmieszać 10,1 z 9,2.....? I jak wczoraj farbowałam recital preference to jak długo powinnam odczekać żeby zastosować farbę Inoa...? Z góry dziękuję i miłego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dycia55
A z farby majirel jak mogłabym uzyskać podobny odcień? Bo wolałabym jednak profesjonalne farby. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silkeeeee
Majrel, dodam jeszcze ze blond wlosy mam juz od dawie dawna nie wiem czym byly robione u fryzjera ale nie bylam zadowolona bo zawsze mialam zolty odrost mimo ze wczesniej byl on rozjasniony i zeby go troche zniwelowac stosowalam viking. Teraz odrost nie jest zolty po tym 10,21 ale wlosy troche podchodza pod rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dycia- z majirela odcien 5.11 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do silke - mozesz po rozjasnianiu polozyc odcien np farby z firmy alfaparf evolution 9.21 zmieszanej z 9.1 z woda 6% lub mairel 9.13 lub luocolor 9.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beti beti- jesli ta mieszanka bylaby z ciemna to mozesz pomieszac inoa 10.1 z 9.2 ale blondy z Inoa wychodza dosc jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunio chocolate
Ale cudownie, że jesteś Majrel!!!!!! Potrzebuję Twojej pomocy w powrocie do mojego koloru-ciemny brąz, a od roku farbowałam je na platynę. Moje włosy są po prostu wykończone!!! Dziś ostatni raz je farbowałam- wella 12.89-bo miałam jeszcze tą farbę i jakoś szkoda mi było ją wyrzucić, ale był to kolejny mój błąd bo włosy zostają mi już w dłniach-gumeczki....:( Proszę! Powiedz mi jak wrócić do brązu-chłodnego? Jaki toner dać bo farba jakakolwiek rozpuści mi je do końca......:( :( Cieplutko Cię pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silkeee
dziekuje :) chyba sprobuje luocolor moze ewentualnie majirel, rozumiem ze woda 6%? a jezeli odrost mam zolty zawsze po rozjasnieniu to luocolor 9,12 zneutralizuje go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_beti
Bardzo dziękuję raz jeszcze:) Cieszę się że wróciłaś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silkeee
a jesli bym chciala sprobowac alfaparf to zmieszac te dwa odcienie po polowie? i jescze pytanie ktora z nich jest najlagodniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaca
Droga Marjel Polozylam na wlosy mieszanke majirel cala 8.34 plus polowke 8.3 , kolor wyszedl ladny, nasycony ale tylko na kilku centymetrach od skory (zdrowe wlosy) i wewnetrzne czesci wlosow, natomiast te zewnetrzne warstwy sa wyplowiale, jasniejsze i mam wrazenie ze prawie nie przyjely miedzianego odcienia. Co zrobic, aby przy nastepnym farbowaniu uniknac takiej roznicy kolorow. Chcialabym zostac przy kolorze na poziomie 8.3 ale z mniejsza iloscia lub bez miedzi. Czy zastosowac inna technike nakladania, bo mam tez wrazenie ze te zdrowe wlosy bardzo mocno absorbuja farbe, tuz przy skroniach wyszly intensywnie miedziane (nie mam siwych) a to mi sie nie podoba. I jeszcze jedno pytanie, co sie stanie gdy naloze farbe na wilgotne wlosy, poltorej tubki jest dla mnie na styk, mam bardzo geste, falowane i suche wlosy. Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunio chocolate
Majrel! Co myślisz bym na swoje"gumowe" jasne włosy dała Wella Color Touch 7/89??? Czy nie będzie zbyt szary? a może odcień będzie zielonkawy? Najfajniej na moich włosach wyglądała Wella koleston 12.89, szarość po 1 lub 2 myciu znikała i były fajne, a co myślisz o Wella Color Touch 7/89? Chcę mieć brązik, ale by nie był złoty czy coś z pomasrańczą....i nie czarne... Czy to wogóle bezpieczne dla moich włosów>? Będę je znów na któciótko ścinać, ale tak czy inaczej jakoś muszę je przyciemnić. Poradź mi proszę!!! Moja DESECZKO!!!! (ratunkowa :) ) Buźka! Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunio chocolate
A jak wyszedłby kolor 7/7 z welli color touch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunio chocolate
Kochana i jeszcze jeden jest tam ciekwy kolor 88/07, proszę pomóż!!!!! Co wybrać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel dziekuje ci bardzo za odpowiedz, jednakze moj wybor padl na goldwell oxycur platin, dokupilam do niego wode 6% gdyz z natury wlosy mam raczej delikatne i cienkie wiec boje sie stosowac silniejszego oxydantu. Jakis miesiac temu mialam robiony balejaz i do rozjasniania fryzjerka uzyla oxycur platin na wodzie 6%, obie bylysmy zadowolone z efektu rozjasnienia chociaz oprocz zimnego odcienia blondu wyszlo pare zlotawych kosmykow. Obecnie balejaz juz "spral" sie i mam teraz blond-rudawe wlosy z odrostem, zamierzam rozjasnic odrosty i polozyc na wlosy farbe blond w odcieniach popielu, i tutaj prosze cie o porade, z tego co pamietam fryzjerka mowila mi, zeby nie stosowac pozniej zadnych farb w odcieniach popielu bo wlosy wyjda ciemno bure lub zielone a tego juz nie chce jak poprzednio :/. Myslalam o farbie Viking Loreal lub Garnier nr 111, chyba ze uwazasz inaczej. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel Mam pytanie czy farbe Alfaparf odcien 10,21 mam rozrobic z wodą 9% czy 6%,gdy całość włosow mam na poziomie miedzy 9 a 10,a odrosty na poziomie 6.Czy mam szansę uzyskać zgodnie z oznaczeniem perłowy odcien ta farba i czy farbując wodą 9% nie spalę tych juz jasnych włosow.Niestety wczesniej majirel z tym samym oznaczeniem wychodzil mi cieplo,jedynie na najjsnieszych pasmach od polowy glowy był rzeczywiscie perłowy.Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do niuniochocolate- uzyj szmponu koloryzujacego color touch z welii nr 7.89- odcien wlosow po 20 min trzymania powinien byc jasny szatyn o chlodnym odcieniu , mieszasz go z woda 3% lub 1.9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do silke- tego juz ci nie powiem bo nie wiem jak twoj odrost zareaguje na luo color , musisz sprobowac, ewentualnie farba Inoa odcien 10.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do silke- alfaparf to dosc lagodne farby, nalezy zmieszac w proporcji pol na pol tuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do guaca- stalo sie tak na zdrowych wlosach poniewaz odcien 8.34 to typowy jasny miedziany kolor , nastepnym razem naloz od razu na calosc odcien 9.3 majirel lub 9.3 excellence creme z tym ze tam gdzie wlosy byly przetrawione czyli koncowki i srodkowe partie kolorek moze mniej przyjac farby, natomiast excellence creme 9.3 bardziej łapie wlosy od majirela i daje gleboki odcien zlotego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×