Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość nuska1981
majirel, jakiej farby powinnam uzyc, aby wlosy mi wyszly platynowe. ostanio uzywalam majirel 911 z 12% oxydantem, ale wyszly rude na odrostach, mimo farbowania wedlug instrukcji :( chce tego uniknac nastepnym razem...pomoz prosze, moze oxydant ciagle za slaby, bo wlosy sie nic nie zniszczyly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biało-żółta
Kochana M pomocy! Czeka mnie ważne wyjście wkrótce i musze ogarnąć moje włosy. A jest co bowiem ostatnio sama rozjaśniałam je rozjaśniaczem i na to poszła farba. Efekt jest taki, że całe włosy mają odcienie od prawie białego do zimnego słomkowego blondu a odrosty są żółto-rudawe. Minęło już trochę czasu od tych działań, odżywiłam włosy i chciałabym doprowadzić je do porządku. Jaką farbę mam położyć bądź co zrobić aby uzyskać jednolity kolor chłodny, słomkowy blond- pokryć zarówno te prawie białe jak i rudawe? Nie mogę położyć żadnej platyny bo te najbielsze włosy zrobią się całkiem szaro-białe a ja tak nie chcę. Nie mam kasy żeby wydać kilka stów na fryzjera a poza tym ostatnio pare razy się ,,przejechałam", wydałam mnóstwo pieniędzy a wyszłam ze spalonymi włosami i dziwną kolorystyką na głowie więc już wolę sama. Błagam, pomóż! Buziaki, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska 1981
ja bym najbardziej chciala miec taki kolor wlosow jak ma obecnie agnieszka szulim w pytaniu na sniadanie :) ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nikt nam nie chce pomóc :) dziewczynki :) i co my biedne poczniemy z tymi żółto/białymi włosami :( chyba nie ma na to rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma rady
tylko dobry fryzjer,ale to kosztuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAWKA3100
JAKA JEST WODA W LOREAL EXCELLENCE 9.1? 6% CZY 9%? BO JEDNAK TROCHĘ CIEMNAWO WYCHODZI TEN KOLOREK. I CZY W ZWIAZKU Z TYM, MOGĘ NP POŁĄCZYĆ TĘ FARBĘ Z WODĄ 9% KUPIONĄ W HURTOWNI FRYZJERSKIEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55Justyna55
Proszę o poradę, schodziłam z ciemnego brązu, najpierw dekoloryzacja potem dwa razy jasny balejaż, obecnie mam więcej jasnych włosów, taki kolor słomkowy przeplatany z brązem, chciałabym ujednolicić kolor i uzyskać taki jany blond "dziecięcy" nie platyna i nie słomka, mam nadzieję że wiecie o jaki chodzi, a odrosty w kolorze ciemnego blondu. proszę o poradę jaką farbą farbą zrobić aby ujednolicić kolor na jasny blond, co sądzicie o safirze księżycowy blask, lub o lorealu preference ale nie wiem jaki numer. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasanka
Którym odcieniem MajiBlondu i z jaką wodą otrzymam zbliżony efekt do Keune 9.32 z 9%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaro
Witamy powstał nowy blog o fitoterapii. Samo słowo "fitoterapia" nie kojarzy się zbyt optymistycznie, ale w kolejnych notkach postaramy się pokazać, że zioła i ich działanie może być przez każdego wykorzystywane na co dzień, nie tylko w celach leczniczych, ale również jako sposób na tanie i proste uprzyjemnianie życia sobie i innym:) Zapraszam http://fitoterapiadlaciebie.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutelec
Kochane dziewczyny i Majrel.Jaką farbą profesjonalną uzyskam taki kolor blondu jaki ma Fergie na zdjeciu ponizej?Aktualnie mam na głowie jasny blond.Dzięki za pomoc:) http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=28458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Czesc!!! Mam pytanie czy ktos używał nowej farby Garnier Nutrisse 10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silke25 do Majrel :)
witam :) mam pytanie do Majrel, zreszta jak wszyscy :) moj naturalny kolor wlosow jest na poziomie 5, ale zawsze farbuje na blond... jednak ostatnie moje wizyty u fryzjera nie koncza sie zbyt dobrze, tzn. odrost jest zolty a reszta ok, wiec ostatnio dwa dni po wyjsciu od fryzjera nalozylam na to odcien Viking, kolor sie ladnie wyrownal, jednak chcialabym miec wloski takie jak ma magda mpolek na tym zdjeciu http://www.pudelek.pl/artykul/27818/molek_poprowadzi_miasto_kobiet/ albo chociaz zeby nie byly takie siwe, wiem ze musze najpierw odrosty rozjasnic rozjasniaczem, ale jaka farbe mam nalozyc potem na reszte? myslalam wlasnie nad majirel ale nie wiem jaki numerek i jakie oxydanty do rozjasniacza i do farby? bede bardzo wdzieczna za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy sama nakładam farbę na wlosy zawsze są ciemniejsze na wierzchu prawie czarne a od spodu takie jak na opakowaniu np. kasztanowe.Jaki błąd popełniam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel :):):)Cieszę się że się pojawiłaś:):):)Marjel jestem aktualnie ciężarówką:) i mam pytanko nie wiem jaką farbą teraz mogę farbować włosy.ostatnio po Twoim doradzeniu farbowałam loreal exellence creme 5.0 a teraz nie wiem czym mam pokryć odrosty napisz mi co teraz nałożyć.A tak po za bardzo miło Cię pozdrawiam i cieszę się że nie zniknęłaś całkowicie:):):)Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dołaczam link jak wygladaja teraz moje włosy chodziłam do fryzjerki i robiłam pasemka płaciłam 130 zł mam dosc chodzenia takiego co 3 miesiace i płącenia takich pieniedzy wolała bym kupic farbe za 30 zł i robic tylko odrosty i chiała bym by ktos pomógł mi dobrtac kolor farby do koloru pomiedzy moimi odrostami a farbowanymi by nie był to ani za jasny ani za ciemny blad prosze o pomoc nie nawidze odrostów http://vlep.pl/ldj2fm.jpg http://vlep.pl/tm85ep.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dycia55
Witam , chciałabym uzyskać taki kolor włosów jak na załączonym zdjęciu http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura939376.htm , obecnie farbuję się majirel 5.12 , podoba mi się również majirel 4.3 ale miałam ściągany kolor z czarni i niestety teraz męcze się ze złoto rudymi prześwitami dlatego nie wiem czy ten odcień 4.3 mi ich nie pogłebi bo ma w sobie złoto. Bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majirel!!!! Mam prośbę do Ciebie.... Podpowiedz mi jaki kolor ma Edyta na tych zdjęciach??? Bardzo mi sie spodobały te kolory. Kiedyś miałam taki jak na pierwszym zdjeciu ale nie mam pojecia jakiej farby wtedy użyłam:((( Bardzo proszę o odpowiedż :)) Pozdrawiam cieplutko. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. prosze moze ktos doradzi, dwa miesiace temy zeszlam u fryzjera zkoloru bardzo ciemny braz na zloty ciemy wrecz rdzawy blond:( myslalam ze uda sie zeby moj blond byl popielaty chlodny ale ehhh szkoda gadac... teraz mecze sie ztym dziwny kolorem na swoejej glowie, probowalam roznych farb excelance 03 rozjasniajacy popielaty ale nie zrobilo to na moich wlochacg prawie rzadnej roznicy ciagle zlote rdzawe brzydkie potem nutrisse rozjasniajacy popietaly 10.1 juz troszke leipeij ale i tak ciagle rude. juz sama nie wiem co zrobic nie chce ich potraktowac rozjasniaczem bo sa rdzawe ale nie ciemne i szkoda mi ch, cale szcescie ze sa suuuper wytrzymale i nadal blyszczace i zdrowe, prosze poradzccie jak ochodzic ten kolor ale nie przyciemniac, probowalam tez na pasemku Vikinga ale zrobil sie popristu ciemny jakis jak braz nawet az w szoku bylam... prosze pomocy chciala bym jak m.socha abo jakis inny stonowany znimny naturaly blondzik... prosze niech ktos odpisze mirabelce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keit85
witam mam pytanie - czy majiblond 901S załapie mi włosy żeby wyszły ładne popielate wraz z odrostami,prosze o podpowiedz jaka farba rozjaśni mi włski,mam już troche jaśniejsze niż na zdjęciu bo sie spłokały,ostatnio miałam robione w salonie malaksowanie inoa kolor jak pamietam 9 wczesniej były jasne i chciała bym wrócic do platynki,jaka woda? dziekuje i pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelina
Majrel , proszę o radę. Farbowałam włosy preference 03 , wychodzi bardzo ładny kolor , niestety nie pokrywa siwych włosów. Jaka inna farba da mi podobny odcień? Bo po excellence 03 , wychodzi mi brzydki stalowo siwy , a po mieszance excellence 03 i 10.21 - niestety brudny blond. Jak można uzyskać odcień podobny do preference 03 ( ciepły popielaty blond) ale z pokryciem siwych włosów ( około 30%)? Swoje naturalne mam dość ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do majrel...otóz ostatnio zdejmowałam kolor u fryzjera...przechodzilam z czarnego na rudy efekt zadawalający co prawda nie jest wszędzie taki sam ale wyglada przynjamniej jakby tak miało byc bez plam:).oczywiscie fryzjerka mieszała rozne kolorki miedzi z poziomie 7 z welli z czerwienią..i teraz chcialabym raczej w domu farbowac juz wloski gdyz nie stac mnie na 150zł miesiecznie u fryzjera na odrost i poprawe kolorku,dlatego tez chće zdecydowac się na domowe farbowanie np własnie farbami mjirel jaki wyszedł by mi kolor nr 8-46?chcialabym taki intensywny z czerwienią..nie pomarańczowe i marchewkowe..pokaże przykład 6 fotka http://nerwowa.pinger.pl/m/5026994 : 6 fotka haley williams:) myslałam nad 7-40 lub 8-46 nie wiem sama zebym niemiala pomarańczowych i bordowych tylko intensywne miedziane z czerwienią byłabym wdzięczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA1423
Mam pytanie jakiej farby użyć aby uzyskac kolor popielaty jasny. Kiedys uzylam rozjaśniacza a potem farby Garniera 111 Superjasny Popielaty Blond http://p.alejka.pl/i2/p/12/51/36b8ee7a907b4_0_b.jpg i wyszedl jak na opakowaniu bylam bardzo zadowolona. Jednak gdy robilam odrosty bylty takie rudawe\żółte. Pozniej pofarbowalam wlosy Garnierem 7 Blond http://www.opinie.egospodarka.pl/zdjecia/Koloryzacja-wlosow/Color-Naturals-7-Blond-28217-big.jpg teraz mam kolor taki naturalny blond i chcialabym znów wrócić do platyny, wiec moje pytanie jest takie jakiej farby uzyc by uzyskac taki ladny kolor jak na 111Garniera (tylko zebym nie musiala juz uzywac rozjasniacza) i zeby nie zniszczyl wlosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OZONE
DZIEWCZYNY, CZY KTÓRAŚ Z WAS WIE, JAK SIĘ POZBYĆ ZIELENI Z WŁOSÓW PO FARBOWANIU POPIELATYM BLONDEM??? KTO ZNA JAKIŚ SKUTECZNY SPOSÓB NA TO CHOLERSTWO?? ;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MAJREL
WItaj kochana. Bardzo chciałabym wiedzieć jak uzyskać takie odcienie blondu jak poniżej mam nadzieję że mi pomożesz mam włosy na poziomie 10 lekko złotawe chciałabym je ciut przyciemnić i pozbyć się złotego odcienia chciałabym żeby podchodził bardziej pod brąz aniżeli pod popiel lub złoty oto zdjęcia. Co do farb wybór zostawiam Tobie jak do tej pory używałam jedynie majirel.;) 1 kolor: taki jak ma na pierwszym obrazku(po lewej) http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSPFmH52ntmxFQ_y63-BjEk6YfQcHgyzaxzdtGWJaYzMf6Gz6djw&t=1 http://www.bagbliss.com/images/collections/964.jpg 2 kolor http://hollygoodnews.files.wordpress.com/2007/11/ashley-simpson.jpg 3 kolor http://www.kurierfryzjerski.pl/images/stories/nr_2_10/stylisci_proponuja/loreal/LP_MAJIREL_BLONDE_1510.jpg Dziękuję za przeczytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MAJREL
I na jakich wodach uzyskać te 3 powyższe kolorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta.l
dziewczyny pomóżcie, nałożyłam jak naiwna rozjaśniacz joanna na włosy w celu ich rozjaśnienia, mój naturalny odcień to brąz a po rozjaśnieniu wyszły miedziano rude a przy samej głowie niemal białe. proszę doradźcie mi jak zrobić by mieć włosy w odcieniu chłodnym blond lub platynowy blond, dodam że po rozjaśnieniu nałożyłam farbę pallet platynowy blond i kolor troszkę się zmienił tzn schłodził ale nadal są rude, teraz używam szamponu i odżywki które mają ponoć nadawać włosom srebrne lub platynowe odcienie ale na mnie to kiepsko działa. od dawna marzyłam o platynowym blondzie albo chłodnym blondzie ale nie wiem jak go uzyskać. mężowi to nie przeszkadza ale ja to nie mogę z domu bez czapeczki wyjść z dziećmi na spacer, proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA 1423
do arleta.l ja też zrobiłam rozjaśniaczem i mialam takie żółte i ja zrobiłam Garnierem 111 tak jak pisalam w swojej wczesniejszej wypowiedzi , na poczatku mialam kolor taki biały az przez takie niebiesko\fioletowe refleksy a po kilku myciach kolor zrobił sie ładny taki popielaty :) Może Tobie też pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta.l
do MILENKA;)) A Z JAKIEJ GAMY BYŁ TEN ODCIEŃ GARNIER??? Z NUTRISS CZY BELL COLOR CZY MOŻE JESZCZE INNEJ??? ODP. JA TO BYM CHCIAŁA BARDZO MIEĆ TAKI ODCIEŃ PLATYNY, MAM CERĘ JASNĄ Z TEGO CO CZYTAŁAM TO DO MOJEJ KARNACJI PASUJĄ WSZYSTKIE CHŁODNE BRĄZY I BLONDY, MI SIĘ PODOBA BLOND BO W CIEMNIEJSZYM JESTEM BLADA, CAŁY CZAS MIAŁAM CIEMNE I NIGDY NIE BYŁAM ZADOWOLONA, FARBOWAŁAM NAWET NA OPALIZUJĄCE BRĄZY I TO BYŁAM BLADA, RAZ NAWET MIAŁAM CZARNE ALE TO BYŁA MASAKRA I NIGDY WIĘCEJ, PO PROSTU ZAUWAŻYŁAM ŻE W OGÓLE MI NIE PASUJĄ CIEMNE ODCIENIE SWÓJ NATURALNY MAM BRĄZ MYSZKOWATY DZIWNY BRZYDKI KOLOR ALE PRZEZ CAŁY OKRES DZIECIŃSTWA CZYLI DO OKOŁO 16 ROKU ŻYCIA BYŁAM CIEMNĄ BLONDYNKĄ , POTEM ZACZĘŁY MI STOPNIOWO CIEMNIEĆ I DOSTAŁ MI SIĘ TEN BRZYDKI BRĄZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×