Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość limoonka
Witam, dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was farbowała włosy nowym DIACOLOREM HI RICHESSE loreala? Interesują mnie dwa odcienie blondu: szampan 9.03 i zmrożony beż 9.13. Jak te kolory wychodzą na w miarę jasnych naturalnych włosach o odcieniu tzw.popielatego blondu? Szczególnie interesuje mnie ten szampan, ale mam obawy, czy nie wpadnie w takie zółtawo-złotawe refleksy? I jeszcze jedno, czy te odcienie wychodzą na włosach dużo ciemniej, czy jaśniej niż przedstawione na palecie kolorów? bo różne juz słyszałam opinie na temat diacoloru. A ten Hi richesse jest podobno troche inny niż richesse. Proszę o jakiś szczegóły, jeśli któraś z Was ma doświadczenia z tymi farbkami. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mam pytanie czy moge zmieszac odcien marijel 5.12 z oxydantem 9%? Mam wlosy farbowane na ciemny brąz,chcialabym teraz jasniejsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peerelowski pierniczek
do limoonki Mnie richesse 9.13 na popielatym blondzie w ogóle nie chwycił, natomiast hi. richesse owszem i efekt była naprawdę ładny , użyłam kilkukrotnie i odpuściłam bo włosy zaczęły mi ciemnieć i zrobiły się mysie ,ale poczatkowy efekt mi się podobał -taki zimny beż ,niezbyt jasny. Kolory nijak się mają do tych na paletach. Szampana nie miałam więc się nie wypowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielpopiel
Mam wlosy na poziomie 9/10, ostatnio farbowalam 10.1/2.1 i nigdy nie wychodzi popiel, jakiej farby uzyc? Stosuje tez szampon Loreala silver, ale ona strasznie wysusza i niszczy i tak juz zmeczone wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, JAKIEŚ 3 TYGODNIE TEMU ROZJAŚNIŁAM WŁOSY Z CIEMNEGO BRĄZU NA RUDE WŁOSY, POTEM NAŁOŻYŁAM GARNIER SUPERJASNY POPIELATY BLOND, KOLOR WYSZEDŁ MI TAKI BLOND ALE TROSZKĘ MI SIĘ JUŻ WYPŁUKAŁ I JEST CIEMNIEJSZY, MARZY MI SIĘ JEDNAK TAKI JASNY CHŁODNY LUB PLATYNOWY BLONDZIK BARDZO BYM GO CHCIAŁA LECZ NIE CHCE IŚĆ DO FRYZJERA Z KILKUKROTNEGO ZŁEGO DOŚWIADCZENIA I DLATEGO PROSZĘ TUTAJ NA TYM FORUM KOGOŚ DOŚWIADCZONEGO W TAKIM PROBLEMIE, NIE CHCĘ JEDNAK MIEĆ RUDYCH REFLEKSÓW ANI W OGÓLE CAŁYCH WŁOSÓW CZY ODROSTÓW GDYŻ JUŻ KILKUKROTNIE WYCHODZIŁAM OD FRYZJERA Z JASNYMI RUDYMI WŁOSAMI A POTEM WSTYDZIŁAM SIĘ NAWET W PIĘKNĄ SŁONECZNĄ POGODĘ WYJŚĆ Z DZIEĆMI BEZ CZAPKI NA SPACER. PROSZĘ POMÓŻCIE I PISZCIE, CZY ROZJAŚNIĆ I NAŁOŻYĆ JAKIŚ ZIMNY BLOND CZY INACZEJ?? A JEŚLI TAK TO JAKIEGO ROZJAŚNIACZA UŻYCZ I FARBY BYLE BY BYŁ TEN ROZJAŚNIACZ MOCNY I ROZJAŚNIAŁ NA RACZEJ BLIŻEJ BIAŁEGO NIŻ RUDEGO CZY ŻÓŁTEGO I ŻEBY NIE SPALIŁ I NIE ZNISZCZYŁ WŁOSÓW CHOĆ WIEM ŻE KAŻDY NISZCZY, NO I FARBKĘ PO KTÓREJ BY UTRWALIĆ PIĘKNIE TEN KOLOREK JAKIEGO CHCE CZYLI JASNY PLATYNOWY BLOND, POZDRAWIAM I PROSZĘ JESZCZE RAZ O POMOC. CZY KTOŚ MI POMOŻE UZYSKAĆ TEN EFEKT PIĘKNEGO JASNEGO I CHŁODNEGO ODCIENIA BLONDU???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaca
do Marlene 107 nie wiem wprawdzie na jakim poziomie masz teraz wlosy ale mysle ze skoro robilas 03 to teraz exelance 8.21 racze Ci je przyciemni. Ja kladlam znajomej preferance 10.21 na zoltawe wlosy i wyszedl piekny wanilowy blond, ponoc exelance 10.21 wychodzi bardziej bezowo. Odrost po tej farbie wyjdzie lekko zoltawo ale moze drugie farbowanie go rozbieli, jeszcze nie sprawdzalysmy. Jesli odrost wyjdzie za ciemny to nie zostaje Ci nic innego jak potraktowac go rozjasniaczem a na to wlasnie 10.21, chyba ze to odcien za jasny dla ciebie to wtedy cos z poziomu 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuu;/
czesc wszystkim mam duzy problem. farbowalam wlosy na pasemka blond przez lata, ost zdecydowalam sie na rowne pofarbowanie wlosow na blond....poszlam do salonu loreala i okazlo sie ze nie bedzie to takie proste fryzjerka by zrownac wlosy na jeden kolor, zafarbowala mi je farba MAJIREL na poziomie 8 - kolor wyszedl jak na zalaczonych zdj. wg mnie ten odcien jest mega mega nieladny, w swietle wpada w odcien marchwiowy;///jak na 3 zdjeciu a tak jest ciemny i nijaki. Podobno, tak upewnila mnie fryzjerka, teraz ma sie udac zrobic odcien jasniejszy. http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=3831771&d=1300536512 http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=3831772&d=1300536512 i stad moje pytanie - jakie sa wasze opinie i doswiadczenia z majirelem na poziomie 8 w gore?czy faktycznie moze mi teraz rozjasnic wlosy o 2-3 tony? boje sie isc bez wiedzy i znowu ryzykowac, wydawac spora ilosc pieniedzy aby pozniej zle czuc sie i ukrywac sie w domu kolejny miesiac... bede ogromnie wdzieczna za wasze wszystkie rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag78007
Witam, Chciałabym pofarbować włosy farbą Majirel 8,13 lub 8,1 tzn mam na mysli chłodne odcienie Wcześniej miałam farbowane 7,13 lub 7,1 dokładnie już nie wiem i mam pytanie czy będzie straszna rówżnica przy skórze i pozostąła cześć? dodam że swój naturlanu kolor mam mysi z siwymi iestety już. Chciałabym aby odrost był mało widoczny więc wolę rozjaśnić nieco włosy, jak wcześniej miałam blond to nie było tak siwizny widać. Doradźcie cos proszę. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, JAKIEŚ 5 TYGODNI TEMU ROZJAŚNIŁAM WŁOSY Z CIEMNEGO BRĄZU NA RUDE WŁOSY, POTEM NAŁOŻYŁAM GARNIER SUPERJASNY POPIELATY BLOND, KOLOR WYSZEDŁ MI TAKI BLOND ALE TROSZKĘ MI SIĘ JUŻ WYPŁUKAŁ I JEST CIEMNIEJSZY, MARZY MI SIĘ JEDNAK TAKI JASNY CHŁODNY LUB PLATYNOWY BLONDZIK BARDZO BYM GO CHCIAŁA LECZ NIE CHCE IŚĆ DO FRYZJERA Z KILKUKROTNEGO ZŁEGO DOŚWIADCZENIA I DLATEGO PROSZĘ TUTAJ NA TYM FORUM KOGOŚ DOŚWIADCZONEGO W TAKIM PROBLEMIE, NIE CHCĘ JEDNAK MIEĆ RUDYCH REFLEKSÓW ANI W OGÓLE CAŁYCH WŁOSÓW CZY ODROSTÓW GDYŻ JUŻ KILKUKROTNIE WYCHODZIŁAM OD FRYZJERA Z JASNYMI RUDYMI WŁOSAMI A POTEM WSTYDZIŁAM SIĘ NAWET W PIĘKNĄ SŁONECZNĄ POGODĘ WYJŚĆ Z DZIEĆMI BEZ CZAPKI NA SPACER. PROSZĘ POMÓŻCIE I PISZCIE, CZY ROZJAŚNIĆ I NAŁOŻYĆ JAKIŚ ZIMNY BLOND CZY INACZEJ?? A JEŚLI TAK TO JAKIEGO ROZJAŚNIACZA UŻYCZ I FARBY BYLE BY BYŁ TEN ROZJAŚNIACZ MOCNY I ROZJAŚNIAŁ NA RACZEJ BLIŻEJ BIAŁEGO NIŻ RUDEGO CZY ŻÓŁTEGO I ŻEBY NIE SPALIŁ I NIE ZNISZCZYŁ WŁOSÓW CHOĆ WIEM ŻE KAŻDY NISZCZY, NO I FARBKĘ PO KTÓREJ BY UTRWALIĆ PIĘKNIE TEN KOLOREK JAKIEGO CHCE CZYLI JASNY PLATYNOWY BLOND, POZDRAWIAM I PROSZĘ JESZCZE RAZ O POMOC. CZY KTOŚ MI POMOŻE UZYSKAĆ TEN EFEKT PIĘKNEGO JASNEGO I CHŁODNEGO ODCIENIA BLONDU???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaca
do jovka nie wiem jaki masz odrost i jak dużo masz tych ciemnych pasm, bo jeśli niezbyt dużo to ja położyłabym na włosy majirel 9.23, to taki fajny blond niby zimny ale nie końca, lub 9.13. Ja mam ten 9.23 i bardzo mi się podoba jego beżowy odcień, wcale nie wychodzi bardzo jasno i jest podobny do tego ze zdjęcia choć ma lekką perłę ,ten 9.13 pewnie wyjdzie wyraziściej. Musisz sama popróbować co Ci będzie najbardziej pasować. Ja użyłam wody 6 ale jeśli masz trochę ciemniejszych pasm to może 9 będzie lepsza. Odwagi i dobrej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag78007
Powiem Wam że mi też własnie o taki kolor chodzi tylko mam od skóryt mysi z siwym, potem 7,1 majierel i jeszcze refleksy na tym. Czy mam zrobić 9,23 na całości? lub 9,13? czy nie wyjda rude odrosty? Może zacząć od 8,13 lub 8,11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLONDIII456464
CZESC DZIEWCZYNYPOWIEDZCIE MI, CZY WELLA KOLESTON 8.38 POKRYJE BALEJAZ BLOND TAKI SREDNI???ROZJASNIONE WLOSY JUZ SIE ZMYLY TROCHE, JESLI MOZE BYC TO JAKIEJ WODY UZYC????6,CZY 9 %?DZIEKI ZA ODP POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris200
Marjel zdecydowałam się na odcień hi rechesse 8,31 i myśle, że to jest dobry kolor dla mnie, natomiast zastanawiam się nad czymś trwalszym. Czy mogłabyś doardzić? Oczywiście nasteonym krok to farba, tylko która... czekam na podpowiedz, dzieki Iris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag78007
Witaj Majirel, Mam ogromną prośbę o pradę. Nie moge sie zdecydować na kolor włosów, którą farbę Majirel wybrać? 7.1, 7.11, 7.13, 7.23 czy 7.22 a moze poprostu 7 czy 7.0 Wszystkie sa bardzo zbliżone. mam mysi kolor włosów szatyn i siwe włosy, wczesniej robiłam balejage, potem 7.11 i na to refleksy. Jak sprawić by siwe włosy były jak najmniej widoczne? Jak miałam pasemka to nie było ich aż tak widać... a teraz przy ciemniejszych włosach co 3 tygodnie odrosty musze farbować. /Zastanawiałam się czy nie położyć na wszystko jakieś 8 majirela tylko boję się o odrosty. Jak myslisz? Prosze doradź coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 22
Witajcie dziewczyny. Słuchajcie mam problem-farbowałam ostatnio włosy majirel 6.1-popielaty odcień z wodą 6% , ale uwaga!!! dodałam na tubkę farby 150 ml... czy to nie za dużo??? nie powinnam przypadkiem dodać 75 ml? (150 doradziła mi pani w sklepie).żeby było ciekawie..w ogóle ten popielaty nie wyszedł popielaty tylko ciepły odcień w rudość wpadający.O co w tym chodzi, czy wiecie może dlaczego? te farby tak mają czy to wina tej wody 150 ml? Mój naturalny kolor to ciemny blond(na którym był kolor drogeryjny ciemny blond-ciepły odcień) a po nałożeniu farby chciałam uzyskać chłodny ciemny blond, popiel. Jeśli wiecie coś w tym temacie bardzo proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Mam do Ciebie pytanie z innej beczki ;). Zamierzam rozjasnic wlosy i mam dylemat czy zakupic Loreal Paltinium czy Goldwell Oxycur Paltinium, ktory rozjasniacz bys polecila jezeli masz porownanie tych obu. Wstepnie jakis miesiac temu rozjasnialam wlosy u fryzjera rozjasniaczem z Goldwell, obecnie chcialabym rozjasnic jeszcze bardziej i zastanawiam sie nad wyborem Paltinium czy Oxycur, bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: I oczywiscie jakiego oxydantu uzyc, tzn ile procent? Obecnie mam rozjasnione wlosy blond z rudawymi pasemkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- bardzo fajnie rozjasnia wlosy oxypour, nakladasz go z woda 9% , zarowno goldwell jak i loreal sa bardzo dobre z tym ze z loreala wole oxypour niz paste paltinium , poniewaz platinium slabiej rozjasnia wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka 22- niestety pani w sjklepie fryzjerskim powiedziala ci jakas totalna bzdure, majirel 6.1 miesza sie z woda 6% w stosunku na 50 ml farby daje sie 75 ml wody, ale i tak widze ze u Ciebie wloski maja tendencje do wybujania na cieply kolor, w takim razie lepsza bedzie farba firmy alfaparf evolutions odcien 7.1 lub ze sklepowych excellence creme 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Ag78.. A ile procent tej siwizny jest u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, JAKIEŚ 6 TYGODNI TEMU ROZJAŚNIŁAM WŁOSY Z CIEMNEGO BRĄZU NA RUDE WŁOSY, POTEM NAŁOŻYŁAM GARNIER SUPERJASNY POPIELATY BLOND, KOLOR WYSZEDŁ MI TAKI BLOND ALE TROSZKĘ MI SIĘ JUŻ WYPŁUKAŁ I JEST CIEMNIEJSZY, MARZY MI SIĘ JEDNAK TAKI JASNY CHŁODNY LUB PLATYNOWY BLONDZIK BARDZO BYM GO CHCIAŁA LECZ NIE CHCE IŚĆ DO FRYZJERA Z KILKUKROTNEGO ZŁEGO DOŚWIADCZENIA I DLATEGO PROSZĘ TUTAJ NA TYM FORUM KOGOŚ DOŚWIADCZONEGO W TAKIM PROBLEMIE, NIE CHCĘ JEDNAK MIEĆ RUDYCH REFLEKSÓW ANI W OGÓLE CAŁYCH WŁOSÓW CZY ODROSTÓW GDYŻ JUŻ KILKUKROTNIE WYCHODZIŁAM OD FRYZJERA Z JASNYMI RUDYMI WŁOSAMI A POTEM WSTYDZIŁAM SIĘ NAWET W PIĘKNĄ SŁONECZNĄ POGODĘ WYJŚĆ Z DZIEĆMI BEZ CZAPKI NA SPACER. PROSZĘ POMÓŻCIE I PISZCIE, CZY ROZJAŚNIĆ I NAŁOŻYĆ JAKIŚ ZIMNY BLOND CZY INACZEJ?? A JEŚLI TAK TO JAKIEGO ROZJAŚNIACZA UŻYCZ I FARBY BYLE BY BYŁ TEN ROZJAŚNIACZ MOCNY I ROZJAŚNIAŁ NA RACZEJ BLIŻEJ BIAŁEGO NIŻ RUDEGO CZY ŻÓŁTEGO I ŻEBY NIE SPALIŁ I NIE ZNISZCZYŁ WŁOSÓW CHOĆ WIEM ŻE KAŻDY NISZCZY, NO I FARBKĘ PO KTÓREJ BY UTRWALIĆ PIĘKNIE TEN KOLOREK JAKIEGO CHCE CZYLI JASNY PLATYNOWY BLOND, POZDRAWIAM I PROSZĘ JESZCZE RAZ O POMOC. CZY KTOŚ MI POMOŻE UZYSKAĆ TEN EFEKT PIĘKNEGO JASNEGO I CHŁODNEGO ODCIENIA BLONDU??? majrel POMÓŻ, PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do arleta- rozjasnianie z ciemnego brazu na blond nie zawsze prowadzoi do platyny, skoro za kazdym razem masz poswiate rudą, jest taki typ wlosow ktory nigdy nie rozjasni sie do superjasnego blondu , jesli chcesz wyprobuj rozjasniacza z firmy Keune lub Alfaparf z woda 9% , po takim wstepnym rozjaśnieniu naloz farbe koleston perfect welli 10.16 z woda 6% lub z alfaparf evolutions of the color nr 11.1 lub 11.21 , jesli uda ci sie rozjasnic wlosy do jasno zoltego to nalozenie w/w odcieni farb nada odcien platyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciepły blond.
Majirel, proszę Cię o pomoc. Aktaulnie moje włosy po kilku koloryzacjach wyglądają tak >>> http://imageshack.us/photo/my-images/846/blondj.jpg/ Chciałabym mieć jednak cieplejszy i ciemniejszy odcień blondu , jakiś złocisty, toffie. Myślałam nad połączeniem koloru 9.31 i 8.31 albo 9.03 z 8.31. Chodzi mi o efekty jak na tych zdjęciach poniżej: 1) http://2.bp.blogspot.com/_N_HC2vGm-MM/TARKKvMpHTI/AAAAAAAABP0/q0x84OJx3hM/s1600/Lindsay%2525252BLohan4.jpg 2) http://3.bp.blogspot.com/-C0eHhzCcJws/TcEkQ3tTrFI/AAAAAAAALFE/yUuu8JBRnVw/s1600/Lindsay_Lohan+Wavy+Hairstyle.jpg Prosze powiedz mi jakimi farbami mogę uzyskać podobny efekt i jakiej wody użyć! Z góry dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciepły blond.
dodam jeszcze, że włosy były robione rozjaśniaczem 2 razy pasemkami, az uzyskałam na całość taki jasny blond. moje odrosty są w kolorze ciemnego, mysiego blondu, ale narazie ich jeszcze nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelina
Majrel jak miło że jesteś. Ja też proszę o odpowiedź, mój post jest na stronie 63 ale go powtórzę.Proszę o radę. Farbowałam włosy preference 03 , wychodzi bardzo ładny kolor , niestety nie pokrywa siwych włosów. Jaka inna farba da mi podobny odcień? Bo po excellence 03 , wychodzi mi brzydki stalowo siwy , a po mieszance excellence 03 i 10.21 - niestety brudny blond. Jak można uzyskać odcień podobny do preference 03 ( ciepły popielaty blond) ale z pokryciem siwych włosów ( około 30%)? Swoje naturalne mam dość ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelina
Sorry , post jest na stronie 163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×