Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do modny jozef- no i Twoja fryzjerka miala racje, odcien viking to typowy ocien jasnego popielu wiec moze byc kolor szary, najlepiej bedzie po rozjasnianiu polozyc mieszanke excellence creme 10.21 z 9.1 lub recital stocholm z viking, wowczas odcien bedzie chlodny ale bez szaroburego reflaksu,ewentualnie alfaparf evolution nr 10.21 lub wella koleston perferct 10.16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zoya58- farba alfaparf 10.21 na odrostach na poziomie 6 wyjdzie jako cieply złoty blond, musisz rozjasnic sam odrost jakims rozjasniaczem i pozniej polozyc na calosc 10.21 z woda 6% ewentualnie wyprobowac ktorys z odcieni superrozjasniajacych alfaparf oznaczonych po danym numerze koloru ss np 10.20 ss - ultrajasny srebrzysty blond dodajac do niego wzmacnaicz rozjasniania 0SP z woda 9% lub 12% i kaldziesz na sam odrost, po rozjasnieniu polozyc na calosc , 11.21 z woda 6% lub 10.21 z woda 6% lub bardziej srebrny kolor 11.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA1423
droga Majrel , mam pytanie poniewaz niedawno robilam dekoloryzacje u fryzjera i mialam nalozony garnier 111 (kolor wyszedl piekny) lecz teraz pojawily sie odrosty i gdy nalozylam garnier 111 bez wczesniejszego rozjasniania rozjasniaczem czy czym kolwiek wyszedl kolor taki zółty troche rudawy, wiec moje pytanie brzmi jakiej farby uzywac do odrostów zeby wyszedl piekny kolor jak na opakowaniu 111 garniera lub jasniejsze ? czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do milenka- nalezy za kazdym razem rozjasniac sam odrost rozjasniaczem a pozniej klas odcien 111 z tym ze na odrost 25 minut a reszta na jakies 8 do 10 min, kladac na odrost bez wczesniejszego rozjasnienia bedziesz maial odcien zlocisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA1423
a nie ma może jakiejs farby ktora by rozjasnila na taki ladny blond bez wczesniejszego rozjasniania , poniewaz rozjasnianie niszczy wlosy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo Cie widziec Marjel :) Ostatnio farbowalam wlosy mieszanka 9.11 z 9.02 majiblondu a jeszcze wczesniej samym 9.11 oba na 9% wodzie. Efekty byly zadowalajace choc krotkotrwale /zanim pojawi sie odrost odcien ciepleje/wiec na to diacolor 9.01 no i wychodzi za szaro. Planuje delikatniejsze farbki uzyc kolejnym razem(swoje mam na poz.9 a teraz dosc mocno rozjasnione). Co proponujesz Kochana w tonacji bezowej/waniliowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała 40
Witam Majrel mam włosy w kolorze ciemniejszego brązu z siwymi od lat farbuje na ciemną czekoladę(np.palona kawa''Joanny'')chciałabym spróbować loreal majirel i nie bardzo wiem jaki kolor wybrać:5,02czy5,15 czy coś z 4-ek.Nie chcę żeby kolor wpadał w czarny! może być brąz ciemny zimny lub ciepły i nie wiem jakiego oxydanta użyć,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje droga majrel. Czyli w moim przypadku wszelkie popiele odpadaja :///, rozumiem, ze Garnier 111 tez nie jest dla mnie? Mowiac szczerze zalezy mi na zimnym kolorze blondu w odcieniach popielu. No nic bede mieszac te farby, ktore mi polecilas. Mam nadzieje, ze tym razem obejdzie sie bez zieleni bo chyba sie powiesze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do interiors- proponuje luo color 9.12 lub alfaparf evolution nr 9.21 ewentualnie Inoa 9.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do milenka 1423- a jaki jest Twoj naturalny kolor włosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dojrzała 40- jesli chodzi o cieply braz to polecam odcien majirel 4.3 jest to cieply braz wpadajacy w kawowy brazik, lub chlodny braz 5.11 wszytkie mieszasz z woda 6%, odcien 5.15 lub 5.02 w dziennym swietle ma poswiate lekkiej czerwieni wpadajacej w czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do m odny jozef- garnier 111 u Ciebie moze miec poswiate siwo niebieskawa, tak to jest z popielami ze u niektorych maja ta siwa lub zielonkawa poswiate dlatego miesza sie je z odcieniami opalizujacymi zeby nie bylo tego dziwnego refleksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwack
co sadzisz o 9.31 z loreal richesse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz majrel :) a co by wyszlo po 10 1/2 1 + 6% woda albo 9.02 i 10.1 majirela. I jeszcze jedno pytanie zostalo mi 3/4 tubki 9.02 majiblondu ( zastanawiam sie czy nie polozyc go ostatni raz... nie wyjda za zolte...? )albo w polaczeniu z jakims innym majirelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy musze dekoloryzowac wlosy przed farbowaniem kolorami 9,13 i 10,1 i czy moge uzyc wody 12%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała 40
Witam Majrel dziękuje za odpowiedź,mam jeszcze pytanko jeśli po raz pierwszy farbię majirelem to czy muszę przeciągnąć całe włosy(dlugość do pasa)czy mogę tylko odrosty zrobić i ewentualnie na reszte tak na 5-10 minut bo te końce są ciemniejsze od reszty i jak pomieszać proporcje w przypadku nie korzystania z całej tubki farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniłam napisać że mam farbe loreal majirel odcień 9.13i 10.1 i do tego woda loreal 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka1423
moj naturalny kolor to ciemny blond nawet bardzo ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do interiors- majirel 10.1/2 1 wychodzi niestety czesto jako cieply blond , 10.1 moze wyjsc lekko ciely beż, choc u niektorych daje efekt jasniutkiego popielatego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do interiors- majiblond 9.02 niestety bedzie u ciebie zolty chyba ze pomieszasz go z majiblond 911 wowczas kolor bedzie chlodnym beżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asiar - a jaki jest twoj naturalny kolor wlosow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dojrzala- jesli koncowki sa ciemniejsze to przeciagasz farbe na calosc na ok 8 minut, tubka farby majirel ma 50 ml i miesza sie jaz woda 75 ml, w takim razie dzielisz farbe na dwa czyli masz 25 ml farby i dajesz 37,5 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do milenka 1423- jesli masz tak ciemna nature to niestety nalezy wlosy dekoloryzowac przed farbowaniem na zimny blond, na takim ciemnym odroscie farby superrozjasnajce w zimnych tonacjach jak np garnier 111 beda wychodzily cieplo złote , mozna ewentualnie sprobowac farba alfaparf evolution z serii paltinum z woda 12% ale nie gwarantuje ci ze blond bedzie bardzo chlodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do matrix 8W- odpowiednikiem odcienia 8W matrixa jest majirel 8.3 lub farba loreala preference X , natomiast ten drugi odcien nie ma odpowiednika w majirelu jedynie ciut zblizony jest 8.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
DZIĘKUJĘ I WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO DOBREGO ŻYCZĘ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana majrel, to znowu ja :D, gdybys byla uprzejma zerknac na te strone, http://www.lorealparis.com.au/hair-colour/all-over-color/recital-preference/91-viking-light-ash-blonde.aspx czy jest szansa aby zmieszac Viking z jakims innym z tych odcieni np 10.21, zeby wyszedl zimny blond? Mieszkam w UK i tutaj raczej tego Stockholma co jest dostepny w Polsce nie uwlacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moj naturalny kolor to ciemny blond.Ja juz zafarbowałam dziś moje włosy i powiem,że rozjaśnione odrosty są białe a tam gdzie były moje pasemka to natych naturalnych jest trochę ciemniejszy blond ale też jasny.Jestem w szoku bo mam naprawdę jasne popielate włosy.Mysle że nawet jakbym nierozjaśniła odrosów to też bym była zadowolona z koloru te farby naprawde super rozjaśniają. Następnym razem chyba już niebęde rozjaśniała odrostów tylko położe samą farbe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- na stronie loreala UK jst odcien stockholm, ale jest tez odcien Helsinki 10.1 a ten to jasniutki chlodny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- aha jest odcien stockholm tylko ze w UK nazywa sie Alaska 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×