Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do asiar- ok jesli tak fajnie sie rozjasnily to mozna bez wstepnego rozjasniania sprobowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresse
ktore farby z loreal richesse dadza ladny bezowy jasny blond bez niebieskich odcieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniszczone włosy
Witam. Ja mam bardzo wielki problem. Po długich męczarniach przeszłam z czarnych włosów do blond, mam bardzo zniszczone włosy, ale i kolor nie jest taki jaki bym chciała, teraz patrząc na two wszystko co zrobiłam, wykonałabym to inaczej ale mniejsza z tym. Chcę zapytać jaką mieszanką farb lub farbą uzyskam taki kolor jak na zdjęciu kolor wyjściowy to blond na poziomie 9. http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/odcienie-blondu/proste/fryzury-slubne/koki/damskie/fryzura1079890.htm Z góry dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do adresse- a jaki masz obecnie kolor wlosow?? i czy chodzi o hi- richesse czy o richess diacolor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zniszczone włosy- podobny ocien ma feria preference nr 92 , lub luo color 9.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli gdybym nie dostala tego odcienia 10.21 to moge uzyc Helsinki 10.1 ? Bo szczerze mowiac Stockholm zniknal ostatnio z polek drogeryjnych. Kochana majrel dziekuje Ci za pomoc i czas, ktory poswiecasz na odpowiedzi. Jestes niezastapiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny Jozef- tak mozesz uzyc Helsinki 10.1 - powinien wyjsc jak jasny chlodny blond, ale tak jak pisalam w UK odcien 10.21 nazywa sie Alaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bozzena- modelka na zdjeciu ma taki cieply bezowy odcien bardzo jasnego blondu przecierany na koncach z dosc chlodnym blondem, generalnie wlosy sa farbowane w dwoch odcieniach bardzo jasnego blondu- ogolnie podobnie wychodzi luo color 10.21 lub majiblond 921 z woda 9% ewentualnie koleston perfect welli 11.22 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel! Bardzo proszę Cię o pomoc, moje naturalne włosy są w kolorze ciemny blond, poziom 6. Obecnie mam bardzi gęsty baleyage w kolorze jasny blond. Włosy rozjaśniaczem rozjaśniają mi się dość łatwo, jednak próbowałam Garnier Nutrisse 111 i na odroście wyszedł rudawy. Chciałbym uzyskać jasne włosy, niwe platyna ani białe, ale coś na wzór Grażyny Torbickiej. Takie naturakne jasne, lecz nie platynowe. Myślałam o farmie Majiblond lub Inoa, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszko11
hej majrel! bylamw hurtowni i u mnie dalej maja stara palete, czy odcien 9.13 (chyba zloty bez) ze starej plaety odpowiada temu z nowej? czyli 9.13 b. jasny zlocisto-popielaty blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do martam- wlosy z poziomu 6 niestety ale farbowane zwykla farba rozjasniajaca beda wychodzily zółte ale mozesz sprobowac farby koleston perfect z welli z serii special blond np 12/22 z woda 12% lub evolution z alfaparf z serii pure paltinum PP.02 Irysowy lub PP.01 Popielaty obydwa sa chlodnym blondem i te farby najlepiej rozjasniaja ciemne wlosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do uszko 11- tak to ten sam odcien co w starej palecie , w starej palecie byly inne nazwy , najazniejszy jest nr techniczny , ktory jest dokladnie taki sam jak w nowe palecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag78007
Majrel, To jeszcze raz ja w sprawie tej mojej siwizny str 166. a więc jest tego około 20 % pojedyncze włoski świecą się na odrostach. Pofarbowałam to w taki sposób 7,22 1/2 + 7,0 1/2 woda 6% odcień ładny chłodny. Z tego co wiem wycofana jest juz z produkcji farbka Majirel 7,22 (opalizujący blond-odcienie fioletu) czym go w razie czego zastapić. Myślę też nad rozjaśnieniem końcówek żeby była fryzurka ciekawsza bo jednak brakuje mi blondu. chciałabym kolo 10,23 z opalizujących fioletów bardzo jasny blond. gdybym połaczyła z wodą 9% to ładnie się rozjaśnią? Majirel jesteś dzieuję ci za poświęcony czas i wszystkie porady. Jesteś super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MBA
Droga Majrel.Mam włosy w kolorze jasnego blondu i chciałabym je trochę przyciemnić.Podoba mi się kolor 8.21 z Alfaparf-u.Jakiej wody do niego użyć i ile trzymać na wlosach bez odrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Majrel za poradę, ale mam jeszcze pytanie czy włosy po kolestonie 12/22 lub alfabarf pp02 lub pp01 nie wyjdą białe, zbyt jasne. Mimo, że mam włosy ciemny blond to przy baleyagu rozjaśniają się po 25 - 30 miutach do bardzo jasnego blondu prawie białe. Tak Jak Ci napisałam nie chciałbym platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do martaM- ale rozjasniaja ci sie szybko po rozjasniaczu a ja ci podalam farby z serii najasniejszych blondow ale nie sa one rozjasniaczem do balejażu czy globalnego rozjaniania tzw dekoloryzacji, farby rozjaniajace blond pozwalaja uzyskac jasne blondy na wlosach na poziomie 5 czy 6 ale nie zdarzylo mi sie aby wyszly na takej bazie jako biale , oczywiscie tam gdzie masz jeszcze balejaz to moga wyjsc biale ale sam odrost czy ciemne partie nie beda biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do MBA- jesli chcesz przyciemnic kolor to ocien 8.21 mieszasz z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
doAg78..- jesli wczesniej uzywalas mieszanki 7.22 z 7.0 to odcien 10.21 nie podjasni ci wlosow chyba ze masz juz calkowicie wyplukany kolor, odcien 10.21 wychodzi na wlosach na poziomie 8 lu 9 , napisz mi jaki obecnie masz kolor wlosow na glowie ?/ co do wycofanego odcienia majirela 7.22 mozesz go zastapic alfaparf evolution 7.21 mieszajac z 7.1 odcien bedzie podobny lub mieszajac majrela 7.1 z 7.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dycia55
majrel a jaki kolor wyjdzie jak zmieszam odcień 4.0 z 5.3 z majirel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_beti
Witaj raz jeszcze Droga Majrel :) Mam jeszcze takie pytanie, czy majiblondem 911 z wodą 6% uzyskam odcień podobny do Vikinga? Pytam ponieważ mam jeszcze jedno całe opakowanie 911 a szkoda mi wyrzucić.... Czy uda mi się nim lekko przyciemnić/stonować moje mocno rozjaśnione włosy czy jednak lepiej zastosować te dwa odcienie 9,1 i 9,2 z Inoa? Z góry dziękuję za odpowiedź:) dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag78007
Majrel, Mawłosy tak jak pisałam farbowane 7,22 i 7,0 pół na pół. Farbowałam je około 2 tyg temu. Włosy mam delikatne, końcówki mi się kręcą czasem puszą, a odrosty jak juz pisałam lekko siwiejące gdzieniegdzie na przedziałku świecą się pojedyncze siwe włosy. Tak czy inaczej muszę je podciać bo juz kilka miesięcy nie podcinałam. i zastanawiam się czy warto te blond robić, podobał mi się efekt jaki miała Maja Sablewska na początku X-faktora. Koćnówki jaśniejsze i tak chciałam zrobić. Co tym myślisz? i czym ewentualnie bym mogła tak rozjaśnić? Pozdrawiam i dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Ag- takie karmelowe koncowki mozesz zrobic sobie zwyklym rozjasniaczem w proszku np londy dostepny w rossmanie , czas trzymania nalezy kontrolowac poniewaz im dluzej trzymasz tym jasniejsze wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beti beti- hmm jesli uzyjesz majiblond 911 z woda 6% to nadasz wlosom intensywnie popeilaty blond tzn nie rozjasnia sie bardziej ale trzymaj farbe ok 30 min a nie 50 jak pisze producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dyia 55- nie miesza sie odcieni głebokich typu 4.0 z odcieniem podstawowym zlocistym 5.3 , jak juz to mozesz dodac odcien 5 do tego 5.3 choc w zasadzie nie wiem o jaki efekt ci chodzio , poniewaz nr 5 nie nada zadnego innego refleksu odcieniowi 5.3 ( jedynie go pogłębi i przyciemni) ktory jest zlocistym jasnym brazem, jak juz chcesz ciekawy efekt to uzyj 5.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_beti
dziękuję bardzo:) A powiedz mi jeszcze czy istnieje jakiś sposób, żeby pokryć te spłowiałe, wytrawione wierzchnie pasma? Chciałabym mieć włosy na poziomie 9, ale farby w ogóle nie chcą tych włosów pokryć. czy to kwestia kilku kolejnych koloryzacji czy muszę użyć ciemniejszego odcienia, na poziomie 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzebinianka
Witam. Mam pytanko: jakiej farby lub mieszanki użyć aby osiągnąć taki kolorek jaki ma Małgorzata Socha ? dodam jeszcze że farba miałaby być kładziona na rozjaśnione włosy. Chcę wrócić do swoich naturalnych włosów a kolor Sochy jest zbliżony do mojego odrostu. Wiem że jeśli kładzie się ciemniejszą farbę na jasne włosy to często pojawia się zielona poświata i żeby tego uniknąć dodaje się do farby 4 cm czerwonego odcienia, czy w moim przypadku też powinnam to uczynić ? mam miodowy odcień blondu na poziomie 9. Pozdrawiam serdecznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że już się pojawiało pytanie od odcień włosów Sochy ale kolorem wyjściowym był naturalny ciemny blond, więc ta informacja do niczego się nie przydała :/ Tłumacze się żeby nie było że jestem leniwa i mi się poszukać nie chciało :P I w ogóle super że można kogoś takiego znaleźć na forum, kogoś takiego jak ty Majrel. No to tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×