Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość LiLLu
pomożecie? w świetle żarówkowym wygladają bardziej na złocisto- pomarańczowe... pliz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marel raczej zrobie tak jak mi poradzilas na zasadzie mieszania kolorow. Z gory przepraszam za offtop: Co do fryzjerskich eksperymentow na wlosach klientek (twierdzac, ze kazdy kolor wyjdzie) sama bylam ofiara takiej fryzjerki, ktora miala wizje moich wlosow w pasemkach fioletowych, kiedy ta wizja nie spelnila sie bo kolor nie chwycil, w ruch poszla czarna farba i raz jeszcze proba zrobienia fioletowych pasemek, w zasadzie znowu nic nie wyszlo wiec raz jeszcze pokryla moje wlosy czarna farba i zrobila czerwone pasemka, ktore naszczescie wyszly, niestety kolor utrzymal sie tylko do trzeciego dnia, z wlosow do pasa musialam obciac do ramion bo zaczely sie kruszyc, w ruch poszly drogie odzywki i tutaj glownie vichy zawdzieczam to, ze nie zostalam lysa. Dzisiaj zapewne bym zrobila o to awanture ale wtedy tak ufalam tej dziewczyne iz bylam pewna, ze wie co robi. Ostatnio bedac w Polsce skorzystalam z uslug salonu Goldwell i bylam bardzo zadowolona, zarowno ze strzyzenia wlosow jak i koloryzacji plus porad jak mam dbac o moje wlosy. Poza tym ukradkiem spogladalam na prace pozostalych fryzjerek i widac bylo zadowolone miny klientek, zreszta co bede mowic, akurat ten salon cieszy sie renoma w miescie dlatego z niego skorzystalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Lilu- viking nie rozjasni ci tego koloru , jak juz to jakas farba profesionalna np alfaparf evolution z serii platinum np P01 lub mieszanka prefernce 03 z feria 102 ale nie spodziewalabym sie jasniutkiego chlodnego blondu jest na to za wczesnie poniewaz dopiero schodzilas z czarnego ,po dekoloryzacji z czerni blondy czesto wychodza bardziej w cieplej tonacji , ale jasniejsze powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq888
Droga Majirel, Mam ogromną prośbę o poradę. Niedawno- ok. 3tyg.temu zafarbowałam włosy farbą majirel 6- ciemny blond- wyszedł taki jak na palecie i super, jednak teraz chciałabym nieco zmienić odcień i farbę na luo color, jest delikatniejsza niż majirel. Przyznam, że w końcowym rezultacie chciałabym otrzymać beżowy odcień jasnego kasztanowego brązu :) Moje pytanie brzmi czy zmieszanie koloru 6.24 z 8.21 (lub 8.23) luo color będzie dobrym posunięciem? I jaki kolor Twoim zdaniem powinien mi wyjść po nałożeniu. Z góry dziękuję za wszelką pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLLu
Dzięki Majrel za pomoc... Hm... co robić... Spróbuję feerią 102... Tak myślałam, że za szybko bym chciała od razu efekt końcowy:)rozumiem, że musiałabym wymieszać feerię z preference? Sama feeria 102 nie wystarczy? w sumie to mam krótkie włosy i zawsze jak przy tej długości farbowałam z loreala, to zostawało mi 1/3 farby... a niestety tych farb nie można sobie "odłożyć" na póżniej:( jakbym miała się zdecydować, to którą byś polecała na początek?zapewne o perłowym odcieniu to mogę zapomnieć...ech, chciało mi się czarnych, to teraz mam:) Jeszcze raz dziękuję Majrel... Bo juz bym kupiła tego vikinga:) No i czekam na odp! Pozdrawiam serdecznie!!!Pozwolisz, że po następnym farbowaniu znowu zwrócę się do Ciebie z poradą?! Z góry dzięki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież możesz wymieszać odpowiednią ilość farby a resztę schować do lodówy na następny raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Liluu- lepiej zmieszac z preference 03 i to dlatego ze sam 102 moze wyjsc za cieply a farby wystarcza ci na drugi raz poniewaz preference i feria jest we flakoniku tzn zel koloryzujacy wiec odlewasz pol flakona 102 i pol z 03 nastepnie wlewasz to do jednego z flakonow z woda utleniona ktora w obydwu odcieniach jest 9% wiec nie ma znaczenia do ktorego z flakonow z woda utlen wlewasz te polowki zelu koloryzujacego a reszta zostaje na koejne farbowanie , no i zostanie ci jeden flakon z woda utlenioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniq - 6.24 powinien byc jasnym kasztanem , natomiast pomieszanie go z 8.21 czyli jasnym chlodnym blondem moze dac dziwny nieokreslony efekt , tym bardziej ze mialas wlosy farbowane majirelem 6 czyli ciemnym blondem a ten kolorek z poziomu nr 8 .21 nie rozjasni go ewentualnie pomieszaj 6.24 z luo 7.24 albo z luo 8 aby ciut podjasnic ten 6.24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq888
Dzięki Majirel za pomoc... już mam pogląd w takim razie co i jak, myślałam, że 8.21 może nadać beżowawy połysk ,ale skoro nie wiadomo co do końca mogłoby wyjść z tej mieszanki to zrezygnuje z eksperymentu ;) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlki
Witaj Majirel! Kilka dni temu zafarbowałam swoje naturalne ciemno-blond włosy (taki całkiem mysi bez złotych refleksów, myslę że jest to poziom 7) farbą Wella Koleston odcień 10.16 z 9% Wellatonem. Efekt to niestety żólto- złocisty odcień włosów.Nie wiem co mnie podkusiło żeby znowu zacząć przygodę z farbowaniem no ale cóż ... W każdym razie żle sie czuje w tym kolorze ,liczyłam na bardziej naturalny efekt. Bardzo proszę o pomoc, czym potraktować włosy aby otrzymać chłodny ale nie szary odcień blondu ? Nie chce również zbytnio meczyć włosów, póki co są trochę suche po farbowaniu ale niezniszczone. Zależy mi na odpowiednim odcieniu , raczej nie chce ich bardziej rozjaśnić. Może touch z Welli albo Luo z Loreala , tylko jaki odcień kupić? I co nałożyć jak pojawią sie odrosty ? Mój cel to śwetlisty, jasny, lekko chłodny ale naturalny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia38
kochana mariel ciesze sie ze wreszcie wróciłas bo twoje porady sa cudowne i w 100% trafne.stosowałam sie do twoich porad i zaczełam farbowanie loreal preference 03 z odcieniem stockholm w proporcjach pół na pól z tym ze dodawałam wody z tej farby 03.-przypomina ze z natury jestem szatynka.chodziło mi zeby nie było zółtka na głowie.i tak jest tylko zawsze mi zostaje ta woda ze stocolmu i laduje w koszu.czy nie moge ja dodac zamiast tej 03 bo raz mam tą wode z 03 a raz nie bo zawsze dolewam całośc tej wody z odcienia 03.tylko boje sie ze jak dodam wody ze stockholmu to wtedy może wyjsc zółtko?prosze kochana o twoja rade bo naprawde sa one bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do katia- woda z tego 03 jest 9% a ze stockholmu 6% wiec obawiam sie ze sama woda ze stockholmu moze byc za slaba i dac nieco ciemniejszy odcien ale zawsze mozesz sprobowac lub kupic sobie na allegro wode litrowa loreala o stezeniu 9 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia38
do MAJREL dobrze tak spróbuje a czy połaczenie 03 z viking lub scandynawia da jakis fajny efekt tzn nie beda zółte?co myslisz o tym?czy pozostac przy stockholmie? pozdrwiam ci majrel serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu Ja :P po porade do Ciebie droga majrel. Jestem juz po rozjasnianiu wlosow, wyszly mi a raczej wyszedl rudy blond z zielonymi koncowkami gdzie niegdzie, dobrze, ze nie po calosci bo juz dzisiaj plynelabym Tamiza na splaw, ale do konkretu. majrel wczesniej pytalam Ciebie w jakim odstepie czasu nalozyc farbe na rozjasnione wlosy, na opakowaniu Recital jest napisane, ze po dwoch tygodniach ok a jak sie ma to do Excellence?, Bo tam juz nie ma informacji jak duzy odstep czasu musi uplynac tylko, ze nie nalezy stosowac bezposrednio po rozjasnianiu. Zatem kiedy moge polozyc excellence, czy juz po tygodniu czy lepiej odczekac dluzej tak jak w przypadku recital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- tzn czym pofarbowalas te wlosy?? chodzi mi o odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do katia38- ja bym zostala przy stockholnie , poniewaz scandynavia moze wyjsc jak cieply blond natomiast mieszanie 03 i viking moze dac zbyt szara poswiate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mamaolki- masz wlosy zbyt ciemne na jasne chlodne blondy dlatego 10.16 wyszedl zloty, mozesz wyprobowac luo color 9.1 lub 10.12 ale nie gwarantuje ci ze po luo kolor bedzie idealnie naturalnym chlodnym blondem, touch z welli nie rozjasnia wlosow , jest to krem tonujacy bez amoniaku , nie ma szans by jakikolwiek odcien z touch wszedl jako blond przy takich ciemnych wlosach jak Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlki
Dziękuje Ci serdecznie za odpowiedź. Wypróbuje zatem Luo 9.1 , raz się żyje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana majrel napisalam, ze rozjasnilam wlosy, przeciez wczesniej radzilam sie Ciebie jakiego rozjasniacza uzyc czy Goldwell czy Platinium Loreal, zeby rozjasnic odrosty i reszte wlosow po spranym balejazu :). majrel te zielone koncowki to jeszcze pozostalosci po "starych" wlosach tych z zeszlego roku, ktore wyszly mi buro-zielone na szczescie ta zielen jest ledwo widoczna, zreszta zawsze mozna podciac koncowki wlosow ;). majrelko odpowiesz mi zatem na moje wczesniej zadane pytanie? Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl dokladnie tej tresci post :D majrel dziekuje ci bardzo za odpowiedz, jednakze moj wybor padl na goldwell oxycur platin, dokupilam do niego wode 6% gdyz z natury wlosy mam raczej delikatne i cienkie wiec boje sie stosowac silniejszego oxydantu. Jakis miesiac temu mialam robiony balejaz i do rozjasniania fryzjerka uzyla oxycur platin na wodzie 6%, obie bylysmy zadowolone z efektu rozjasnienia chociaz oprocz zimnego odcienia blondu wyszlo pare zlotawych kosmykow. Obecnie balejaz juz "spral" sie i mam teraz blond-rudawe wlosy z odrostem, zamierzam rozjasnic odrosty i polozyc na wlosy farbe blond w odcieniach popielu, i tutaj prosze cie o porade, z tego co pamietam fryzjerka mowila mi, zeby nie stosowac pozniej zadnych farb w odcieniach popielu bo wlosy wyjda ciemno bure lub zielone a tego juz nie chce jak poprzednio :/. Myslalam o farbie Viking Loreal lub Garnier nr 111, chyba ze uwazasz inaczej. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- pamietam co pisalas:) tylko przestraszyly mnie te zielone koncowki :( ale ok, tak mozesz zastosowac za jakies poltoratyg excellence creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrelko ja juz sie wystraszylam, ze mnie nie kojarzysz ;). tak wygladaja moje wlosy po rozjasnieniu, to drugie zdjecie przedstawia wlosy przed rozjasnianiem. http://img269.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dscf2825u.jpg na pierwszym wyraznie widac te zielone konce przy niedosuszonych wlosach :/. Kochana powiedz mi jeszcze jakiego mniej wiecej koloru moge sie spodziewac w tym stanie wyjsciowym po nalozeniu excellence?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- widze ze jednak Twoje wlosy moze i szybko sie rozjaaniaja rozjasniaczem ale przy wodzi 6% łapia na żólty kolor , najlepiej byloby to zneutralizowac farba profesjonalna np alfaparf evolution 11.11 pomieszany z 11.21 lub kolestonem perfect 12.89 lub12/11 bo po excellence creme 03 moze nadal byc cieply odcien u nasady a szary na koncach wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesur
do majrel Witam, mam takie pytanko: czy można zmieszać farbę Loreal Excellence 10.21 z 9.1? Jeśli tak, to jaki mniej więcej kolor włosów wyjdzie. Obecnie mam pofarbowane włosy excellence 10.21, a chciałabym lekko przyciemnić odcieniem excellence 9.1 tylko waham się czy pofarbować je tylko 9.1 czy też zmieszać te dwie farby,jak byłoby lepiej? Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel a nie stalo sie tak z tego wzgledu, ze wczesniej mialam nalozony Casting bardzo jasny perlowy blond. Byc moze kolor nie do konca sie wyplukal a farbowalam jakis ponad miesiac temu i po zastosowaniu rozjasniacza dalo takie zoltko, sama nie wiem. Bardzo bym chciala zastosowac te farby profesjonalne ale obladowalam sie juz tymi, ktore polecilas mi wczesniej. Coz mam wiec zrezygnowac z tego Loreala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
Mam pytanie. Jaką farbą uzyskam taki kolor włosów na jasnym blondzie ? czy wyjdzie w ogóle na zółtym blondzie ? albo jaką farbą przyciemnić taki zółty blond na taki na poziomie 8 żeby nie był zimny ani ciepły ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps: majrel mowisz o Recital preference 03? czyli nawet zmieszany z 10.21 nada cieply odcien przy gornej wartswie wlosow? bo z excelence mam 9.1 i 10.21 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×