Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Izaberta
Majirel 8.31 lub 9.31 Witam serdecznie i dopisuję się do listy próśb o poradę u marjel :) Od kilku lat farbuję włosy Loreal Excellence 8.13, który ostatnimi czasy dość mocno przyczynił się do wysuszenia i połamania mi włosów. Chciałabym zmienić farbę na profesjonalną - stąd Majirel, z założeniem utrzymania podobnego do Excellance 8.13 poziomu jasności blondu. Mój naturalny odcień włosów to 7. I teraz pytanie: Jakiego oxydantu użyć do koloryzacji (6%, czy 9%) oraz który kolor Majirel (9.31 czy 8.31) będzie bardziej zbliżony do poziomu blondu sklepowego Excellance 8,13? Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy nie będzie mnie około dwóch miesięcy, bo jadę na szkolenie do Francji. Jak tylko wrócę to będę dalej udzielać wam rad. Pozdrawiam, Majrel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego , ktoś sie podemnie podszywa nigdzie nie wyjeżdzam i nadal bede udzielac wam porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agnes9999 - w obydwu farbach jest woda 9% wiec mieszasz pol na pol zel koloryzujacy z tych farb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Izaberta - zaden z w/w odcieni majrel ani 8.31 ani 9.31 nie jest podobny do excellence creme 8.13 , ten sam odcien ma farba majirel 8.13 i nakladasz go z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaberta
marjel, bardzo dziękuję! :) ps. cieszę sie, że informacja o Twoim wyjeździe to nie do końca prawdziwa informacja, jesteś nieoceniona pomocą - choc życzę Ci oczywiście jak najwięcej podobnych zawodowych (i nie tylko) wyzwań :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
proszę o pomoc mariel mam farbowane włosy londą 12/9 ale kolor po dwóch tygodniach mi zżółkł zastanawiam się nad położeniem wella touch 10.0 bądź 10.01 na wodzie 4% w celu odświeżenia koloru myślisz że to by mi pomogło w pozbyciu się tych żółtości albo może zaproponujesz mi coś innego z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podszywajacego sie pod majrel o- to strasznie dziecinne tak[ pisac he he żal mi Ciebie , ale rozumiem , e nastolatki tak mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzło ładnie z Twojej strony że rozumiesz świat nastolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
Do Majrel! Dziekuje pięknie za poprzednią odpowiedz.Mam jeszcze jedno pytanko.Jest może odpowiednik w tych sklepowych,tej farby co pleciłaś alfaparf6NI lub6.1?Mogł,by byc nawet odcien brążu,ale najlepiej chłodny.Dopiero po powrocie,do POlski zakupie profesjonalna,a to troche potrwa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitaa - podobny do 6 NI jest preference Bruges E , lub excellence 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonkaa
Majrel na jakim poziome wychodzi ta farbka preference Bruges E ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
Co do excellence7.1czy wyjdzie podobny jak na opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, moje włosy po różnych farbowaniach mają kolor przypominający stare złoto (czyli są trochę żółte). Bardzo chciałabym zmienić ten odcień. Mam bardzo jasną karnację i trudno dobrać mi odpowiedni kolor. Marzę o beżowym blondzie. Z uwagi na to, ze moje są bardzo zniszczone, myślę o L'Oreal, Richesse de Diacolor: bardzo jasny blond 9, lub b jasny beżowy blond 9,13, a może jeszcze inny odcień? Czy przy richesse muszę na odrost położyć zwykłą farbę? Bedę Ci bardzo wdzęczna za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zmiane :)
majrel polecisz mi jakas farbe sklepowa ładny brazik na poziome 4 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może powinnam wymieszać jakieś nr richesse, żeby wyszło ładnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta niunia
majrel, poradź jak uzyskać kolorek włosów taki jak ta kobietka z reklamy na tym forum, ta z prawego dolnego rogu "zostań ambasadorką marki" (gdyby już jej nie było to załączam link - http://ciekawe-oferty.pl/?q27525=CD37&DTKnum=10698 ) Moje włosy są już farbowane do koloru na poziomie 9, ale niestety żółtawe - coś jak alfa 9,3 i odrosty około 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoska2110
Majrel błagam o pomoc ;( mam taki problem zawsze miałam zimny blond baleyage tylko niestety kruszyly mi się włosy i namówiła mnie fryzjerka ma farbe prosiłam ja żeby mi zrobiła jak najjasnieszy niestety nie wyszło dodam ze mam super pigment ze bardzo szybko mi się rozjasniaja włosy nigdy nie wyszedł mi żółty dopóki nie nalozylam farby:( fryzjerka zrobiła mi mieszankę dwoch farb luo colour 10 i 10.12 niestety efekt był rudawy;( gdzie nie gdzie wiec przetrwalam i nastpena farbe zrobiłam sobie tez luo colour 10 i po3 niestety nie udało się ;( bardzo bym chciała bardzo jasny blond ale niemam zielonego pojęcia jakie farby kupić;( znajoma doradza mi majiblond 901s dodam Ze jestem ciemna blondynka;) bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoska2110
Majrel błagam o pomoc ;( mam taki problem zawsze miałam zimny blond baleyage tylko niestety kruszyly mi się włosy i namówiła mnie fryzjerka ma farbe prosiłam ja żeby mi zrobiła jak najjasnieszy niestety nie wyszło dodam ze mam super pigment ze bardzo szybko mi się rozjasniaja włosy nigdy nie wyszedł mi żółty dopóki nie nalozylam farby:( fryzjerka zrobiła mi mieszankę dwoch farb luo colour 10 i 10.12 niestety efekt był rudawy;( gdzie nie gdzie wiec przetrwalam i nastpena farbe zrobiłam sobie tez luo colour 10 i po3 niestety nie udało się ;( bardzo bym chciała bardzo jasny blond ale niemam zielonego pojęcia jakie farby kupić;( znajoma doradza mi majiblond 901s dodam Ze jestem ciemna blondynka;) bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
Do Majriel! Wcześniej pisałaś ze kolor 7.1 excellence nie zniweluje ciepłych refleksow,bo jest o dwa poziomy jaśniejszy,a pozniej poleciłaś go jako zamiennik.Gdybym go polozyła na ten średni farbowany brąz,taki troche spłowiały,to jaki będzie przypuszczalny tego efekt.Kolor bez zmian,tylko zmienia sie odcien,czy włosy sie rozjasnia i wyjdzie niekreslony kolo,bo co to,to nie:).Mam jeszcze do tego swoj odrost ok 3cm natural sredni braz.Jezeli jest jakaś pomyślna opcja, była bym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaw1986
Witam Majrel, Obecnie mam 2cm odrostu naturalny ciemny blond a reszta wlosów to taki blond żólty miedziany.Jakiej farby uzyc zeby zniwelowac zólty kolor i miec ladny jasny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anitaa - byc moze tak pisalam niepamietam ale 7.1 excellence wychodzi o wiele ciemniej , najlepszy odcien jesli chcesz zniwelowac cieply kolor a zostac przy brazie to evolution 6.1 lub 6NB - lekko cieplejszy braz - taka czekolada albo 6NI neutralny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Izaw1986 - najładniej zniweluje żółty blond farba evolution 11.21 na odrost kladziesz z woda 9% na 30 min a na reszte mieszasz ten odcien z woda 6% i kladziesz na 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Margoska2110 - farba majiblond 901 s prawdopodobnie wybije tez na żółty , uzyj albo majoblond 911 z woda 9% choc lepiej bedzie uzyc alfaparf 11.20 z 11.11 z woda 9% te odcienie wychodza jasno i chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×