Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do Uwaga jest nagroda :) - i jak bawisz się dobrze ????? powodzenia ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana jola
Marjel nie zlosc sie... to takie jaja i to nie z Ciebie :) my Cie lofciamy very much!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
do Majrel Niestety u mnie 4 wychodzą bardzo czerwono- ciemno , a jeśli chodzi o rozjaśnianie- były rozjasnione i to bardzo, pomarańczowo - żółte , dowiedziałam się, żeby uzyskac to co chciałam powinnam albo urzyć,41 z popielem żeby zgasił miedz,poniewaz u mnie sama 4i 5 wyrzuca bardziej barwnik czerwony który połączony z farba daje efekt mocny a tak na 100% to ,341 lub 431 ale nigdy odcienie z 5 i 4 chce teraz uzyskać jasno brązowo-rudy , coś jak capucino , a raczej karmel i mysle ze 8/37+9,16 tylko proporcja ? albo 7/7+8/41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
Majrel Niestety u mnie 4 wychodzą bardzo czerwono- ciemno , a jeśli chodzi o rozjaśnianie- były rozjasnione i to bardzo, pomarańczowo - żółte , dowiedziałam się, żeby uzyskac to co chciałam powinnam albo urzyć,41 z popielem żeby zgasił miedz,poniewaz u mnie sama 4i 5 wyrzuca bardziej barwnik czerwony który połączony z farba daje efekt mocny a tak na 100% to ,341 lub 431 ale nigdy odcienie z 5 i 4 chce teraz uzyskać jasno brązowo-rudy , coś jak capucino , a raczej karmel i mysle ze 8/37+9,16 tylko proporcja ? albo 8/7lub 7/7+8/41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudaaga4 8/37 i 9/16 coz to za dziwaczna mieszanka?? rozumiem ze z welli koleston bo tam jest 9/16 ale nie pomieszalabym nigdy refleksu brązu czekoladowego 7 z refleksem 16 - popielato - fioletowym - gdzie ta ma wyjsc karmel????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga jest nagroda :)
Oooo tak majrelke tyż lofciam i nie zaminię na żadna inna fryzjerówne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Uwaga jest nagroda :) - A JAKA JEST TA NAGRODA?????? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
do maijrel nie wiem gdzie tam ma wyjsc karmel , znalazłam taka mieszanke podana przez fryzjerów welli pod takim oznaczeniem koloru, dlatego tak napisałam...ale teraz widzę , że przeczytałam to co chiałam zeby było:) pisało CARAMEL !! HE HE HE no cóż jak karmel , ale co to za kolor , nie znam takiego oopisu. chyba nie podpowiesz, bo widze że zbywasz mnie , ok dzieki i za tle podp. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - rudaaga4 - ok odcien karmelu z lekka miedzia z evolution mozna wyczarowac mieszjac 8.32 pol tubki plus cwiartka 9.3 plus 3 cm 8.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimata22
majrel mam wlosy na poziomie 9 chce uzyskac miedziany blond na poziomie 9 lub ciemniejszy prawie 8. obawiam sie marchewy. wolalabym zgaszony kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karimata22 - nie wiem czy nadal jest z majirela bardzo ladny odcien 9.04 wychodzil cudnie i delikatnie z lekka poswiatą miedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga jest nagroda :)
nooo dla lacrimose, jeden złoty punkt jej przyznałam, za obronę Twojej osoby i ten 1 punkt może wymienić na 10 pytan do Ciebie :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
Do Majrel :) 8.32 pol tubki plus cwiartka 9.3 plus 3 cm 8.4 Bardzo serdecznie Ci dziekuje i mam jeszcze jedno ostatnie pytanie i nie zabieram wiecej czasu. ten kolor wyjdzie na poź 8 a ( teoretycznie pytam) zmniejszając o jeden poź wszystkie farby wtedy wyjdzie 7? jak mleczna czekolada bądz jakis inny kolor . Dziekuję bardzo z pomoc , bede musiała ściągac kolor:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloooooneczko
lacrimose bierze kapiel w wazelinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldwell?
Witam, na rozjasniane po brazie wlosy do poziomu 9 (zlote/rudawe tony) polozylam wellaton 8.0. osiagnelam przedziwny kolor-orzechowo-bury w pomieszczeniu,zlocisty w sloncu... Moj naturalny to mysi-szary blond na poziomie 8/9, mam typ urody lato. Zalezy mi na kolorze,jaki uzyskuje moja kolezanka u fryzjera, wiem tylko,ze miesza 8.3 goldwell'a z jakims innym kolorem, wychodzi jej przygaszony zlocisty blond na poziomie 9 z refleksami zgaszonymi bursztynowymi na poziomie 8. Wszelkie zlote blondy sa dla mnie zbyt zolte, zbyt zlote, zbyt cieple... http://w566.wrzuta.pl/obraz/3GiBPaTZK7g/hair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ajrel
do goldwell? - nie znam farb goldwella , nigdy nikomu nie robila wlosow ta farbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ajrel
do rudaaga4 - najlepiej zrob to na wodzie 9% a zamiast 9.3 daj 10.3 albo 10.31 skoro masz tendencje do tego ze wlosy wychodza o ton ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze to mniej wiecej taki odcien: 6.35 Havane Jasny Bursztyn Loreal ale nie wiem czy wychodzi tak samo jak na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
do majrel: Jestem niecaly miesiac od farbowania alfaparf 11.11 i niestety takze po tej farbie zzolkly...:( Wygladam prawie jak kurczak, a robilam na wodzie 12% , pierwsze 2 tyg byl to aldny jasny platynowy kolor, ale teraz zolc. Fioletowy szampon nie dziala, z tego co wiem na faby nie dziala tylko rozjasniacze. Istanieje jakas farba moze byc odcien blondu bezowy lub popielaty ale cos co nie zolknie???? Moj odrost jest ciemny mysli. Prosze od odpis majrel. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cati424 - mysle ze masz ten typ wlosow co zawsze zolknie, najlepiej jest wtedy co dwa tyg odświeżyć refleks tonerm np color touch 7/89 z woda 1,9% lub 3% kladac na gora 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suzi_88 - jasny bursztyn Havana wychodzi zupelnie inaczej niz na tej focie , pomieszaj evolution 8.32 z cwiartka 10.31 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suzi_88 - firma Alfaparf farba evolution dostepna w kazdym sklepie fryzjerskim i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szatynka i mam 2 cm ciemniejszy odrost od jak pofarbowac wlosy, najpierw nalozyc na odrost czy od razu na calosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel Farbuję włosy richesse 8.02- wychodzi lekko rudawy szczególnie przy skórze, wiem ze 8 wychodzi ciemniej, a jak wychodzi 9 w porównaniu do tego 8.02??? chodzi mi o kolor nie ciemniejszy, nie jaśniejszy od 8.02 tylko bez tego refleksu Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suzi_88 - na odrost robisz mieszanke z woda 9% po 30 min na pozostale partie wlosow nakladasz mieszanke z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×