Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do MK4 - skoro 8.02 wychozi rudawy to 9 tez , z tego co wiem to richess 9 zostal wycofany , wszytko zalezy od Twojej natury zreszta richess nie rozjasnia tylko farbuje ton w ton i przyciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Dziekuje majrel. Myslalam, ze to farby zolkna a nie kolor wlosow.. Bo w sumie farba jest robiona na moich wlosach. Poczytam teraz o tych color touch. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majrej z tego co pisalam ostatnio poleciłas mi alfaparf 10.21 niestety nie mam dostępuj do tej farby a muszę mieć ją jak najszybciej czy mogłabyś polecić coś podobnego z innej firmy? Mam dostęp napewno do majirel, alwaves, revlon, londy, ce-ce czy któraś z tych firm ma podobny kolor i farba jest w miare trwała? Pozdrawiam "Hej majirel mam wlosy naturalnie w kolorze ciemny blond odcien mysi farbowalam juz ostatnio farbowałam je luo color 10.21 kolor wyszedl przepiękny, natomiast póxniej zachciało mi się rene blanche kolor 10.1 i wpadał jakby nie było w żółty (wcześniej farbowałam renee i tez wyszedł z odcieniem żółtego także ta marka to chyba nie dla mnie) Luo jak już wposmnialam wyglądał bardzo ładnie jednak syzbko schodził chciałabym zafarbować teraz włosy czymś trochę ciemniejszym poziom 9 może jednak zależało by mi na tym aby była to farba w odcieniach i tonacji takiej jak luo 10.21 (wiem, ze luo 9.21 wychodzi strasznie ciemno) dlatego co mogłabyś mi polecić? Odrost mam juz około centymetrowy no i jest ciemniejszy Pozdrawiam i czekam na odpowiedź"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix-ak czy nie?
Majrel, czy mozna zmieszac jasny zlocisty blond z bardzo jasnym naturalnym popielatym blondem lub lodowy blond ze zlotym bezem? Z gory dziekuje za fachowe wsparcie. Dobrze,ze Ciebie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_szukamkolorku
witam, ja już po metamorfozie i niestety porażka na całej linii. jedyny plus to to, że włosy są równomiernie pokryte kolorem. zmieszałam 9.1 pół na pół z 10.21 i oxido3%. kolor: ciemnobury ;( moim zdaniem poziom co najwyżej 7. co robić? wypłucze się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do asia_szukamkolorku - hmm moze twoje wlosy byly juz mocno wytrawione blondem ze tak zlapal , bo mieszanka tych odcieni przewaznie daje ladny chlodny blond, to sie wyplucze po kilku myciach, w takim razie uzyj samego 10.21 z woda 6% za jakies dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mix-ak czy nie? - ta pierwsza opcja moze dac dziewny odcien, a ta druga to zalezy od nr technicznego farby bo nie wiem z czego ten lodowy blond jest- firma??? i jaki ma nr techn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do martaaa_ - jesli nie chcesz cieplego blondu to z majiblond 911 lub farba z revlonu 10.1 ( chyba oznaczona jako 10A)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga kochana majrel.
Czy możesz doradzić jakać sklepowa farbe która uzyskam na jasnym blondzie, ładny odcien włosów na poziomie 7. Zgóry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_szukamkolorku
ok, dzięki, spróbuję. na razie będę często myć przeciwłupieżowym żeby się pozbyc chociaż trochę tego burka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do asia_szukamkolorku - nastepnym razem zrob na wodzie 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Droga kochana majrel. - z farb sklepowych raczej nie ma nic ciekawego z poziomu 7 ewentualnie z excellence creme 7.31 ale on wychodzi jak cieply ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga kochana majrel.
A z poziomu 8 lub 6 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_szukamkolorku
dziękuję, zafabowałam też na próbę jedno pasemko clip-in w kolorze jasny blond i też takie ciemne wyszło. widocznie muszę celować w wyższe stężenia albo przestać kombinować i zostać przy 111. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti w kaloszach
Witam:) Czy mogłabyś mi doradzić jaką farbą uzyskam najładniejszy odcień jasnego chłodnego (ale nie białego) blondu? Moje naturalne włosy to taki poziom mniej więcej 8. Najlepiej koleston albo alfaparf. Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti w kaloszach
Dodam jeszcze że odrost mam mniej więcej cztery centymetry,(nie jestem pewna czy to jest poziom 7 czy 8) a włosy na długości były mocno rozjaśnione najjaśniejszymi blondami, a jakiś czas temu miałam na to położone ciemniejsze pasemka na poziomie 6, ale są już bardzo wypłukane. I nie wiem jakiej farby teraz użyć żeby uzyskać efekt ładnego jaśniutkiego blondu. Raczej w chłodno-opalizującej tonacji. Bardzo proszę o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beti w kaloszach - na odrost zmieszaj pol na pol ocien alfaparf 10.21 z 10.1 z woda 9% nastepnie po 30 min zrob mieszanke z polowki 10.21 i cwiartki 10.1 i naloz z woda 3% na ok 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pofarbowalam jedno pasemko wlosow tak jak mowilas 8,23 z cwiartka 10,21 i nic nie zafarbowalo moich wlosow, kolor nic sie nei zmienil, jaka moze byc przyczyna? za ciemne moje wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_szukamkolorku
Majrel., nie wytrzymałam z tym burkiem i potraktowałam włosy kąpielą rozjaśniającą, z wynikiem: kurczakowy blond, a potem machnęlam kolorkiem 10,21 z wodą jakieś powiedzmy 7% bo zmieszałam większość 9 z tym co mi zostało z buteleczki 3. i muszę przyznać, że dopiero teraz mam ładny kolorek, taki mysi jasny blond, całkiem fajny. jak poprawię jeszcze przy następnym farbowaniu to kolorek się ładnie wyrówna gdzie nie dofarbowałam i pogłębi. tylko mam drobny problem. zrobiłam próbkę na moim clip-in (jasny blond delikatnie marchewkowy) i wyszedł jaśniuteńko fioletowy. czym potraktować treskę żeby kolor był podoby do moich? 9.1 z wodą 9 lub 6 się nada? czy kupować inną farbę? dzięki z góry za wszelkie sugestie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_szukamkolorku
ok, dziękuje serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafencja
Witaj Majrel, jestem po farbowaniu włosów alfaparfem 9,13 z cwiartka 9,21 jak radzilas.Kolor nie jest zly ale jest moim zdaniem ciepły, ze złocista poswiata. Jaki zestaw radzisz tym razem zeby wyszly chlodniej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szafencja- Sraki. Zdecydujcie wy sie ludzie co wy tak naprawde chcecie. Chcecie chlodny, to doradzam chlodny, a okazuje sie ze za chlodny, chcecie neutralny to tak doradzam i okazuje sie ze za cieply. Od teraz sprecyzowane pytania, bo jak nie to nie odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie wam doradzac, ale niektore natarczywe osoby, doprowadzaja mnie do szalu. Wkurza mnie tez jak jedna osoba z czterdziestu nickow zadaje mi pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafencja
A dziekuje za odpowiedz. Nie bede cie juz zameczac. Twoje rady i tak sa do dupy. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti w kaloszach
Wielkie dzięki za poradę :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3629
Majrel, czy jak pomieszam alfaparf 10,21 z 10,1 pól na pół i pofarbuję z wodą 6% - włosy na poziomie 8, to nie wyjdzie szaro- buro ? z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel prosze o odpowiedz jaka moze byc przyczyna? z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×