Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do tikulina - tak jak najbardziej mozna zmieszac te dwa kolory ze soba , bedzie ladny zlocisto lekko miedziany jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lilawati - z majirela pomieszaj 10.21 z 9. 1 i powinno byc podobnie jak na 2 i 3 fotce , pierwsza fota to raczej cieply bez np 9.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do racja, racja - tak wypaliłam się strasznie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lilawati - zmieszaj pol na pol- odcien bedzie chlodniejszy lub na cala tubke 10.21 cwiartka 9.1 odcien bedzie bezowy , na odrost z woda 9% na dlugosci i konce wystarczy 4 lub 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaa to ja
Można prosic o odpowiedx na to pytanie. Droga majrel. Mam podobny problem do kolezanki wyzej. mam dosc blondu, chce wrócić do swojego koloru włosów który jest na poziomie 6 w zimie, a w lato jasnieje do 7. Bardzo podbny mam swój kolor do tego na zdjęciu tutaj http://www.plejada.pl/17,55486,news,1,1,maja- bohosiewicz-niezrownowazona-psychicznie,artykul.html Chciałabym wrócić do swjego koloru, jaką byś mi farbę poleciła ? z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justynkaaaa to ja - z farby alfaparf odcien 7.21 z woda 3% lub majirel 7.23 tez z woda 3% odcienie sa ladne i naturalne bez efektu poswiaty zielonkawej co czesto zdarza sie uzywajac odcieni naturalnych na wlosy mocno przetrawione blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksanylka
Dziękuję Majirel !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparafka
Cześć Majrel! Poleciłaś mi ostatnio, żebym na moje włosy z poziomu 6 użyć farby alfa 9.1 w celu uzyskania średniojasnego chłodnego blondu. Wcześniej już farbowałam 9.1 farba Montibello, 9.1 colour fantasia by fama , a kiedyś nawet fryzjerka położyła mi Carin 9.1 i niestety odrost wyszedł rudy. Myślisz, że w przypadku alfaparf będzie inaczej? Może lepiej wybrać coś z poziomu 10 lub 11? Jeśli jeszcze mogłabyś doradzić, to proszę powiedz z jaką wodą to zrobić? Dół włosów jasny blond, góra nieco rudawa (po tej 9.1 montibello), odrost naturalny - poziom 6. Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_szukamkolorku
Witaj serdecznie Majrel, Bardzo proszę o pomoc w wybraniu kolorku farby. Co zrobić żeby osiągnąć kolor włosów taki jak agnieszki włodarczyk na tym zdjęciu? http://www.swiatseriali.pl/seriale/pierwsza-milosc-390/zdjecie,iId,787428,aAId,51526 swoje włosy mam koloru mysi blond. Pół roku temu zniszczyłam sobie włosy dekoloryzatorem i rozjaśniaczem bo chciałam mieć platynę, (a od wieków farbowałam ciemnymi chłodnymi brązami). od tamtego czasu farbuję castingiem lub garnierem, wybieram jasne blondy beżowe, lodowe lub srebrne kolorki z poziomu 10-11. wyobraź sobie jaki mam misz-masz na głowie ;) sianowate końcówki w kolorze oliwkowym, odrosty: fajny chłodny beżyk-popielaty baleyaż, jednak za jasne. chciałabym kolor wyrównać i doprowadzić w rezultacie do takiego jaśniejszego chłodnego "mysiego beżo-popielu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aparafka - skoro poziom 6 lapie u ciebie na rudawy blond to sam odrost rozjasnij alfaparfem 11.11 z woda 9% a na dlugosci i konce naloz 9.1 z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do asia_szukamkolorku - zmieszaj alfaparf 10.21 z 9.1 pol na pol na sam odrost zrob mieszanke z woda 9% a na dlugosci i konce z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_szukamkolorku
dziękuję serdecznie!!! na pewno wypróbuję i dam znać jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamska jesteś Ty, a niepotrzebnie. Jak "se lubisz popierdzieć po forach" i masz na to czas, to jasne, że nie rozumiesz, że można nie odpowiedzieć na każde pytanie wertując kilka kart wstecz, a jedynie zerkając na ostatnie. To szczyt cierpliwości udzielać od kilku ładnych lat porad na forum, więc szanujcie czyjś czas i przede wszystkim chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohhoehehe
lacrimose ty lysa miotlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ty. Żadne lizanie dupy, po prostu szlag by mnie trafił jakby przez takie prostaczki jak wy dziewczyna, która udziela porad na tym forum machnęła na to w końcu ręką. Nie napiszę nic więcej, żeby nie przekroczyć granicy dobrego smaku, a wy dalej "sobie pierdźcie" na tym forum, jak nie macie nic lepszego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mam napisać ?
Kiedyś machnie :) a ty co myslisz, że do końca życia bedziesz pisać do majrel z prośba o rade ? :) łoj glupiaś ty głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparafka
Majrel, to jeszcze raz ja. Przepraszam, ze tak zawracam Ci głowę, ale czy kolor ten na odroście pociągnięty alfaparf 11.11 to nie będzie taki super jasny? A jeśli tak, to co później moznaby było zrobić, żeby go troszkę przyciemnić i uzyskać np. coś takiego, jak na tym zdjęciu? Z góry wielkie dzięki http://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/debiutantka-gwiazda-nowego-serialu-tvn-u,1729186,3604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrana zdzislawa
lacrimose chce sie podlizac by wiecej rad uzyskac i zeby marjel przy nastepnym doradzaniu jej okulary wlozyla bo sa rozne kolory na swiecie a nie jeden i rozne farby tez...ehhh. lacrimose -podlizos ;) a dla marijel szacun za rady i czas. nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oZeta
WITAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oZeta
chcialam zapytac jakiej farby najlepiej uzyc do stworzenia naturalnego blondu takiego poziom 8 ? bez cienia rudosci,zoltosci ale i chlodu? niestety brak zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oZeta - mozna sprobowac pomieszac odcienie evolution 9.21 z 9.1 pol na pol i dodac ok 4 cm odcienia 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lacrimose - dobrze , ze reagujesz na takie niestety prostackie komentarze tych panienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aparafka - masz dosc ciema nature wiec 11.11 na ten odrost powinien dac chlodny blond ale nei jakis superjasny , pozniej mozesz ewentuanie nalozyc na calosc ten odcien ktory ci polecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparafka
Majrel, serdeczne dzięki za wszystkie sugestie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparafka
Do osoby o pseudonimie -to juz widze jak to wyglądało, na szczęście nie Ty tu odpowiadasz na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga jest nagroda :)
lacrimose- Dostałaś 1 złoty punkt, możesz zadać do majrel, 10 pytań, wal śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga jest nagroda :)
Tylko przed zadaniem pytania, przglądnij łatek czy już nie było podobnego, bo majrel może się zdenerwować, że nie jesteś bystrą uczennicą i punkt ci zabierze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×