Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
Nie przepadam za waxem w jego skladzie nie ma nic ciekawego poza tym ze obciaza wloski, tego drugiego nie znam. Zdecydowanie polecam maskiz firmy farouk albo profesjonalny revlon ktory moim zdaniem jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciorex4
Dziewczyny pomozcie! Chce sie dowiedziec czy farba loreal excellence jest bezpieczna bo przedchwila sie farbowalam i po umyciu wlosow wlosy garsciami mi wychodzily ( dodam ze farba miala czas do 2011 roku) POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
to dziwne o czym piszesz, ze po farbowaniu wlosy garsciami ci wychodza? farby loreal sa bardzo bezpieczne pracuje na nich od lat zreszta inych firm tez, wiem tez ze szkolen ze na rynku sa zrobione swietne podrobki loreala z ktorym koncern walczy od lat, nie wiem co moze byc przyczyna takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
hejo majrel robilam ta maseczke z oliwy z oliwek ale wloski sa nadal matowe i niezbyt ladne,ale za to ta poswaiata zielonkawa zeszla...niewiem co terz robic bo boje sie ze nastepna farba moze je juz zupelnie zniszczyc...;/ i jestem w kropce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do rynka- ja polecam ci farbe profesjonalną majirel w odcieniu bez zielonkawej poswiaty np 9.02 9.13 9.23 sa to odcienie chlodnego beżu i p majirelu wloski sa bardzo fajne i mieciutkie na allegro masz cale zestawy tzn farbe majrel z woda utleniona6% naprwde jest wielka roznica miedzy farbami komercyjnymi a tymi ze sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Witam! Zafarbowałam sobie odrost odcieniem Scandynavie, i faktycznie włoski wyszły bardzo ładnie, jaśniej niż Hollywood. Ale mam jeszcze pytanie, jak chciałabym skusić się na farbkę profesjonalną, to żeby uzyskać taki ładny jaśniutki naturalny odcień, taki jak 01 excelence, to na całość włosów musiałabym kupić tą 9.0 ale na odrost to już chyba 10.0 tak? Tak swoją drogą, oglądałam na allegro i na próbniku kolor wygląda pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatriisssss
bardzo ^prosze o rade przefarbowalam 10 dni temu wlosy farba copenhag jasny blond popielaty i zrobilam tak jak proponowali moze 5 min dluzej trzymalam wczesneij zawsze roobilam blond pasemka na calej glowie ale juz dosc mialam tego siana i kolor wyszedl taki jak chcialam ale odrosty niestety rudawo zolte zastanawiam sie co zrobic by jednak nie wychodzily takie przeciez niektore osoby maja na calej glowie jednolity kolor czy terar jak pofarbuja ta farba drugi raz to beda ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bceti M - 9.0 nie wyjdzie tak jak 01 excellence creme poniewaz nie rozjasni tak wlosow ja proponowalam 9.0 na dlugosci i konce abys mogla wyrownac kolor natomiast odpowiednikiem scandynavii jest majirel odcien 10 ale musisz go zmieszac z woda utleniona o stezeniu 9% a jezeli chcesz miec jeszcze ciut jasnijsze w tej samej tonacji to majirel ma nowy odcien 10,1/2 - superjasny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beatriss- odcien kopenhagen wyszedl tak na odroscie poniewaz przypuszczam ze twoje naturalne wlosy na tym odroscie sa za ciemne- nie napisalas jakie?? kopenhagen wychodzi ladnie na wlosach naturalnie jasnych od jasnego blond do sredniego blondu pomimo tego ze na opakowaniu pisze ze zlapie tez ciemny blond ale to nieprawda, nastepnym razem pofarbuj odcieniem jasniejszym w popielatej tonacji o nazwie viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Bardzo dziękuję za odpowiedź:) Skorzystam z tej rady przy następnym farbowaniu odrostów. Oj chętnie oddałabym swoje włosy w ręce profesjonalistów,w dobrym salonie, miałabym gwarancję udanego koloru, plus przyjemność i komfort, może jakaś sauna, intensywna regeneracja...ach...marzenie Ale tu gdzie teraz mieszkam to nie możliwe niestety, poziom usług fryzjerskich pozostawia baaaardzo wiele do życzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beti m- jesli chodzi o regeneracje wloskow i saune to mozesz to zrobic sama kupujac tzw ampulke regeneracyjna z serii expert loreal professionnel np do wlosow farbowanych czy przesuszonych sa dostepne na allegro u osob sprzedajacych marke loreal professionnel, ampulke taka nakladasz na wilgotne wloski na to dajesz folie i kapiesz sie w wannie, cieplo kapieli spowoduje ze bedzie to taka mini sauna na wloski a jakosc wlokna wlosa bardzo sie poprawi:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierkax1991x
Witam. Mam pytanie. Jestem ciemną blondynką.Rozjasnialam wlosy palette wyszly zolte, na szczescie poradzilam sobie z tym dzięki szamponetce z joanny- perłowy blond i fioletowej płukance. Teraz pojawily się już 2 cm odrosty i chciałam pofarbować włosy farbą z loreala preference. Jednak nie do konca sama potrafie ocenic jaki odcien wybrac, nie wiem czy bardziej pasuja mi kolory cieple czy popielate, ale w perłowym blondzie joanny wyglądałam całkiem ładnie, a przynajmniej lepiej niż w odcieniu żółtawym, choć jak dla mnie był zbyt nijaki i szarawy(taki sam jak na opakowaniu szaponetki). Mam cerę opaloną, nie jasna i zielone oczy. Pierwsze pytanie to jak pofarbowac te rozjasniane wlosy z odrostami?Ile trzymac farbe na odrostach a ile na rozjasnianych wlosash?niezmiernie spodobal mi sie kolorek http://moda.na14.pl/sklep/files/rs.jpg diamond shine (sztockholm) i taki chciałabym osiągnąć.Czy da radę zafarbować te odrosty w kolorze ciemy blond i czy reszta wlosow juz po tym rozjasnianiu ma szanse wyjsc w takim kolorze?ewentualnie myslalam tez o tym http://img.bazarek.pl/43770/6412/234247/14146047148c3fcb14de95.jpg hollywood, ale wczesniej czytalam ze moze nie za dobrze rozjasnic moje odrosty. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Nie ma szans aby ciemne blond wlosy rozjasnic farba stockholm preference a tym bardziej odcieniem hollywood twoj odrost po tych ocineniach bedzie zlotawo -ciemnozolty poniewaz masz za ciemne wlosy na taki kolor.Mozesz odrost rozjasnic farba preference 03 z serii les blondissimes ale tym kolorem i tak twoj odrost bedzie ciemniejszy i nie taki jak na opakowaniu stocholm ale bardziej bedzie przypominal ten odcien holywood. Aby miec tak jasne i perlowo -p latynowe wlosy jak na zdjeciu stockholm musisz wlosy wstepnie zdekoloryzowac a na to polozyc farbe profesjionalna majirel nr 10.21 dostepne na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
witam:) prosze o porade...po tym lorealu 8.1 wloski juz troche sie wyplukaly,sa jasniejsze ale niestety matowe i konce troszke poniszczone:( ale chcialabym je troszke rozjasnic...tylko boje sie ze kolejna farba jeszcze mocniej je zniszczy,myslalam nad nalozeniem jasniejszego koloru loreala excellence tylko boje sie ze znow wyjda dziwne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Ostatnio zdecydowałam się je rozjaśnić. Wyszedł średni/jasny blond z refleksami. Niestety nie jestem z niego zadowolona. Pasemka wyszły zbyt żółte od rozjaśniacza, a reszta włosów jest zbyt ciepła, miedziana. Wygląda to tak (w rzeczywistości kolor jest bardzo podobny do tego na zdjęciach) : http://img7.imageshack.us/gal.php?g=dscn9226a.jpg Zdecydowałam się samodzielnie wybrać odcień. Zastanwiam się nad Majirel 9 (lub 8) z popielatym/ beżowym refleksem (9.1, 913?). Chciałabym żeby włosy były jaśniejsze i w ładnym, chłodnym odcieniu. Cos podobnego do tych: http://img291.imageshack.us/gal.php?g=2ngftqx.jpg I teraz moje pytanie: Jak będą wyglądały moje odrosty? Czy jasne pasemka nie wpadną w zieleń? Kolor na reszcie włosów wyjdzie taki jak chcę? Majrel radź i ratuj! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do evely odcien 9.1 nie da takiego kolru twoim pasemkom bo wyjda zielonkawo niebieskie natomiast 9.13 bedzie za ciemny uzyj farby majirel w odcieniu 10.13 wtedy bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do rynka- hmm w twoim przypadku najlepszym wyjsciem byloby uzyc farby majirel w odcieniu 9.02 lub 10.13 wtedy kolrek bylby jasny i nie dziwaczny z excellence creme to raczej odcien 10.21 choc moze on wyjsc u ciebie w troszke cieplejszej tonacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
w cieplejszej tonacji tzn abrdziej zoltawy?myslisze ze nie zniszczy zbytnio wloskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Rynka samym odcieniem 10.21 mozesz osisgnac kolor bezowo- zloty nie zolty lepiej zmieszac 10.21 z 9.1 wowczas bedzie chlodny blond. Jesli chodzi o pania z ze zdjecia to ma ona zrobiony balejaz ktory patynuje sie pozniej np diacolorem bez amoniaku w jej przypadku jest tu miesznka tonera opalu z platyna w proporcji 3 do 1 ale to robi sie tylko na pasemka,balejaze,lub globalne mocne rozjasnienie wlosow , mozna tez nalozyc na mocno rozjasnione wlosy miesznke majirela 9.02 i 10.1 w proporcji 2 do 1 z woda od richesse na 15 minut kontrolujac czas koloryzacji co 3 minuty- takiego efektu nie uzyskasz farbami ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po1
Cześć, farbowałam włosy Ferią PO1 i muszę przyznać, że wyszedł ładniutki kolor, delikatnie ciemniejszy jak na opakowaniu (swoje mam ciemny blond). Teraz jednak chciałabym, aby były jeszcze jaśniejsze. Zastanawiam się na Preference 01, Safirą Księżycowy Blask lub 101 - 100% Kolor Garniera. Mam zatem pytanie do osób doświadczonych. Czy mogę te farby trzymać na całych włosach, bo boję się, że inaczej nie rozjaśnią tak jak trzeba? Która z nich da najładniejszy efekt i będzie najbardziej delikatna dla włosów? Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irydka
witajcie :-) położyłam wczoraj excellence 9.1 bardzo jasny popielaty blond na uprzedni średni blond z 10 min palette, efekt zbyt ciemne, takie jak wzór na opakowaniu środkowy kolor, nie mogłam się w zasadzie niczego innego spodziewać, bo przecież kładłam na dość ciemny kolor, wyszedł dokładnie jak pokazują na pudełku, odrosty są tego samego koloru, po prostu identyczne, mam pytanie czy z tego koloru uda mi się uzyskać jasny blond? chciałabym taki jak na opakowaniu excell 9.1 lub viking, odrosty mam takie ciemne jak średni blond, na viking pisze, że nie nadaje się do ciemnego blondu, jaką farbę zastosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiczek009
Mój naturalny odcien włosów to ciemny blond(czasami zastanawiam się czy to nie średni blond nawet-taki szarawy),w lecie natomiast zawsze kolor robił sie bardziej cieplejszy i widać było złote refleksy,niekiedy nawet bardzo jasne,jako dziecko miałam bardzo jasne blond włosy,wręcz białe,ale z wiekiem mi ściemniały.Dodam,że moje włosy są z natury kręcone i cienkie(długość do ramion prawie),mam cerę jasną,jasną oprawę oczu i niebieskie oczy.Rozjaśniam włosy od półtorej roku do bardzo jasnego blondu-pierwsze używam rozjaśniacz Ce-Ce z wodą utlenioną 9%(rozjaśnia na jasny żółty kolor),potem natomiast nakładam odcień Loreal'a Hollywood,albo Nutrisse Bardzo Jasny Blond Naturalny(ale nie super rozjaśniający),tylko,ze w swietle dziennym one są prawie białe.Jeszcze jako tako trzyma się na włosach odcień Hollywood,ale wychodzi mi dosyć chłodno,po jakimś czasie robi się cieplejszy ale za to bardzo jasny odcien bo farba sie wypłukuje,tak,ze do słońca wygląda prawie jak biały.Gdybym miała proste włosy wyglądało by to nawet ładnie,ale mam kręcone a nie chce jeszcze dodatkowo męczyć ich prostownicą.Jaki odcień blondu poleciłybyście do kręconych włosów i do mojego typu urody?na maila mogę wysłać fotki z naturalnymi włosami i aktualnie jakie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiczek009
Aha i czy skoro rozjaśniam włosy rozjaśniaczem z 9% wodą utelnioną to czy rozjaśniłaby mi włosy na jasny odcień blondu któras z farb superrozjaśniających z nutrisse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do irydka- jesli chcesz jasniejszy blond to zmieszaj 10.21 z 9.1 excelence a jesli ma byc naprawde jasny to polecam 03 z preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do PO 01 - najlepiej rozjasni ci wlosy preference 01 , odradzam safire bo wella ma kiepskie farby, 101 z nutrisse nada chlodny odcien bezu jesli polozysz go na calosc i on jest najdelikatniejszy z tych wymienionych farb, natomiast preference 01 mozesz dac na calosc ten kolor jest bardzo jasnym swietlistym blondem, jesli natomiast chcesz aby wlosy nie byly wysuszone i mialy pekny swietlisty blond uzyj profesjonalnej farby loreala majiblond 900s lub 901s z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do basiczek skoro wstepnie rozjasniasz mocno wlosy krecone i cienkie to nie dziwie sie ze hoolywood pozniej wyplukuje sie na tak jasny a wloski sa zniszczone bo sa przetrawione tym rozjasniaczem . Wlosy z natury srdni blond nie potrzebuja wstepnego tak mocnego rozjasnienia. Mozesz wyprobowac farbe z tych rozjasniajacych np nutrisse nr 100 albo excellence creme 01, blondy te jasne pasuja do twojego typu urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
Założyłam oddzielny wątek, ale widzę, że tutaj jest wiele porad dotyczących farbowania. Może ktoś się orientuje ilu % mleczko utleniające jest w farbach garnier color naturals 9.1 i 111? Chcę mieć jasny popielaty blond, użyłam wellaton 9.1, ale odrosty ( z ciemny blond/jasny brąz) wyszły jasno rude a reszta włosów ( miałam pasemka rozjaśniaczem) bez zmian. Użyłam wellatonu bo pamiętam że nie niszczył mi włosów, ale kolor mi nie pasuje. Garnier bardziej wysusza ale za to kolory wychodzą takie jak trzeba. Może polecicie jakąś inną farbę nie niszczącą włosów a która rozjaśni do odpowiedniego odcienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczek009
Dziekuje Majrel.Tylko teraz zapytanie-skoro wczesniej rozjaśniałam tak włosy to teraz odrosty będą się odróżniać od reszty odcieniem i co zrobic z reszta jasnych wlosow?pokryc ta reszte jakims odcieniem? do fryzjera nie chce isc bo w moim miescie z tego co zauwazylam fryzjerzy nie sa najlepsi,zrazilam sie juz na pasemkach kiedyś(zółto białe "coś"),takze nie chce nadstawiac im glowy.Mimo tego rozjaśniacza włosów nie mam zniszczonych,ładnie się kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×