Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do ewella 23- maseczka wax jest niestety mocno przereklamowana i obciaza wloski, polecam raczej maske z profesjonalnego revlona do wlosw suchych lub maske farouka do wlosow farbowanych dostepne w necie, lub z komercyjnych sklepowych elseve loreala z mleczkiem krolewskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
czesc wam:) widze ze duzo osob zna sie tu na wloskach,wiec chcialabym sie poradzić...mialam jasny braz wloski potem je troszke rozjasnilam tym sprayem z joanny,mialam lekko rudawe a potem bylam na to zrobic blond pasemnka.Juz sa troszke lepsze,duzo jasniejsze jednak na koncach sa jeszcze lekko rudawe,kupilam loreala 8.1 i niewiem co mi wyjdzie,doradzicie cos? mam raczej cienkie wlosy,ostatnio uzywalam waxu i nawet nie sa zniszczone.prosze o odp i pozdrawiam;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela33
AHA BO kupiłam sobię tą maseczkę a strasznie wychodzą mi włosy ojejej ciekwae juz normalnie nie mama co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Ja na wypadanie włosów stosowałam Radical w ampułkach. I widziałam poprawę. Ale po kilku miesiącach regularnego wcierania. A może jakieś witaminy by Ci się dodatkowo przydały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do rynka- jesli kupilas 8.1 z excellence creme to wyjdzie on dosc ciemny taki szary odcien blondu, powinnas uzyc excellence creme 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Ja też mam pytanko. Od wielu lat farbowałam włosy rozjaśniającymi odcieniami Palette. Ale odcień zrobił się bardzo sztuczny, żółtawy, do tego wypłowiał od słońca. Postanowiłam zmienić farbę na Loreal, i zrobiłam ostatnio odrost odcieniem Y hollywood. Wyszedł bardzo ładnie i naturalnie na moich średni blond włosach. Ale jednak wolałabym ciut jaśniejsze, i dzisiaj kupiłam O Scandynavie, może wyjdzie troszkę jaśniej.Jak nie to zostanie mi odcień 01 super rozjaśniający.Nie wiem który wychodzi ładniej, bardziej naturalnie? No i co zrobić z resztą włosów, żeby pozbyć się tego spranego sztucznego odcienia? Położyć jakiś szampon koloryzujący? Nie chcę dawać farby, bo po tych palettach i tak są w nie najlepszym stanie,a mam bardzo długie włosy, i chciałabym żeby takie zostały. A może są dostępne jakieś tonery? Bardzo proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien scandynavia wyjdzie jasniej o ton od hollywood, jesli chcesz stonowac calosc wlosow aby nadac im bardiej naturalny odcien to polecam farbe excellence creme nr 9 ktora wyrowna kolor a na odrost mozesz klasc scandynavie ewentualnie jako tonera mozesz uzyc casting nr 900 odcien ten nie wychozi taki jak na opakowaniu tylko jest podobny do hollywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź:) Jutro spróbuję zastosować się do twojej rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieszkaa-24
A czy L'Oreal ma w swojej ofercie farbę ciemny blond która nie wyjdzie brązowa ? Bo szukam takiej i nie mogę znaleźc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agnieszka 24. Loreal komercyjny ma farbe excellence creme nr 7.1- popielaty blond ktory tak sie tylko nazywa a wychodzi jak chlodny popielaty ciemny blond. z profesjonalnych loreala polecam majirel odien 7.11 ktory daje odcien zimnego ciemnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieszkaa-24
majrel ...dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) A powiedz mi jeszcze Kochana czy te farby pokryją sprany brąz, który powstał na skutek testowania różnych farb ciemny blond ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
iwtam was;) zrobilam ten 8.1 loreala i wyszedl bardzo ciemny i taki mysi,nie podoba mi sie w dodatku jest matowy...:(niewiem co teraz zrobic,czy isc do fryzjera czy zosrawiac...dodam jeszcze ze troszke jakby przeswituja na zielono masakra;( doradzcie mi cos...dziekuje za odp marjel,miala racje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agnieszki- ten 7.1 pokryje ci te sprane ciemne blondy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Rynka szampon przeciwlupiezowy powinien zmyc po 2 lub 4 myciach ta zielonkawa poswiate ewentualnie po tygodniu mozesz nalozyc odcien farby np garniera belle color nr 13 - bezowy blond lub excellence creme10.21 ale nie gwarantuje ci ze tym razem odcienie moga byc lekko zlociste ale ie beda juz szaro mysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Witam! Pomalowałam wczoraj włosy tym castingiem, i mam trochę mieszane uczucia. Odcień zmienił się bardzo nieznacznie, właściwie tylko na wierzchnich pasmach,które są mocno rozjaśnione od słońca. Zrobiły się lekko szaro-platynowe. Ale najgorsze że bardzo wysuszył mi włosy. Były sztywne jak po rozjaśniaczu:/ co mnie bardzo dziwi. Ale następnym razem użyję chyba tej farby którą mi poleciłaś.Bo mam wrażenie że ona mniej zniszczy włosy niż ten casting. A jeśli mogę jeszcze zapytać, jak jest różnica między odcieniem scandynavie a 01? Obydwa są bardzo bardzo jasne blondy rozjaśniające. Ale dopatrzyłam się że 01 mozna stosować nawet na dość ciemne włosy, czyli silniej rozjaśnia tak? I czy to znaczy że odcień scandynavie jest delikatniejszy dla włosów i mniej niszczy? Strasznie długo się w sklepie zastanawiałam nad tymi dwiema farbami i nie mogłam się zdecydować. Ostatecznie wybrałam tą scandynavie, jak już pisałam, bo pomyślałam że może efekt będzie bardziej naturalny, ale już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beti m- odcien 01- jest odcieniem mocno rozjasniajacym i ma wode utleniona 9% bardziej wysusza i niszczy wlosy , odcien scandynavia jest delikatniejszy i ma wode 6%. Generalnie zecydowanie polecam na te dlugosci wlosow odcien farby profesjonalnej majrel np 9.0 poniewaz majrel jest o niebo delikatniejsza od wszystkich tych farb sklepowych , ma o polowe mniej amoniaku i jest dostepna na allegro. Jesli oczywiscie chcesz to lepiej ten kolorek wyrowmna na dlugosciach i koncach excellence creme nr 9 , excellence nie wysusza wlosow i jest bardziej odzywczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Dziękuję:) Jak to dobrze poradzić się fachowca:) Przemyślę zakup tej profesjonalnej farby. A wracając jeszcze do sklepowych, uważasz że farby Excellence są lepsze on Preference?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Farby excellence sa przede wszystkim delikatniejesze od preference ich zadaniem jest pokryc siwe wlosy to dlatego producent pisze z tylu opakowania ze jesli nie ma sie siwych wlosow to lepiej uzyc odcienia jasniejszego, ponadto jest tam tez odcien 01 tak jak w preference ktory rozjasnia ladnie wloski na jasny naturalny blond a nie wysusza az tak jak preference 01. Preference sa mocniejsze i silniej rozjasniaja wlosy oodpowiednikiem scandynavi -jest 01 z excellence creme. ale u ciebie na te dlugosci i konce lepszy bedzie nr 9 excellence lub profjonalny majirel nr 9.0 a odrost powinnas farbowa albo scandynavia albo 01 z excellence creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! włosy juz długo maluję farbą lorael casting odcień hebanowa czerń. bardzo chcialabym mieć jasniejsze wlosy np miodowy blond lub jakis jasny braz.. ostatnio rozjasnialam wlosy rozjasniaczem z palette i do wysokości uszu wyszedł mi rudawy kolor, dół został nie ruszony.. zamalowałam wlosy z powrotem na czarny, ale nadal chcę miec jasniejsze wlosy.. prosze o radę, jakiego rozjasniacza uzyc, i nie piszcie ze mam isc do fryzjera bo na rude pasemka za 150 zl mnie nie stac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Jednak co profesjonalistka to profesjonalistka:) Raz jeszcze wielkie dzięki majrel:) Teraz to już wiem chyba wszystko. Jeśli chodzi o moje włosy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! włosy juz długo maluję farbą lorael casting odcień hebanowa czerń. bardzo chcialabym mieć jasniejsze wlosy np miodowy blond lub jakis jasny braz.. ostatnio rozjasnialam wlosy rozjasniaczem z palette i do wysokości uszu wyszedł mi rudawy kolor, dół został nie ruszony.. zamalowałam wlosy z powrotem na czarny, ale nadal chcę miec jasniejsze wlosy.. prosze o radę, jakiego rozjasniacza uzyc, i nie piszcie ze mam isc do fryzjera bo na rude pasemka za 150 zl mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
dzieki marjel:* mam przecilupiezowy z clearu do wlosow slabych,mysle ze moze byc?a znasz jakies fajne domowe sposoby zeby wloski wygladaly na bardziej zdrowsze i blyszczace?uzywam tez waxu co o tym myslisz? a tak pozatym fajnie ze jest ktos taki na kafeterii:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
a tak wogole to jakie polecacie odzywki do wlosow? wax czy ta mleczna z kallosa,ktora lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Domowym sposobem aby wloski byly zdrowe jest oliwa z oliwek z dodatkiem cytryny owijasz wloski w folie na pol godzimki, pozniej myjesz wloski , maja wtedy piekny olyski i sie nie rozdwajaja. Aby pozbyc sie czerni niestety najlepiej jest sie udac do fryzjera i to pracuacego na lorealu- dlaczego? poniewaz loreal ma swietny srodek do demakijazu wlosow o nazwie efassor, tylko profesjonalny efasoor jest w stanie sciagnac czarny kolor z wloskow to dlatego jakiolwiek dekoloryzator zrobi u ciebie ruda marchew przy skorze a reszty wlosow nie ruszy, ja bym sciagnela te czern efassorem z woda 6% a pozniej mozna polozyc wybrany odcien blondu w refleksie miodu np majirel 8.3, 8.31 itp z tym ze odczekaj jakies dwa tygodnie od tego castingu a pozniej udaj sie do fryzjera na demakijaz efassorem- pamietaj ze czern sciaga sie najgorzej i nie radze ci robic tego sama w domku poniewa jak przedobrzysz z dekoloryzatorem jakiejkolwiek firmy mozesz doprowadzic wloski do tzw gumowatosci i sciagniesz je z glowy albo sie polamia i bedziesz miala jezyka na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za radę, myślę że tak zrobię, tylko mam pytanie czy orientujesz się ile taki zabieg może kosztować i gdzie dostanę farbę majirel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie.. przeczytalam ze ten efassor jest slabszy od zwyklego rozjasniacza i do jakiegokolwiek blondu nie rozjasni wlosow.. czy on wogole ruszy te czarne wlosy i co bede miala na glowie po jego zastosowaniu.. eh boje sie ze mi nie rozjasni wlosow ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
efassor nie rozjasnia wlosow, jego zadaniem jest sciagnac refleks w twoim przypadku czarny kolor, zabieg kosztuje ponad 100 zl w zaleznosci od dlugosci wlosa , wlosy po nim powinny byc w zaleznosci od struktury wlosa od jasnego pomaranczowo zlotawego do zlotego wpadajacego w lekki zolty na taki kolorek bez problemu wyjdzie miodowy blond w tonacji zlotej, natomast kazdy inny silny dekoloryzator moze sobie z tym nie poradzic, wiem ze inne salony pracujace na wloskich firmach np alfaparf czy elgon posiadaja silne srodki do pozbycia sie czarnego koloru z tego wzgledu min. ze wloszki maja bardzo ciemne i grube wlosy, wybor nalezy do ciebie ale ja na twoim miejscu sprobowalabym odczekac jakies dwa tygodnie choc w twom przypadku powinno byc latwiej bo robilas to farba bez amoniaku czyli castingiem, ktory nie wnika gleboko w strukture wlosa. Farby majirel sa dostepne na allegro i w hurtowniach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
kurcze nie mam oliwy z oliwek ale mam oliwe z pestek winogron,moze byc???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
olej z pestek winogron nie jest az tak odzywczy dla wlosow jak oliwa z oliwek ale mozesz sprobowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
dzieki;) a co powiesz o masce do wlosow wax czy kallos ta mleczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×