Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do irenka- ocien 03 z preference jest odcieniem popielatym wiec ten odpada , jesli mama hce ladny zloty odcien to albo z preference odcien Scandynavie albo Riga z tym ze Riga jest bardziej zloty , po tych farbach wlosy maja bardzo ladny blyszczacy kolorek, nakladasz je na calosc na 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do femme13- tzn excellence 03 slabiej rozjasnia a prefernce 03 o wiele jasniej wychodzi oczywiscie nie dam ci gwarancji ze w twoim przypadku ten odcien wyjdzie na odroscie idealnie popielaty bo z tymi popielatymi ocieniami roznie bywa wszystko zalezy od struktury i naturalnego pigmentu we wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama chciałaby mieć jasny blond leciutko( czyli tak delikatnie) wpadający w złoty,żeby był to kolorek ciepły.Żeby to był kolor świetlisty rozjaśniony jasny blond.Bardzo proszę o poradę, bo te kolory co poradziłaś to spowodują chyba, to że kolor będzie bardziej złocisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttyy
A gdybym uzyla farby Londa ciemny popielaty blond ? podobno wychodza dosc ciemno prawie czarne i maja popielaty odcien. Juz sama niewiem jakiej farby uzyc. Bardziej bym wolala Londe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme13
Dzieki Majrel, wiem, ze na kazdych wlosach wychodzi inaczej. Ale sprobuje jak mowisz, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel, chciałabym Cie bardzo prosić o pomoc. Moje włosy po kilku nie wypałach wyglądają okropnie..:( mój naturalny kolor włosów to średni blond, pewnego dnia wpadłam na pomysl aby rozjaśnić je sobie więc zrobiłam sobie sama pasemka efekt był nie zły przez jakiś czas gdyby nie to że włosy potem bardziej mi zrudziały...następnie położyłam na to belle color 10 na początku znów efekt był fajny ale znowu włosy u nasady-odrosty miałam rude, wkońcu użyłam excellence 9 bo chciałam wyrównać kolor..niestety juz sie zmył i na głowie mam brzydki zrudziało-miedziany kolor :((((( Droga Majrel bardzo proszę o radę !!! pomóż mi dobrac farbę do moich włosów aby mieć ładny jasny stonowany blond bez rudości czyli taki neutralny nie ciepły ani nie popielaty ...czy da się wogóle taki kolor uzyskać???jaka farba rozjaśni mi ta rudość i ją zneutralizuje?? i wolałabym żeby to była farba sklepowa ...Licze na Twoja pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do irenka- jesli kolor ma byc jasny i swietlisty to odcien scandynavie z preference taki wlasnie jest on nie ma zlotych tonow jest wlsanie jasny i swietlisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do tttyy- tak zgadza sie ciemny popielaty blond z londy wychodzi docc ciemny wiec spokojnie mozesz go nalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jovvitka- w takim razie musiz pomieszac dwie farby ze soba w Twoim przypadku dobra powinna byc mieszanka excellence creme kolorow 10.21 i 03 tzn w proporcji pol na pol wowczas odcien nie bedzie ani cieply ani zimny tylko raczej jasno bezowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Majrel za odp bardzo bardzo serdecznie!!! tylko czy napewno mogę być spokojna ze ten odrost mi sie rozjaśni tą mieszanką i wyrówna z reszta włosów i nie będe mieć tej miedzi?? czy te farby rozjaśniają?? i jeszcze jedno czy są trwałe?? bo excellence 9 dość szybko mi sie zmyła ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy któraś z Was wie, gdzie w Warszawie lub Bydgoszczy mogę kupić odcień preference floride v? Szukam, chodze po rossmanach, careforuach i nigdzie go nie ma a mi sie tak podoba...mam teraz pofarbowane garnier nutrisse zloty blond 73 i nastepnym raziem chciałabym, jak go znajde. pofarbować tym własnie floride...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJIREL Jak pisałam we wczesniejszym poscie, obecnie mam farbowane wlosy farba zlota z poziomu 7 i bardzo odpowiada mi ten stopien jasnosci. Wczesniej mialam bardzo jasne wlosy, ale bardzo sie zniszczyly, zreszta jako naturalnej brunetce, lepiej mi w troche ciemniejszych. Naturalne mam na poziomie 4-5 i pojawia sie pytanie: jaki kolor z majirel poleciłabyś mi, by miec wlosy gdzies ok poziomu 7 i raczej w cieplej tonacji? I tak by pokryla ciemny odrost... A moze powinnam miec raczej chlodna? Wlosy mam naturalne ciemne, oczy piwno-zielone z ciemna obwodka, bialo czyste/biale, brwi i rzesy czarne, karnace latem oliwkowa a teraz zima raczej bledsza z lekko rozowym odcieniem. I nigdy nie wiem czy zimne kolory wlosow czy jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jovitka- te farby ktore ci podalam rozjasniaja i powinny pokryc miedziany refleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziękuje Majrel :-) dodałaś mi otuchy :-) w przyszłym tyg. będe działać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL Jak pisałam we wczesniejszym poscie, obecnie mam farbowane wlosy farba zlota z poziomu 7 i bardzo odpowiada mi ten stopien jasnosci. Wczesniej mialam bardzo jasne wlosy, ale bardzo sie zniszczyly, zreszta jako naturalnej brunetce, lepiej mi w troche ciemniejszych. Naturalne mam na poziomie 4-5 i pojawia sie pytanie: jaki kolor z majirel poleciłabyś mi, by miec wlosy gdzies ok poziomu 7 i raczej w cieplej tonacji? I tak by pokryla ciemny odrost... A moze powinnam miec raczej chlodna? Wlosy mam naturalne ciemne, oczy piwno-zielone z ciemna obwodka, bialo czyste/biale, brwi i rzesy czarne, karnace latem oliwkowa a teraz zima raczej bledsza z lekko rozowym odcieniem. I nigdy nie wiem czy zimne kolory wlosow czy cieple...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do małolata- do twojego typu urody pasuja raczej cieple odcienie, karmelowe brazy, czekolady cieple, toffi itp, z majirel mozesz uzyc z gamy odcieni zlocistych np 8.3 ale masz dosc ciemne wslosy na odrostach wiec ten odcien nalezy pomieszac z woda 9% ten odcien powinien dac iu ciebie efekt z poziomu 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Małolataa!! W Cz-wie też nie ma odcieniu Floride V w rossmanie,natomiast można go kupić w realu i tesco.Może w Twoich miastach też tam są;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do malolata- a wlasnie odcien Floride z preference nada ci odcien zlota na poziomie 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttyy
Kupilam odcien Londa ciemna czekolada poniewaz niebylo ciemnego popielatego blondu. Mam nadzieje ze ta farba pokryje mi moje blond wlosy. Mam pytanie czy jak farba sie troszke wyplucze to zrobi mi sie taki kolor jak na opakowaniu czy beda rude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel, mam pytanko techniczne, jak mieszać farby? ( excellence creme dwa odcienie 10.21 z 9.1) czy pól na pół wszystkie składniki a to co pozostało nie zmieszane mogę zostawić na póżniej?trzymać w lodówce?czy do wyrzucenia?mam włosy raczej krótkie więc z dwóch opakowań trochę za dużo dla mnie naraz farby?nigdy nie mieszałam farb, generalnie nie farbowałam nigdy sama w domu włosów stąd moje pytanie Aha...i jak z odrostem?, bo z tego co czytam to dłużej potrzymać na odroście......?czy tak jak jest napisane w instrukcji?czy jakiś specjalny czas dla mnie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do annuszka- mieszasz pol na pol wyciskajac z jednej tubki pol i z drugiej tez pol z jedna woda utleniona z jednego opakowania, a te polowki co ci zostana zakrecasz tubke i uzyjesz do nastepnego razu nie trzymasz tego w lodowce tylko w temp pokojowej , farby najlepiej wymieszac ze soba w plastikowej miseczce pedzelkiem, nakladasz na suche wlosy od razu na calosc na 30 minut a przy nastepnych farbowaniach jesli ta mieszanka ci spasuje to 20 minut odrost a 10 minut reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaaa26
Witam :) siedziałam dzisiaj chyba ze 4 h i czytałam forum od początku , niestety, jeszcze całego nie doczytałam... :) przyznam, że jest bardzo interesujące, dlatego postanowiłam również zasięgnąć porady specjalistki :) a więc Majrel, chciałabym kupić sobie farby majirel oraz majiblond. oglądałam paletę kolorów ale tylko na str internetowej i z tego co wcześniej polecałaś innym, bardzo podoba mi się odcień majirel 10.21 ,901 i 901s. Zdaję sobie sprawę, że nie wygląda on na żywo dokładnie tak jak na str ale mniej więcej o taki kolor mi chodzi. Które Twoim zdaniem powinnam wymieszać farby, żeby uzyskać taki właśnie kolor? i najważniejsze pytania: z którą wodą utlenioną powinnam wymieszać farbę do moich włosów (określiłabym je jako średni blond ) ? i w jakich proporcjach (ile farby, a ile wody utlenionej) i jak długo należy trzymać farbę na odrostach a ile na pozostałych włosach? moje włosy są cienkie ,bardzo szybko łapią kolor (farbowałam włosy u fryzjera na farbach loreal, przypuszczam ,że właśnie był to majirel, ale od października zaczęłam farbować sama kolorem Vikinkg). będę wdzięczna za poradę! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do MAŁOLATAA!!! W Cz-wie też nie ma odcienia Floride V w rossmanie,natomiast można go kupić w realu i tesco.Może w Twoich miastach też tam są;-)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
droga specjalistko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jeszcze raz ja nie chce zamęczac cie pytaniami,..... ale ostatni raz rozwikłaj moje wątpliwosci...czyli jeśli obecnie po sciaganiu koloru pasemkami mam taki kolor ciepły ni to karmel ni to złoty ....i jak kupię ta excelle 9.3 to jaki mi wyjdzie kolor?mogę spodziewac sie jasniejszego ale tez cieplejszego karmelku,tudziez miodu?podawalam link z joanna brodzik....i teraz jak mam ja trzymac?pierw na całosc a potem odrost? i czy bac sie na wlasna reke farbowac?nie wyjdzie mi jakis żółty kolor albo plamy? jutro bym chciala juz kupic...myslalam jeszcze o 8,31 co ty na to? fajnie,ze jestes i doradzisz:),że zawsze znajdziesz czas,to sie ceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MAJREL!!! przypadkiem trafiłam na to forum szukając odpowiedniej farby na moje włosy...dlatego chciałabym też zasięgnąć porady u Ciebie! Naturalny kolor włosów to mysi, kiedyś miałam pasemka czekoladowo-złoto-białe, kiedy czekoladowe pasemka zrobiły się rude pofarbowałam excellence creme nr.9 ale to mi za bardzo nie rozjaśniło tej miedzi a szczególnie odrosty są wstrętnie rude :((( Czytając forum zauważyłam że na podobne przypadki do mojego polecałaś zmieszać excellence 10.21 z 9.1 albo 10.21 z 03... Jaki kolor wyszedł by mi po tych mieszankach?? która lepiej by pokryła moje włosy??Proszę doradz której mieszanki powinnam użyć.. zależy mi na zneutralizowaniu tej miedzi i wyrównaniu koloru włosów i uzyskaniu naturalnego blondu... Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwoscią na odpwiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do forumowiczka- tak po excellence creme 9.3 mozesz spodziewac sie jasniejszego karmelku wpadajacego w miodowy ocien blondu, najlepiej polozyc jest ten kolor od razu na calosc aby mogl sie wyrownac odcien, oczywiscie tam gdzie miala pasemka kolorek moze byc troszke jasniejszy ale to nadal bedzie blond w cieplej karmelowo- miodowej tonacji , odcien 8.31 bedzie troszke chlodniejszy poniewaz jest to odcien zlocisty z domieszka popielataego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do anetta26- jesli masz wlosy w kolorze sredniego blondu to dosc dobrze wychodzi mieszanka odcieni 10.21 z majirelem 10.1/2.1 - superjasny blond popielaty z woda 9% tzna na cala tubke 10.1/2.1 dajesz pol tubki odcienia 10.21 i wody dajesz 110mll dokladnie mieszasz pedzelkiem w plastikowej miseczce lub shakerze i nakladasz na calosc wlosw na 35 minut, odcienie majiblond w twoim przypadku nie sa konieczne bo masz swoj wloski dosc jasne a majiblond 901 czasem wychodzi dosc zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miedziana- mozesz te wloski pokryc mieszanka excellence creme 10.21 i 9.1 efektem bedzie odcien bezowego chlodnego blondu w proorcji pol na pol lub ewentualnie nutrisse 101 z 91 z tym ze dajesz cala tubke 101 i pol tubki 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×