Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Ewelina07
Majrel,bardzo prosze o pomoc : mialam ciemny blond wlosy, prosilam Cie o rade jak je rozjasnic do sredniego blondu..... posluchalam i kupilam Farba Majirel 9,22 bardzo jasny blond opalizujący głęboki + 9%woda -niestety moje wlosy wyszly koloru MIEDZIANEGO, jaka farbe mam kupic zeby uzyskac sredni/jasnychlodny blond, nie miedziany ani zolty? Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agalea- po excell10 nr 100 nie otrzymasz chlodnego blondu raczej bedzie to odcien cieply, jesli chcesz chlodnego blondu to albo z farb excellence creme ieszanka 10.21 z 9.1 albo z preference odcien Viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do gosiakk- taki odcien blondu z farb majirel mozesz uzyskac odcieniem 7.0 - efekt bedzie bardzo naturalny lub 7.13- efekt bedzie taki jak na zdjeciu nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_li
Jakiej firmy jest są farby o kolorze blond nr 1000 i 1001? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalea
Majrel, dziękuję serdecznie za podpowiedź. Właśnie siedzę z mieszanką loreala (9.1 i 10.21) na głowie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że nie żaden kurczak, ani pomarańcza ...nawet jak wyjdzie ciepły przeżyję, byleby znośny. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Witam Cię Majrel!!Chciałam się Ciebie poradzić;-))Obecnie(3 razy)farbowałam włoski tak jak mi radziłaś całą floride V zmieszane z połową champagne X.Mój naturalny kolorek to mysi blond.Zastanawiam się jaki by mi wyszedł gdybym te farbki zmieszała pół na pól??Bardzo Cię proszę jeśli możesz to podaj mi jakiś odnośnik np.numer farby z majirel(w necie jest paletka;-)) lub podaj stronkę (linka)gdzie go mogę znaleźć zbliżony kolorek.Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalea- daj znać jak Ci wyszło bo mam taki sam przypadek jak Ty i też będe robić tą mieszanką 10.21 z 9.1 :-))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel poradziłaś mi bym położyła farbę na moje rudawe miejsowo włoski: preference excellence 03 z excellence 10.21, natomiast ja się pomyliłam i zamiast preference excellence 03 dałam excellence 03, czy to istotny błąd? Dlatego mogło mi to nie zneutralizować tego koloru? Bardzo proszę o odp:) I zapytam tylko jeszcze o coś, co by się stało jakbym dodała do mieszanki trochę wody 12% z loreala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asteroid- odcien chlodnego brazu nada ci farba majirel nr 5.11 a na zdjeciu modelka ma gesty balejaz w kolorze blondu opalizujacego z domieszka chlodnego bezu w kazdym badz razie taki efekt uzyskuje sie po wczesniejszym rozjasnieniu platinium na folii i pozniej naklada sie diacolor mieszanke 9.01 z 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do forumowiczka- odcien X preference nie zlapie ci na bialo odrostu bo to odcien zlocistego blondu, oczywiscie ze brazowych pasemek ten kolor nie rozjasni ale calos po ufarbowaniu tam gdzie nie ma brazu powinna byc w tym samym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do gaga21- viking powinien ochlodzic ten kolor a jesli chcesz jeszcze jasniejszy to polecam excellence creme 03- bedzie w tonacji chlodnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttty
Witaj majrel Mam mocno rozjasnione wlosy (prawie biale).Chcialabym zafarbowac je na kolor ciemny braz tylko niewiem czy farba pokryje mi cale wlosy. Jakiej trwalej farby powinnam uzyc aby pokryla mi ladnie blond wlosy. Myslalam nad Londa color albo Londa naturals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Ewelina 07- no to jestem zdziwiona ze majirel 9.22 wyszedl miedziany, mam od lat klientki ktore robia tym kolorem i blond jest zawsze w tonacji perlowej hmm, jesli chcesz miec popielaty i zneutralizowac ten miedziany ktory wyszedl to z majirela 8.11 z woda 6% lub ciut jasniejszy 9.11 lub z preference odcien viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mali- prawdopodobnie chodzi o farby firmy Alfaparf z serii evolutions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- jesli chcesz mozesz pomieszac preference floride i x pol na pol odcien bedzie ciut jasneijszy, odpowiednik floride w majirel to odcien 7.3 a X to 8.3 mozesz je znalezc na allegro tam sprzedaja majirel i sa tez palety kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zwykla dziewczyna - preference 03 bardziej rozjasnia wlosy i jesli miesasz te kolory to prefere nce 03 z preference odcien Z2 natomiast excellence 03 nie rozjasnia tak wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do tttyy- jesli masz biale wlosy to wybierz farbe dobrze kryjaca i nie ciemny brza bo beda zupelnie czarne, ja polecam excellence creme nr 5- jasny braz lub 4-braz na bialych przetrawionych blondem wlosach nawet odcien braz nr 4 moze byc jak czarny choc z tak bialych farby szybciej sie zmywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttty
A jaki bys mi polecila odcien farby z Londa? Chcialabym bardziej taki zimny ciemny braz. Tak zebym miala ladnie pokryte wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preference 03 bardziej rozjasnia wlosy i jesli miesasz te kolory to prefere nce 03 z preference odcien Z2 natomiast excellence 03 nie rozjasnia tak wlosow- jaką proporcję zastosować pół na pół? Obie mają wode 9%? Proszę napisz mi i le mam jeszcze trzymać farbkę na włosach:) A mogę troszkę tej 12% dodać, czy lepiej już nie kombinować? Sorki,za te moje pytania,ale to ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dzięki śliczne Majrel za odpowiedź;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina07
Bardzo dziekuje za rade Majrel :) jak zafarbuje wlosy to napisze,jak wyszly:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
majrel troszkę się nie zrozumiałysmy,bo chodzi mi o to ,że ja w ogóle mam włosy koloru hm....złotego,jasniutkiego brazowego bo karmel sie wymył....i pozostaly pasemka złote po rozjasnieniu i wlasnie czy preference 9,3 pokryje mi wlosy jednolicie....wiadomo,ze beda jakies refleksy ale czy nie tęcza......chodzi mi o kolor taki cieply blond jak ma joanna brodzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Majrel a ile trzymać tą mieszankę farb,tak jak wcześniej 15min odrosty a potem jeszcze 15min całość??Czy inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja mama niedawno miała rozjaśniane włosy, fryzjerka zrobiła jej kolor taki złocisty, ale jest matowy i bez połysku, w związku z tym czy można na to położyć farbę preference 03, kolor nie wyjdzie szarawy? Ona nie chce żadnych platynowych, chodzi tylko o to by kolor był w ciepłej tonacji i był rozświetlony. Może coś innego poradzić droga maijrel? Co proponujesz mamie,żeby miała ładniejszy kolor i ile trzeba by było trzymać farbę na całości? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme13
Droga Majrel - to jaka farba będzie lepsza na odrost? preference 03 czy excellence 03? wcześniej chyba komuś pisałaś, że preference jest mocniejsza, a mi radziłaś tę drugą, więc się pogubiłam, a nie chcę błędu popełnić. Dziękuję Ci za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do tttyy- z londy tej sklepowej nie ma ocienia ciemnego brazu w chlodnej tonacji , z farb majirel jest odcien 5.11 lub farby evolutions alfa parf ocien 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zwykla dziewczyna preference ma wode 9% mieszasz na cala preference 03 dajesz polowke Z2 trzymasz na odroscie 30 minut a pozniej przeciagasz na calosc na 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do forumowiczka- farba excellence creme 9.3 powinna pokryc rownomiernie Twoje wlosy oczywiscie ze te ciemniejsze partie wlosow za pierwszym razem beda sie troszke roznily ale po kolejnej koloryzacji wszystko sie wyrowna , polecam ci excellence creme 9.3 bo lepiej kryje wlosy od farby preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride - trzymac tak jak wczesniej farbowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×