Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Droga Majrel! I ja błagam Cię o pomoc... Jeszcze 8 miesiecy temu byłam balejażową blondynką. Po nieudanych próbach fryzjerki ujednolicenia koloru do ciemnego blondu (odrosty wyszły rude) zafarbowałam włosy sklepową farbą l'oreal na jasny brąz. Po wielu poszukiwaniach zaczęłam eksperymenty z Majirel. Na casting (kolor Pralina, który wypłukał się do rudości) użyłam Majirel 5.12. Jednak nie zabiło rudości. Miesiąc temu użyłam mieszanki 5.0 i 5.07, ale włosy wyszły prawie czarne, a ja znowu widzę poświatę rudości, której nienawidzę. Proszę Majrel poradź, jak teraz mogę uzyskać ładny popielaty brąz (ale nie ciemny, nie czarny) bez poświaty miedzi, czerwieni, rudego. Mam taki pomysł, aby zmieszać 6.1 z 5.07 (lub 5.71)... czy taka mieszanka chwyci na włosy robione majirel na poziomie 5??? Czy wyjdzie mi równomierny kolor na odrostach i na długości? Odrosty mam w kolorze brązu. Ile powinnam trzymać farbę na samych odrostach, a ile na długości, aby odcień wyszedł taki sam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona anka
majrel jak uzyskać taki kolor włosów na rozjaśnianych wodą 9 % z odrostem rdzawym z gdzie niegdzie pasemkami białymi ???? Najlepiej farbami z londy profesj bąż czymkolwiek pozdrawiam. http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura440595.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majre, zakupilam farbe 7.13 i 8.11 i 6% oxydant, teraz jak mam to nakladac? mimo instrukcji nie jestem pewna, bo mam ciemniejsze odrosty o ton od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkakk79
witaj majrel polozylam na wlosy wczesniej farbowane 9.1 excellence farbe jakiejs zagranicznej firmy z numerem 10 kolor na opakowaniu taki jak scandynawie od loreala na moich wlosach spukanych po 9.1 na blond taki jak na opakowaniu excellence 9 gdzie niegrzie mam pozostalosci po pasemkach kolor wyszedl mi zolty taki zloto zolty blond nie zaden pomarancz czy rudy jak mam usunac ten kolor mam w domu farbe 10.21 excellence czy moge ja nalozyc na wlosy wczesniej farbowane tzn 2 dni temu ?jaki kolor uzyskam?? ile mam trzymac. dziekujee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb-zolza
dziewczeta! mam problem oooogromny i zarazem pytanie: czy możliwe jest(i w jakich okolicznościach) zeby klientce ODPADŁY wlosy po uzyciu pasty platinium bez amoniaku z aktywatorem 6% i na to luocolor, oczwiście w prawidłowym czasie, włosy polamały sie na długosci około5 cm od skóry, na około60% głowy... czy to wina fryzjera czy klientka coś nabroiła np prostownicą czy nadmiernym tapirem... pytam bo "katuje" moje włosy bardziej od 20 lat i nigdy mi sie tak nie stało, a tu po tak delikatnym rozjaśnieniu takie kwiatki wyszły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do mb-zolza Nigdy nie słyszałam o takim przypadku!!Szok!!!A jakiej długości miała włosy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka1414
Witam, mam prośbę do Majrel. Ponoć nie ma już w sprzedaży koloru 8.46 :/ Po farbowaniu u fryzjerki ona mi go poradziła jako najbardziej zbliżony do tego co ona mi zrobiła. Czy jest jakiś odcień podobny albo jakich kolorów uzyć alby wyszło coś zbliżonego. Prosze o radę, bo byłam zakochana w rudym jaki mi wyszedł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_blondi
Droga Majrel Mam pytanie. Moje włosy to mocno przetrawiony prawie biały blond, odrosty w kolorze mysim i takie zółtawe przejscie miedzy odrostem a resztą. Włosy są zniszczone i chyba muszę dac im odpocząć od rozjaśniania. Chciałabym uzyskać jakiś jednolity kolor, może jakiś ciemny blond, beż, coś co pozwoliłoby mi wrócić do naturalnego koloru. Może jakiś miód, cynamon, co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb-zolza
do ramion miała włosy... tez nigdy nie spotkalam sie z taka reakcja...tym bardziej na platinium, teraz ta Pani chce przedłuzyc wlosy na nasz koszt... wydaje mi sie ze sama cos nabroiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrelllllll !!!!! Gdzie jesteś ????? :) Przybądź!!! Pomóż !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi exxxxx
wiecie co dziewczyny powiem wam ze ja od zawsze farbowałam włosy na blond. Jestem ciemną szatynką i tym bardziej ciężko mi osiągnąc ten kolor. To pasemka to ostatnio całą głowę. Dzięki temu miałam siano jak talala. No ale wydawało mi się, że skoro mam blond łeb to jestem jakaś bardziej atrakcyjniejsza... Ostatni doszłam do wniosku że koniec z tym. Co miesiąc muszę się zastanawiać jaką farbą zrobić żeby zlikwidować żółtawy refleks. I teraz mam zamiar zrobić sobie brąz. Moje pytanie dziewczyny czy któraś z was farbowała włosy majirelem odcieniem z brązu czyli 8.3 czy coś koło tego pliiiiiiis napiszcie co wam wyszło Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby zlikwidować żółty odcień musisz użyć farby, która po kropce ma 2. 3 (złoto) likwiduje 2 (opalizujący) 4 (miedziany)---> 1 (popiel) 6 (czerwień)----> 7 (metaliczny) działa to w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel.Moze zaczne od teo .Okolo roku temu miałam odbarwiane z ciemnego brazu wlosy.Po odbarwieniu i ponownym nalozeniu farby miałam sliczny miodowo-złoty odcien.Wtej chwili mam na około pół głowy odrosty(mój kolor to ciemny przechodzacy w sredni blond)chciała bym uzyskac ten sam kolor jaki miałam wczesniej czyli miodowy blad.Czy musze znów uzyc dekoloryzatora?która z farb majirel byla by odpowiednia?prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobela
mam ogromną prośbę o pomoc w uzyskaniu kolorku w którym poprostu jestem zakochana, a nie mam pojęcia jakim sposobem go osiągnąć. Nie wiem może ktoś ogląda serial Majka, gra tam Gracja Niedzwiedź gra rolę sekretarki Michała w firmie,koleżanka Majki Kaśka,w tych ostatnich odcinkach po metamorfozie jakiej przeszła ma tam piękny blond kolor,nawet nie wiem jak ten kolor nazwać,ale jest cudowny ,pomóżcie jeśli wiecie jaka to farba albo mieszanka farb,proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobela
skorzystałam z linku "zaciekawionej aski" bo widzę że o coś podobnego jak nie tego samego? mi chodzi w tej chwili mam włosy rozjaśnine farbą Loreala preference stokholm tak że są jasne,ale z takim żółtkowatym odcieniem co zrobić żeby uzyskać taki. Może Majirel magłaby mi doradzić,proszę o pomoc http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura44 0595.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi exxxxx
do Sobela Wydaje mi się, że taki kolor można osiąnąć op rozjaśnieniu calych wlosow rozjasniaczem i na to farba. Lub farbą z londy profesjonalnej np 12.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sobela- taki blond mozna uzyskac tylko po wczesniejszym rozjasnieniu wlosow ewentualnie farba koleston perfect welli nr 12/0 cala tubka z cwiartka 12/22 z woda 12% lub evolutions color z alfaparfu odcienie z serii 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondi exx- odcien majirela 8.3 to odcien zlotego blondu a nie brazu nadaje cieply refleks zlotego karmelu zreszta wszytko zalezy jakie masz odrosty naturalnych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ko-ko - jesli chcesz miec odcien chlodnego jasnego brzau to najlepiej zmieszaj odcien 7.11 z cwiartka odcienia 5.71 lub 7.11 z 6.1 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sylwia9984- nie musisz rozjasniac odrostow aby uzyskac zlocisty blond z majirela odcien 9.3 lub z preference odcien X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kasia blondi- jesli chcesz wrocic do naturalnego blondu ktory obecnie jest mocno przetrawionym to z majirela odcien 8.2 lub karmelowy 8.3 ewentualnie ciemny beż 7,23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iskierka- jest odcien 8.46 nie zostal wycofany moj dostawca do salonu zawsze go przywozi bo to jest bardzo ladny i chodliwy odcien rudego zreszta jest to odcien nowy ukazal sie wraz z nowa paleta majirela w zeszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi exxxxx
Majrel jeszce nir mam odrostow ale jestem naturalna szatynka. Właśnie chciałabym kolor taki jasny brązik wpadający w złoto czy to karmel, nie za ciemny bo nie chce takiej strasznej zmiany nie żadne mahonie czerwienie czy fiolety aktualnie mam dosyć jasne co radzisz za majirela nie pamiętam numerów ale widziałam oznaczenia i podobała mi się np 'jesień' i 'koniak'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada_11
Majirel jeszcze raz moje pytanie: jakie to kolory Luo Color 5,35 i 5,52, wiem tylko że są to ciepłe odcienie brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Witam ;-) Widzę,że jest tutaj jakiś ekspert od farbowania...Mam wiec pytanie: Mam włoski ciemny brąz (niżej jest link) i chciałam zrobic blond-cuż wyszedł oczywiście pomarańcz z jakimiś refleksami blondu...Pózniej całośc pofarbował mi fryzjer na czekoladę,która oczywiście po kilku myciach zrobiła sie ruda ;-( Teraz mam koszmar na glowie-pasemka rudo brązowe i wlosy oczywiście zniszczone:( Nie chcem farbować ich znowu na brąz bo powoli chciałabym wychodzić z ciemnych włosów-nie wiem-zrobić dekoloryzację? na jasny brąz? Boję się tylko ,że po dekoloryzacji też mogę nie uzyskac oczekiwanego jednolitego koloru np.jakiegoś jasnego bądż średniego brązu...Oczywiście chcem to robic fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, ale wydaje mi się, że taka mieszanka farb z poziomu 7 i 5 nie wyjdzie mi na włosach robionych na samym poziomie 5. Odrost pewnie chwyci jasno, a reszta włosów zostanie bez zmian, bo przecież są za ciemne. A ja za wszelką cenę chcę uniknąć dekoloryzacji. Stąd mój pomysł, aby pomieszać farby z poziomów 6 i 5... Czekam z kupnem farb na Twój odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×