Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do teraz czas dla mnie- nie znam farb ce ce , jesli chcesz wlosy w kolorze ciemniejszego popielu to polecam farbe majirel 7.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ailen- jesli chcesz jasny lub sredni braz bez rudosci to wyprobuj excellence creme 6.30 lub ciemnieszy 5.3 ewentualnie preference virginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel mam włosy odcienia bardzo jasnego blondu, tj. złocisto białe ;/ wygląda to bardzo nienaturalnie i chciałabym te włoski wyrównać ale żeby osiagnąć blond taki jasny ale nie bardzo jasny. Chciałabym zafarbować mieszanką Loreal recital preference hollywood z viking...co Ty o tym myślisz??? bo chciałabym mieć odcień troszkę chłodniejszy niż sam hollywod i toszke ciemniejszy, a ponoć te odcienie wychodzą ciemniej...tylko w jakiej proporcji pomieszać i jaki kolor by mi wyszedł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobela
Witam,poradzcie mi dziewczyny bo nie wiem co zrobić ,mam odrost i nie wiem jak zrobić,czy rozjaśniaczem odrosty i na to farba z wodą 9%, czy nie rozjaśniać rozjaśniaczem tylko nałożyć od razu farbę z 12 % wodą utlenioną .co mniej zniszczy włosy rozjaśniacz czy woda utleniona 12%.Nigdy nie używałam wody o tym stężeniu a czytałam w niektórych opiniach że mozna nawet spalić włosy taką wodą czy to prawda?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel :) Czy odcień 9.11 z majirela wychodzi tak jak na próbniku czy ciemniejszy? Jaki ewentualnie odpowiednik kolorystyczny zaproponowałabyś dla mieszanki 9.11 plus 1/4 10.21 - kupno dwóch farb plus oxydant i szampon wychodzi po prostu trochę drogo, nawet na Allegro :( Z góry dzięki za pomoc :) Nie wiem co byśmy bez Ciebie zrobiły :) Dziewczyny na pewno się ze mną zgodzą - jesteś nieoceniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agatka- mieszanka holywood z vikingiem da ci swietlisty jasny blond , mieszasz te kolory pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sobela- a jaki chcesz uzyskac docelowy odcien, bo traktowanie wlosw farba rozjasniajaca z woda 12 % bardzo wysusza wlosy a blond wychodzi przewaznie jasno zołty i jest sztuczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angi stone- majirel 9.11 wychodzi ciemniej niz na testerku podobnie do 8.11 natomiast sam 10.21 wychodzi jak cieplejszy blond , 10.21 pieknie wychodzi na wlosach z natury jasnych tzn na poziomie 9 lub zdekoloryzowanych , zblizony do tej mieszanki ktora ci zaproponowalam wychodzi odcien z serii majiblond tez nr 911 pomieszaj go z woda 6% daj e efekt beżowego blondu nie sugeruj sie testerem bo taki nie wychodzi- tzn nie jest taki popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foldzia
Majirel bardzo proszę o pomoc. Moja mama obecnie ma na średniej długości włosach spore siwe odrosty, ponad 10 cm, a na pozostałych kolor wanilia (nr 100) z Safiry. Zamówiłam dla niej farbę Majirell, ale jeszcze nie zdecydowałam jaki kolor, ponieważ od wczoraj siedzę, oglądam palety i dumam - nie mogę się zdecydować co wybrać. Nie mam pojęcia jak ujednolicić odcień odrostów z tymi farbowanymi :(. Efekt jaki mama chciałaby uzyskać to ładny jasny beż na poziomie 8, z tym, że nie zimny (popielaty), tylko raczej ciepły, ale bez rudej poświaty. Czy mogłabyś mi coś doradzić? Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foldzia
do majrel oczywiście, a nie Majirel - przepraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west111
majrel czy mozesz polecic odzywke lub maske ktora naprawde poprwi stan zniszczonych wlosow. czy wartko kupic jakis profesjonalny szampon w duzym opakowaniu np stapiz z jedwabiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do westt- polecam kosmetyki ekologiczne bez chemii , sls, parabenow itd z firmy lavera dostepne na stronie sklepu lavery do wlosow farbowanych szczegolnie maske lub z loreala professionell z nowej serii expert z serii eko do wlosw zniszczonych seria z oliwy z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do foldzia- odcienie blond z majirela nie pokryja twojej mamie siwych odrostow jesli ma ona ponad 70% siwizny polecam farbe loreala specjalnie do siwych wlosow tzn color supreme odcien 9.13 to odcien bezowego blondu bez poswiaty szarosci czy popielu lub jasniejszy 10.13 odcienie z tej farby idealnie pokrywaja nawet calkiem biale wlosy ale jest jeden warunek udzial siwizny musi byc ponad 70% , dodam tylko ze klientki ktore mja siwe wlosy sa ta farba zachwycone poniewaz idealnie kryje siwizne i daje piekne odcienie blondu a nalezy pamietac ze odcienie blondu slabo kryja siwizne i np gdy jest ich duzo to majirel nalezy mieszac z odcieniem podstawowym naturalnym co czasem daje zbyt rozmyty odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale świetlisty jasny blond tzn. jaki? bardziej ciepły czy chłodny? a i jeszcze jedno czy pokryje mi równomiernie taka mieszanka hollywood z viking włosy? dodam ze ostatnio farbowałam jakiś tydzień temu wlosy samym hollywood, kolor mi sie podobał bo przyciemnił mi troche te białe pasma i kolor był bardzo naturalny, nie sztucznie biały tylko jasny blond neutralny i na dzień dzisiejszy farba kompletnie mi sie wymyła:( a myłam zaledwie 3 razy:( Może doradzisz mi jakąś inna farbę a bardziej trwałą, która da mi blond na poziomie 9, a najlepiej miedzy 8 a 9 ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno myślałam o loreal excellence 9 bo słyszałam ze wychodzi odrobine ciemniej niż hoolywood , ale czy jest tak samo beznadziejnie nietrwała?? która farba ma lepsza trwałość recital czy excellence?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodowo
Witaj Majrel ;) Mogłabyś mi napisać, czy jest trwały odpowiednik słonecznego miodu z castinga? niestety po zastosowaniu tej farby kolor jest piękny do dwóch, trzech myć..potem się zmywa..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agatka - jsli chcesz mies trwaly i naturalny blond polecam majirel odcien 9.0 nada rownomierny odcien naturalnego blondu na poziomie miedzy 8 a 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miodowo - podaj mi jaki jest numer tego castinga bo miodowy nic mi nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foldzia
majrel serdecznie dziękuję. Mam jeszcze pytanie, czy COLOR SUPREME poradzi sobie równie dobrze jak z siwymi z pozostałymi włosami, na których jest obecnie bardzo jasny odcień wanilii po farbie Safiry? Czy kolor włosów na całej głowie wyrówna się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodowo
nr 8304 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do majrel
witam, Mam prośbe do majrel w związku z doborem farby. Z natury jestem średnia szara blondynka o jasnej cerze, wrecz bladej, o jasnozielonych oczach. Aktualnie mam włosy farbowane odcieniem hollywod ale wyszedl mi ten odcien żółty... Wcześniej robiłam pasemka blond i ciemny brąz i w tych odcieniach było mi chyba najlepiej, kolor włosów nie zlewal sie z buzia, tawrz była bardziej wyrazista. Myślę nad zmiana wizerunku, albo powrocie do pasemek albo do zmiany koloru na jednolity odcien w kolorze brązu/toffi/karmelu....- czy taki odcien by do mnie pasował? oglądałam paletę Hi.RICHESSE diacolor oraz MAJIREL i mam mętlik w głowie.... który z odcieni najbardziej by do mnie pasował?? Czy Hi.RICHESSE pokryje rownomiernie, cz wypłukuje się z włosów? A może znalazłoby się cos dla mnie z l'oreal preference albo exelence... Z gory dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaras
Droga Majrel, przeczytałam większość wątku i muszę przyznać, że nigdzie nie trafiłam na tak rzeczowe i kompetentne doradztwo w necie. I ja także chciałabym się Ciebie poradzić. Teraz mam ciemne włosy, tak na poziomie 6. Są już trochę wypłukane i rozjaśnione po wcześniejszym farbowaniu brązami, a wcześniej długo-długo czernią (tak 1/3 włosów jest ciemniejsza) Zdecydowałam się na blond z dekoloryzacją. Mam już z Loreala pastę niebieską Platinium Plus i aktywator 9%. A po tym chcę połozyć farbę Majirel 10.21. Co za odcień, Twoim zdaniem, mi wyjdzie? I tu jeszcze pytanka techniczne: dekoloryzacja na włosy suche czy wilgotne? I to samo z farbką: na suche czy wilgotne? Jak długo trzymać Platinium Plus, a ile Majirel? I jeszcze - wiem już, że po dekoloryzacji nie można dwa razy pod rząd kłaść farby. Ile muszę odczekać (jeśli kolorek mi nie podpasuje, bo to totalna zmiana dla mnie), żeby nałożyć po raz drugi farbkę? Będę wdzięczna za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziękuje Majrel;-))) powiedz jeszcze z jaką % wodą? domyślam sie że z 6% ale dla pewności pytam:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel jak sie ciesze że wróciłaś:))))))) bardzo potrzebuje Twojej pomocy ...farbowałam włosy Loreal 9 excellence kolor był świetny ale wypłukał się i mam żółty blond przy odrostach +naturalny odrost mysi;/ mam już dość męczenia sie z tym odrostem:( chciałabym przyciemnić włosy odrobine ....mój cel to osiągnąć coś takiego http://pretty.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=1422986&d=1207948022 powiedz jaka farbka pomoże mi cos takiego osiągnąć?? coś z Loreala badz Garnier :) czekam niecierpliwie na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do foldzia - odcein color supreme wyrowna kolor z tym ze na 25 minut kladziesz na siwy odrost a pozniej na okolo 8 przeciagasz reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pytanie do majrel- hi richess nie ejst taka trwala bo to kooryzator bez amniaku, z preference pasowałby do ciebie odcien TOSCAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do klaras- paste rozjasniajaca platinium stosujesz na suche wlosy nakadasz ja najpierw na koncowki i dlugosci po ok 30 minutach spawdzasz stopien rozjasnienia jesli nie jest jasny żółty trzymasz go nadal sprawdzajac co 5 minut max trzymasz 50 nastepnie kladziesz na odrost na 10 do 15 minut, po dekoloryzacji aby odcien majirel 10.21 wyszedl tak jak na testerku musisz miec wloy bardzio jasny blond czyli poziom 9 lub 10 , majirel kladziesz na suche wlosy odcien 10.21 z woda 3% lub 6% na 25 minut , kolor ten na mocno rozjasnione wlosy wychodzi piekny chlodny blond taki perlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agataka- z woda6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do gaga21- zblizony odcien to preference Kopenhague

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miodowo- z farb majirel nie ma odpowiednika tego koloru , natomiast w preference jest odcien Berlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×