Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kejt 150 1
A i jeszcze jaka wode do fafby majirel 7.1 ? 3 % ? Swoje włosy mam 'mysie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walterrr
majrel jesli platyna ma fioletowy pigment a popiel niebieski to jakie pigmenty maja odcienie perlowe i bezowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiinam
witam! mam farbę majirel 8.43 i chciałabym ją bardziej zrudzić, ponieważ jest bardziej blond i nie wiem z czym ją wymieszać i w jakich proporcjach, no i nie wiem czy mieszać z majirel mix i wtedy z miedzianym czy miedziano-czerwonym czy po prostu z jakas inna majirel?! ahh no i mam oksydant 6% w tym momencie moja włosy są raczej takie: http://www.uroda-wdziek.pl/files/images/dlugie%20rude%20wlosy.jpg a bardziej chciałabym coś takiego: http://us.123rf.com/400wm/400/400/alenkasm/alenkasm0903/alenkasm090300050/4503186.jpg z góry dzięki wielkie za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramaaa
majrel co nakladac na wlosy by sie po myciu lepiej rozczesywaly i nie plataly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik11111
do majrel mam prosbe do Ciebie,otoz mam farby profesjonalne loreal juz kupione o nastepujacych numerkach 7.45 i 7.46,kupilam rowniez mix 0.400,zalezy mi na otrzymaniy bardzo intesywnego rudego,z tym ze nie chce ,zeby byl za pomaranczowy ani za ciemny,czy tymi farbami osiagne mniej wiecej taki kolor? http://celebhairstyle.files.wordpress.com/2008/05/red-hair.jpg ,w jakich proporjach zmieszac,mam wlosy blond na poziomie 8-9 do linii brody,dziekuje za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do walter- odcienie perłowe maja barwnik jasny fiolet natomiast beżowe mają niebieski i złocisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do tulipanik- odcien 7.46 jest bardziej zblizony do tego z e zdjecia na cala tubke dajesz ciut więcej niż ćwiartke mixu 0.400 z wodą 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ainam- odcien 8.43 mieszasz z mixem miedziano czerwonym tzn na całą tubkę 8.43 dajesz ok polowy mixu miedziano czerwonego z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do darama- najlepiej maskę z serii expert lub maski do wloswo farbowanych z innych firm fryzjerskich np lifetex welli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Tosia 1963- możesz użyć farby majirel bo jest bardzo łagodna i pokryje ci siwe wloski, koloryzatory bez amoniaku np diacolor nie pokryją ci siwych wlosow, z majirela ladne sa odcienie cieplych beżowych odcieni ktore ladnie tonują rysy twarzy np odcien 7.13 lub 7.31 6.32 i gwarantuję ci że majirel nie zniszczy ci wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kejt 150- do koloru 7.1 oxydant 4% lub 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sekret21- sklepy fryzjerskie sprzedają farby majirel , w salonie odsprzedaż jest zabroniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel!!! Juz nie mam siły!!! :( Zrobiłam włosy mieszkanką 6.11 (cała) i 5.07 (1/4). Chciałam trochę jaśniejszy brąz niż przy samej 5. I co??? I mam rudawo-miedziane refleksy. A miało być szaro - wręcz metalicznie! Nie rozumiem kompletnie. Co mogę nałożyć, aby nie mieć odcienia rudości????? Pomóż proszę, bo zwariuję. :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walterrrrr
"natomiast beżowe mają niebieski i złocisty" mam zoltawo rude wlosy popiel wyszedl mi zielony czy beze tez moga wyjsc zielone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski blond
Witam Majirel, przestudiowałam większą część tego forum, ponieważ szukam odcienia blondu jasnego ale nie zbyt jasnego i nie za ciemnego, raczej naturalnego stonowanego. Mam obecnie blond bardzo jasny lekko cieply. Wyczytałam, ze poleciłas komuś tutaj Majirel 9,0 bo ponoć wychodzi bardzo naturalnie. Jestem zainteresowana tym odcieniem tylko pytanie, jak ten kolor będzie się wypłukiwał? na złocisto rudo? bo tego chciałabym uniknąć...i jak trwała to jest farba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ko- ko widocznie masz we wlosach duzo tzw czerwonej melaniny stad te rudawe refleksy to rzeczywiscie nigdy sie nie zdarza przy takim odcieniu , mozna Twoje wlosy przyciemnic jedynie odcieniem ciemniejszym np diacolorem 4 lub majirelam 5.0 ewentualnie tonerem grafitowym sa dostene w sklepach fryzjerskich wygladaja jak farby plakatowe(takie maja opakowanie) sa bez amoniaku i utleniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wallterr- beze nie wyjda zielone ale najlepiej uzyj odcienia opalizujacego np 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wloski blond- odcien 9.0 jest bardzo naturalnym jasnym blondem ale u niektorych moze sie wyplukac na zlocisty odcien blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski blond
A gdybym do tej 9.0 dołożyła troche 8.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moqus
Cześć, to i ja mam pytanie. Wcześniej miałam blond robiony rozjaśniaczem, pięknym kolor ale nie chce aż tak jasnego... przefarbowałam się na jasny kasztan. Chciałabym, ale powoli wracac do blondu. Aktualnie mam włosy lekki kasztan-rudawy, po rozjaśnianych już dawno ścięte:) Chciałabym uzyskac taki kolor: nie żółty, nie ultra blond, coś w ty stylu : http://www.se.pl/media/pics/2008/07/09/socha2_460x370.jpg Maluje Loreal Casting, kolor się zmywa, jeżeli najbliższe malowanie zrobie na Miodowy Karmel, a następne np. popielaty blond moge otrzymać kolor j/w? Jakiej farby powinnam uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranticMadwomen
Witam ;* Otóż, mam aktualnie na włosach coś pomiędzy jasnym a ciemnym brązem->pozostałości po starej farbie . Chciała bym uzyskać ładny blond. Coś w stylu średni/złoty blond. Czy uda mi się uzyskać taki efekt farbując włosy FARBĄ SUPERROZJAŚNIAJĄCĄ?? A jeżeli tak to jakie polecacie sprawdzone farby ? Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moqus
brr, ucięło kawałek Więc czy jest możliwość tamtymi farbami powoli dojsc do takiego koloru? Albo jakieś inne farby z ktorych z mojego koloru moge dojść? Ah i jeszcze jedno - staram sie zmyć Castinga, niby 28 zmyc ale u mnie zawsze trzymało dłużej, używam szamponu przeciwłupieżowego/rumiankowego, moge jeszcze jakoś inaczej przyspieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranticMadwomen
Do MOQUS; Jak na razie musisz powalczyć z tym szamponem przeciwłupieżowym bo to chyba najlepsza metoda . Ale możesz dodatkowo również płukać głowę świeżym naparem z rumianku oraz cytryną przy końcowym spłukiwaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaras
Hej Dziewczyny, mam pytanko do Was, bo dużo tu blon włosków zagląda ;) Używała któraś z Was z FAROUK - Biosilk Silver szampon i odżywkę? Jakie są Wasze odczucia, opinie. Warto kupić? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel :) Zafarbowałam dzisiaj włoski majiblondem 911 z oxydantem 6% tak jak mi poradziłaś. Wyszedł bardzo ładny kolorek jasnego popielatego blondu. Jestem zadowolona, ale przy kolejnej okazji chciałabym spróbować nieco ciemniejszego odcienia. Jaki kolor mogłabyś zaproponować (dwa, trzy tony ciemniejszy) i jaki oxydant do tego? Z góry serdeczne dzięki! Po moim przykładzie widać, ze prawdziwa z Ciebie profesjonalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, w ramach uzupełnienia - kolor wyszedł mi niemal identyczny jak na pudełku Vikinga, a chciałabym coś na poziomie Copenhague. Nie musi to być popielaty odcień, ale coś raczej stonowanego, chłodniejszego (może jakiś beżyk... :) ). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belciaa
witaj zastanawiam się nad odcieniami 901 i 901s majiblond. Czy możesz mi doradzić który ładniej wychodzi i czym się różnią te dwa odcienie? zależy mi na jaśniutkim blondzie, chłodnym, ponieważ mam tendencje do pękających naczynek. pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni89
majrel a ja mam takie pytanko.od trzech miesiecy farbuje castingiem loreala odcieniem 810 lub 900 ale ten koor szybko sie wyplukuje i robi sie taki rudawy,chcailabym miec chlodny odcien naturalnego blondu...tylko chce uzyc delikatnej farby zeby nie zniszczyc wloskow. Mysle nad excellence 9.1 lub jakis nutrise tez na poziomie 9?ktora jest deklikatniejsza i ktory odcien wyjdzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, dzięki za odpowiedź!!! Doradź mi tylko, jeżeli mam tak dużo tego barwnika we włosie, który daje tę rudość to co mogę użyć kolejnym razem, aby takiej rudości nie mieć. Rozumiem, że ona pojawia się przy jaśniejszych odcieniach - czyli poziom 6. Jaki numer powinnam zatem użyć, aby mieć odcień grafitowego, szarego brązu??? Pewnie nie mogę wychodzic poza poziom 5 Majirel, czy tak??? Z kolei 5,71 jest bardzo ciemny, wręcz czarny. Ale może powinnam go z czymś zmieszać i uzyskam brąz bez rudości??? Przecież musi być na to jakis sposób? Majrel, czy mam szansę na taki kolor??? : http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura492746.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond...
witam, ja też mam pytanko do Majrel-bardzo proszę o rade na jasne pasemka miałam nałożone goldwell colorance coś z poziomu 7 ale z domieszka z poziomu 9 (chyba) tak aby kolor nie wyszedl za ciemny...bardzo mi się podobało, kolor chłodny coś jakby kakao...niestety zmył się bardzo szybko (3 tygodnie), chciałabym nałożyć richesse de diacolor i stąd moje pytanie: czy jeśli zmieszam 7.02 (zmrożony blond) z 9.13 (bardzo jasny beż blond) wyjdzie mi coś podobnego? w ogóle jaki kolor z tego wyjdzie? dodam ze zależy mi na chłodnym kolorze ale nie strasznie siwym ani rudym, myślałam też o 8.02 (jasny blond opalizujący) ale miałam kiedyś coś z opalizujących i na jasnych pasemkach wyszło różowo-fioletowe...albo może 8.13 (popielaty beż), proszę jeszcze o informację w jakim celu się stosuje kolor Kryształowy ponieważ słyszałam że nadaje większy połysk? w jakiej proporcji powinno się go dodać? z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×