Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość gonia2102
do majrel mam prosbe mam odrost ciemny i reszte włosów blona tylko juz lekkoprzyzułkłych chciałabym zastosowac farbe majirel 10 1/2.1 czy jak dodam rozjasniacz do tej farby niezrobie fioletowych włosów lub je nie spale chodzi mi o to zeby rozjasniacz z farba odrazu wywołał kolor całych włosów ?stosowałam dotychczas wellaton 12/0 plus rozjasniacz ale dotychczas kolor niewygladał super a fryzjerka powiedziała mi ze jak uzyje 12/1 wellaton plus rozjasniacz włosy zrobia sie fioletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltowlosa
hej. rozjasnialam wlosy dwa razy i mam zolte,a chcialabym miec blond. Czy jak naloze excellence creme 01 to bede miala wkoncu ten blondzik nie zrobia sie zielone? Z gory dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2102
majrel dziewczyny poradzcie bo juz niewiem co robic niemoge miec super wymazonego kolorku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2102
a moze kupic sama farbe 10 1/2.1 i mocniejsza wode np.9%i niedokładac rozjasniacza i odrost niewyjdzie rudy ten ciemny który mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moqus- jsli chcesz wrocic do blondu musisz wlosy lekko zekoloryzowac lub uzyc efassoru z loreala profesjonalnego z letnia woda bo nie usuniesz tego castinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angie stone- w takim razie jesli chcesz ciemniejszy odcien to uzyj 9.11 z serii majirela z woda 6% lub odcien 9.1 lub 9.12 z luo color loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belcia- 901 wychodzi ciut ciemniej a 901 s to odcien superrozjasniajacy z tym ze oba te odcienie na wlosach cimeny blond wychodza raczej zlote lub lekko zolte , najlepiej z majiblondu wychodzi odcien 911 bo jest chlodnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do reni 89- odcien excellence creme 9.1 wychodzi ciemniej niz na probniku tak samo nutrisse creme , te farby nie sa tak delokatne jak profesjonalne majirel albo luo color, polecam ci luo color loreal professionnel odcien 9.1 jest to farba o zmniejszonej zawartosci amoniaku i fajnie wychodzi na wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ko ko - odcien majirela 5.0 jest podobny do tego ze zdjecia, tak naprawde majirel nie ma w swojej ofercie jasnych brazow o silnie chlodnej poswiacie grafitu nawet odcienie z podwojnym popielem u osob takich jak ty daja cielejszy refleks , najchlodniejszy jest odcien 5.71 ewentualnie farby firmy framesi fram color 2001 maja odcienie grafitu i sa dostepne tylko w niektorych hurtowniach fryzjerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blond - w diacolorze kolor krysztalowy zwieksza polysk ale oslabia refleks chlodny i powoduje ze kolor jest o ton jasniejszy, odcien 7.02 mozna zmieszac z odcieniem 9.13 da to efekt sredniego chlodnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do gonia- farby majirel nie miesza sie z rozjasnieczem sa z nim niekompatybilne, musisz najpierw rozjasnicz rozjasnieczem sam odrost a pzniej na to nalozyc odcien 10.1/2.1 z woda 6% lub nie napisalas jakie masz te naturalne odrosty tzn dokladnie jaki to poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moqus
dzięki za rade! Mam jeszcze pytanie dodatkowe, jeżeli kupie to http://wszystkodowlosow.pl/index.php?p1496,loreal-professionnel-efassor-bleaching-powder-28g to rozpuścić w ciepłej wodzie - ale na ile zostawić? Mam taki kolor włosów gdzieś, tutaj trochę słabe słatło ale... http://yfrog.com/baobraz044uj Czy taki zabieg nie zniszczy mi za bardzo włosów? i czy od razu po nim mam nałożyć jakiś blond? mogłabyś podpowiedzieć jaki? Chciałabym jasny blond ale wyglądający naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moqus
dzięki za rade! Mam jeszcze pytanie dodatkowe, jeżeli kupie to http://wszystkodowlosow.pl/index.php?p1496,loreal-professionnel-efassor-bleaching-powder-28g to rozpuścić w ciepłej wodzie - ale na ile zostawić? Mam taki kolor włosów gdzieś, tutaj trochę słabe słatło ale... http://yfrog.com/baobraz044uj Czy taki zabieg nie zniszczy mi za bardzo włosów? i czy od razu po nim mam nałożyć jakiś blond? mogłabyś podpowiedzieć jaki? Chciałabym jasny blond ale wyglądający naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belciaa
bardzo dziękuję za odpowiedź:) skoro tak radzisz, to może kupię ten 911... a nie wyjdzie on za ciemny? może go zmieszać z tym 901? na testerku 911 wygląda jak taki średni blondzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel Bardzo proszę o pomoc Chciałabym uzyskać taki kolor włosów jak miala Doda w programie Tak to leciało: http://www.koktajl24.pl/Doda-Nergal-zdjecia-program-Tak-to-lecialo-Doda-Nergal-zdjecia Czy farba Majirel 901s z wodą 12% da mi taki kolor? Moje naturalne włosy to ciemny blond są od kilku lat rozjaśniane pasemkami i trochę się boję że jak zastosuje na nie jeszcze wodę 12% to mi je popali? Może masz jakiś inny pomysł? I jeszcze jedno, czy mogłabym od razu tą samą farbą rozjaśnić sobie brwi, żeby wyglądało bardziej naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond...
dziekuje marjel bardzo...mam jeszcze pytanko - czy te dwa odcienie (7.02 i 9.13) mam zmieszac pół na pół? czy w innej proporcji? oraz jak wychodzi na włosach kolor 8.13 (popielaty beż), czy jest także chłodny i nie zmywa się na rudo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond...
dziekuje marjel bardzo...mam jeszcze pytanko - czy te dwa odcienie (7.02 i 9.13) mam zmieszac pół na pół? czy w innej proporcji? oraz jak wychodzi na włosach kolor 8.13 (popielaty beż), czy jest także chłodny i nie zmywa się na rudo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia38
droga maijel mam pytanie .z natury jestem szatynka ale cały czas farbuje sie na blond.ostatnio zaczełam kombinowac z farbami ze sklepu.otóz duzo farb przy odrostach chwyta mi na żółtko.zaczełam robic loreal preference O1 i fryzjerka dawała mi wode 9 swoja.ale było troche zółtko.która z loreal preference tych super rozjasniajacych nie da mi żółtka?czy moge dodawac do farb wode 9 fryzjerska nie uzywajac tej co jest w opakowaniu? zalezy mi na samych odrostach bo reszta jest ładna tylko ten blond wydaje mi sie za żółty. dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia38
do mariel z natury jestem szatynka i cały czas farbuje sie na blond.dotychczas robiłam to u fryzjera ale teaz postanowiłam robic to farbami ze sklepu.ostatnio farbowałam 01 preference ale na moich ciemnych odrostach wychodzi jakby zółty od skóry taki słoneczny.dodam ze fryzjerka dolewa mi swoja wode 9 % zamiast tej co jest w opakowaniu.zastanawiam sie nad preference O3 tylko na sam odrost bo całaosc mam jasne.co mi mozesz doradzic tak aby otrzymac odcien bezu ale nie żółtka? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2102
do majrel ....słuchaj mam odrost ciemny brąz taki mam naturalny kolor włosów a pozostałe dobrze rozjasnione na kolor blond 12/0 wellatonem tylko juz przyzółk a chciałabym miec kolor srebrny jakiej uzyc farby a moze jes jakas tansza z drogerii dobra farba co ładnie rozjasnia i jest kolor ładny srebrny popielaty lub biały dziekuje za porade i czy taka farbe mozna złaczyc z rozjasniaczem z drogerii dobra a czy sam rozjasniacz nie zniszczy odrostów nie popali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2102
do majrel ....słuchaj mam odrost ciemny brąz taki mam naturalny kolor włosów a pozostałe dobrze rozjasnione na kolor blond 12/0 wellatonem tylko juz przyzółk a chciałabym miec kolor srebrny jakiej uzyc farby a moze jes jakas tansza z drogerii dobra farba co ładnie rozjasnia i jest kolor ładny srebrny popielaty lub biały dziekuje za porade i czy taka farbe mozna złaczyc z rozjasniaczem z drogerii dobra a czy sam rozjasniacz nie zniszczy odrostów nie popali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel! Czy te odcienie 9.12 czy 9.1 z luo color nie wyjdą przypadkiem za ciemno? Czy one wychodzą jak na testerze? Jaki oxydant do tego dodać? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moqus- na zdjeciu widac ze masz jednak ciemne wlosy wiec do efassoru musisz użyć wody 6% efassor naklada sie tylko na dlugosci i konce wlosow, nastepnie po zmyciu nakladasz farbe w odcieniu wybranego koloru blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belcia- majiblond 911 tak wyglada tylko na testerku ale wychodzi o wiele jasniej i nie jest tak mocnym popielem raczej chlodnym bezowym blondem mieszasz go z woda 9% albo 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belcia- odcien majiblond 911 wyglada tylko tak na testerku ale wychodzi jasniej i daje efekt chlodnego beżu mieszasz go z woda 9% lub 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belciaa
Bardzo dziękuję za radę:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belciaa
Bardzo dziękuję za radę:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulakrecona
Witam. Chciałam tez poradzić się :) Interesuje mnie jak uzyskać taki kolor jak ma modelka Cintia farbami nie profesjonalnymi http://www.topnews.in/files/images/CintiaDicker.jpg http://www2.pictures.gi.zimbio.com/Sports+Illustrated+Launches+2009+Swimsuit+CwDaA1cU2kJl.jpg http://www3.pictures.gi.zimbio.com/Sports+Illustrated+President+Swimsuit+Models+kKxAHq-Lk6cl.jpg lub odcień http://img.listal.com/image/1007480/600full-cintia-dicker.jpg (tu jej włosy wygladają trochę inaczej ale tez ładne ;)). Naturalnie jestem szatynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taka ogromna prośbę bo jestem załamana do tego moje włoski są cieniutkie i jest ich mało:((((((((((((ale w zasadzie taki mam gatunek juz od urodzenia)moje włoski miesiąc temu na takiej jasnej czekoladzie mlecznej rozjaśniłam pasemka samym rozjaśniaczem kolor strasznie mi sie nie podoba jest taka ostrzejsza mleczna jasna czekolad gdzieniegdzie żólto rude blond ,chciałabym tak strasznie ochłodzić ale nie przyciemniać koloru wręcz rozjaśnić proszę co mam zrobić bo jestem zrozpaczona:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taka ogromna prośbę bo jestem załamana do tego moje włoski są cieniutkie i jest ich mało:((((((((((((ale w zasadzie taki mam gatunek juz od urodzenia)moje włoski miesiąc temu na takiej jasnej czekoladzie mlecznej rozjaśniłam pasemka samym rozjaśniaczem kolor strasznie mi sie nie podoba jest taka ostrzejsza mleczna jasna czekolad gdzieniegdzie żólto rude blond ,chciałabym tak strasznie ochłodzić ale nie przyciemniać koloru wręcz rozjaśnić proszę co mam zrobić bo jestem zrozpaczona:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×