Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

slonecznik staram sie jesc codziennie tak jedna garsc, a wiesz co wczoraj zjadlam obiad ale taka mnie naszla ochota na cos slodkiego ze oczywiscie sobie kupilam ciasteczka i tak sie zastanawiam czy to dlatego ze na obiad za malo zjadlam. mialam rybke z warzywami i kasza kuskus ale naprawde w malej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo oł BOŻKA ten mój też niby nie śmierdzi i myślałam że właśnie dla tego że nie zdąża... ale na doświadczenia chyba sie nie odważę bo się jeszcze obrzydzę? chociaż ryby luubię hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Bożka_1 za podpowiedz tylko ja po ciemnym pieczywku mam zgage wiec wole wogole nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tam wyżej BOŻKA fajne przepisy podawała musisz się cofnąć do bodaj 1 lub 2 strony tego topiku i tam są przepisy i nawet w którymś miejscu odnośnik do strony z przepisami jest tu w ogóle kobiełki sie wystarały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wszystko przeczytalam i mam ksiazke ale jakos do tych kielkow i mleka sojowego nie mam przekonania dlatego robie troche inny ale faktycznie jest zapychajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam mnie pytal o wagę...schudlam 3 kg w pierwszych dwu tygodniach ...wystraszylam sie ze to za szybko...i zaczelam trochę bardziej normalnie jesć..i spadek się zatrzymal..potem pojechalam do Pragi...no więc nie mialam jak pic koktajli ale ta waga dalej mi się trzymala...i teraz chyba zacznie spadac znow..bo czuję się lekko..spodnice luźne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz chce schudnac 3-4 kg niekoniecznie w ciagu miesiaca wiec na razie pije taki a po trzech tygodniach wyprobuje tego od Bożki_1 oczyszczajacego albo bede pila oba na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPRAWIAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII, ODCHUDZAJĄCY 1. kefir lub jogurt naturalny 1,5 % tłuszczu - 200ml 2. ½ małego dojrzałego avocado - 30g 3. łyżka stołowa soku z cytryny 4. łyżka siekanej zielonej pietruszki 5. łyżka otrąb owsianych 6. ½ łyżeczki morszczynu ten przepis ma chyba najlepszy skład jak na kieszeń kobiety no i dostępność składników i jest podawana też wersja z kiełkami ale nie ma sie ich w domu codziennie .. daleko mam do markietów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz to super mnie 3 kg by satysfakcjonowalo bo bede szla na zabieg i troche sadelka przydaloby sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ta wersja taka mocno odchudzająca to taka...ze koktajl na sniadanie eliksir na kolacje a w środku obiad z produktów dr Bardadyna tych co mają dużo gwiazdek , II sniadanie np peski dyni albo kawałek czekolady mniaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze pytanko do Bożka_1 bo ja mam problem z udami po prostu na nie nie moge patrzec czy jak schudlas to zmalal ci tylko brzuszek czy moze uda tez sie ruszyly bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu podaje te produkty gwiazdkowe jak ktos nie może do nich trafić PRODUKTY ZBOŻOWE CHLEB PEŁNOZIARNISTY (RAZOWY) *** KASZA GRYCZANA ***** KASZA JAGLANA**** KIEŁKI PSZENICY **** MAKARON RAZOWY*** MUESLI BEZ CUKRU* OTRĘBY OWSIANE**** OTRĘBY PSZENNE**** PŁATKI OWSIANE***** RYŻ BRĄZOWY*** RYŻ DZIKI**** ZARODKI PSZENNE***** WARZYWA BROKUŁY**** BRUKSELKA** BURAKI**** CEBULA*** CYKORIA** CZOSNEK***** KALAFIOR*** KAPUSTA***** MARCHEW**** OLIWKI** PAPRYKA**** PIETRUSZKA** POMIDORY*** RZEŻUCHA**** RZODKIEWKA*** SAŁATA**** SZPINAK*** ZIEMNIAKI*** OWOCE ANANAS**** AWOKADO***** BANANY**** CYTRYNY** FIGI**** GREJPFRUTY**** JABŁKA*** JAGODY CZARNE***** KIWI** MALINY*** MORELE*** POMARAŃCZE*** PORZECZKI CZARNE**** ŚLIWKI*** TRUSKAWKI*** WINOGRONA**** WIŚNIE***** ŻURAWINY****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora schudlam równomiernie wszedzie...uda tez ..znikl mi celulit...co prawda buuu biust też mi zmałał lekko ..ale cóz...coś za coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tak dalej kobiety! a ja zauważyłam że moja przemiana materii wraca do normy zawsze miałam problem a teraz wręcz czuję że trawię ! to dla mnie zupełne nowum! BOŻKA , DORA a wy? ? czujecie? bo może ja jakaś po prostu chora jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o tych wczasach ale na razie to sobie zostawie jako rozwiazanie ostateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola...czuję się naprawde lekko ..i cuddd nie mam ochoty na kawę...to mnie najbardziej cieszy bo mialam problem z nadcisnieniem...odrzucilo mnie od kawy...huuuraaaa....bo wiecie jka to jest jak kawa to i ciasteczka...a teraz nie chce mi się ani jednego ani drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda? jak leżę na boku to macham nogami góra dół chłop już się nie dziwi bo moje nogi zaczęły wyglądać ale to mi w nawyk już weszło podnosze opuszczam tyle razy ile się da no i na plecach rowerki kręcę nie wychodząc z łóżka.. lenistwo,, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolayna_s wszystko z Toba ok ja tez widze ze troche przemiana mi sie poprawia tylko musze uwazniej korzystac z listy produktow zalecanych przez dr Bardadyn no i te slodycze fujjjjj odstawic a ja tak bardzo je lubie. Bożka_1 pocieszylas mnie bo wlasnie najbardziej zalezy mi na tych udach bo juz ledwo mieszcza mi sie w nogawkach brzuch wciagniesz a uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! BOŻKA z tą kawą to fenomen! ja zawsze 4 dziennie 5 a dziś? żadnej! szok! i działam! nie śpię! i do tego przeziębiona jestem a jakoś mi dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora wszystko chudnie równomiernie...nie ma obaw...więc pożegnasz się niedlugo z kragłościami ud...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolyan....fajnie napisalaś...🌻z tym machaniem nogami...choc wiesz u mnie to wiem jakby się skonczylo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ...tak bym się cieszyły...gdybyśmy wszystkie zaskoczyly na tę metodę..to mądre zdrowe..i jeszcze się chudnie...czegóż chciec więcej...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje Bożka bo nawet zainwestowalam w Vichy na celulit ale wolalabym aby wrocily do normalnego wygladu bez takiej pomocy, wykoncze to opakowanie i odstawie na czas picia eliksirkow bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz to w sumie dało by ci tą przewage że więcej kalorii pochłonie!! niż to moje wymachiwanie hahaha i inne takie tam kożyści..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych specyfików na celulit to podobno nic nie warte wyszczuplające kieszeń świństwa! a celulit ma ścisły związek z tym co jemy toksyny i konserwanty i inne takie tam świństwa.. sądzę że jak się oczyścimy to zniknie bezpowrotnie! i tego sobie trzeba życzyć na dobranoc i z każdej innej okazjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×