Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Dzięki Kamewa za tą informację, szkoda ze mam daleko do Warszawy, chętnie bym poszla na to spotkanie a moze ktoś tam pójdzie a potem nam tu wszystko zreferuje?????? Może podadzą jeszcze jakies przepisy? A ksiązkę nową dr Bardadyna, oczywiście ze kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli będziecie na spotkaniu pozdrówcie Doktora od nas wszystkich i powiedzcie o topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, mam ostatnio problem z kupieniem soku brzozowego (do tego koktajlu żółtego). Wymiotło go w całym Trójmieście. Gzie kupujecie ten sok, może gdzieś w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Hej dziewczyny! Jestem na wakacjach nad morzem. Piję codziennie rano koktajl odchudzający, ale niestety poza tym zajadam się baaardzo kalorycznymi posiłkami. Boję się wagi:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Witajcie Kobitki! U mnie, po moich pierwszych sukcesach na gadaniu się skończyło..., oczywiście koktajle piję, ale dietę szlag trafił!! Pozytywne jest to, że nie ciągnie mnie do słodyczy. Zmykam bo nie ma się czym chwalić, czas pokaże może organizm sam zredukuje ilość i jakość jedzonka z czasem... Pozdrawiam, trzymam kciuki za innych i zmykam do nauki - tu polecam eliksir na energię (pisałam już o nim) jest lepszy niż kawa, a i umysł jakiś lepszy, jaśniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
Hej dziewczyny :) Przeciez nic się nie stało, Ja też nie " próznowalam" na wyjeździe ale najwazniejsze wydaje mi się zeby chciec do tego wrócić a ze trochę poźniej bedziemy szczuplejsze? Nic to..całe życie przed nami:) Pozdrawiam te wątpiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiuniunia
Witam kobietki! Szkoda, że dopiero teraz odnalazłam te wasze rozmówki, bo moge już co nieco powiedzieć na temat diety strukturalnej, gdyż stosuję ją dokładnie od 5 marca czyli jutro minie 2 m-ce i jestem juz jakies 8 kg na minusie, to nie jest może piorunująco dużo ale nie chodzi mi o szybkie i mało efektowne chudniecie. W zasadzie to na początku piłam rano koktajl dodający energii(czekoladowy), obiad jadłam i jem do tej pory absolutnie normalny cokolwiek by to nie bylo ale raczej bez dokladek, a wieczorem pilam albo koktajl odchudzający albo oczyszczający, a teraz juz raczej nie mam napadów głodu dlatego piję koktajl tylko rano, jem obiad a wieczorem zjadam tak ok.2 jabluszka lub 2 pomarancze lub to i to a koktajlu ani nic innego juz nie jem, w zasadzie nie wiem czy jeszce chudne ale podobno tak, zobaczymy jak to sie ułozy za m-c czy bedzie jeszce te upragnione 5 kg mniej czy nie. Pozdrawiam i trzymam kciukasy. ta dieta jest naprawde jak dla mnie po prosty OPTYMALNA.( a probowlam juz wielu innych i bez efektu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agusiu :) Ciesze się ze tu trafiłaś..właśnie szukałam kogoś takiego jak TY...czyli kogoś kto już dłuzej stosuje dietę... 8 kg mniej cudnie brzmi...mnie by to wystarczylo w zupelności... Mam nadzieję ze bedziesz tu do nas zagłądac...i przekazesz nam swoje spostrzeżenia...Ja po wyjeździe własnie wrócilam do koktajli...dzisiaj rano po raz pierwszy wypiłam ten odchudzający z avocado i z mlekiem sojowym ...i musze przyznać ze jest paskudny..:) ten z kefirem jest o niebo lepszy...Moja rodzina miala ubaw z mojej miny jaką mialam przy piciu...tego koktajlu...nie doszlam do końca..ale jest nieźle...potem wypiłam oczyszczający i tylko teraz kolację ale juz nie taką obfitą... Pozdrawiam dziewczyny...mam nadzieję ze juz wracacie do domów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania---
Witajcie. Czytam Wasz topik od kilku dni i dzisiaj zaczęłam kompletować składniki. Sok brzozowy kupiłam w Carrefore- za pisownię przepraszam. Eksponują go w pobliżu warzyw na specjalnym regale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
Witaj ANiu:) Zacznij od koktaju oczyszczającego jest pyszny i nie zrazisz się potem przejdź do innych koktajli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiuniunia
Hej Bożka, muszę przyznać ze ten z avocado dałam rade wypić chyba tylko 2 razy bo jak dla mnie jest nie do przełknięcia (paskudztwo) i po prostu dałam sobie z nim spokoj, pije tylko albo czekoladowy albo oczyszczający na soku brzozowym. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Moja waga przed: 64kg (72cm w pasie) moja waga po: ok.56kg (63cm w pasie) moj cel: 50 kg (jeszcze troche).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wirusie spylaj straszyć gdzie indziej ;P my się ciebie nie boimy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirus....buuuuuuuuuuuuu zmykaj...stąd...topic jest nie do zniszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tuś mi Mysiulajdko :-) na koktajle wpadasz cichcem ;-) powiem że wyglądają one smakowicie, mniam mniam a na wirusy są szczepionki :-P he Bozka fajny topic 🖐️ Michelangelo z wisienką koktajlową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki Michelangelo :) Czyżbyś zamierzał z nami pić koktajle?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie :-) muszę się tylko spiąc w sobie, bo żem jest okrutnie leniwy ale koktajle lubię pasjami i na dodatek uważam że zdrowsze one niż chemia zawsze jak przechodzę koło stoiska z wyciskanymi soczkami i róznymi mięszaninami owocowo-warzywnymi to zawsze jakis wysiorbię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam CIe za słowo ...pij na zdrowie i pisz o efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Witaj Michaelangelp:-) Wirus - trzeba Cię zwalczyć!!! Moje drogie koktajlowiczki, wróciłam wczoraj do domku z wakacji i dzisiaj rano z bólem serca stanęłam na wadze, a tu... 1 kg mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK Jak to się stało? Niczego sobie nie odmawiałam, było piwko, obfite obiadki, ciasto.. itp. Piłam codziennie rano ten koktajl z avocado, ale zaraz po tym wcinałam duże śniadanko i tak cały dzień. Chyba rzeczywiście te składniki wpływają na szybką przemianę materii. A może to zasługa morszczynu>? Teraz ze zdwojoną motywacją wracam do koktajli rano i wieczorem i zero słodyczy:-))) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi_211 to bardzo budujące co piszesz...chyba też wrócę do tego AVocado ale tego z kefirem On jest do strawienia ten z mlekiem sojowym nie daję rady no i oczywiście moj ulubiony oczyszcający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryuka
hej witanko wszystkim :) nie wpadam zbyt często bo...wstyd się przyznać ale ciągle odkłądam picie koktajli na usprawiedliwienie mogę dodać że nawał pracy mnie...wręcz pogrążył ostatnio ale...jutro nowy dzień i czas zacząć o efektach napiszę Mysiulajdko i MA❤️ uciekam trzymajcie się ciepło wszyscy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tu Gryzelda 888, musiałam zmienić trochę nicka, bo ktoś mi go zwinął. Nowy już zabezpieczony. Nie pisałam, bo zajęta byłam kompletowaniem składników i mieszaniem koktajli, ale dzisiaj już koniecznie muszę się pochwalić - 2kg! I to tylko zastępując kolacje eliksirem odchudzającym. Nie jest może zbyt smaczny, ale za to jak skuteczny! Pozdrawiam - trzymajcie się chudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Cześć Bożka:-) Tego avocado z mlekiem sojowym nawet nie próbowałam, bo po waszych opiniach wolę go nie pić.. Już nie mogłam przełknąć czekoladowego z mlekiem sojowym. A z jogurtem koktajl z avocado nawet może być, już się przyzwyczaiłam. Ja kupuję jogurt Danone 450 ml, zauważyłam, że z nim jakoś lepiej smakuje. Może dlatego, że jest go więcej niż w zwykłych jogurtach i mniej czuć avocado. A dzisiaj jeszcze mnie czeka oczyszczający:) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wypiłam oczyszczający...i tej wersji bede się trzymac..wieczór oczyszczający...rano odchudzający wyłącznie na KEFIRZE....PRZY MLEKU SOJOWYM \" WYMIĘKAM\"... Myślę ze na wage odważe się stanąc w sobotę...mam nadzieję ze do tego czasu spalę szaleństwa...wyjazdowe... Witam dziewczyny...ktore o nas ciutke ostatnio zapomnialy..:)merynkę i gryzeldę 088...merynka zebyś wiedziala ile Ja mam pracy..moc...zajęc wszelkiego kalibru..i mimo wszystko...próbuję zawsze coś skrobnąć...sama mnie to potem mobilizuje do picia... Buźka wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka26
czytam..i czytam....interesujące:)pewnie i ja się do Was dołącze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Melinka 26 dołączaj do nas;-) Jest to fajny sposób na odchudzanko bez wielkich wyrzeczeń:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Przepraszam bardzo to literówka, miało byc Malinka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×