Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość kaka30
Nie wiem czemu nie wchodzi, ale na stronie www.drbardadyn.pl w zakładce odchudzanie weekendowe znajdziecie zapowiedź tej książki. Zapowiada si ę ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny dzis wypije eliksir w odpowiedniej porze:) zycze Wam wszystkim smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dołączam i ja. Przyznam, że nie słyszałam wczesniej o tym. Idę sobie zrobić ten koktajl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiełki! minęły urodzinki synka, a ja to się wolę dzisiaj nie ważyć ah ten torcik... ale mam tekst \" sama robiłam\" więc wiem, co żrem hahaha ale nie ma co się zadręczać i rozpamiętywać resztę zapakowałam teściowej jej talia już nie wróci hahaah łykłam koktailik przepr.. eliksir i ok jutro wskoczę na wagę ale weszłam w spódnice i nie piszczała na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny..:) Kaka powiadasz coś krzepiącego CI powiedzieć..:) No więc tak...Ja weteranka koktajlowa < 3 tygodnie koktajli mam za sobą:)> mogę z cała odpowiedzialnością stwierdzić: 1) schudłam 3 kg < byc może moglabym więcej ale nie bylam znów taka bez grzechu..pamiętajcie byly święta , nie mialam sumienia nie jesć tych smakołyków jakich rodzinie zaserwowalam co niemiara, zreszta siedzenie przy stole z ze smakołykami z miną cierpiętnicy też myslę nie wyszłoby mi na dobre...ale te 3 kg jest przetrwało...i o dziwo się utrzymuje cały czas...a zgodnie z teorią ze dopiero po 3 tygodniach spadek wagi jest trwały...moge orzec..ze huuuraaaa...schudłam 3 kg...wcześniej bylo to nie do pomyslenia..3 kg to bylo dla mnie zawsze duzo..a po drugie to czubek góry lodowej.. 2) dzisiaj byłam u manicurzystki...i wiecie co..pani sama nic nie wiedząc..zapytala mnie co stosuję, poniewaz poprawily mi się paznokcie jak nigdy...zawsze mialam z tym problemy...kiedyś zrobilam sobie akrylowe paznokcie < o JA naiwna>..i potem kiedy je sciągnęłam...już nigdy moja płytka paznokciowa nie doszla do siebie...ciągle mi się rozdwajały...i łamały...Pani otworzyla oczy i powiedziala...ze jest zdecydowana poprawa...po czym zapytała co stosowałam...poleci ten medykament innym klientkom..:))) 3) odrzuciło mnie od kawy...< mnie!!!!!!!> ciągła kawoszkę...a co za tym idzie od słodyczy...wiecie jak to zwykle kawa...a do kawy malenkie co nieco...jeśli nawet robię to bardoz cienką...a do tego malenki biszkopcik i jestem pełna... Myslę ze na razie plusow wystarczy....minusow NIE MA...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do LAdy in red...ten z Avocado pije z kromka czarnego chleba..jest lepszy zdecydowanie i wyłącznie rano...eliksir na wieczór..a koktajl z Avocado i jogurtem rano...KONIECZNIE Aaaaa i jeszcze jedno..pani z ośrodka powiedziała zeby zawsze pić koktajle WOLNO..!!!! zeby wolno się wchłaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Intimę..witam ciepło....zazwyczaj kto do nas tutaj trafia już zostaje..na dłużej...tak tez pewnie będzie z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 123 a do Ciebie brawa za wytrwałość...pamiętam na początku nie bardzo CI smakowało...a teraz prosze...jeszcze chwilkę i to będzie nasz ulubiony napoój...zresztą ten oczyszczający jest naprawde swietny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!! ciesze się ze udało mi się wreszcie odpalić komp bo normalnie mi wysiadł:O ale cóż jest dobrze:) zaczełam pić koktajl oczyszczający od wczoraj mam nadzieję że wytrwam mój \'słomiany zapał\":O całkiem całkiem miałam tylko problem ze znalezieniem sezamu nigdzie nie było od przyszłago poniedziałku zaczynam pić ten odchudzający nie wiem tylko gdzie kupić morszczyn w Krakowie może mi ktoś podpowie:):):) pozdrawiam 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Witajcie, dołączam do Was, od tygodnia stosuję koktajle rano i wieczorem. Rano piję odchudzający z Avocado, ale strasznie mi nie smakuje i wieczorkiem piję oczyszczający mniam mniam.. :-) Kupiłam książke, ale trochę jestem zawiedziona, myślałam, że będzie w niej więcej propozycji "koktajlowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Witajcie Koktajlowe Kobitki! U mnie rewelacyjnie, ja piję eliksiry: na energię oraz oczyszczający, ponadto zaczęłam jadać zgodnie z dietą strukturalną - oczywiście odstępstwa są (raptem od wczoraj). Znalazłam swoją motywację i zauważyłam, że mimo iż nie jestem tak gorliwą koktajlowiczką jak WY moje włosy jakby stały się lepsze nie jest to rewelacyjna zmiana ale... dla mnie widoczna. I mówcie co chcecie,ale nawet jeśli mi ktoś napisze, że schudł 10kg na tych eliksirach to nie jest to tak motywujące,jak świadomość że u mnie zaczyna to działać i nawet takie malutkie oznaki powodują wiele radości i dają motywację aby dalej działać!! Wiem, że cieszę się z takiego bzdetu jak dzieciak z zabawki, ale to jest to co mnie motywuje!!!! Oczywiście Wasze pozytywne skutki też mnie cieszą i dają kolejnego kopniaczka w tyłek to dalszego działania. Nawet nie chcę myśleć co będzie za 3 tygodnie.... Bożka bardzo dziękuję za motywację, moja słaba silna wola pnie się do góry... W ogóle fajnie jest tu być! Pozdrawiam i zmykam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
UWAGA!!!!! www.zdrowie.onet.pl/3594,konkurs.html Konkurs, który trwa do 27.04 - można wygrać majowy weekend z eliksirami dr Bardadyna w ośrodku we Władysławowie. Zgłaszać się a potem chwalić tu na forum!!! Ale już!! Ja już się zgłosiłam, a jakże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) dziekuje Bozka koktail coraz lepiej mi smakuje:) jeszcze mysle nad tym odchudzajacym ale zaczne go chyba po weekendzie majowym bo wyjezdzam na tych kilka dni:( i bede miec przerwe nawet z tym oczyszczajacym ale po powrocie zaraz wracam do mojego eliksiru:) Wczoraj zrobilam przed 18 koktail i dalam na chwilke do lodowki byl jeszcze smaczniejszy:) dzis tez tak zrobie :) zycze smacznego dziewczyny i trzymajcie sie powodzenia i wytrwalosci :) Bozka a ten odchudzajacy jaki jest w smaku:) az sie boje go zrobic czy zdolam go wypic :) :) aha i czy moge go np. zrobic z jogurtu naturalnego bo kefiru nie wypije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora 32
cześć! ja nowy tydzień zaczęłam z koktailem oczyszczającym i muszę powiedzieć, że bardziej mi smakuje od odchudzającego tylko zrobie tak jak Agusia dam go na chwilke do lodówki bo mój mikserek nie da sobie rady z kostkami lodu. A jak tylko moje avocado zmięknie, bo kupiłam za twarde to dołącze na śniadanie eliksir odchudzający. moją motywacją są spodnie, które leżą rok w szafie a może z raz miałam je na sobie a teraz ledwo w nie wchodzę, mam nadzieję że wytrwam z eliksirkami i jak juz osiągnę upragnioną wagę to zostane przy eliksirku oczyszczającym, bo naprawdę jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastnawiam sie czy tego koktajlu z avocado niebuloby lepiej jesc jak dip do warzyw czy np. zalac tym salatka jakas? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jeszcze go nie pilam wiec nie moge sie wypowiedziec az sie boje co to ma za smak:)narazie jestem na etapie oczyszczajacego i mysle nad tym wlasnie odchudzajacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej koktajlowiczki...Na początek prośba olbrzymia...do WAS WSZYSTKICH...Wyjeżdzam na tydzień ( huuura bo fajny wyjazd :) ale..nie bedę tu zaglądać..prosze piszcie zeby topic nie upadł... Jak wróce obiecuję wszystko przeczytam hurtem...no i po tygodniu pochwalicie się dobrymi osiągami...JA to nie wiem bede się starać..ale wiecie jak to jest na wyjazdach...zreszta wyjeżdzam do Turcji...nadzieja tylko w tym że dostanę niestrawności hahahahahha i po prostu schudnę w ten sposób..:))) A teraz odpowiedzi..na pytania...Koktajl ten z Avocado i jogurtem..MOZNA JOGURT nie musi być kefir...można wypić ale..tylko rano...to po pierwsze i z kromką czarnego chleba jest całkiem calkiem... KAKA ....odpowiedzialam na pytania konkursowe i wysłalam...ale dzięki Tobie dowiedzialam się ze jest jeszcze jeden ośrodek we Władyslawowie kotry prowadzi ta dietę...wielkie dzięęęęki...juz tam dzwonię...chyba wole WŁadysławowo...niż Czapielski Młyn.. Agusia ciesze się ze Ci koktajl smakuje...ten z Avocado jest tez do wypicia tylko tak jak pisze...z kromka cienką czrnego chleba..,też podchodzilam do niego jak do jeża...ale nie jest zly.. Brawo DORA....za zapal w ppiciu koktajli...Lady jeśli chodzi o dip...to można by chyba tak spróbowac ale...JA chyba pozostanę przy rannym piciu...trzyma mnie potem cały dzien... A poza tym buziaki dla wszystkich nowoprzybyłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciakawa 2p
One sa super w samku torche nie dobre ale czego nie orbi się dla ciała? Ja dodaje jeszcze troszeczke zielonej herbatki....juz po 1 wypiciu nie odczuwałam głodu mam zamiar pić to przez 3-4 dni pozdrowienia ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciakawa 2p
Ale dlaczego po nim nie czujemy sie głodni?:>> czy to zasługa sezamu?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Ehhhh.. nie mogę nigdzie dostać ziaren sezamu, nawet w tych największych marketach nie ma. A tak zachwalacie ten oczyszczający z przepisu książki, że chcę go spróbować. Do tej pory piłam oczyszczający, ale z sokiem brzozowym. Powoli przyzwyczajam się do tego z Avocado... ale jest ciężko, POZDRAWIAM:_)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Nie rozumiem jednej rzeczy, wyjaśnijcie mi: po co jest ta kromka chlebka rano? Aby ten smak był lepszy czy ma to jakieś inne znaczenie. Jeśli chodzi o smaki tych koktajli to one mi odpowiadają, ten z awokado też, ale napiszę Wam jedno moje spostrzeżenie (wcześniej piłam koktajl z awokado ale oczywiście ten słomiany zapał...): wszystko zależy od kefiru! Raz kupiłam inny i smak tego koktajlu był kiepski. Może zatem spróbujcie kefir innej firmy, ja kupuję te z Biedronki najtańsze i one mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Możecie mi powiedzieć o tym sezamie? Nie mogę go dostać... Widziałam, że wcześniej były rozmowy na ten temat, ale mogłybyście mi powiedzieć jaka jest dokładna nazwa tego sezamu.. ziarna>? nasiona>? i jakiej firmy kupujecie i w jakim dziale szukać? Może ja źle patrzę.. szukałam w dziale z orzechami, słonecznikiem, ale nic;-( Proszę o pomoc:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Już kupiłam, dzięki;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Koktailowiczki! za mną 3 dzień z eliksirem oczyszczającym jest super tylko jakoś nie mogę sie wyrobic, żeby wypić go przed 18.00. Po tygodniu sie zważę to napiszę czy waga się ruszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Mój jadłospis od kilku dni wygląda tak: Śniadanie - koktajl odchudzający (godz. 9.00) II Śniadanie - mała kromka czarnego chleba z białym serkiem i melasą trzcinową (na wzmocnienie) (godz. 11.00-12.00) Obiad - jajko lub kurczak + kasza gryczana/ryż/ziemniaki/ + sałata/ogórki (godz 14.00) Czasami około 17.00 jem owoc Kolacja - koktajl oczyszczający (godz. 18.00) Połączyłam nasze koktajle z elementami diety, którą mi kiedyś ułożył dietetyk, powiedział mi, że bardzo ważne jest, aby jeść 5 małych posiłków dziennie, bo wtedy organizm nie jest zagłodzony i nie ma efektu jo-jo. Zważę się za tydzień i powiem Wam ile schudłam. Chciałam jeszcze jeść orzechy i pestki dyni, ale jak zobaczyłam na opakowaniu ile to ma kalorii to .... poczekam z tym miesiąc. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) ja wczoraj zrobilam z avokado hmm ale tylko pol dalam rade wypic nie moglam wiecej bo syte i w smaku nie za bardzo:) bede starac sie z tym smakiem walczyc az sie przyzwyczaje :) Zycze milego czwartku do uslyszenia:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
u mnie szał koktajlowy trwa, słaba silna wola została pokonana i działam... Na długi weekend (dla mnie zaczyna się w sobotę i kończy za tydzień) zaplanowałam dietę płynną przez 3-4 dni, czyli same koktajle, pozostałe koktajle wspomagane odżywianiem strukturalnym. Po tym czasie pochwalę się (mam nadzieję) jakimiś wynikami. Wprawdzie po drodze jest pare spotkań towarzyskich ale co tam jakoś muszę wytrzymać teraz albo nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Aha...może jestem dziwna ale mnie ten koktajl z awokado smakuje. Spróbujcie z innym kefirem bo nie z każym smakuje tak samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! od dzisiaj do koktaili oczyszczajacych dołaczylam koktail odchudzajacy na śniadanie tylko ja mam przepis z ksiązki, ktory troche zmienilam zamiast mleka sojowego daje kefir i nie daje rzezuchy bo nie mam kiedy zasadzic. kolezanka z pracy ktorej polecilam picie tych koktaili mowi ze jej smakuje. kazdy musi znalezc cos dla siebie. jeszcze trzy dni i pierwsze ważenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×