Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Hej dziewczyny:) No i skończył się weekend. Nie wytrzymałam tak całkiem tylko na koktajlach. Coś za mną \"chodziło\" i ... wychodziło, kurka wodna:) Ale nie będę już się tym martwić, bo nie chcę się dołować. I powiedziałam sobie, że nic na siłę. Koktajle będę pić, ale też tak bardziej dla zdrowotności, a odchudzanie to właśnie \"efekt uboczny\". Bo jak się fiksuję na tym, że koniecznie szybko muszę schudnąć, a efekty są mizerne to potem łapię doła i dopiero zaczynam jeść, bo przecież i tak nie schudnę. I kółko się zamyka. Carmensita - gratuluję i tak trzymaj , a spodni nie upłynniaj tylko za jakiś czas przymierz, dopiero się podbudujesz:) A swoją drogą z tym baleronem to mnie rozweseliłaś, skąd ja znam ten widok w lustrze...? Ale nic to, grunt to się nie załamywać i dalej robić swoje. To duża bużka dla wszystkich:) i jeszcze dodatkowo 🌼 dla nowych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze brawo dla Kaka30. 7 kg to jednak wspaniały wynik. Pozdrawiam, z pewną nutką zazdrości, jednak . :):):) Kiedy ja będę mogła się tak pochwalić...ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
Cześć dziewczyny...:) Ja tylko szybkie helloł...wracam z pracy do domu...i wieczorem zabiorę się zapisanie..." porządne".. Ale jedno musze od razu...strasznie fajny jest ten kącik..bo chyba tak trzeba napisać...zebym była niew iem jak zmęczona...to jedno zawsze ładuje mnie pozytywnie...lubię czytac co u was słychać..lubię o postepach w piciu koktajli...lubie nawet o wpadkach...no bo nic co ludzkie nie jest nam obce.,..nawet wpadki..ale wiecie co..najważniejsze ze chcemy dalej wracac do koktajli ze rozumiemy już ze to jakaś nasza szansa...na zdrowy sposob odzywiania taki przez duze Z.... Na przyklad teraz nie rozumiem jak moglam kiedyś jeść fast foody???? I nawet się tym zajadać..smakowalo mi to ...hmmmm...znaczy mój otrganizm tego nie chce...to chyba jest najfajniesze...że to nie nasz przymus...tylko wiem ze potem bedzie mi neidobrze po prostu...podobnie jak po mocnej kawie...a kiedyś nie wyobrażalam sobie zycia bez niej... No to tyle na szybko...w domu odpisze na spokojnie...:) Kaka30...osobny wieeelki buziak dla Ciebie...👄 już teraz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
Oczywiście wszystkie literówki to z pośpiechu sooooooooory 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Bożka,ze chce sie tu zagladać i czytać co słychać u innych jak idzie koktajlowanie. Ja mam sadzić kwiaty,ale juz miałam to robić,zadzwonioła kolezanka,ze sa takie fajne korki nawozowe,więc pojechałam kupić. Wróciłam i zamiast się przebrać i wziąć do roboty,to ja tu zaglądam. Kubisiu było fajnie,mozna było sie posmiać,ale i wzruszyć. Wzruszyłam ,jak śpiewała niewidoma dziewczyna,a słowa piosenki,którą spiewała zaciskały w gardle.Ten ciągły uśmiech na Jej twarzy,Jej zainteresowania.Poprostu brak słów. Moją faworytką była dziewczyna,która śpiewała piosenkę Tercetu egzotycznego \"kukurukuku\".Pięknie, nie gorzej jak w oryginale.Byliśmy ze dwa miesiące temu na koncercie,gdzie między innymi śpiewał Tercet tę piosenkę i mam porównanie. Druga piosenka tego zespołu była wykonana też przez super chłopaka,mieliśmy ubaw.Jego ruchy,miny. Był wykonawca piosenki \"Wilków\",który zapomniał tekstu. Była pani co zostawiła kurki i kogucika i chciała pozdrowić\"syna który mieszka w Anglii z żoną,ale żona mieszka w Poznaniu\" no jeszcze \"siostrzenicę Genię.\" Byli też blizniacy,których ruchy na scenie wzbudzały uśmiech na twarzy. Oglądajcie bo była fajna zabawa.Kto wygrał nie będę zdradzała. Trwało prawie 4 godziny :P Dziewczyny,ja będę w porze objadowej zajadać zupkę kapuścianke.Dziś taka zjadłam.Dostałam zamrożoną zupke od kolezanki.Zupa jest super,bardzo mi smakowała,w przeciwieństwie do tej,którą sama gotowałam.Przepis mogę Wam podać,a sposób gotowania muszę sie dowiedzieć.Smakowała mi jak strogonow,tylko,ze mięsiwa nie było. Kazda z nas chce schudnąć,ale ja muszę sie naprawdę postarać,bo mam problem z nogą i lekarz mi powiedział,ze jeśli nie schudnę minimum 20 kg.to będę miała powazny problem.Za duże obciązenie na stawy.Noga boli,cięzki wejśc po schodach i to co usłyszałam to trochę sie podłamałam. Koleżanka na samych zupkach schudła przez miesiąc 6 kg.No moze nie same zupki,bo codziennie cos tam dodajemy.Spróbuje przez miesiąc.Zobaczę jakie będą efekty. No dobra idę sadzić kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszunia
No to ja musze sie przyznac ze ten weekend tez nie był najlepszy:( koktajl był tylko w sobote bo w piatek i niedziele byłam na imprezkach:) ale dzis wracam🌼 ciesze sie z waszych sukcesow i marze o takich samych w poniedziełek juz wyjezdzam a tu nadal taka wielka jestem:( KAKA30 a w jakim czasie osiagnełas taki efekt i wogóle GRATULUJE!!! podtrzymałas mnie na duchu:) Chciałabym, zaczac pic odchudzajacy ale nie mam morszczynu ale moze jutro kupie-jak znajde:) Agaa40 trzymam za ciebie kciuki😘 mam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadku z noga:) Buziaczki dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny od jutra zaczynam odchudzanie koktajlowe - zamierzam je pic na sniadanie, zaczynam od koktajlu odchudzajacego ( nie chce mi sie meczyc z wyciskaniem pomaranczy , mam w domu avocado i jogurty itd :P) powiedzcie prosze czy udalo Wam sie gdzies trafic morszczyn? szukalam w kilku miejscach i byl tylko taki do kapieli.. zostal mi do sprawdzenia jeszcze tylko jeden sklep zielarski - sprawdze w piatek...korzystajac z wolnego. Z tego co pamietam z ksiazki i stron www barnadyna to morszczyn dostarcza jodu - ale biore chrom z jodem wiec moze jesli nawet nie uda mi sie go kupic bedzie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha przepis na koktajl odchudzajacy znaczaco sie rozni w zaleznosci od zrodla- w ksiazce wygalda zupelnieinaczej niz ten na stronach www-punktem wspolnym jest awokado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karl popper
po koktajlach weekendowych: mąż - 2kg, ja 100g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik24
Hej dziewczyny- dzis mój chyba 4 albo 5 dzień- odchudzający koktajl jest w prost okropny (bleeeeeeeeeeeeeeeeeee) ale mam wrażenie jakbym przytyła zamiast schudnąć- miałyście tak na początku?????? kurde czego ja juz nie próbowałam- niech pomyśle... Sout Beach, Cambridge, dieta Montignaca, dieta zycia, kapusciana, kopenhaska, nie wspominając o specyfikach: chrom, aplefit, citrosept,błonnik, ananas w kapsułkach, l-karnityna, chitosan,czerwona cherbata, system slim figura.... oj długo by wymieniać i nic. Albo spadek był minimalny albo efekty wracały pomimo eliminacji z jadłospisu nie mal wszystkiego (zupy, makarony, sosy, chleb, owoce w znikomej ilości, krokiety, spagetti, bigosy, poerog i wszystko to co jadają smiertelnicy) tylko warzywa, surówki, salati (na oliwie), mięso gotowane O dietach mogłabym książki pisać gożej z praktyką a jak pomysle ze sobie tylu rzeczy odmawiam i zamiast efektow jest wprost odwrotnie to płakać mi się chce. Momentami nie mogę sobie z tym poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey anik!!! jakbym słyszała siebie.po prostu te kapustki, kopenhaskie, south beach i inne juz znam na pamiec.. nie mówiac o srodkach aplefit, chrom, itd... ja zrobiłam sobie rano ten odchudzajacy a awokado bez morszczynu bo na aniego czekam az przyjdzie z apteki internetowej!! :) a na kolacje oczyszczajacy. zamówiłam tez te ksiazki tak jak radziła Bożka i mam zamiar pic wszystko regularnie. acha i na pewno mozna te mleko sojowe zamienic na jogurt? bo nie ukrywam ze róznica w cenie jest...czy da to ten sam efekt? tylko skrzypu i drozdzy piwnych nie wiem gdzie szukac :( a teraz w czwratek zamierzam chyba zrobic sobie weekendowa.. albo poczekam na ksiazke az przyjdzie.. zamówiłam z allegro..pozdrawiam wszystkich goszunie i Bozke tez :) trzymajcie sie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Hej Kobietki! Ja oczywiście rano nie zdążyłam wypić koktajlu, ale owocki na śniadanko:) Trudno odpowiedzieć w jakim czasie uzyskałam wynik - 7 kg, bo początki były trudne, koktajle z doskoku, dieta też ale pomalutku organizm sam zaczął eliminować produkty spoza listy i słodycze i jakoś tak poszło. Wydaje mi się że przygoda zaczęła się w kwietniu a potem już poleciało;) Oczywiście bez WAS a zwłaszcza Bożki zapewne nie dałabym rady, wprawdzie ostatnio nie pisałam ale podczytywałam jak tylko mogłam:) Pozdrawiam i trzymam kciuki. Muszę zakupić sobie książkę o weekendowym odchudzaniu i spróbować zadziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim. Zakupiłam już morszczyn - effka koneffka mnie pani powiedziała, że na opakowaniu pisze wszak do kąpieli ale normalnie służy do przyjmowania drogą doustną :-) bo kto kąpałby się w takim śmierdziuchu - hehehe. Kupiłam go w sklepie z ziołami za 2,5 PLN. Teraz jeszcze muszę poczekać na avocado aż dostanę i zacznę popijać te koktaile odchudzające - no mam nadzieję tylko, że jakoś go przełknę ;-). Jutro wypłata więc kupię książkę kody młodości i doczytam sobie wszystko co mnie interesi. Ważyć się jeszcze nie będę bo jakoś specjalnie poza lepszym samopoczuciem nie odczuwam spadku wagi - no ale to jeszcze tygodnia nie ma nawet tego koktailowania. Pozdrowionka dla Was i buziołki !!!!!!! To ja stara Mariszka - ktoś mi ukradł nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreleczka
hej! ja wlasnie takze zaczynam odzywiac sie i pic koktajle Dr Bardadyna. zawascynowal mnie ten tryb :-) mam pytanko do Pan, ktore tak sie odchudzaja. ile schudlyscie w trakcie miesiaca??? jakie efekty, cwiczenia, wspomagacze itp. prosze o odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effka to dobry morszczyn ten do kapieli taki moze byc.Poczytaj nasze strony a przekonasz sie , ze mam racje.Pozdrwaiam wszystkie kolezanki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszunia
Faktycznie ten morsztyn do kapieli to to samo co do spozycia:) pani ze sklepu ze drowa zywnoscia powiedziała mi ze to poprostu jedno z zastosowan morszczynu a jest ich wiele. Mowiła ze wiele osob sie zniecheca po przeczytaniu ulotki ale ona wszystkim tłumaczy:) własnie pije odchudzajacy ( dopiero o tej godzinie bo rano byłam na zakupach) i musze powiedziec ze jest OKROPNY!!!! TAKI BEZ SMAKU nie to co oczyszczajacy:) Mam pytanko -ja w zasadzie nie jadam avokado wiec nie wiem czy on z natury jest taki mdły czy powinien byc słodki?? Jak wy to przełykacie?? bleeeee...chyba nie dam rady tego dokonczyc...:-( Pozdrowienia dal nowych i starych koktajlowiczek😘 Buźka dla ainoh7😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIK24
hejka ja jedynie co zauważyłam to fakt iż na twarzy mam mnóstwo wyprysków- nie wiem czy to efekt oczyszczania organizmu czy może zbliżający się okres :) kurde chciałabym co nieco schudnąć do wyjazdu na wakacje ale to juz za 1,5 tyg wiec wątpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigra
Witam raz jeszcze - byłam tu niedawno ale chyba nikt mnie nie zauważył. Bardzo mnie cieszy to odchudzanie bo to fajna zabawa chociaż nie moge powiedzieć, że schudłam. Na razie po prostu nie przytyłam. A teraz popełniłam głupi błąd i pewnie poniosę konsekwencje... Wybierałam te owsiane otręby w sklepie i wybierałam. A to same, a to z jabłkiem były... a ja tak się zagapiłam, że w domu z siatki wyjęłam otręby ...żytnie ze śliwkami! Bezmyślna istota. Teraz za karę będę musiała je zjeść z porannym koktajlem. Jak utyję to na drugi raz będę uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszunia
wypiłam chyba z 1/10 tego co powinnam to jest okropne..!! zostaje tylko przy oczyszczajacym :) moze wprowdze go poprostu 2 razy diennie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny 🖐️ wczoraj nie mogłam do was zajrzec ,ale za to dzis wszystko sobie przeczytalam :) Gigra fajny ten pomysł z zamrozona cytryną ja myśle,że od tych otrębów zytnich ze sliwka to nie przytyjesz :) Mariszka widze,że w weekend zaszalałaś no ale małe wpadki każdej sie zdarzaja. Darfig nie poddawaj sie i nie rzucaj diety- trzymam za ciebie kciuki i bądź cierpliwa :) :) Ela 43 głowa do góry walcz dalej. Wielkie gratulacje dla kaki 30 - ubytek 7 kg to wielki sukces🌼 Carmensita tych spodni w żadnym wypadku nikomu nie oddawaj - juz niedługo wejdziesz w nie bez problemu i bedziesz sama w nich chodzic. Gorące pozdrowienia dla Bożki____1 załozycielki topiku🖐️ 🌼 👄 - bo bez niej nas by tu nie bylo. ja nadal pije 1x rano koktajl odchudzajacy a wieczorem 1 x oczyszczający.ten wieczorny mogłabym pić na stale - tak mi smakuje.natomiast ten odchudzajacy jest blee ale czego sie nie robi aby miec figurę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koktajlowe dziewczynki :) Postanowiłam się do Was przyłączyć bo już mam dość marudzenia że tu i tam mi sie \"wylewa\" i że w tym nie wyjde bo za małe...dość! Mam 20 lat i 58 kg które paskudnie odkładają mi się na biodrach i brzuchu. Chciałabym zrzucic tak około 5-6 kg by się troszkę wysmuklić we wspomnianych okolicach. Postaram się też więcej spacerować i zacznę ćwiczyć :) Biorę się w garść-dziś taka mala premiera-zrobię koktajl ze str 1-ten oczyszczający. Wczoraj wieczorem wybralam się do tesco i buszowałam .. ojeju co się zszukalam tego sezamu-na bakaliach niet dopiero póżniej wpadlam na pomysł że może na stoisku tam gdzie produkty sojowe i dietetyczne batoniki i co?...i był :) narazie nie mam książki (ale planuję zakup jak tylko znajdę czas na wybranie się w stronę cywilizowanej księgarni...) więc nie wiem za dużo co mogę jeść -tyle co z waszych wypowiedzi...lubie kasze ale tylko jęczmienna , może być? Ogólnie zamierzam jeść sporo jogurtów i płatków(mussli i fitnessy + owsiane ) oraz owocków (grejfruciki już czekają w lodówce...) Trochę późno bo po 19 (ale pewnie pójde spać nie wcześniej jak o 2 lub 3 bo jutro egzam...) idę zrobić mój koktajl number 1 :) Po prostu musi się udać...innej opcji nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koktajlowiczki:) Jak dla mnie to wszystkie koktajle są super,ale żeby je tak ktoś przygotował i podał.......Ale się rozmarzyłam :) Mam ostatnio troche pracy i takie myśli. Dobrze,ze jak są produkty to dwie minutki i kolacja gotowa. Malin, kaszy jęczmiennej nie ma podanej na liście produktów zalecanych w diecie strukturalnej.Jest kasza jaglana,ale to nie to co jęczmienna,rozumiem Cie.:P Pomysł z zamrożoną cytrynka jest rzeczywiście super.:) Pozdrawiam Was koktajlowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten koktajl jest pyszny a tak sie bałam :) tak sie ciesze :D buźka dla Was :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszunia
Nikt mi nie odpowiedział odnosnie tego avocada:( to jaki ma być nijaki czy słodki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
Goszunia avocado musisz wybierac mięciutkie...to najwazniejsze a w smaku nie jest słodkie...raczej jest takie neutralne... Witaj Gira..cieplutko ..jak nie zauwayzłysmy CIę...wszystkich zauwazamy..wszystkich doceniamy..tylko Ty teraz pisz...do nas...z tego błędu z otrebami się tak obwiniaj..nic takiego okropnego się nie stało...goszunia spróbuj wobec tego jakiś inny np. ten z jogurtem - 200 ml + 150 dag truskawek + 10 g otrąb pszennych pychotaaaaa na sniadanie jak znalazł... Anisa dzieki za pozdrowienia...👄 Tobie tez dzieki za posty i odpowiedzi dla kolezanek...widzisz Malina...koktajl jest pyszny mówiłysmy CI przecież...:)No to dziewczyny dobranoc , ide wreszcie spac...mam teraz szalone tempo zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzimy się :) Właśnie skończyłam picie zielonego koktajlu, mniam, mniam......a komuś nie smakuje ? ja np daje dużo pietruszki i wtedy ma już zdecydowany smak a natka pietruszki jest szczególnie zalecana u osób mających problemy hematologiczne ( niedokrwistość ). Ale koktajl z sokiem pomidorowym to czysty horror. Ja jeszcze nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian picia koktajli ale napewno min dlatego że z dietką strukturalna jestem ciut na bakier :( Staram się ale różnie to wychodzi. Ale fakt, wypryski pojawiły się na dekolcie gdzie nigdy ich nie było. Aga zupa z diety kapuścianej jest jak najbardziej strukturalna ale mam pytanie czy nie jesteś na niej głodna. Znam skład zupy, kiedyś w Super Lini podawana była pod nazwą diety z Toronto. Gotowałam ją ale jak dla mnie brakowało mi chociaż odrobiny tłuszczu i po 2 dniach rezygnowałam tzn jadłam jej coraz więcej a najeść się nie mogłam. Napisz jak ją doprawiasz aby smakowała mięsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pochmurno i tak jakos sennie. Nie wiem czemu ale jestem dzisiaj jakaś nie do życia, podjerzewam że to pogoda bo jestem meteoropatką ale tez pewnie fakt że ostatnio się nie wysypiam i chyba mi się dopiero to uda w piątek. Co do zielonego koktajlu z avocado to nie moge uwierzyć że komus nie smakuje , to już gorzej mi podchodzi ten oczyszczający , wczoraj zobiłam z połowa grejfruta bo jest dla mnie stanowczo za słodki. Natomiast zrobiłam sobie ten antystresowy (kakao banan mleko sojowe itd. ) tylko mam problem z ta melasą trzcinową w życiu nic takiego na oczy nie widziałam. Owszem można kupić cukier trzcinowy czy to jest to samo ??? A jezeli nie to jak ta melasa wyglada to sypkie czy płynne ? Koktajl zrobiłam bez tego składnika był PYSZNY !!!! Do dziewczyn które narzekają ze nie widza żadnych efektow : słuchajcie może po prostu potrzebujecie wiecej czasu żeby organizm sie oczyścił.Wiem że np. jak się pije herbatke z bratków na trądzik to najpierw wywala tyle pryszczy że człowiek może się załamac, jak się to przetrzyma to potem dopiero przychodzi własciwy efekt .Zycze wytrwałości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny to sprobuje tego morszczynu kapielowego;)) awokado jesli jest dojrzale jest bez smaku jak jest niedojrzale to jest twarde i smakuje jak surowy kartofel... ale ten koktajl wcale nei jest taki zły :) mam nadzieje ze wytrzymam i nei pekne choc wizja sniadania ktore wyglada dokladnie tak samo troche mnie dobija Bozka i jak z Twoim chudnieciem?:) ile w sumie shcudlas od poczatku koktajlowania?polecialo cos wiecej niz poczatkowe 3,5kg?-jeszcze nie dalam rady wszystkiego przeczytac :) ale obiecuje ze to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik24
Hej dziewczyny kurde ja rosne jak na drożdżach:(:(:( nie wiem co się dzieje a po eliksirach nic nie widze musze chyba isc do lekarza jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×