Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Jasne ze damy radę:) Avocado ma neutralny smak, mozesz wykorzystać do sałatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,reine_znowu wczoraj jadłam na kolacje bo tak wycztałam w książce na odchudzanie:))te moje ukochane avocado hahha,dzisiaj rano już byłam w łazience więc chyba mimo iż ma ten okropny smak to jak narazie bedzie moja kolacja na długi czas:))Chociaż z drugiej strony to pisało w tej książce chyab że powinnymy zmieniac co tydzień na inny jak myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORBIDA
Cześć dziewczyny :) Jestem na forum pierwszy raz :) Jakdę dziś na wizytę do dr. Bardadyna. Mam do odchudzenia całą rodzinę w sumie jakieś 60kg! Trzymacie kciuki za mój dobry start. Będę się dzieliła tym czego się nauczę :) Pozdrawiam i życzę wytrwalości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,MORBIDA jaka z Ciebie szczęściara:))normalnie zazdroszcze Ci:))!!!Jak wrócisz to zdaj relacje co mówił jak Ci zaproponował te koktajle:)wszystko bo bedziesz miała dużą wiedzę:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola58
Cześć dziewczyny!! Na forum jestem pierwszy raz, ale zamówiłam już ksiązki i mam nadzieję, że niedługo dołączę do grona koktailowiczek. Mam pytanie, z tego co zrozumiałam do koktaili dodaje się morszczyn- co to jest i gdzie go można kupić? Mam nadzieję, że niedługo będę mogła sie podzielić swoimi osiągnięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) silvia w ksiazce kucharskiej któą mam nic nie ma o konieczności zmieniania, chociaż ja robię sobie różne. Chciałam sobie zamówić Kody młodości i odchudzanie weekendowe, aleniestety, artykuł chwilowo niedostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola58
Komplet książek zamówiłam na ALLEGRO od użytkownika selkar z Białegostoku. Dostarczono mi wszystkie książki dr Bardadyna i to w bardzo przyzwoitych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja spotkałam się z nazwą "koktajle" - poza tym taką dietę można stosować również z własnych składników, wystarczy mieć mikser i codziennie je sobie przygotowywać. Ta dieta nie wiąże się z jakimiś dużymi przeciwwskazaniami, ale lepiej każdą decyzję o diecie konsultować ze specjalistą. Albo wybrać się na turnus odchudzający, którym możemy zacząć przygodę z dietą, kontynuując ją w domu. Coś takiego oferuje Primavera Spa z Jastrzębia Zdroju, mają opracowane turnusy dla osób, które chcą spróbować Bardadyna i Montignaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRP
hej wracam po raz kolejny do tego wątku - ostanio pięknie schudłam na diecie dr bardadyna ok. 15kg. potem była druga ciąża i chęć zrzucenia jeszcze z 5-7kg. byłam na dukanie ale szybko obrzydło mi to jedzenie. muszę odlkopać książki i ruszyć z weekendowym odchudzaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna53
witam czy aktualnie ktoś stosuje diete dr .szukam wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna53
witam panie pijące eliksir .czy ktos aktualnie odchudził sie skutecznie.szukam wsparcia musze szybko zgubic nadbagaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollllka
??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny ja od niedawna ruszyłam z dietą strukturalną i mam do Was pytanie ponieważ doktor pisze aby stosować koktajl zielony wieczorem, a z tego co czytam to robicie to rano... I jeszcze jedno czy któraś z Was stosowała tylko 1 koktajl dziennie i schudła? Co do jedzenia strukturalnego to nie ma problemu bo jak się okazało to moja dietetyczka właśnie w ten sposób ułożyła mi dietkę tylko tyle, że nie było koktajli w niej zawartych :) a ja sama postanowiłam pić 1 koktajl na razie ten z awokado wieczorkiem :) Jestem także po weekendówce, którą przestrzegałam bardzo ale niestety spadku wagi nie zauważyłam ;( I jak często można ją stosować? Raz na 2-3 tyg czy któraś robi to częściej... A i jeszcze jedno czy któraś piła ziółka na przemiane materii które poleca doktor? Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
Hej aniwlam85 jesli jestes na strukturalnej to ja chetnie sie do ciebie przylacze. Tzn na poczatek chcialam pic ten koktajl wieczorny oczyszczajacy z pierwszej strony. Zamierzam zaczac od niedzieli lub poniedzialku .Ogolnie jesli chodzi o strukturalna to musze wiecej o niej poczytac ,ale najpierw musze kupic ksiazki . Na poczatek wprowadze tylko koktajl. Widze ,ze na topik prawie nikt juz nie zaglada . Szkoda. Temat zalozony byl 4 lata temu , wiec dziewczyny juz weteranki , mogly by wiele pomoc , wyjasnic. Ciekawa jestem czy nadal sa na tej diecie i czy faktycznie jest taka zdrowa i skuteczna . Z tego co czytalam na forum to chyba weekendowke powinno sie powtarzac co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo !!, może się uda wznowić topik ? ja od dziś zaczynam koktajle poranny odchudzający i wieczorny oczyszczający , a będę sobie pisać może się ktoś przyłączy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellissa11
Czesc Goldenbrown, Ja sie pisze na odnowienie topiku. Ja tez wlasnie zaczynam koktajlowac od jutra. Daj znac jak bedziesz widziec jakies rezultaty. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) super !! to już nie będę sama tu pisać :) Na razie piję obydwa i nie narzekam wcale na ten odchudzający z Avokado ... od dziś szykuję się na weekendową . Napiszę w poniedziałek czy coś drgnęło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Goldenbrown. Wczoraj wypilam na kolacje ten pomaranczowy i byl naprawde pyszny. Dzisiaj wieczorem zaczne odchudzanie weekendowe z eliksirami a na tygodniu postaram sie wlaczyc jeden eliksir codziennie wieczor. Jesli masz ochote to mozesz mnie odwiedzic na moim topiku ''Moje zmagania z kilogramami.'' Ten topik dodalam do ulubionych wiec bede na nim czestym gosciem. Pozdrowienia ze slonecznego Londynu Goldenbrown :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też weekendową od dziś :) Zaraz jadę po produkty . Jakbyś dała linka do tego topiku to byłoby mi łatwiej tam zajrzeć :) nie mogę go znaleźć pozdrawiam również !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjj jest tu ktos?
?echo ! Ale sie wszyscy wymijaja ;-). Fajny topik i fajna dieta, szkoda ze poszla w niepamiec .Ja dzisiaj rozpoczelam picie koktajli. Moze ktos ma ochote sie przylaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjj jest tu ktos?
podnosze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjj jest tu ktos?
podnosze . Jest ktos zainteresowany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie dzisiaj przypadkiem wpadłam na tą dyskusję,która zaczęła się 4lata temu.Chciałabym się również przyłączyć,bo ciekawa ta dietka,ale niestety temat chyba umarł:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiiiiiiiiiikkkaa
Hej :) ja także dopiero wpadłam na ten topik. bardzo mnie zainteresowały te koktaile. od dzisiaj zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajluje...
czesc dziewczyny :-) fajnie ,ze ktos zajrzal , bo topik wymarly. Ja pije koktajle od 2 dni , dzisiaj bedzie trzeci . Na razie pije ten o 18-tej , z jablkiem , bananem , ziarnami... Tak jak pisaly dziewczyny z poczatkow dyskusji . Jesli macie ochote to sie przylaczcie , razem bedzie razniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajluje...
widze ,ze nadal cisza. Ja pije koktajle od 5 dni i musze napisac ,ze na mnie nie dzialaja . Na pewno to jest skarbnica witamin i mineralow , sa super zdrowe ,odzywcze, ale ja po nich nie chudne . Co gorsza, zauwazylam ze tyje -0 chyba pociagne picie do konca tygodnia i zrezygnuje lub przestane pic od dzisiaj . Moje wnioski : koktajle zdrowe i odzywcze , ale na mnie nie dzialaja jesli chodzi o spadek wagi , a wrecz przeciwnie , zaczynam tyc :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka_ag
Witam, może ktoś jeszcze pije koktajle? ja od 3 tygodni stosuje się do zalecen diety strukturalnej i jak na razie 3 kilo mniej - jestem bardzo zadowolona :) do zrzucenia jeszcze 8,5... czy ktos sie przyłaczy?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×