Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Zytowa - dzielna z ciebie kobita, dobrze że wszystko tak się dobrze skończyło - wracaj do zdrowia i Amelka niech szybciutko wraca do zdrowia i do domciu - ściskamy gorąco i pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ZYTOWA CO TO ZNACZY ŻE DZIECKO ZACHŁYSNĘŁO SIE WODAMI PŁODOWYMI JAKIE SĄ TEGO SKUTKI CZY DZIECKO JEST UPOŚLEDZONE CZY CO SIE DZIEJE Z TAKIM DZIECKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek 26 U mnie spokój b/z - dziś czeka nas 2 ktg - ostatnio wyszedł jedynie pojedynczy skurcz - lekarz powiedział że wygląda na to że jeszcze poczekamy :D no więc czekamy - zobaczymy co dziś wskaże ktg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) TZN., że ZYTOWA już urodziła? Czytam i czytam i nie widzę żadnej wypowiedzi od niej.. Czy coś jest nie tak?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_34
zytowa gratulacje i dokładnie tak jak piszesz mała jest pod najlepszą opieką ! !! dużo zdrowka i siłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
dużooooooooooo zdrówka dla małej Amelki ! Piękne imię! Pisz nam koniecznie jak mała się ma , i czy wszystko z nią w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marra16.4
Witam!! Ja juz mam moje małe szczęscie obok siebie, i mam tez wyrobione zdanie nt łubinowej:) Rodziłam bez znieczulenia, pod stała opieką i kontrola położnej Ewy, bez nacięcia, wiadomo, ból nieporównywalny do niczego innego, ale ja pamiętam to jak przez mgłę. Od samego poczatku czułam, że jestem ważna, że to co się dzieje ma dla nich znaczenie, i że jestem bezpieczna-ja i mały. Dziś, oceniam, że to jak to wszystko sie potoczyło to nie był przypadek, tylko pełen profesjonalizm. Po porodzie dzieliłam pokój z kobietą ktora urodziła juz 5 dziecko, rodziła chyba juz wszędzie jak sama mówiła, bogucice, raciborska, ligota.... i była naprawde zachwycona łubinową. Ale wiadomo, co poród to inaczej, każda z nas to inaczej odbiera, komplikacje spowodują, że zawsze będziemy mieć uraz do wszystkich i do wszystkiego. Zyczę wszystkim lekkich porodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zytowa bardzo się cieszę, że już dzieciątko jest na świecie i trzymam bardzo mocno kciuki by wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Pozdrawiam Ciebie jak i resztę brzuszków i Mamuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka85
Hej Dziewczyny czy ma któraś z Was też termin na 17 kwietnia?? Chciałabym wiedzieć jak się czujecie i czy macie już jakieś zwiastuny... Pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara76
Ja mam termin na 18 kwietnia. Zwiastunów porodu brak. A szkoda, bo już bym chciała urodzić - nawet dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka85
Ja właśnie też bym już chciała. Mnie tylko czasem pobolewa w dole brzucha. Ale jest to bardzo delikatne i mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, jeśli chodzi o opieke na Łubinowej, to ja miałam się okazje o niej przekonać w 13 tc. kiedy dr Śleczka zatrzymał mnie na oddziale ponieważ bardzo wymiotowałam.... nawet wodę((( Opieka była suuuuper!!!! Pielęgniarki przychodziły do mnie co chwilę, ponieważ byłam bardzo słaba, jedna z pań nawet przez jakis czas siedziała przy moim łóżku. Pozatym CZYSTA łazienka, ciepła woda.... kabina prysznicowa w której naprawde mozna wskoczyć pod prysznic....-bez obaw o jakies paskudztwo....dla mnie to godne warunki!!! Mój mąż jakis rok temu leżał w szpitalu publicznym, kiedy przyjechał do mnie, to powiedział że to wygląda jak na amerykańskich filmach....i że tak powinno byc w każdym szpitalu..... Tak więc ja z autapsji mówię....WARTO!!!! Dziewczyny, słyszałyście cos może o porodach bez parcia??? mam zalecenia od mojej okulistki, ze w ostatniej fazie porodu nie wolno mi przec ze względu na podwyższone ciśnienie w oczach, dr Ślęczka powiedział że nie widzi problemu i że takich porodów jest duzo....ale ja się strasznie boję.... napiszcie coś.....prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest jakaś Mamusia która ma termin na miesiąc majowy?:)Pozdrawiam wszystkie Mamy i Dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
10 .04 , rok temu urodziła się moja Agatka :) a dzisiaj taka tragedia w Polsce :( szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_34
ja :) ja mam terminek na maj- planowana cesarka i już nie mogę się doczekać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karafka83
ja mam termin na maj:) ale już jestem na podtrzymaniu isoptin + fenoterol tak wiec lekarz stwierdzil ze terminu na pewno nie doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do basia_34 - Basiu a Ty masz planowaną cesarkę z własnego wyboru, bo od razu się na to zdecydowałaś i poprosiłaś o to lekarza, czy może lekarz zdecydował, że tak będzie lepiej bo Dzidziuś jest duży. Jak to u Ciebie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłużej przerwie wszystkie już Mamusie i oczekujące na swoje Maleństwa Mam pytanie do Mam, które karmią swoje Dzidzie mlekiem sztucznym. Ja muszę dokarmiać swoją Mała ponieważ mam za mało pokarmu i Dzidzia po większości karmień płacze, bo sie nie najada. Jakie mleko polecacie w przypadku, gdy dziecko sporo ulewa? Ja używam Bebilonu "1" i moja 7 tygodniowa Mała ulewa po każdym posiłki dosyć dużo. Proszę doświadczone Mamy o poradę i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Anika ja polecam mleczko Bebiko R ono jest gęstsze wiec dziecku nie ulewa sie tak jak po zwyklym... Ja dla swojego synak wyprobowalam chyba wszystkie dostepne mleka i to bylo zdecydowanie najlepsze... i niedrogie. Najbardziej nie pasowaly mu mleka NAN... po zwyklym caly byl obsypany kropkami ( nie pierwszy taki przypadek u nas w rodzinie ze dziecko po tym tylko mleku bylo obsypane)... po tym dalismy mu NAN HA... cos strasznego... biedaczek tak sie wymeczy, tak plakal z bolu bo nie mogl kupki zrobic... az sie sino fioletowy przy tym robil :( potem nam polecono NAN activ... ale to tez nie bylo to... bo wlasnie je ulewal bardzo. Bebiko bylo najlepsze w przystepnej cenie i skladem chyba takie samo jak bebilon. Tylko w razie czego pamietaj zeby wybierac to z oznaczniem R czyli z kleikiem ryzowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
hmmm tylko teraz sama juz nie wiem czy nie walnelam glupstwa... i czy to R jest dla tych najmniejszych dzieci :) ale to juz bylo tak dawno ze moglam cos pomieszac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
tak, to R jest również w wersji "1", czyli do 6 m.ż Moja Agatka też mało tyła, więc też dawałam jej dodatkowo to mleko. Masz rację, że jest jednym z tańszych - ja kupuję najtaniej w Kauflandzie ( nawet czasami po 9,90 zł) :) lub czasami są dobre promocje w Rossmanie :) Na noc polecam Bebiko Smaczny Sen :) - też wzbogacone. Tylko pamiętaj o smoczku specjalnym takim do kaszek ( ma kreseczki, które oznaczają jak szybko mleczko leci..) - Fajny patent. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 30
a ja polecam mleczko nan karmie nim syna od urodzenia czyli 8 tygodni ladnie mi przybiera nie mial rzadnych kolek nie ulewalo mu sie ladnie odbijalo, polecam nan activ jest wzbogacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika11 - ja dokarmiałam swoja małą mlekiem Bebilon AR dla dzieci z tendencją do ulewań-byłam bardzo zadowolona,a potem jak juz troszke przestała ulewać to przeszłam na Bebilon Comfort-polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dokarmiałam dziecko mlekiem Bebilon, pediatrzy w sumie tylko to mleko polecali pomimo gabinetów obklejonych plakatami Nestle NAN itp. to mówili, że Bebilon ma najbardziej przyswajalny skład. Nie wiem czy tak było ale dziecko świetnie rosło i przybierało na wadze pomimo strasznego ulewania niestety. A teraz będzie kolejny maluszek do wykarmienia piersią, zobaczymy jak tym razem będzie :D Juz sie nie moge doczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merry 1978
Hej mamusie. Mam chwilkę więc opiszę Wam mój pobyt i poród na łubinowej. Do szpitala trafiłam w poniedziałek tj.10 doba po terminie i tak jak Zytowa test oct. Na drugi dzień rano lewatywa i kroplówka z oxy.Mam wrażenie,że z pierwszą kroplą dostałam skurczy. O 10 położna powiedziała mi, że za ok. dwie godz mam zadzwonić po męża, bo skurcze już były takie dość ładne.Więc tak zrobiłam.Niestety okazało się, że szyjka się nie rozwiera a skurcze postępują, więc dożylnie dostałam coś rozkurczowego, potem znowu coś na rozwieranie szyjki i tak do 15.Bóle stawały się nie do wytrzymania a szyjka 2,5 rozwarcia.I znowu dożylnie coś i wymioty,bo zaczęła się zozwierać. Proponowano mi wannę i prysznic ciepły na brzuszek i różne takie dobre rady dostawałam, opieka przecudna. O 18 poprosiłam o znieczulenie, bo nie dawałam rady. Przez dwie godz działania znieczulenia nabrałam sił. Po 20 przestało działać i nadeszły bóle parte.Znowu podano mi coś i akcja ruszyła.O 21.20 powitałam na świecie swoją córcie Maję 3350 i 54 cm : ) Chcę wam powiedzieć, że przez cały ten czas był ze mną mój mąż i na przedporodowej i na porodówce. Kiedy ja dostałam znieczulenie dla niego położna zaproponowała kawe na pobudzenie :) Urodziłam bez nacinania za co jestem wdzięczna położnej Kasi, kobieta skarb !! Ten Szpital jest moim najlepszym wyborem. Opieka wspaniała i profesjonalna. W tym miejscu chcę podziękować za opiekę położnej Sabinie a przede wszystkim położnej Ewie i położnej Kasi, która odbierała mój poród. wspaniałe kobiety. Nie wiem co jeszcze Wam mogę napisać , pytajcie a w miarę możliwości odpowiem. Zytowa gratulacje i napisz jak malutka będzie już z Wami w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery1978 GRATULACJE KOCHANA!!!!!! Troszkę trwał ten poród ale widok narodzonego dziecka był nagrodą !!! Życzę dużo zdrówka dla Was i samych przespanych nocy :) Jeszcze raz GRATULACJE!!! Chciałabym mieć to już za sobą i nie myśleć jak to będzie itd. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×