Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Nitra, u nas to bylo tak ze przyjechalismy o 4 rano i zrobili ktg, spradzili rozwarcie no i kiedy okazalo sie ze jest rozwarcie na 4cm to kazali sie od razu przebrac. Pojechalismy z mezem na gore i tam w toalecie sie przebralismy. My na sali przedporodowej nie bylismy w ogole. Polozna zaprowadzila nas do takiego jakby gabineciku a pozniej prosto na sale porodowa. Nie wiem czy to dlatego ze bylo duzo rodzacych czy dlatego ze mielismy oplacona polozna i nie chciala mnie narazac na stres i nie chciala zebym patrzyla jak inne dziewczyny sie mecza. Czytalam kilka stron wczesniej o tym oplacaniu poloznej i ja stwierdzam po sobie ze warto :) co nie znaczy ze uwazam ze jesli sie nie zaplaci to bedzie ktos zle potraktowany bo personel jest cudowny :) aha a rzeczy zostawilismy chyba na takim korytarzyku bo o tym nawet nie myslelismy :P chociaz sama nie wiem, musialabym zapytac meza bo ja wtedy mialam to kompletnie gdzies :P wyciagnelam tylko z torby butle z woda i wiecej nic nie bylo mi potrzebne do szczescia ;) ... a teraz ze swojej strony zycze Wam duzo snu, spijcie duzo bo pozniej moze byc problem :P ja wlasnie siedze i podaje smoczka mojemu szkrabowi bo sobie zabawe znalazl w wypluwanie smoczka :) Pozdrawiam i zycze szybkich i bezproblemowych porodow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mi termin dzisiaj mija :) a tu nic bóle mam już od ponad tygodnia , ale małej nic sie nie spieszy , dzisiaj mam wizyte u swojej lekarki zobaczymy co powie . Widzę , że troszke nas jest na ten początek kwietnia :) ja jestem z Tychów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g a
Ja zapytalam jak bylam na ktg do kiedy mozna ciaze przetrzymac. Lekarz powiedzial, ze w dziesiatej dobie juz trzeba wywolac, wiec mysle, ze jak sie nic nie ruszy to we wtorek bede musiala jechac na wywolanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tirian byla w sobote na chwile bo byla zajeta remontempojechala na ktg w niedziele bez zadnych objawów stwierdzili ze rozwarcie jest choc skurczy ani troche to po obserwuja mnie i tak po 8h obserwowaniach lewatwyce i malych skurczach oraz zaczela rodzic łacznie trwało to jakies 14 godzin skorzystala z wszystkiego co bylo mozliwe ale bol niesamowity naszczescie od popoludnia az do rana byla sama na przedporodowej i porodwej wraz z mezem ktory nie odstepował jej ani na krok urodzila w nocy z niedzieli na poniedzialek teraz siedzi w domu i probuje skusic malego do jedzenia bo ciagle spi i nie chce jesc pozdrawiam wszystkich czekajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Tirian No to gratulację!!! A jak będziesz miała chwilkę napisz... Jak synuś? Wymiarki napisz!!! Rozumiem, że szpital i opieka ok? Polecasz w 100%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwica82
gratulacje tirian:) sylwio.s daj jakies namiary na siebie, to sie w koncu na ten spacerek umówimy bo pogoda piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
gratulacjęęęęęę tirian!!! napisz coś więcej;))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
Może jakos uda nam sie w tym kwietniu urodzić pokolei. Może zrobimy grafik kiedy która rodzi żebyśmy nie zaplanowały sobie wszystkie jednego dnia:) Mój mąz juz rozmawiał z małą i wytłumaczył jej że w tygodniu to on pracuje i dojazd do domu to ok30 km i z domu do katowic to kolejne 50 więc żeby zaplanowała sobie wyjście na sobote lub niedziele, ewentualnie bierzemy jeszcze pod uwage piatek wieczorem:) 8 kwietnia mam ostatnia wizyte u dr Ś ale mam cicha nadzieję że nie dotrwamy do niej:) a może nam mała zrobi psikusa w prima aprylis . A może któraś z Was jest z Siewierza lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitra, ja jestem z Poręby, kojarzysz? :) ale rodziłam rok temu:D mam nadzieję, że wszystko uda się bez komplikacji na drodze, bo ja się tego bardzo bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa_mamusia
tirian - gratulacje! Sylwia s. piszesz ze miałąs oplaconą polozną, mozezsz napisac namiary na nią. Jak to wyglądało przed porodem, ile razy sie z nią spotkałas? i jak wygląda sprawa z oplatą , po porodzie czy przed??? i czy ona podaje cene??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja jestem z Zawiercia także do Siewierza mam jeszcze kawalek. Nic sie nie martw, na pewno zdarzysz ;) Mnie dr Ślęczka powiedzial ze tylko raz spotkal sie z przypadkiem zeby dziewczyna urodzila w 30min i ze wiele kobiet ma do szpitala po 60-70 km i zawsze przyjezdzaja na czas ;) Jesli chodzi o oplacenie poloznej to wygladalo to tak ze my z kolezanka ze szkoly rodzenia po zajeciach poprosilysmy p. Sabine o wizytowke. Zadzwonilam tak ok 37 tyg i umowilysmy sie na spotkanie na lubinowej. Kiedy cos sie zaczyna dzwonisz do niej niezaleznie od tego czy jest dzien czy noc no i jesli faktycznie rodzisz to ona przyjezdza ;) za wszystko placilismy po wszystkim ;) koszt to 500zl. Ja polecam bo uwazam ze warto ;) Do p. Sabiny ciezko sie dostac, mnie udalo sie z ledwoscia a mojej kolezance wcale. Podobno dobra jest tez p. Kasia oraz p. Ewa Pytel ;) pani Kasi nie znam osobiscie a jedynie z opowiadan, natomiast p. Ewa prowadzila szkole rodzenia, bardzo fajna babeczka :) i byla z tego co pamietam przy porodzie Avy ;) tez z tego co wiem chwalila sobie. Numery tel znajdziesz na stronie lubinowej w zakladce "szkola rodzenia" :) gdybys nie mogla znalezc to pisz ;) Sylwica, zalozylam meila takiego na chwile ;) napisz tam cos i wtedy napisze prawdziwego meila ;) kafeteria_3@wp.pl Tirian, gratulacje ;) napisz cos wiecej jak znajdziesz chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizda gliwice
tak, pchajcie im jeszcze więcej do kieszeni:o poród to nie koniec świata, nie przesadzajcie. niektóre laski to gorzej niż księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Niech każdy wydaję kasę na co chce, to jego decyzja... Jedne wydają na ciuchy, tipsy i fryzjera a inne na położną... Normalna kolej rzeczy co tu się tak bulwersować.... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gizda ale ty mądra jesteś , ciekawa jestem gdzie chodziłaś do lekarza bo pewnie nie prywatnie bo nie "pchałaś" kasy nie potrzebnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pro po położnej ja jestem umówiona z Panią Joanną miałyśmy się przyjemność spotkać , przemiła osoba , ale wrażenia to dopiero po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa_mamusia
sylwia s. dziękuje za odpowiedź dotyczącą poloznej, zadzwonie w najblizszym czasie do Pani Sabiny i zapytam czy jest mozliwosc, zeby była przy moim porodzie, jesli sie nie uda to wtedy bede umawiac sie z inna polozna np. z Pania Kasią. gizda- a co do tej księzniczki to moze masz racje- juz 2 facetów w domu mam, niedługo drugi synuś sie urodzi wiec 3 facetów i ja sama w domu ...no prawie jak księzniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Czy prałyście rożek? Jeśli tak to w jaki sposób aby nie zmienił swojego kształtu? Zamierzam wyprać ale mam obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwica82
x-ray, normalnie w pralce z wirówką na 800:) nic im sie nie stało, tylko oczywiscie rożki miekkie, bo te utwardzane to o doopę roszczaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wero NIKA
z usztywnionego musisz wyciągnąć tą usztywnioną część, z tyłu na pewno jest wejscie;) i mozna prać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
Avantgarde - tak Poręba do rzut kamieniem ode mnie, bo ja mieszkam w Siewierzu od strony Gołchowic. Ja tez bardzo się boję jakichs komplikacji w trakcie porodu. Dziewczyny i mam jeszcze jedno pytanie : od kilku dni mam ogromneee problemy z drętwieniem obu rąk, ale to az do takiego stopnia że rano jak wstaję to nie jestem w stanie podnieść kubka lub ubrać się bo nie czuje tego co biore do ręki i wypada mi wszystko. Czasami budze sie w nocy bo tak strasznie mi cierpną ręce że az boli . Staram się juz zwiększac dawkę magnezu bo to podobno pomaga ale niestety nie w moim przypadku, Wyczytałam że jest to tzw zespół ciesni nadgarstka - czy któraś z was ma podobny problem i jesli tak to jak sobie z tym radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
A bierzesz magnez z wit. B6? Bo taki nato drętwienie jest zalecany. A zespół cieśni nadgarstka leczy się nie - w - ciąży zastrzykami witaminowymi/przeciwbolowymi i przeciwzapalnymi, ale w ciazy z tego co slyszalam to sie z tym niewiele robi. Podobno po ciazy przechodzi. Jak nie to jeszcze jest mozliwosc przeprowadzenia zabiegu operacyjnego, ale ten akurat wylacza reke z uzytku na czas do 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ja już rozpakowana :D urodziłam 8 dni po terminie sn mój synek dostał 10 pkt ma 55 cm i 3370 g jak bede miała wiecej czasu to opisze wrażenia ze szpitala jak na razie nie mam na nic czasu mój dzień jest bardzo niezorganizowany a Tomuś by tylko jadł pozdrawiam wszystkie mamuśki rozpakowane i te jeszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!! Jak będziesz mieć chwilkę napisz dokładnie co i jak :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Wielkie Gratulacje! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
no i następna szczęsliwa mamuśka. Tylko robicie smaka tym jeszcze nie rozpakowanym, tak bardzo bym juz chciała żeby nasza mała juz wyszła a tu do planowego terminu jeszcze ponad tydzień, mam natomiast nadzieje ze jej bedzie za ciasno i postanowi wyjśc wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×