Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Gosiek_29
Z torbą to różnie,jak kto chce, ja tak około 37 tygodnia spakowałam, a teraz mam 40 Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonata_21
ja jade dzis zobaczyc porodówke ,dzwownilam można przyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
Porodówkę można zobaczyć zapewne w każdym momencie( jesli oczywiście nie odbywa się w niej akurat poród:D), a najlepiej obejrzeć sobie ją, jak będziesz po konsultacji z anestezjologiem:) dobra mam dwie listy przed sobą, sprawdzam czym się różnią:) ta nowa kartka co dostałam jest cała w czerwonych serduszkach:P Dokumenty: wszystko to samo natomiast pogrubiona i powiększona jest czcionka z informacją o WYNIKU LABORATORYJNYM GRUPY KRWI. Rzeczy osobiste: zmiana następująca zamiast ostatniego punktu: o obowiązkowym zestawie dla os. tow. w nowej liście jest zamiast tego RĘCZNIKI, MAJTKI SIATKOWE JEDNORAZOWE. ( ale Pani dr mówiła, ze takie ubranko i tak trzeba wykupić. Można też zabrać z domu czyste buty, spodnie i koszulkę i nie będą się czepiać) Rzeczy potrzebne dla dziecka- BEZ ZMIAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wero NIKA Dzieki za super informacje. To Ty już nie masz ani jednej wizyty aż do porodu? Całe bite 6 tygodni wolne od ginekologa? Patrz jak róznie to jest.Moja koleżanka chodząc do Dr Mniszka miała własnie po 32 t.c wizyty co 2 tygodnie aż do końca a nie co miesiąć jak do 32 t.c. Ciekawa jestem jak moja szyjka...i co dr mi dzisiaj zaleci kiedy nastepna wizyta. Super,ze masz ta listę bo ja jeszcze takowej nie mam więc skorzystam z Twojej;) a ta pozycja z ręcznikami to jakieś dodatkowe ręczniki trzeba wziąść oprócz tych,które normalnie się zabiera do szpitala? Super ,że u Ciebie wszystko ok obyśmy dotrwały spokojnie do maja:) No ja też czekam do 36 t.c. i wtedy łubinowa choć dr mi mówił,że wcześniejsze porody przyjmowali od 33 t.c. ale lepiej dmuchać na zimne moim zdaniem. My też już mamy wielkie odliczanie gdyż pozostało 6 tyg. Aż nie chce się wierzyć,że to tuż tuż...ach gdzie ten maj ...:) Wszystkim rozpakowanym szczere gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Mam pytanie na sobotę mam sie umówić na ktg jak do tego czasu nic się oczywiście nie wydarzy, trzeba dzwonić w piątek czy wystarczy w sobotę rano? Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 30.03
Najlepiej dzwonić w piatek, chociaż możesz nawet i teraz bo obłożenie ktg w ubiegłym tyg. było spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, rozważam poród na łubinowej, tylko że nie jestem stałą pacjentką i powiedziano mi ze należny odbyć co najmniej 2 wizyty by móc urodzić w tym szpitalu ale nie daje to gwarancji przyjęcia jeśli w czasie porodu nie będzie miejsca na oddziale. Mam termin na 3 lipca, jest ktoś możne kto planuje tam poród w tym terminie? Czy miał ktoś problemy z tym że nie chciano was przyjąć z braku miejsca? Zależy mi na porodzie jak najbardziej naturalnym, jak to tam wygląda rodziłyście w pozycjach wertykalnych według swoich potrzeb czy raczej położna zalecała i kończyło się na łóżku. Podają jakieś leki na wywołanie skurczów, czy można spokojnie doczekać aż dzidzia sama wyjdzie. Chodziłyście przed porodem do szkoły rodzenia tej ze szpitala, czy warto? trochę dużo mam tych pytań, ale będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, rozważam poród na łubinowej, tylko że nie jestem stałą pacjentką i powiedziano mi ze należny odbyć co najmniej 2 wizyty by móc urodzić w tym szpitalu ale nie daje to gwarancji przyjęcia jeśli w czasie porodu nie będzie miejsca na oddziale. Mam termin na 3 lipca, jest ktoś możne kto planuje tam poród w tym terminie? Czy miał ktoś problemy z tym że nie chciano was przyjąć z braku miejsca? Zależy mi na porodzie jak najbardziej naturalnym, jak to tam wygląda rodziłyście w pozycjach wertykalnych według swoich potrzeb czy raczej położna zalecała i kończyło się na łóżku. Podają jakieś leki na wywołanie skurczów, czy można spokojnie doczekać aż dzidzia sama wyjdzie. Chodziłyście przed porodem do szkoły rodzenia tej ze szpitala, czy warto? trochę dużo mam tych pytań, ale będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Gosia30 Dzięki za odp. w takim razie zadzwonię jutro i się umówię na ktg na sobotę. Pozdrawiam Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
rastamanka- wszystko to już było cofnij się kilka/kilkanaście stron do tyłu. skoro i tak chcesz się zapoznać z informacją na temat szpitala, na pewno to nie zaszkodzi. a dowiesz się dokładnie co i jak. x-ray girl - nie do końca tak. ja prowadzoną mam ciążę u 'swojego' lekarza od samego początku i od razu to powiedziałam Pani dr z Łubinowej, prywatnie poszłam dla dodatkowej konsultacji i nie oszukujmy się po skierowanie, z którym nie było problemu baaa, Pani dr powiedziała, że nie muszę już przychodzić ( o dziwo!) była naprawdę bardzo miła i sympatyczna, wytłumaczyła dokładnie co i jak i że żadnego problemu z przyjęciem na Łubinową nie będzie, że mam się tym nie przejmować. ja jej powiedziałam, że jak coś by się działo na pewno zajrzę:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
a resztę wizyt już do końca ciąży, będę kontynuować tu gdzie chodziłam do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wero NIKA Acha teraz rozumiem;) bo już myślałam,że jakieś nowe zasady hehehe No ja po wizycie...Młody waży 2200 niestety koczuje głową w dół :( dzisiaj pobrał mi dr wymaz do badań i za 2 tyg.wizyta. Potem jeszcze jedna ...powiedział,że jak Młody sie nie obróci to po weekendzie majowym bedziemy myśleć o cesarce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
Hana8503 a jak tam Twoje samopoczucie? my mamy w piatek ostatnią wizytę u dr Ś i mamy nadzieję że młoda już spakowana i szykuje sie do wyjścia choc nie ma objawów oprócz silmych bóli "miesiączkowych" ale to o róznych porach dnia i nocy i bardzo nieregularnie. Dzisiaj przestraszyłam sie bo palce u rak tak mi spuchły że nie mogłam zdjąc obraczki i dopiero po 20 minutowej walce przy pomocy oliwki wreszcie sie udało. Hana pamietaj mamy sie spotkac na porodówce:) a tobie urodzi sie dziewczynka czy chłopiec? bo z tego co mówił lekarz to jakos więcej w kwietniu jest dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi dziewczynkami to coś jest bo ja też rodzę w kwietniu i też dziewczynkę :) Z resztą sama się urodziłam w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Nitra ja wszystkie pierścionki i obrączkę zdjęłam jakieś 5tygodni temu bo juz ciężko mi było ciężko ściągać, teraz to chyba nie dałabym rady Dziewczyny, a ja się albo tak przeziębiłam, ale nie wiem gdzie, albo zaraziłam czymś od kogoś, gardła to poprostu nie czuję, z nosa schodzi mi gęsty katar, nie wiem już co robić... Termin mam na dziś,ale jak narazie żadnej akcji nie ma, boję się co będzie jak się mały urodzi czy go czymś nie zarażę... Nie wiem czy mam iść do lekarza czy te domowe sposoby pomogą.... Nitra i Hana8503 możliwe że się spotkamy na porodówce bo Tomciowi się nie spieszy zbytnio... Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
Gosiek kup sobie SYROP DLA KOBIET W CIĄŻY PRENALEN ! REWELKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitra U mnie też będzie dziewczynka :) A objawy mam dokładnie takie same jak ty, bóle jak na okres a do tego palce u rąk to już wyglądają jak parówki :P w sobotę też miałam akcję ściągania obrączki z palca, ciekawe co to będzie z tym terminem , jak do poniedziałku nic się nie wydarzy to mam się na wtorek umawiać na pierwsze Ktg:/ aczkolwiek mój lekarz ma dziś dyżur na łubinowej i serdecznie nas zaprasza do porodu :P he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 30.03
... a mnie właśnie zszedł czop ..... i pojawiają się pierwsze bóle ale sama nie wiem czy to te bo da się je spokojnie wytrzymać, ale znowu jak chodzę to nie przechodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Wero NIKA Dzięki za podpowiedź syrop zakupiony pierwsza dawka wypita zobaczymy czy zadziała.... A u mnie akcji jak narazie zero... Powoli wszyscy zaczynają dzwonić z pytaniem I jak? Chyba zaraz wyłącze telefon.... :-( Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
Gosiek to teraz niech ten Twój Tomuś posiedzi w brzuszku jeszcze dzień czy dwa żebyś nie zaraziła maleństwa czymś . Moja siostra miała takie straszne przeziębienie i dość że nie mogła karmic bo antybiotyki brała to cały czas smigała po domu w maseczce chirurgicznej. Spróbuj sie odkazić dwoma najczęściej stosowanymi specyfikami: syrop z cebuli i kolejny to mleko z miodem, masłem i 2 ząbki czosnku zgniecione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
cebule to piłam co 2 godziny jeden kieliszek bo maleństwu nie zaszkodzi. Po takiej kuracji na nastepny dzień byłam już wykurowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
No chyba i tak troszkę posiedzi co prawda powoli pobolewają mnie plecy i brzuch dołem, ale zobaczymy jak to się rozkręci.... :-) Pojem dziś troszkę czosnku, wypije mleczko i zobaczymy może pomoże... Mam nadzieję, że tak :-) Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny że żadna z Was nie dołącza do naszego forum z Łubinowej dla mamuś co już urodziły.Kafeteria "Rozpakowane z Łubinowej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja rodzę 25.06/1.07 i dziś właśnie idę na kolejną wizytę do dr. Ś (swoją drogą bardzo sympatyczny Pan) Mój M pierwszy raz będzie ze mną na wizycie wiec bardzo prawdopodobnie, że trafi mi się rzadkie wzruszenie :P.. Jak reagowali wasi partnerzy przy pierwszym spotkaniu z dzieckiem na ekranie? Ehhh... powiem wam że mieszkam na 4 pietrze i przestaje być łatwo :P.. jak do tego dojdą upały to chyba stanę się więźniem własnego mieszkania :P Pozdrawiam was wszystkie i życzę terminowych rozpakowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka86
Ja mam termin na 13 lipca z OM. Do Ś. chodzę od 7 tyg. Mąż jest ze mną na każdej wizycie i razem podglądamy malutką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula Nie masz pojęcia jak bym chciała już dołączyć do waszego forum :) może w przyszłym tyg będę już szczęśliwą mamusią :D te ostatnie dni czekania są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana8503 Wiem jak to jest,ja urodziłam 4 dni po terminie i gdyby nie cc to nie wiem ile bym tak chodziła bo mojej małej nie śpieszyło się na świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×