Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość prawiemama
Hej Truskaweczka, mam ten sam termin co Ty na 22 sierpnia i tez spodziewam się dziewczynki:) Niestety brak jakichkolwiek oznak porodu:/ tylko twardnienie brzuszka... Ciekawa jestem czy na łubinowej dużo rodzących.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
monia1714 jak wyglada porod na zyczene :)? tzn ustalilas z lekarzem, brak bylo p-wskazan? podaj pare szczegolow,prosze :] ja ciagle czekam,juz mam tego serdecznie dosyc... tak bardzo bym chciala Malego przy sobie,a on nic!! mnie powiedzialy polozne,ze dopiero po10 dniach po terminie trafie na oddzial, podejrzewam,ze gdybym poszla do odpowiedniego lekarza, to pewnie szybciej by sie udalo cos zalatwic, ale u nas teraz krucho z kasa,wiec musze jakos wytrzymac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj prawiemama, widać naszym dzieciaczkom dobrze u nas w brzuszku to się nie spieszą. Dużo rodzących to będzie jak nas zbierze wszystkie na raz. Niagara23, jeszcze troszkę, na następny weekend już napewno będziesz rozpakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczyn po cc
Chciałam zapytać jak to jest po cc. Trzeba lerzeć kilka godzin i co wtedy z dzieckiem. Jeżeli np. mąż nie będzie mógł być ze mną przez cały ten czas to czy położne zabiorą dziecko czy będzie ze mną ? Czy dokarmiają lub pomogają przystawić dziecko do piersi? W ogóle jeżeli możecie to napiszcie jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Ja po cesarce lezalam do nastepnego dnia rano czyli prawie 24h, Dziecko mogło byc ze mna jak był maz,na noc została wzieta na noworodki. W nocy nie została przyniesiona,wiec napewno dostała butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niagara123 poród na zyczenie mialam bez jakichkolwiek dodatkowych oplat. po prostu mielismy juz dosc czekania, mialam juz wykonane przez dr S odklejenie dolnego bieguna jaja płodowego i nic sie nie dzialo, a bylo juz 5 dni po terminie. no i ustalilismy, ze jesli oliwcia nie wyjdzie przed weekendem to przyjezdzamy w piatek i ja wywolamy. i udalo sie...teraz moja slicznotka wlasnie pije mleczko z cycuszka. nawet dziewczyny nie wiecie jakie was wspaniale chwile czekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
no nic,zobaczymy.. Moj Maly ma jeszcze 2 dni :) jesli do srody sam sie nie urodzi,to bedziemy wywolywac-takie zasady ma Lubinowa, w 10dobie dopiero przyjmuja,chyba,ze ktoras ma jakies komplikacje. A jak tam dziewczyny z dzisiejszym terminem? :] jakies bole, objawy? czy tez Wasze pociechy sa tak leniwe jak Moj :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiemama
niagara23-mi moja lekarka powiedziała, że mogę jutro na wywołanie przyjść ale ja w ciąży mam same problemy więc pewnie dlatego.Leniwe?? haha chyba tak, choć po ruchach sądzę, że to mały rozbujnik, siedzę jak na bombie zegarowej, która nie wiadomo kiedy wybuchnie:) objawów dosłownie ZERO !! mała strasznie nisko mi siedzi i tyle:/ do tego mam mega stres przedporodowy.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do truskaweczka
A co z Tobą? Rodzisz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa mama
hej dziewczyny juz jakis czas podczytuje forum zycze wszystkim przyszlym mamom szybkiego i szczesliwego porodu szczegolne pozdrowienia dla karwenki i megori dziewczyny moze sie spotkamy na porodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w 32 tygodniu ciąży i zastanawiam się nad porodem na Łubinowej. Chciałabym się zapytać czy któraś miała cesarkę na żądanie? Ja chcialabym mieć cesarkę (nie ze względu na ból, tylko że mam dość dużo w rodzinie i wśród znajomych sytuacji że po porodzie naturalnym były problemu z dzieciątkiem - nadciągnięta rączka, nóżka, niedotlenienie itp - i jakoś nie mam zaufania do porodów naturalnych) tylko nie wiem czy na Łubinowej idzie załatwić coś takiego i ile taka cesarka kosztuje - bo napewno za darmo nie jest. Pozdrawiam wszystkie ciężarne i świeże mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Dziewczyny jestem w 36 tygodniu i dziś zauważyłam takie jasno brązowe plamienia, co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
do wrześniowej mamy: ja też cały czas podczytuje- na razie tylko tyle ponieważ do terminu 2 tyg ale nic się nie dzieje u mnie to nie mam co relacjonować:) może faktycznie się spotkamy na porodówce.... marrita- teraz na łubinowej jest oficjalny cennik podany- możesz sobie ceny pooglądać w tym cc. powiedzcie mi jak wygląda to ubranko dla facetów które podobno się kupuje do porodu rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
milunia- dzwoń do lekarza albo podjedź na łubinową- każde krwawienie podobno trzeba skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
ale to nie jest krwawienie tylko taka jasno brązowa wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammmaMarta
Cześć dziewczyny. Czytam Was regularnie bo sama zamierzam rodzić na początku listopada na Łubinowej;) Ciesze się, że trafiłam na to forum, bo rozwiałyście wiele moich wątpliwości i znalazłam tutaj sporo przydatnych informacji. Mam jeszcze kilka pytań, szczególnie do dziewczyn, które już rodziły na Ł. Czy planując poród z ZZO miałyście jakieś problemy z jego otrzymaniem już podczas samego porodu? Czy lekarze czekają do konkretnego rozwarcia, rozwinięcia akcji porodowej? Będę Wam niezmiernie wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa mama
do Karwenka przynajmniej masz spokój może chwycą Cię bóle i pojedziesz rodzić ja od czwartku mam codziennie skurcze przepowiadające ale moja mała raczej urodzi się w terminie także ja już mam dość tym bardziej że nie mam już siły na generalne sprzątanie które miałam zaplanowane byłam dziś na łubinowej u anestezjologa także chociaz znieczulenie załatwione dziewczyny jeśli wiecie kiedy daja znieczulenie i jak to wyglada to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
hmmm ja bym wolała żeby coś wczesniej mała dała mi znać- tak z dzień wcześniej zapukała i powiedziała: jutro wychodzę:) a tak to nawet torby nie mam do końca spakowanej- nie chce mi się....:) a mi anestezjolog powiedziała że o znieczuleniu decyduje położna- i może się tak zdarzyć ze ona stwierdzi że poród idzie szybko i nie ma sensu podawać znieczulenia- albo że już jest za późno itd. tak więc przygotowanym można być a i tak działa natura... trochę mnie to podłamało bo mój 1 poród był dość szybki- i wtedy na pewno bym nie dostała zzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszerej
Tak o podaniu ZZO decyduje położna, tzn czy jest sens w danym momencie. Ale nie ma szans na ZZO bez konsultacji anestezjologcznej. To dość ważna informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
ja nie ide na konsultacje bo i tak nie chce znieczulenia, już dwa porody za mną bez znieczulenia to i 3 raz dam rade, a pozatym mój 2 poród trwał 5h i jak już dotarłam na porodówke to miałam 8cm rozwarcia i pewnie teraz też tak bedzie że nawet by nie zdązyli podać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po cc :) Cisnienie mi tak poleciało ze nie chcieli ryzykować. napisze jak bylo w weekend. Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
tosieńka87 Z tego co wiem i z rozmowy z lekarzem raczej nie robią cc na żądanie, ja też chciałam bardzo cc ale lekarz powiedział że w moim przypadku nie ma takiej potrzeby. Na stronie łubinowej jest cennik cc kosztuje 7000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa mama
teraz to się troche podłamałam z tym znieczuleniem ale u mnie to pierwszy poród także chyba tak szybko nie pójdzie przekonam sie za jakiś czas karwenka ja też nie mam do końca torby spakowanej strasznie mi sie nie chce jak znajdziesz sposób zeby mala zapukała i poinformowała ze jutro wychodzi to podziel sie patentem hheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
U mnie poród za 4 tygodnie i już jestem spakowana (jedna torba moja druga dzidziusia), teraz to tylko czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix_25.09.11
Ja juz tez na walizkach:) Najgorsze sa dla mnie teraz te upaly:( Napiszcie jak wy je znosicie. Poce sie tak, ze doslownie 5-6 razy dziennie biore prysznic, koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny właśnie wczoraj wyszłam ze szpitala urodziłam na Łubinowej ślicznego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po, urodziłam 23 sierpnia, córcia 2830, 52 cm. Poród mega ciężki ale najważniejsze że dzidzia zdrowa, , więcej napiszę jak dojdę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×