Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

ja dzis bylam u dr Witycha malenstwo rosnie ladnie wiec cc bedzie 4 kwietnia ale 26-27 mam sie zglosic na lubinowej u anystezjologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam u dr Witycha malenstwo rosnie ladnie wiec cc bedzie 4 kwietnia ale 26-27 mam sie zglosic na lubinowej u anystezjologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa mama :)
nuska258 : ale masz się fajnie. Już wiesz kiedy zobaczysz się ze swoja pociechą :) Ja w poniedziałek idę do Witycha i dowiem się co u mojego synka słychać i czy przygotowuje się już na spotkanie z mamusią :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa mama :) nio tak moge wszystko zaplanowac;) A Ty na kiedy masz termin?? Na tychy chodzisz do doktora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie boje tej wizyty u anystezjologa bo nie znam drogi a moje serduszko pewnie bedzie w pracy...;/ ewentualnie popatrze na autobusy zawsze to lepiej bo dowiezie na miejsce i nie trzeba uwazac na drodze i sie martwic czy dobrze czlowiek jedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa mama :)
nuska258 : do lekarza chodzę w Tychach. Termin porodu mam na 20 kwietnia :) Ja jak na razie mam poród naturalny zaplanowany ale zastanawiam się nad znieczuleniem zewnątrz oponowym. Chwilowo nie czuję takiej potrzeby :) Co innego cc wiadomo że jest potrzebne. W poniedziałek jeszcze porozmawiam na ten temat z lekarzem. Zobaczę co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa mama :) nio ale niema tego złego:) byle by malenstwo bylo zdrowe tez chcialam naturalnie rodzic ale niestety jest wiele przeciwskazan mn. wada wzroku...:/ Ale jedna cesarka za mna (obiecywanie ze zadnych dzieci więcej skończylo sie nastepnym bobasem) wiec nie bedzie tak zle;p a Ty jestes z tychow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny 8 marca minął czyli minął mi termin porodu wczoraj byłam na KTG i wyszło że miałam dwa skurcze i nic więcej w sobotę znowu jadę zobaczymy co tym razem może coś się zacznie . Marcowe szczęście pewnie już ściska maleństwo jak byłam wczoraj wieczorem na łubinowej to myślałam o niej jak fajnie już ma, że jest już po wszystkim. Poród marcowy ciekawe czy już też po czy jeszcze nie ? Mama już w marcu to chyba zostałyśmy same ? na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wiecie moze czy w szpitalu na Łubinowej w Katowicach robią cesarkę na życzenie?? i czy to jest płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosered
Cesarka na zyczenie na pewno jest, jak pojdziesz rodzic prywatnie. Kosztuje to chyba 5 czy 7 tysiecy. Na stronie jest ta cena. A jesli idziesz z NFZ rodzic, to bez wskazan nikt Ci cesarki nie zrobi. Przynajmniej ja tak mysle, ale moze wypowie sie ktos jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po konsultacji u anestezjologa . Jeszcze dwa tygodnie do rozpakowania .Brzusio troszkę nizej a poza tym zadnych znaków no od dwoch dni boli mnie głowa ale to raczej ze stresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
scania80: witaj!no na to wyglada ze zostalysmy same:( mnie dzis od rana mecza czestsze skurcze ale jesli rodze to nic o tym nie wiem:D zauwazylam tez ze wyraznie obnizyl mi sie brzuszek.do terminu jeszcze tydzien ale juz tyle razy slyszalam ze mam rodzic wczesniej ze nawet o nim nie mysle i ciagle wypatruje objawow.tak bym juz chciala urodzic!Zuzia..wychodz wychodz wychodz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień 2012
Moje Drogie nie jesteście same, bo pojawiają się nowe przyszłe mamy np. JA :-) Czytam wasze rady i uwagi odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Mam natomiast do Was trochę innego rodzaju pytanie, kiedy najlepiej zrobić zakupy dla dziecka np. wózek, fotelik, łóżeczko, wanienka itp. ..? Odkąd wiem że jestem w ciąży nie potrafię przejść obojętnie obok sklepu dziecięcego i najchętniej kupiłabym wszystko już teraz, ale wiem że to zdecydowanie za wcześnie i narazie kupuję drobiazgi :-) Z drugiej strony nie chciałabym tego zostawiać na ostanią chwilę lub na głowie mojego męża czy dziadków, więc mam pytanie do obecnych oraz "prawie już obecnych mam" kiedy jest taki najlepszy moment na tzw. "grubsze" zakupy oraz jaki wózek polecacie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mama w marcu ! ach to czekanie ja na statnim usg termin wydłużyl sie o 4 dni od wczesniejszych dat - mały sam bedzie decydowal kiedy wyjść ! ale powoli robie się niecierpliwa z jednej strony się boje a zdrugiej chciałabym zeby nastąpilo w terminie . Ty już coraz bliżej i blizej i trzymam kciuki aby nastąpił ten dzień jak najszybciej ...;) Tak -Zuzia wychodz ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesień 2012 ja zorganizowałam te "grubsze" rzeczy jakies dwa miesiące przed terminem . Wczesniej oczyswiscie kupowłam drobiazgi - pajace , bodziaki itp. nie mgłam się powstrzymac . Wózek wybrałam polskiej marki NAVINGTON CADET - bardzo lekki i kompatybilny , duża gondola , fajna spacerówka , fotelik firmy cybex ( nie polecam akurat navingtona) Czytałam opinie - pozytywne ... i spośrod wielkiego wyboru ten jest w rozsądnej cenie za bardzo dobrą jakosć i rozwiązanie poniżej przesyłam link do strony http://www.navington.com/produkty/29/wozek-cadet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
marzec2012: dokladnie!i do tego odpowiadanie po 10 razy dziennie: nie,jeszcze nie rodze,nie-nie wiem dlaczego i nie-nie wiem kiedy zaczne!!oszalec mozna normalnie:D wlasnie dzwonila przyjaciolka i przepowiada mi ten weekend wiec oby sie nie mylila bo juz jestem taka zdesperowana ze ktos moze ucierpiec:D a ty na ktorego masz termin? wrzesien2012: witaj!gratuluje przede wszystkim dolaczenia do grona przyszlych mam:)co do dzieciecych sprzetow,to ja wstrzymywalam sie dzielnie poki nie poznalam plci malucha(no ok,przyznam sie bez bicia ze wczesniej kupilam jedna sukieneczke bo cala soba czulam ze to bedzie dziewczynka;) )kiedy sie potwierdzilo dokupilam rozowe body a szczesliwa babcia i ciocia rozpoczely szalenstwo zakupowe:)sporo ciuszkow tez odziedziczylam.natomiast rzeczy typu kolyska,wozek kupilismy na 3miesiace przed terminem.dla mnie najwazniejsze bylo zeby dobrze wybrac wiec szukalam,pytalam i porownywalam ceny.dobrze jest tez rozlozyc sobie te zakupy w czasie bo w sumie wychodzi ladna kwota i nie zawsze mozna wydac tyle za jednym razem.kupowanie na ostatnia chwile albo zakupy teraz kiedy juz nie chodze a tocze sie?nie wyobrazam sobie.mysle ze jak sie ma pewnosc co do plci to mozna zaczac przygotowywac wyprawke na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa mama :)
nuska258 :) Tak jestem z Tychów. Masz rację najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy to przede wszystkim :) Będziesz miała córeczkę czy chłopczyka?? Ja w końcu zabrałam się za pakowanie torby do szpitala i jestem już prawie na mecie:) Długo z tym zwlekałam. Uważałam że mam jeszcze dużo czasu, wczoraj doszło do mnie że to wcale nie tak daleko i zabrałam się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORÓD MARCOWY
WITAM WAS. NIE BYŁO MNIE BO 8 MARCA O 7 RANO WYLĄDOWAŁAM NA ŁUBINOWEJ. O GODZINIE 10;30 URODZIŁAM MOJĄ CÓRECZKĘ POLĘ 4060KG I 58CM. BYŁA ZE MNĄ POŁOŻNA SABINA- SUPER KOBIETA. SZPITAL SUPER , OPIEKA SUPER WSZYSTKO OK. TOWARZYSZKA NA SALI ŚWIETNA DZIEWCZYNA POZDRAWIAM KASIU. ODEZWE SIE PÓZNIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszek kwiecien
witam was, jestem tu poraz pierwszy i mam wiele pytan odnosnie porodu w szpitalu na łubinowj. Chcialabym sie dowedziec cos wiecj o tym szpitalu, jakie sa warunki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszek kwiecien
chcialabym zapytac jakie panuja tam warunki?? jacy sa lekarze i polozne?? ja chodze do lekarza w innej miejscowosci ale on proponuje mi porod wlsnie w tym szpitalu w katowicach. Boje sie strasznie i prosze o pomoc?co trzeba zabrac do szpitala?? czy dla dzidziusia tez musze zabrac wyprwke od razu??a jaka jest opieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosered
Poród marcowy - serdeczne gratulacje!! Ciesze sie, ze wszystko dobrze poszlo. Mialas cesarke czy naturalnie? Strasznie szybko wyszlas ze szpitala! Czekamy na dokladniejsza relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa mama :) ooo to super terminie na łubinowej hihi ;p Ja na szvczescie z ciuszkamim mam spokoj wyprane wyprasowane leza w szafce;p nastepna faza prania to kocyki, reczniki, rozek posciele i wkladki do kolyski ale to za jakies 2 tygodnie;p;p W brzuszku jest dziewczynka (chyba) bo to przy porodzie sie w 100% okaze;p;p a u Ciebie cio tam nasz doktorek wypatrzyl??;p Na łubinowa skierowal Cie doktor?? PORÓD MARCOWY GRATULACJE doczekalas sie w koncu malenstwa i mozesz sie cieszyc wspolnymi chwilami;) Czekamy az znajdziesz chwilke i nam tu opiszesz troszke wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje PORÓD MARCOWY!!!!!! Zdrówka dla córuni i Rodziców:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucielo mi tekst...;/ mialo byc ze fajnie iz jestesmy z tego samego miasta super by bylo spotkac na lubinowej;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scania 80 chyba ja tylko zostałam sama ;) termin mam na 23 marca jeszcze dwa tygodnie i dopiero teraz meczy mnie zgaga ;( wielkie odliczanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa mama :) przeoczylam u Cb w brzuszku chlopczyk tak?? a imie juz macie wybrane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
Karolinko..serdecznie gratuluje!!!az sie wzruszylam na mysl ze masz juz swoje malenstwo w ramionach:)niestety nie udalo nam sie spotkac,ale moze nie wszystko stracone?;)ja nadal w oczekiwaniu na akcje.troche sie podbudowalam bo skoro ty czekalas tydzien z takimi objawami jak ja to moze juz niedlugo sie zacznie.rano zmolestowalam ukochanego,potem sprzatnelam kazdy gram kurzu na 100m2,a teraz nasmazylam milion krokietow i czekam.jeszcze raz gratuluje i sciskam.ucaluj malenka!czekamy na relacje. ps.Pola..slicznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa mama :)
nuska258:) Nasz synek będzie miał na imię Szymon:) a łubinową polecił mi lekarz aczkolwiek nie namawiał mnie specjalnie. Kiedy dowiedziałam się że już nie pracuje w Tychach to zdecydowaliśmy z mężem że urodzimy w Katowicach. Zbyt długo leczyłam się u Witycha żeby teraz pójść na poród gdzieś indziej. On najlepiej zna moją sytuacje :) Ja za pranie i prasowanie zabieram się już w tyn tygodniu i spakuję torbę synkowi bo jest jeszcze w proszku hihi. Ciekawe czy uda nam się spotkać na Łubinowej, fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×