Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość ddor
Ja brzuchol mam nisko jak siedze to mały mi na udach spoczywa :) nadal jest ruchliwy.. Pewnie, że 3 mieś. to aż :) ja spróbuje nie mówie, że nie to mleczko ta siara na początku dla malucha jest bardzo ważna więc spróbuje ale nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddor Nie potrzeba zabierac dodatkowych butelek, bo jak dostaje sie buteleczke mleka dla maluszka to od razu z takim jednorazowym smoczkiem. Odpada wtedy mycie, wyparzanie itp itd. Problem za mojego pobytu byl tylko z podgrzaniem takiego mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddor ja też myślę poważnie nad karmieniem piersią nie jestem do tego przekonana, może jestem dziwna ale mnie to obrzydza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Magart i dziewczyny, które będą rodzić tego mleka położna mówiła że sieę nie podgrzewa, że ono się podaje w temperaturze pokojowej i np jak weźmiesz taką buteleczke, a dzieciak wypije tylko troche to odrazu trzeba wyrzucić i jak np za 15 minut bedzie chciał znowu jeść to poprosić o nową, mleka ponoć u nich pod odstatkiem i trzeba prosić, a nawet nie wskazane jest żeby mleko po otwarciu dawać np za godzine co zostało. Wyraźnie tak tłumaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
No tak butla w sumie niepotrzebna na Łubin.maja 3 rodz. mleczek bo pytałam takie mini na raz czy 2 nakładają jedynie smoka. Podobno te buteleczki z mlekiem są dostępne w aptekach ale nie ma konieczności ich kupować do szpitala. warto by było dac maluchowi cycucha na początku to ważne ale nie wiem czy się przekonam, kupiła 2 rodz. nakładek silikonowych może one mi to ułatwią. Ogólnie cycuchy nie powiekszyły mi się może max 20% nic z nich nie leci nie wiem czy w nich tam coś jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
ale jestem dzisiaj słaba i śpiąca masakrycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15listopad, no właśnie ja mam ta wizytę koło 35 tygodnia ;) mam nadzieje że kolejnej nie będzie trzeba bo nieźle sobie liczą. A co było na tej wizycie? Dzięki za doradztwo w kwestii ubranek. canndy, mnie tez to trochę obrzydza, ciekawe jak bedzie. Ale chce karmić i to do 6 miesiąca jakby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kosmetyki dla dziecka trzeba mieć ze sobą w szpitalu ? Na stronie nic o nich nie pisze hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
wiem ze daja jednorazowe smoczki do mleczek ale moja corka takiego wogole nie chciala.. wiec awaryjnie biore butelke i zobaczymy.. mnie od ok 6-7 miesiaca juz "cos" leci z piersi wiec chyba pokarm bedzie:] a teraz was to moze obrzydzac ale jak urodzicie to moze byc inaczej:) wiola_130 a do jakiego lekarza masz isc? duzo gadal, pytal o wszystko usg 4d zrobil, pobral wymaz.. itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak uslyszalam od p.noworodkowej, ze sie tego mleka nie podgrzewa i podalam takie jak daly, ale opory mialam i mam dalej,bo zwykle dzieci pija cieple.Kosmetykow dla dziecka nie trzeba. Ja wezme tylko linomag,bo dla Darka dostalam alantan, ale sie nie chcial rozsmarowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ja tez dawalam w temperaturze pokojowej i to kazde mleko od samego poczatku corci nawet w domu jak bylam i teraz tez tak bede robic.. ni nie chorowala ani nie choruje.. wszystko bylo w porzadku a podobno za cieple mleko to tez nie dobrze to samo mi mowila polozna w myslowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani z recepcji mówiła że zapisana jestem do dr. Ślęczki. Ale się cieszę że będzie usg i to 4D :D jutro idę do mojej gin. ale wizyta bez podglądania. A czy można z mężem normalnie iść na wizytę do gina? Nigdy nie byłam tam więc byłabym wdzięczna za info. Wiecie może jakich kosmetyków używają dla dzidziusia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15listopad Za ciepłe mleko nie dobrze i z tym się zgodzę, ale ja sama nie jadam obiadu w temp. pokojowej to i z dzieckiem mi się to jakoś gryzie:) Na wszelkich modyfikowanych jest z resztą napisane w jakiej temp. podawać. Mój Mały dostaje cieple i też nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola oczywiście że tak, mój lekarz sam zaprasza zawsze męża do gabinetu chociaż ja tam wole być sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-) Dawno tu nie zagladalam, napisze wam o tym mleku owszem są trzy rodzaje hipp bebiko nan wiecej nie widziałam. Takie przerabialiśmy z moja córcia w szpitalu, przyjęło sie nan tylko. Podaje sie je w temperaturze pokojowej, pielęgniarki nie dają za każdym razem nowego...Mleko zalecają podawać do 4 godz od otwarcia. Smoczki to tych butelek nie są jednorazowe! Pielęgniarki każą dobie wyparzac np w kubeczkui wodzie z dystrybutora, oczywiście jak poprosicie o nowy to zapewne wam dadzą ale mówią żeby wyparzac. Co do karmienia piersią to juz indywidualna sprawa każdej kobiety i nie ganie takich osób które nie chcą karmić. Sama nie karnie i nie uważam żeby moje dziecko było gorsze. Ja rodzilam we wrześniu i brałam body i kaftaniki z długim rekawem choć w szpitalu jest upalnie, kaloryfery grzeja na maksa uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddor powodzenia jutro :) Mam jeszcze jedno pytanie, czy pomimo tego , że chciałabym zzo będę miała podczas porodu założony wenflon ? bardzo się boję, że i to i wkłucie w kręgosłup będzie bardzo bolało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ma ktos jakies wiesci z lubinowej? tłok sie troche chociaż uspokoil czy dalej odsylaja do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Od 11 w poludnie jestem na lubinowej, 2x ktg wszystko prawidlowo, test oxy...nic mnie nie ruszylo, badanie przez pania sabinke uwaza ze to kwestia jeszcze kilku dni...nic na sile, sama leze na sali przedporodowej, calkiem tu przyjemnie i pustki :) canndy nie boj sie kochana...wbicie igly to pikus :) tego nawet nie czuc podobno, mnie dzis na 3 razy kuly bo nie mogly znalesc odpowiedniej zylki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie o lekarza na NFZ
hej :) Korzystając z możliwości ze jest taki wątek mam pytanie jestem w 7tc chce rodzić na łubinowej i chciałabym iść do jakiegoś lekarza z łubinowej ale najlepiej na NFZ czy może macie jakieś doświadczenia i możecie mi polecić kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor czyli bedziesz lezec i czekac az cos sie zacznie? mnie dzis cos bierze.. brzuch mi twardnieje i sie napina bole mam ale wszystko nieregularnie:( położna mi powiedziala ze byc moze sie wszystko zaczyna mam pilnowac czasu a jesli do jutra mnie nie wezmmie to podejsc do niej na ktg i zobaczymy co sie dzieje:) moze jednak sie spotkamy:) mam nadzieje ze przed 15 urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
zapytanie o lekarza z nfz ja niestety nie pomoge bo cala ciaze chodzilam do normalnego lekarza z kasy a tylko w 35 tc na jedna platna wizyte do lekarza z lubinowej zeby miec tam bezplatny porod. wiem ze u mnie w innym osrodku wlasnie przyjmuja lekarze z lubinowej ale juz bylo za pozno zeby sie do ktoregos zapisac wiec musialam placic i polecic zadnego nie moge a wogole w jakim miescie szukasz lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie o lekarza na NFZ
15 listopad szukam z Katowic najlepiej :)kogoś dobrego delikatnego i kto nie będzie oszczędzać na badaniach dla ciężarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
15listopa - wpadaj z akcja porodowa na sale przedporodowa! Sama tu jestem :) nic sie u mnie po tescie oxy..nie rozkrecilo a twardnienie brzucha takie spinanie to juz czuje hoho no i skurcze rano mialam lekkie ale czesto teraz zero..o 8 mam stad wyjsc, spiaca juz jestem tak tu cichutko... :) teraz ktg mam zaliczac co 2 dzien, watpie zeby do rana cos mi sie rozkrecilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor ja sobie poczekam na rozwoj wypadkow:) twardnienia brzucha mialam wczesniej ale nie takie.. i bez boli.. mam nadzieje tylko ze to nie falszywy alarm.. zaraz troche poskakam pobiegam po schodach i przelece podlogi to moze do rana mnie wezmie:) bo juz z tej nadzieji ze moze wreszcie sie zacznie nie zasne :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
zapytanie o lekarza z nfz to tu ja niestety nie pomoge bo nie jestem z katowic i o tamtych lekarzach nie wiem nic, kuzynka mi polecala dr sleczke i jeszcze jakiegos jednego ale nie wiem czy oni przyjmuja z kasy.. a ja trafilam do dr wieczorka ale to tez jedna wizyta wiec nie moge oceniac wydaje sie wporzadku to tylko jedna wizyta a dal mi do porobienia rozne badania czego moj lekarz mi nie robil, wszystko sprawdzal wypytywal tlumaczyl.. ja jestem zadowolona ale tak jak juz mowie to byla jedna wizyta i nie wiem jak to z nimi jest z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzec13
Hej dziewczyny proszę napiszcie jak to jest z tym porodem na łubinowej ile trzeba mieć tam płatnych wizyt, żeby poród był bezpłatny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddor trzymam kciuki aby nic nie bolało a poród był w extasie jak to znany nam doktor określa :) Pytałaś może o zzo ? i o dianatal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
marzec13 jedna wizyta ok 35 tc wystarcza i jesli chcesz jakies znieczulenia to wizyta u anestezjologa. ja np druga platna wizyte mam miec podobno 15 jesli nie urodze do tego czasu bo termin mam na 15 a potem juz ma byc wszystko bezplatnie z tego co mi lekarz mowil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×