Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

co do pań położnych... Trafiłam na panią Kasię, którą potem zmieniła pani Ewa. Trafiłam na "bum" rodzących (11 porodów przyjęła tego dnia p. Kasia) i mimo to nie uważam abym była w jakikolwiek sposób zaniedbana. Wszyscy się bardzo o mnie troszczyli i próbowali przyśpieszyć akcje żebym się tak nie męczyła. Wykupywanie położnej na Łubinowej to wg mnie bezsens bo każda tam pracująca jest jak skarb i robi wszystko żeby pomoc w bólach. Jeśli już to lepiej dać położnej coś w kopertę przy wychodzeniu ze szpitala w woli podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
U mnie tez cisza, czop na miejscu,szyjka bez zmian. Jestem ciekawa kiedy moja córcia raczy wyjsc bo ja juz nie mam siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Od niedawna przeglądam forum Łubinówek ,zbliża mi się termin porodu,tzn mam na 29.07,tym razem będzie córcia. Syna rodziłam w 2008 też na Łubinowej i b. miło wspominam. Narazie żadnych objawów przepowiadających nie mam,mąż już jest ze mną,wziął urlop i czuwamy:) Kto ma termin zbliżony do mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Ja mam termin na 30.07 wiec leci juz 39 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero 33 tyd. ale też już mam serdecznie dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi super,że jesteś. Widzę,że u Ciebie też nic przepowiadającego nie ma:) Ja chodzę do dr Ś, byłam u niego tydzień temu i tak jak Ty mam jeszcze wszystko pozamykane,dał mi jeszcze tydzień,bo powidział,że u wieloródki to zazwyczaj jest wcześniej.( to jest moje trzecie dzieciatko)Tydzień minął i nic.Jak nie rozpakuję się do 28 to 29 mam u niego wizytę i zobaczymy co dalej. Mieszkam w Tychach, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Ta koncówka sie strasznie dłuzy,tak to szybko mi zleciało 8 miesiecy a ten ostatni strasznie powoli i ta pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Moje to tez trzecie dzieciątko. Mieszkam w Katowicach,pracuje w Tychach:) Chodze do dr W i mam miec wizyte 27 i tez ma zobaczyc ale jakos nie wierze zeby chciała wyjsc wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyprawce do szpitala pisze, że trzeba zabrać jednorazowe majtki siatkowe. Możecie coś doradzić? Bo nie wiem jakiej firmy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Ja ostatnio miałam kupione w aptece ale denerwowały mnie bo strasznie sie w nich pociłam(było ciepło) i kazałam mezowi kupic jakies tanie z bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
hej dziewczyny :) czytam to forum już od kilku dni, postanowiłam rodzić na Łubinowej, bo tak doradzili mi znajomi fizjoterapeuci. Nie chodzę tam jednak do żadnego lekarza, ciąże mam prowadzoną w Tychach.Byłam pytać o szczegóły i położna powiedziała, że muszę odbyć co najmniej 1 wizytę u ich lekarza, który ma stwierdzić brak przeciwwskazań do porodu... Pytam więc kogo możecie polecić, gdzie przyjmują i jaka stawka obowiązuje mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
To chyba najlepiej u dr Sleczki jest ordynatorem albo dr Wieczorka dyrektora szpitala. wieczorek bierze 200zł za wizyte, Slęczka nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obaj biorą po 200 za wizyte i
Jeśli ma to być wizyta kwalifikujaca do porodu to tylko u nich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
Położna powiedziała mi, że może to być którykolwiek z lekarzy współpracujących.. i że zwykle u nich jest trochę taniej.. dla mnie różnica choćby 100ma znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałyście o pediatrę. Jeśli ktoś jest z Sosnowca lub okolic to polecam dr Maliszewską-cuuuuuuudowna, staranna,przemiła,sympatyczna,mądra kobieta. Jest dodatkowo jeszcze gastrologiem dziecięcym,więc kłopoty z brzuszkiem nie mają szans. Jeśli ktoś chce skorzystać,to dam adres,gdzie przyjmuje.NAPRAWDĘ NIGDY NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO LEKARZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi27
cześć dziewczyny :) podobnie jak niektóre z Was też najpierw postanowiłam poczytać co tam na łubinowej słychać i również się przyłączyć. Będzie to mój drugi poród w tym szpitalu. Pierwszy w 2009 roku i choć nie było łatwo bo rodziłam prawie 12h i w końcu skończyło się cc to bardzo dobrze i miło wspominam pobyt w tym szpitalu. Spędziłam tam 4 doby i na nikogo złego słowa nie mogę powiedzieć. Cały personel jak dla mnie spisał się wzorowo a położna która wtedy miała dyżur to po prostu anioł. Teraz termin mam na koniec sierpnia ale czuję że synuś będzie wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi27
niagara23 ja polecam dr Ś przy pierwszej ciąży chodziłam do niego i bardzo dobrze wspominam wizyty dlatego teraz też się zdecydowałam, jestem po pierwszej wizycie następną mam pod koniec lipca i nie żałuję decyzji. Dodam że tak jak Ty całą ciążę miałam prowadzoną przez innego lekarza w swoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Betina26 ja też mam termin na 29-07 :) I u mnie się szyjka skróciła i rozwarcie jakieś jest i czop wypadł i główka się wstawiła ... i NIC :) Też czekam cos uparciuszka mam z małego choć jakby nie patrzeć czas jeszcze ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz iść na 1 wizytę, to chyba nie ma już znaczenia czy lekarz jest taki czy siaki. Dr Koza za wizytę bierze 130 zł. Jeśli Ci zależy na kasie, to zawsze 70 zł do przodu. Telefon na kom. jest na stronie szpitala, ale adres gabinetu się zmienił, więc jeśli się zdecydujesz, to go spytaj, gdzie masz się stawić. Chyba 1-go Maja 9/3a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasluk ,Ty przynajmniej już masz zwiastuny porodu, jak wyszedł Ci już czop to możesz w każdej chwili urodzić.Ja pierwszy poród miałam w tym samym dniu co odpadł mi czop,a drugi ,3 dni po.Zobaczymy jak teraz będzie,narazie cisza,tylko mała niezle kopie,choć czasami dziwię się patrząc na mój brzuch,że ma jeszcze tyle miejsca na figle:) Ja też chodziłam całą ciążę do dr Kolnego w Tychach,dopiero od 33 tyg. do dr Ś i sobie b. chwalę. Ostatnio nawet nieżle się ubawiłam na wizycie bo twierdzi,że poród może odbyć tak szybko,że mąż będzie go odbierał i poinstruował jak ma odebrać poród.Mężuś cały blady się zrobił, a ja płakałam ze śmiechu:) Koszt wizyty to 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Betina26 tylko, że mnie też jak odszedł czop w pierwszej ciąży to urodziłam 3 dni później , a teraz minął już ponad tydzień i nic ... wczoraj byłam na KTG i badaniu i nic ... wolałabym, żeby wsyzstko było pozamykane , a tak to jestem jak tykająca bomba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubinówka
najtaniej bierze dr Dynia :) przemiła kobieta i fachowy lekarz cena była 80, a teraz chyba 100zł przyjmuje na Brynowie :) ja polecam w 100% na 2 wizycie już wypisała skierowanie do porodu. nr na stronce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
U mnie Leoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska żałosna
kolejna lenka!!! jak to możesz swojemu dziecku robic? pójdzie do przedszkola i będzie jedną z dziesięciu len w grupie... Leoś fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubinówka
a co to kogo obchodzi jak ktoś daje na imie dziecku.:o a mi się Lena podoba moja kumpela do swojej córki mówi Lenor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska żałosna
stwierdam fakt, a nie zabraniam... chyba swoje zdanie mam prawo wyjawic nie? po to jest forum... a lena to najczęściej wybierane imie w poslce od bodajże 2007 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas_luk ja też mam już rozwarcie i praktycznie nie mam juz szyjki macicy, w piątek dr.Ś. powiedział, że lada chwila będę rodzić i minął tydzień i nic, cisza!!! Mi jeszcze czop nie wypadł!!! Strasznie się stresuję i chciałabym, żeby maleństwo już sie zdecydowało na wyjście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Gooosik no to witaj w klubie ;) Właśnie gdyby nie to, że coś sie zadziało to bym była spokojna, a tak sama nie wiem czy mam jeszcze czas czy nie :D Najgorsze, że jak mnie do tygodnia nie ruszy to pewnie cc, a tak nie chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×