Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

orzeszek26 Gratulacje!!! A co Twojemu dzidziusiowi jest że na Ligotę go przewieźli?Mam nadzieję że już jest lepiej z dzidzią?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzikuje za gratulacje:) jesli chodzi o maluszka to mail problemy z oddychaniem i dlatego lezy na Ligocie ale jest lepiej. A jesli chodzi o porod to polecam polozan Sabinek boska kobieta dzieki niej urodzilam bez nacinania i nie popekalam. Sam porod to czysty komedia ok 14 w soboet odszedlm mi czop lekko podbarwiony krwia wiec zadzwonilam do lekarza powiedxial ze mam sie spakowac isc na spacer wypic lampke wina i isc pod cieply prysznic i czekac. Ok 15 zaczely sie skurcze odrazy co 5 min ale ze mialam skurcze od czwartku to myslama ze mi przejdzie ok 16.30 zsdecydowalam sie jechac do szpitala w drodze dostalam skurczy juz co trzym min. na Łubinowej bylam po 17 badaie ktg ktore nic nie wykazlao i na odzial w windzie juz kleczalam z bolu ok 17.45 byl na gorze kazan mi isc do lazinki i sie przebrac wiec tak zrobilam i sie zaczelo skurcze parte w kibelku koszmar na siel mnie wyciagneli do zabiegowki na badanie i nagly poploch biegiem na porodowke i piec minut pozniej moj Kubus byl na swiecie maz nawet nie zdarzyl wejsc:P opieka byla super kazdy bardzo mi pomagal wiec nie ma zadnchy zastrzezen:) wypuszczono mnie po niecalych 40 godzina wlaasnie dlatego abym mogal pojechac do synak na Ligote:) dziewczyn ja rodzilam tam drugi raz i drugi raz z czystm sumieniem polecam glowa do gory i nie bac sie:) powodzenia i jak bedziecie miec pytania to piszcie jak bede miec chwilke to napewno odpisze:) za ewentualne bledy przepraszam ale pisze w biegu bo wybieram sie do mojego Kubusia a po drodze do starszegos synak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Orzeszek to mialas bajeczny porod :) sobie i innym dziewczynom tez takiego zycze :D rewelacja... strasznie zazdroszcze...:) !! dobrze ze z synkiem juz lepiej... a te problemy z oddychaniem to dlatego ze sie troszke wczesniej urodzil?? wiesz juz kiedy bedziesz mogla zabrac Go do domku?? u mnie cisza jak makiem zasial :D a wczoraj narobilam tyle kilometrow... oj chyba nie bedzie tak lekko jak z synkiem... mlodej chyba lepiej w brzuszku niz mlodemu bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje dziewczyn ech zazdroszczę wam ze juz macie maluszki po drugiej stronie brzuszka :) Cieszy mnie to ze są kolejne zadowolone mamusie z łubinowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też zamierzam rodzić na Łubinowej i tak sobie Was czytam od jakiegoś czasu... :) ale mam pytanie z innej beczki :) Czy któraś z Was podczas ciąży słyszała z brzucha jakieś dziwne strzelanie, coś jakby "skubnięcie paznokcia drugim paznokciem"? Mam za tydzień wizytę i zapytam lekarza o co to może chodzić, ale dziwne to takie jest. Właściwie nie wiem skąd to dobiega, jakby z brzucha, ale jest to pojedynczy dźwięk i w ogóle nie z moich kości! bo pewnie bym poczuła. Jestem w 29 tygodniu :) Termin koniec listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Magdalena ale numer... wlasnie sama o tym myslalam... bo mi takie dzwieki z brzucha dochodza :D ja mam takie wrazenie jakby mloda sobie strzelala tym workiem jak balonem :D i co to uslysze to mam wrazenie ze mi zaraz wody odejda :D to taki dzwiek jakby skubnac paznokniem o paznokiec nie? w kazdym badz razie w pierwszej ciazy tez tak mialam... ale co to tak strzela to naprawde nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza :) dokładnie i jest to zawsze pojedynczy dźwięk więc nie może to być czkawka... zapytam we wtorek na wizycie:) A właśnie jak się odczuwa czkawkę dziecka? Raz tak mi się coś regularnie jak leżałam odbijało o pęcherz i jakoś zbyt dużo tego było jak na kopniaki... czy to mogła być ta czkawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
czkawka to takie regularne jakby stukanie ale delikatniejsze od kopniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izaKC No poród bajeczny moze faktycznie ale dal mojego maluszak zbyt wczesny i zbyt nagly dlatego ma te problemy ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej i ze wkrotce juz wszyscy bedziemy w domku:) Trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam male pzreszpiegi i... inf sms od nescafe :D 7.09. o 11:05 urodziłam Kacperka. 58 cm i 4090 g. Preznet urodzinowy Wody odeszły po północy. Czujemy sie bardzo dobrze. Pozdrowienia dla wszystkich" 16:15 "Poród super, bez pekniec ani naciec, głowa małego 37 cm - pocieszenie dla Poli ze sie uda. Skurcze od 4 rano, po 10 przy 8 cm sajgon hehe tak bolało, polozna super ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
orzeszek no fakt ze troszke za wczesnie... z tydzien jeszcze mogl sobie choc posiedziec w brzuszku... ale co to znaczy ze zbyt nagly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozreszek to w ktorym ty tyg urodzilas?? z tych postow wynika ze juz koncem 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Nescafe GRATULACJE !!!!!!!! kawal chlopa urodzilas... wow... dzielna jestes... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
ja mam dzis rowno 37 tygodni a orzeszek miala ponad tydzien po mnie termin bo chyba na 6 ?? jak dobrze pamietam... ja mam na 28 wrzesnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to orzeszek26 miała termin na 4 października ale pisała że z USG wcześniejszy termin wychodził jakoś 2 tygodnie wcześniej. A ja już 7 dzień bez tabletek na podtrzymanie i dalej mi się nic nie dzieje a łóżeczko już stoi w pokoju :-( Ale już mam dobrze z pęcherzem to jutro postaram się przyśpieszyć z mężem może się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,mam pytanie i prosze o doswiadczone kolezanki o odpowiedz. Bede rodzic na Łubinowej w lutym, i bedzie to prawdopodobnie cesarka ze wzg. medycznych, czy mam mimo to zapisac sie do szkoly rodzenia u nich? Jak jest na zajeciach i najlepiej w ktorym tygodniu ciazy to zrobic? Pozdrawiam i lekkich porodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak termin mialam na 4 pazdziernika z usg wyszlo na 19 wrzesnia ale [przy porodzie okalazlo sie ze Kubus nie byl do konca gotowy:( urodzilam wedlug lekarzy w 35 tyg maly wazyl 2860 i mial 53 cm:) teraz lezy na patologi noworodkow juz nie na intensywnej:) a co do naglego porodu to nie do konca zrozumialam chodzilo o to ze Kubus nie zdazyl zlapac pierwszego oddechu bo bardzo nagle i gwaltownie zaczal sie porod i Kubus nie maial czasu na zaaklimatyzowanie sie czy cos takiegp. Najwazniejesze ze juz jest lepiej oddycha samodzilenie je ladnie od wczoraj moj pokarm:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osia_83
About me, co do szkoły rodzenia to osobiscie uważam, że lepiej poszukać jakiejś innej. Bardzo mało zajęć praktycznych, sporo kasy kosztuje a generalnie nie dowiesz sie nic wiecej z teorii niz możesz wyczytać z internetu. Plus bo poznajesz 2 połozne. Ja z jedną później miałam okazję spotkać sie podczas porodu :) Nie ma zajęc praktycznych z opieki nad noworodkiem, nie ćwiczy się przewijania i kąpieli itp. Z tego co słyszałam to są szkoły gdzie się takie rzeczy robi a zajęcia kosztują mniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to orzeszku mial twoj maluch pecha :/ uwazaj na niego teraz, bo to co wykryjesz szybko da sie szybko zaleczyc :) ja urodzilam w 35tc ale moj mimo ze wielkoscia taki sam jak twoj to nie mial zadnych problemow tylko zoltaczke, niestety pozniej mial problemy z napieciem miesniowym i przestrzegam teraz wszystkich by zwracali na to szczegolna uwage sami bo lekarzy to nei inetersuje zwykle :/ a szkoda bo im wczesniej tym latwiej sie tergo pozbyc, potem jest ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaK_
Ja mam problem z terminem, wg Om 16 wrzesnia wg usg 30września. AL eteraz w poniedziałek po wizycie to już całkiem nie wiem, lekarz powiedział że wg wymiarów małej termin nawet na 6 października. Boje sie bo jak uznaja że termin 6 października i beda jeszcze jczekac te 10 dni do wywołania gdyby nic sie nie działo to troche bez przesady. Przecież to aż miesiac różnicy miedzy termin OM A usg. A przecież może poprostu Ola jest malusia (obecnie 2600) Ja też sie urodziłam mała i 2900 mój mąż też 2750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
AnnaK_ faktycznie masz pomieszane z tym terminem :/ domyslam sie ze niezbyt optymistycznie Cie to nastraja... !! ale wiesz nie sadze by ktos trzymal Cie 10 dni od tego 6 pazdziernika jeszcze :) te 10 dni to jest od daty ostatniej miesiaczki... i o ile termin z usg jest bardziej wiarygodny od OM to lekarze biora pod uwage w takich sytuacjach jak Twoja ten drugi termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza Moj Kubus juz w niedziele byl odlaczony od tlenu teraz ma tylko kroplowke :) bardzo ladnie je no niestety zoltaczka sie ujawnila ale tak po za tym oki:) jest badany bardzo dokladnie trafilismy na fajna Pania doktor ma nawet badania w kierunku sepsy po porodzie dostal 8 punktow wlasnie ze wzgledu na napiecie miessniowe i kolor skory. co kilka dni ma robione badania krwi moczu i usg wszytskiego co mozlwe ale jest juz tylko zostawiony na obserwacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszku zycze Ci zeby Twoj Kubus byl zdrowiutki ale na prawde zwracaj szczegolna uwage na to napiecie meisciowe do okolo roku caly czas, nei daj sobei wmowic ze dzieci sie roznie rozwijaja i to wczesniak wiec ma czas, nie ma czasu!! jak tylko zauwazysz cos nie tak idz do neurologa i nie daj sie zbyc, pzrechodzilam pzrez to zmalym i teraz wiem dopiero ze mnei lekarze zrobili w jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę o informację czy na Łubinowej po porodzie robią badanie bioderek, czy może należy się umawiać gdzie indziej. W jakim czasie od uradzenia powinno być pierwsze badanie bioderek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj próbowałam z mężem coś rozkręcić ale dalej nic się nie dzieje nawet brzuch mnie nie boli :-( Dziś znowu będziemy próbować ale coś czuję że jednak cc mnie nie ominie bo do połowy września miałam urodzić żeby go nie mieć :-( Wcześniej na fenoterolu tak źle się czułam miałam skurcze a teraz gdyby nie to że mam brzuch to nie czuła bym że jestem w ciąży a o wiele więcej chodzę teraz i robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 81
Ja mam termin na....jutro i też cisza. Próbowałam już przysiadów, użycia męża jako przyspieszacza, masażu sutków, ciepłej kąpieli i nic:-(. Dzisiaj idę do lekarza żeby zobaczyć czy jest już czas dla mojego dziecka bo podczas ostatniego USG okazało się że dzidziuś jest jakies 3 tygodnie młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już to wszystko próbowałam ale niestety dzidzia jest uparta :-( Do lekarza idę w poniedziałek,zobaczę co mi powie,może będą mi wywoływać żeby uniknąć cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×