Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

wody odejsc nie musza mi w 1 ciąży wcale nie odeszły i przebijali pechęrz juz podczas porodu, zreszta w 2 i 3 ciaży było tak samo , :) moze gagatek sie juz zaczyna :) a w 1 ciązy to może troche potrwać ja rodziłąm 12 h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek97
wody odeszły kierunek Łunikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek97
Łubinowa oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
Gagatek o kurcze to gratuluję i trzymam kciuki, ale jaja hihihihi no niech jeszcze ciebie weźmie MamaOlala i sama zostanę ;) Dobrze niech się rodzą te dzidzie o terminie i zdrowiutkie. A ja dzisiaj totalnie nic nie robię chociaż bałagan straszny i mnóstwo rzeczy do zrobienia ale miałam taki poranek że stwierdziłam że pełen luz popołudniu. A tak w skrócie---> byłam z córą na basenie, prawie zemdlałam bo było duszno, przyjechałam do domu nałożyłam farbę na włosy i pyk nie wody w kranie w międzyczasie kombinowania kropli wody moje dziecko prawie by się zabiła więc wpadłam do pokoju ona cała we krwi ja farba na głowie no mówię wam RZEŹNIA i dlatego nic nie robię hihihih z młodą już oki wara spuchła jak nie wiem ale już przeszło;). MamaOlala jak ty się dziś czujesz???? my wieczorkiem idziemy jeszcze do znajomych żeby podziękować za pożyczenie wyprawki :) dla juniorki . A jutro znowu mega szybki dzień i zaczynamy objazdówkę po grobach, pozdrawiam Was serdecznie i miłego wieczorku. Kurcze ciekawe ile Gagatek się męczył albo jeszcze się męczy:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Nie nooo Gagatek! To sobie dziś zaplanowałaś sobote ! a mnie postraszyło i tyle ... kurcze no ! To niech Ci szybciuteńko pójdzie!! Wszystkiego dobrego! Magdalenadj co Ty to dziś wyprawiasz he he Mama Mija ! Straszycie z córą na Halloween od dzis ? :-) U mnie tylko dynie swiecą he he Zero krwi ...Dobrze ,że wszystko ok. a wargolcia sie zagoi tylko co ty masz na głowie he he Miłego wieczoru . Pełna nadziei ,że to może już dziś...MamaOlala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
Hej MamaOlala hihihi no powiem Ci że sama jestem w szoku że takie cuda się u mnie dzieją hihihi trzymam kciuki za ciebie żeby się ruszyło jak nie to napisz chociaż jutro jak tam po KTG miłego wieczorku :) :) Ja się idę robić na bóstwo a co ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej . Po 11.00 miałam KTG . Skurczy 0 . Po badaniu okazało się ,że cos tam zaczyna się dziać...i jak się nie zjawię do 2 dni to 1.11. KTG i zobaczymy co tam dalej ... Gagatek pewnie juz w 7 niebie , Megi może do domku juz dzis wyjdzie... Fajnie się mają dziewczyny , a my też bo ten piękny moment jeszcze cały czas przed nami . Miłej niedzieliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
ale tu cisza... Magdalenadj Ciebie też chwyciło ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Magdalenadj Ty chyba z tą fryzurką pojechałaś na łubinową , a nie do znajomych he he bo tak milczysz... a ja sobie jestem dalej w ciąży :-) Wczoraj był termin , dziś jest po terminie ... skurcze są i straszą :-) w końcu mamy Halloween :-) moze dziś postraszą troszkę więcej ... ehhh Mam wrażenie ,że sama zostałam na tym forum ... Daria pociesz :-) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upartego masz synka :) chyba woli zostać listopadowym dzidziusiem a nie pażdziernikowym :) jestem z toba i wiem ze juz niedlugo napewno urodzisz jak masz juz skurcze to cos tam sie zaczyna dziać tylko pewnie u ciebie pomału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaMarta
MamaOlala nie martw się zostałyśmy przynajmniej we dwie;) Ja już ze strachu przed zbliżającym się porodem nie wiem chwilami co ze sobą zrobić. Są chwile że chciałabym zacząć rodzić już teraz od razu w tym momencie, ale są też takie, szczególnie jak pomyślę o szpitalu, bólu, igłach że chciałabym móc uciec na koniec świata. Tłumacze sobie wtedy że Ci wszyscy ludzie w szpitalu są tam po to żeby nam pomóc.a po tych kilku chwilach bólu w końcu zobacze tą kochaną buźkę , którą nosze pod sercem. Kochana musimy się trzymać i być silne. w końcu jesteśmy kobitkami;) Wybieram się właśnie na spacer z siostrzenicą. Trzeba się troszkę poruszać;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
Czesc dziewczynki :) ja juz w domku, wlasnie przyjechalam. LEdwo chodzę ale daje radę :) mallutka zdrowa i kochana :)a sobotę wieczorem dołączyła do mnie gagatek :)) tak więc mialysmy wesolo:) jej córcia też się ma dobrze, zastanawialysmy się czy jest tam gdzies mamaolala ale z tego co widzę to ty bidulko jeszcze tutaj :) trzymam za was kciuki dziewczyny (magdalena dj - jak pewnie wiesz cesarka to nic strasznego - koszmar zaczyna się jak trzeba wstać hehehe : ) napiszę więcej jak się trochę ogarnę :) pozdrawiam ps. Julka urodziła się 52cm, 3230 i 10 punktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOlala, MammaMarta jeszcze chwilka i będziecie miały swoje pociechy przy sobie... Codziennie zaglądam na forum żeby dowiedzieć się czy to już :) Trzymam kciuki :) DariaN22 jak sie czujesz Ty i Twoja coreczka - napisz co u Was. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i te jeszcze nie rozpakowane i to już po. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej Megi !! Gratulacje !! i dla Gagatka również! Od rana mam jakieś plamienia , chyba po wczorajszym badanku ... no a moje skurcze nabierają na mocy ... tak jeszcze nie bolało ... były już 3 co 15 min. mam nadzieję ,że sytuacja nabierze tempa ! no i mocno boli cały krzyz ...może to dziś ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki dla megi i gagatka:) no MamaOlala to chyba juz sie zaczeło:) ja też tak miałam a wieczorem juz dzidzia na rekach :) trzymam mocno kciuki :) a u nas po staremu, mała dalej tak charczy ale nawilżam jej nosek chodze na spacerki i wietrze w domu, może to rzeczywiscie suche powietrze.a ja znowu krwawie na czerwono ale nie duzo... zmeczona jestem wogule juz tym wszystkim heheh w sumie od wyjscia ze szpitala 13.10 to mąż był tylko raz w domu na noc 20.10 a w tamtym tyg wogule bo go do holandii wysłali i jestem ciągle sama i czasami sa momenty ze mam juz dość, smutno tak samej.... pozdrowienia i buziaki dla was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
Ojoj dziewczyny ja mam dzisiaj jakis kryzys, cieszę się strasznie ale sie popłakałam przed chwilą :) jakaś depresja chce mnie dopaść ale się nie daję!! walczę z karmieniem, odciąganiem, przewijaniem i bolącym brzuchem:) ale na szczęście mój mąż przeszedł sam siebie i naprawde taki pomocny i kochany nigdy nie był:) zobaczymy jak nam pójdzie pierwsza noc :) MamaOlala trzymam kciuki, może to już dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
nawet was nie czytam sorki skurcze co 5 min. coraz mocniejsze powoli na łubinowa będziemy sie wybierać SCISKAC KCIUKI ZA MNIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
No kurcze chwilkę mnie nie było a tu megi wróciła i MamaOlala już pewnie na łubinowej trzymam moooocno kciuki żeby już było po, a ja od rana sklepy, mega sprzątanie i już nie mam siłki. Kurcze no to się zostałam sama hihihihi ale już nie długo. Megi trzymaj się i nie daj się głowa do góry, wszystko będzie dobrze ściskam Was moocno dziewczynki Daria dla ciebie też mooocny uścisk. Ja pędzę dalej do sprzątania :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOlala wiedziałam że dziś urodzisz :) pewnie szybko pójdzie jak juz takie czesto masz skurcze, juz napewno lada moment bedzie po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaMarta
Magdalenadj a ty na kiedy masz termin?:)ja w srode mam lekarza z ktorym mialam sie juz raczej nie spotkac(jego slowa;)). A tu wychodzi na to ze jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubinówka
megi02 Gratulacje i cieszę się strasznie, że wszystko poszło dobrze i już jesteście w domku :) Teraz tylko dbaj o siebie i szybko wracaj do zdrowia :) Buziaki dla córci :) trzymajcie się cieplutko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem 3 dzień po terminie i wciąż czekam. Chwytają mnie dziś takie lekkie skurcze w dole brzucha i w ogóle w dole brzucha mnie pobolewa, ale nie wiem czy to już poród tuż tuż czy to tylko przepowiadające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
Z ostatnich wieści MamaOlala też urodzila:) właśnie rozmawiałam z Gagatek i Oli poszło szybko i sprawnie i jest już razem z dzidzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy :) ja jestem już mamą i pierwszy poród miałam na łubinowej chodziłam całą ciążę do dr. Kozy i naprawdę było super poród wspominam dobrze:) teraz mam termin na 17 grudnia, może któraś z was też ma jakoś w tym czasie też termin porodu?. Tą ciążę chodzę państwowo do lekarza ale byłam dwa razy u dr. Kozy i jeszcze mam ostatnią wizytę 30 listopada. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fanie ze MamaOlala urodziła ale sie ciesze:) wiedziałam ze bedzie szybko i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×