Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość asia100
hej dziewczyny, zadzwoniłam na łubinową i otwarcie powiedziałam co należy zrobić zeby rodzić u nich bezpłatnie i wogóle załapać sie na poród. Pani oznajmiła że min 4 tyg. przed porodem należy zaliczyć przynajmniej 1 wizytę u lekarza który tam przyjmuje , wiec się jeszcze łapie . Idę 3 list. Wczoraj cały dzień rozmyślałam i rozważałam za i przeciw. Jeden z minusów na łubinowej jest odległość od miejsca zamieszkania , jesteśmy z Siemianowic i trochę boję sie ze akcja zacznie sie np. w godzinach szczytu . A wiecie jak sie jeździ przez K-ce w takich porach - masakra . Ale za to wielkim plusem jest to że czytam te fora int. i do tej pory nie znalazłam ani jednej negatywnnej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia100
aha a Ty Ewelinka masz wstępnie na 6 grudnia ? No jak u mmnie trochę sie opóźni i wszystko pójdzie zgodnie z planem z tym szpitalem to może sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulusia30
Do megi02 Jak dzidzia się urodzi to ci ją pokażą a potem ubiorą i odrazu do tatusia! Oboje będą przed salą na korytarzu, więć jak już będziesz po wszystkim to cie przewiozą na sale(ja byłam na tej na której leżałam przed cc)i tam już będziecie we trójke. Po ok. dwóch godzinach zabierają dzieci do mycia i ubierają no i znowu przywożą do mamuni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
dzięki Ulusia:) ja się po prostu marwię że mój mąż dostanie zawału jak zostanie sam z takim maleństwem :))ale z drugiej storny, szybko mnie zszyją i do nich dołączę :)) ja nie wiem co ze mną jest nie tak, wszystkie dziewczyny które są po cc mówią mi że nie ma sie kompletnie czego bać, że to nic złego itp a do mnie jak grochem o ścianę, nie dociera:) boje sie i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulusia30
To normalne że się boisz,ale będzie dobrze bo szpital jest świetny i opieka bardzo dobra. A o mężusia się nie martw poradzi sobie takie maleństwo jak się urodzi to chwilkę popłacze i powinno spać -da rade facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, tak na 6.12. Ale Mały jest już dość duży, tzn 2700, więc wolałabym wcześniej ;) To może umówmy się tak, że ja rodzę wcześniej, a Ty o czasie i też się spotkamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
Ulusia a czy mąż musi mieć ubranie ochronne jak będę miała cc??? bo już się zakręciłam, bo wiem że juniorkę wyniosą do taty od razu po wyciągnięciu z brzusia, wczoraj pani dr nas uświadamiała hihihihi. Pozdrawiam wszystkie. Megi to wieczorkiem się żegnamy i do zobaczenia już w stanie rozpakowania :) fajnie cieszę się że jedna z nas przestanie się już męczyć, a jak tam u WAs MamaOlala i Daria???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulusia30
Nie musi tata mieć żadnego ubrania na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
Dzięki bardzo za odpowiedź :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to megi trzymam kciuki zeby wszystko było ok :) a my zbieramy sie do lekarza zobaczymy jak tam mała urosła i wogule :) dzisiaj miałam jakiegoś doła płakałam chyba z godzine.... jakaś depresja..... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej dziewczyny . Ja dzisiaj miałam jakies totalne zamieszanie ...ludzie , telefony , jakieś spr. zawodowe do kórych nie mam juz głowy , a muszę i smsy "czy już urodziłas " Powoli czuje się jak przesladowana! Megi Ty musisz być przejęta ! Fajnie się masz ! Z chęcią bym dołączyła ,ale sie nie zanosi ... ale kto wie... jak by było tak ,że jednak się znajdę na łubinowej bo termin mam na niedzielę więc przez weekend może się coś rozegrać ... to jakoś Cię znajdę ...a po cc chyba troszkę dłużej sie jest w szpitalu co ? No ! może akurat :-) Powodzonka i duuuużo zdrowia dla dzidzi Magdalenadj zostałyśmy we dwie... :-) wiesz co to teraz może być tak ,że jak mój mały tak bardzo ale bardzo sie zasiedzi to ja z Tobą mam szansę sie spotkać ... normalnie jaja na bekonie Nie no tego bym nie przeżyła... ile idzie ... Brzuch to mam taki twardy że... szok i małego tak nisko czuje to już musi być blisko! Daria u Ciebie jakoś to tak sprawnie poszło raz dwa i już ! Napisz jak mała rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nie jakos mała tak szybko wyskoczyła i niespodziewanie :) mała ma już 3440g wiec pół kilo do przodu i widac juz pucki sie zaczynaja pokazywac:) no ale nie mierza tu dzieci wiec chyba sama ja zmierze, osłuchowo ok niby suche powietrze albo ze jak jej sie ulewa to do nosa moze jej sie wlac i dlatego no zobaczymy.... wogule nie dorobiona pielegniarka i lekarz nie to co połozna, a i tak w do lutego mamy umowe wynajmu i nie przedłuzymy tylko sie przeprowadzimy moze do innego miasta hehehe to moze trafie na lepsza opieke lekarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
Hej dziewczynki :) Wpadłam na chwilkę się pożegnać przed jutrem:) dziś cały dzień sprzątanie, gonitwa, teraz tylko kąpiel i relaks...;) jak się uda oczywiście bo cały czas nie mogę uwierzyć że to już jutro :) ale stresa mam nieziemskiego.... trzymajcie kciuki zebym przetrwała i żeby malutka była zdrowa:)MamaOlala ty bierz chłopa i do łóżka :) to może uda się dołączyć do mnie jutro :) po cc z tego co wiem leży się podobnie, lekarz powiedział że jak wszystko będzie ok to w poniedziałek wyjdziemy do domku MagdalenaDj trzymam kciuki za Ciebie i zdam Ci dokładną relację co i jak bo wiem, że Ciebie za parę dni czeka to samo :) Jak się tylko ogarnę w szpitalu to napiszę Wam jak poszło :) Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek97
mego02 Będziemy jutro mocno trzymać kciuki. Powodzenia. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulusia30
megi02 ja to nawet będę jutro na Łubinowej pewnie wtedy już będziesz szczęśliwa mamusią.Też mam troszkę stresik ,bo jade założyć spirale mam nadzieje że jakoś to wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulusia a ile płacisz za ta spirale i jaka i wogule ile po porodzie bedziesz miała zakładana bo tez myśle nad spirala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulusia30
Jestem 2 miesiące po porodzie (cc), spirala kosztowała 130zł a mój lekarz zakłada mi jaą za darmo. Zastanawiałam się nad tą droższą za 600 (Mirena), ale mój lekarz mi powiedział że ta jes ok. i bez hormonu.Zobaczymy jak się będę czuła po założeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
Megi no to trzymam kciuki i bądź dzielna aż się poryczałam hihihih jutro rano myślami będę z Tobą :). MamaOlala kurcze może jakoś wytrzymasz do 6.11 fajnie by było ja mam być w większości czasu ama bo tata musi zająć się starszą córką także towarzystwo się przyda :) Daria to chyba z tym beczeniem to miałyśmy wszystkie taki tydzień najważniejsze że malutka dochodzi do siebie a i ty jesteś dzielna dziewczynka hihih :), u mnie też rewolucje mieszkaniowe mam nadzieje że wszystko będzie na + Miłego wieczorku dziewczyny i do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej hej :-) Ciekawe jak tam Megi :-) ale będzie szczęśliwa :-) Magdalenadj zobaczymy jak to ze mną będzie. Mały ma już bardzo mało miejsca . Nie rusza się tak często , a jak tak to bardziej go czuje... hmm ,że się tak rozciąga ... Ja w niedziele i tak jadę na łubinową - KTG Magdalenadj za "chwile" nam też się zmieni codzienność :-) Ja już nie mogę się doczekać takiego obrazka MOJA CÓRKA I JEJ BRACISZEK Ona juz tak czeka ... Chyba go wycałuje od stóp po główkę Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenadj
Hej dziewczyny, Megi już pewnie po wszystkim i już cieszy się dzidzią MamaOlala to u ciebie pewnie już tuż tuż najważniejsze żeby maluszki urodziły się zdrowiuśkie :) ja dzisiaj kolejny szybki dzień ;) ale przed nami długi weekend i perspektywa pospania sobie dłużej :). Trzymajcie się dziewczyny i do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek97
Witajcie Mamuśki :) Megi już zapomniała pewnie o wszystkich stresach i cieszy się swoim maleństwem:) Jestem po wizycie u swojego lekarza, wszystko skurczone, miekkie i rozwarte nic tylko brać się do roboty :) Tak więc jeśli mała zechce to możemy zaczynać :) Dzidzia przybrała trochę na wadze bo ma ok 3700 ale nic dziwnego skoro mamie tak smakowało wszystko w dużych ilościach :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej Gagatek , a na kiedy Ty masz termin ? Mój mały tez ma taką podobną wagę . Magdalenadj jak się czujesz? Bo ja dziś mam takie niskie ciśnienie :-( Super się ma Megi ! Jak wszystko poszło planowo(w sensie ,że cc odbyło sie rano tak jak miało być) to już ma spokój :-) Pozdrawiam . Zobacze wieczorkiem co tam popisałyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek97
MamaOla Termin mam na 01.11.2011 ale jak pisałam wcześniej jest duża szansa na dołączenie do Megi w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulusia30
Cześć dziewczyny,ja wczoraj byłam na Łubinowej założyć spirale.Troszke miałam stracha,ale jakoś trzeba się zabezpieczać. Jak któraś z was ma jakieś pytania odnośnie spirali to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej Daria . Dalej nic . Załamka , a wczoraj od 21 miałam skurcze co 20 min. i 15 min. przez ponad 2 godziny i tyle i sie rozmyło ...ide dzwonić na łubinową bo jutro na te KTG mam się zjawic. No i mam taką cichą nadzieję ,że mody taki służbista i ostro stoi przy dacie porodu czyli jutro wychodzi :-) Gagatek to może nam uda sie spotkac ... Miłej soboty Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek97
Cześć. Powiem Wam, że mam już dosyć. W nocy przez 2 h skurcze co 20 min ( chyba skurcze jestem pierwszy raz w ciąży), ból przy każdej zmianie strony ale siku tradycyjnie 2 razy. Od rana ból podbrzusza w dwóch wersjach: jak skurcz ale bardzo krótko lub taki typowy jak na okres po kilka minut. Plamienia w toalecie owszem jakieś inne ale lekarz mówił mi że po wczorajszym badaniu gin. mogą się pojawić więc to chyba nic innego. Już sama nie wiem. Ogólnie leże w łóżku i zaciskam zęby przy każdym większym ałlłłłłl. Powinnam chyba czekać aż odejdą wody czy coś choć powiem Wam,że wolę jak mnie poboli w domku a tam przyjadę na miejmy nadzieję "szybki finał". Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulusia30
Założnie spirali nic nie bolało, bo zostałam uśpiona na ten czas . Pierwszą spiralę jak miałam zakładaną na żywca to uczucie niezbyt miłe, trwa to chyba z 5minut, ale jednak teraz był komfort że nic nie czułam.A teraz brzuch boli jak przy okresie i troszke się krwawi, mam nadzieje że nie będzie innych dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×