Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam na konsultacji, ale chciałam znieczulenie. To wtedy lekarka mi powiedziała że ta konsultacja jest nie tylko po to jak się podczas naturalnego porodu będzie chciało znieczulenie, ale głównie po to żeby w razie cięcia nie było problemów. Ale tak szczerze mówiąc to nie wiem czy to jest obowiązkowe... chyba najlepiej sobie tam zadzwonić i się dowiedzieć ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze konsultacje anestezjologiczna nie jest obowiązkowa piszą o tym na swojej stronie przeczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że anestezjolog też musi zarobic. Mówią Wam że musicie iść, ale na stronie piszą że nie. Muszą mieć podkładkę w razie kontroli z NFZ. Ja się tak miagałam przed tą niby wizyta, że wreszcie nie poszłam i Pani anestezjolog była zła że nie zarobiła a i tak mnie znieczulała co za pech.Panie objęte KOC nie płacą u nich więc zostaje im do ogarnięcia tylko reszta.Mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dostałyście informacje ze po porodzie dzidziuś ma możliwość bezplatnej konsultacji logopedy i fizjoterapeuty w centrum In Corpore w ramach współpracy centrum ze szpitalem? Czy odbylyscie te konsultacje z maluchem? Jesteście zadowolone? To rzeczywiście jest bezpłatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się migam przed anestezjologiem....ale dlatego ze poprostu nie chce zzo. Przy pierwszym dziecku nie mialam zzo. A cesarke wyrzucilam z glowy i biore na klate ze bede rodzic tylko sn :) zobaczymy w ciagu 2 tyg jak pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję rodzić w Łubinowej we wrześniu, ale dowiedziałam się, że kontrakt mają tylko do końca 2017 i jeszcze nie wiadomo, co dalej. Pani z rejestracji uspokajała, że to formalność, ale szczerze mówiąc, tyle się słyszy o nieprzedłużaniu kontraktów placówkom prywatnym w tym roku, że jestem przestraszona. Wiecie coś może? Będę jeszcze rozmawiać o tym z moją ginekolog (pracuje w Łubinowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też we wrześniu ;) Nawet jeśli do końca roku to się łapiemy, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chciałabym rodzić na lubinowej w ramach NFZ. Nie wiem tylko cz y trzeba spełniać jakieś warunki? Tzn. Np. Lekarz prowadzący ciążę musi być z lubinowej? Chodzę do dr nie związanego z tym szpitalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się tam jakoś wcześniej zapisać czy wystarczy przyjechać i powiedziec że wody odeszly? Kompletnie się nie orientuję to mój pierwszy poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natik86
Trzeba umówić sie na wizytę konsultacyjna ok 32-34 tc i wtedy lekarz wystawia skierowanie do porodu Ewentualnie pozniej wystawi skierowanie jeśli na tej wizycie waga Maluszka jest za niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natik86
więcej będę mogła napisać w poniedziałek bo wtedy tez ide na wizytę obecnie kończę 34 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos konsultacji w In Corpore - ja byłam. Była całkowicie bezpłatna. Było spotkanie z logopedą, fizjoterapeutą, psychologiem i położną. Krótkie, ale uważam, że przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym tygodniu bylyscie na wizycie kwalifikacyjne jeśli chodzicie do lekarza powiązanego z lubinowa? I jaki jest koszt takiej wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podepnę się do pytania o wizyte kwalifikacyjną - do jakiego lekarza polecacie iść? Musi być ordynator? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być ordynator. Na stronie szpitala jest lista lekarzy którzy współpracują z Łubinową. Ja chodziłam do dr Kozy. Orientuje się któraś czy w szpitalu można płacić kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natik86
Chyba można płacić tylko gotówka Ja byłam w 34 tc Mam zgłosić sie za 3 tyg czyli akurat jak skończę 37 tc , a z racji sytuacji tzn jestem po pierwszej cc i niewyrazilam zgody na porod SN - wtedy tez ustalimy szczegóły dotyczące daty cc i wtedy również mam wizytę u anestezjologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest koszt wizyty kwalifikacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natik86
250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natik86
Do tego kolejna wizyta przed porodem 250 zł plus anestezjolog chyba 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli m pierwsza wizytę w 37 tygodniu to bede musiała odbyć jeszcze jedna? Chodzę do lekarza powiązanego z Lubinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natik86
Wydaje mi sie , ze jedna powinna wystarczyć aczkolwiek pewna nie jestem Na wizycie Pan doktor wszystko powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natik86
A czy twój lekarz skoro współpracuje z lubinowa nie moze Ci wystawić takiego skierowania do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeśli pierwszy poród był cc to przy drugim pacjentka może odmówić porodu sn i mieć cc? Pacjentka może sama zadecydować jak chce rodzić po pierwszej cesarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pacjentka jeśli miała pierwszy poród przez cc to może przy drugim porodzie odmówić porodu sn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze tak, ale niebawem sama sie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj u lekarza współpracującego i kazał się umowic i dzisiaj się umowilam i mam przyjść na jedną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znieczulenie zzo jest płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu jeszcze jakieś Mamy które niedawno urodziły na łubinowej? .. ja mam termin na 11 czerwiec i stresik wygrywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na prawdę dajcie sobie spokój z tym szpitalem jak byłam w ciąży czytałam ciągle wszystkie fora dlatego pisze żebyście odpuścimy sobie szpital w którym nie macie co liczyć na fachowa opiekę, wiadomo sala ladna obiad dobry mile położne i tyle, a jak cos sie dzieje to masakra. Moja historia wygląda tak, ze wzięłam sobie położna za 1000 żeby było jeszcze lepiej i lżej oczywiście zapłaciłam za znieczulenie żeby była pewność ze będzie w miarę znośnie wyszło, ze rodzilam dwie doby bo mnie odesłali do domu, wrocilam w nocy i mam wrazenie ze zlitowali sie i mni przyjeli poza tym poszlo bez znieczulenia bo wydaje mi sie ze anestezjolog w nocy w tym szpitalu to jak tecza zima ok w końcu skończyło sie cesarka po dwóch dniach skurczy na które ordynator tego szpitala twierdził ze trzeba odpocząć i będzie ok. Ostatecznie moja historia po powrocie do domu z aniemia po przetaczaniu krwi zarażeniu paciorkowcem skonczyla sie w szpitalu państwowym w Rudzie Śląskiej Godulu uratowali mi życie miałam zakażenie paciorkowcem szpitalne mój stan dramat posocznica rozstanie z maleństwem dajcie sobie spokój z tym szpitalem bo ośrodek a nie szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×