Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarol

rozczarowałem sie kobietami...

Polecane posty

Gość kaaarol

mam 35 lat, jestem singlem i tak już zostanie;) kobietami rozczarowałem sie, będąc w 3 poważnych związkach i w kilku mniej poważnych... dziewczyna nr. 1- wielka miłość:) trwająca 5 lat.. zaczeło sie w liceum...dziewczna ładna, mądra z dobrej rodziny...zerwała ponieważ chciała życia na wyższym standardze...byliśmy ze sobą mając 17-22 lata... nie miałem jej do zaoferowania nic więcej oprócz kina, pizzy, kwiatków...i miłości dziewczyna nr. 2 - żona;)dziewczyna wykształcona i piekielnie inteligentna... stać mnie było na małżeństwo i zapewnienie żonie wysokiego standardu...przez codzienną harówke nie starczyło czasu na kino i pizze:) zażądała rozwodu zabierając mieszkanie i samochód dziewczynia nr. 3- szalenie efektowna...pieknie prezentowała sie na przyjęciach i w łóżku...po 2 latach samotnych wypraw w góry/rower/kajaki/wspinaczke/golfa/biblioteki zerwałem, bo i tak czułem sie samotny dziewczyny nr. 4-5-6-7-8-...-15 rozczarowanie- okazywały sie kleptomankami, lecącymi na kase potworami, niewiernymi sukami, ignorantkami w dziedzinie polityki/literatury/itd... jestem samotnym przykładem, że nie każdy ma swoją połówke pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och karol
jak już to jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
no dobra;/ jem pomarańcze i jakoś tak podstępnie mnie zmyliła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem rozczarowana facetami.... mam doła jak diabli, jesteście do bani..... jak można tak ranić kobietę??????? jak można?????? chyba coś sobie zrobie, nie jestem w stanie żyć bez niego, nie umiem i nie chce... trudno... albo z nim albo z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och karol
A czemu ty na modzie i ubiorze piszesz? Chcesz sie ubrać w nową kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
kasiutka... co za desperacja;) uwież nie tylko mężczyźni ranią... ba! my też mamy uczucia, i to nas też sie rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
to ja tez pomarudze z facetami strasznie ciezko sie dogadac myslicie inaczej, czujecie mniej, widzicie tez mniej rany czemu nas tak ciagnie do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku Karolllll
Współczuje...niestety czasem zdarzaja sie wredna baby...i Ty niestety trafiałeś tylko na takie:) chętnie bym Cie pocieszyła ae niestety jestem za młoda. Jednak nie łam się, może jakoś się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
widzisz, w wieku 35 lat osiągnąłem DNO przesiadując na babskim forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
kobieta nie jest mi koniecznie potrzebna do szczęścia;) spełniam sie zawodowo to daje mi szczęście;)...poświęcam czas swojemu hobby- golf, ryby, wspinaczka, sporty i auta radze sobie świetnie- jestem na Ty z Paniami z pralnii i pobliskiej knajpki:) problem gotowania i skarpetek rozwiązany tylko teraz uwięziony w domu na najbliższe 6 tygodni mam jakieś głupie refleksje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *...
karol,nie przesadzaj, na babskim forum dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to nie prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Karol, jeszcze znajdzie się nastolatka zakochana w Tobie jak wariatka i będziesz z nią żył szczęśliwie. Haha, nastolatki takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
uwiezony w domu?? czyzby któraś kończyna w gipsie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
jakiej bym chciał kobiety? KOCHAJACEJ I WSPIERAJACEJ MNIE...nic wiecej nie potrzebowałem, NIGDY każda kobieta na swój sposób jest PIEKNA! i kazda ma jakies czary-mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
nastolatki niee to nie KOBIETY;) kobieca intuicja perfekcyjnie wywęszyła tutaj gips;) tak, tak obie nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
na mnie też przyszła chyba pora uświadomienia sobie tej ciężkiej prawdy... czas spełniac sie zawodowo ale świeta, babcie i ciocie pytajace o kawalera, slub, dzieci mnie wyprowadzaja z równowagi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
w dziwnym dziale, bo ja nie umiem ani kobiet, ani kobiecego forum obsługiwać jak nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
oj, obie nogi?:) co takiego sie stało? któryś ze sportów zmusił do 6 tygodniowej obecnosci na kafeterii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
a ja w rodzinie uchodze za pedała... ostatnio na takich przysłowiowych imieninach ciotki usłyszałem -o jezus maryyyja- lawendowa koszula- WIEDZIALAM, WIEDZIALAM - ALE CO? -żeś nasienie diabelskie...(wymowna cisza) żeby tak facet z facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
a cio to robiłes ze obie nóżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
heh,Karol...fajna rodzinka nie ma co hihi:D taaak,liliowa koszula i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
hehehehehhe :) lawendowa koszula - i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
nastolatki są słodkie- ale bardziej dziewczęce niż kobiece;) ciesz sie tym Liliowa:)) nie, złamanie to efekt wypadku samochodowego:) przesiaduje sobie na forach i allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
Tak, tak...rodzina super...na szczęscie nie szuka mi chłopaka...:D na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×