Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
do pani inowrocław :), rozczarowałaś mnie, jak możesz wolec tężnie ode mnie ? no jak? co prawda po mnie solanka nie kapie ale co innego jeszcze by pokapało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge Ci wierzyć ale sama wiara to nie wszystko.Pojedz to zobaczysz jak sie baby na Ciebie rzucą.Bedziesz przebierał jak w ulęgałkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie POT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pojadę , pojadę , lubię baby :) ale nie wszystkie , szanse mają tylko te mądrzejsze odemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kochana , pot w erze antyperspirantów? no wybacz , ale zaraz pomyslę ze rozmawiam ze stuletnią babcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do stu mi brakuje 84,wiem ze to niewiele ale zawsze to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam,miałobyć 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziecko, to ja już jestem grzeczny . młodzieży nie bałamucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze bo takie laski nie lubia staruszków i tez nie korzystaja z sanatorium.Poza tym pokazałes się wpisem z nie najlepszej strony 2014-01-23 20:43:38 damski bokser:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki damski bokser , jak potulny jak baranek :) , a na dziadka jstem trochę za młody , ale ojcem twoim mógłbym być, a ty dziecko nie masz ciekawszych zajęć tylko kilkanie na topiku o k*******e sanatoryjnym , taką młodą osóbkę takie tematy tak interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże......ludzie!!!! o czym Wy gadacie????? Wogle nie idzie Was zrozumieć!!!!! O co ta cała heca????? Czytam i czytam i dochodzę do wniosku że tu na tym portalu to chyba same po.......sy siedą........Wypad stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!!!! opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!! O co Wam wszystkim chodzi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie rozumiem tych postów. Kto to pisze? Po co? I o czym? Wogle jaki w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pogawędzimy o czymś bardziej wartościowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powiecie o zapperze nunczako,J.Taratajcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ludzie!!!!! opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!! O co Wam wszystkim chodzi???????? Poprostu,kuracjuchy/sze wspominaja piekne chwile i martwia sie ze jak im pozamykaja sanatoria to nie beda mieli gdzie się"leczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej seksu, tym dłuższe życie, seks to zdrowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadę pierwszy raz , boli mnie kręgosłup, liczę , że zabiegi mi pomogą, nie nastawiam się na rozrywkę, czy znajdę znajdę kogoś do rozmowy i spacerów TYLKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszę parę słów mój mąz był 3 razy w senatorium i za każdym razem dzwonił żebym przyjechała,mój mąż jest bardzo rozrywkowy i da się lubić wszystko mi powiedział bo siębardzo szanujemy kobiety w senatorium same przychodziły do pokoju rozbierały się i pchały się do facetów do łóżka oni faceci z pokoju ich wypraszali ale to im wcale nie przeszkadzało,mój mąż powiedział ze nigdy by nie ruszył obcej kobiety,raz był ze znajomym w jednym pokoju po powrocie znajomy powiedział mi ze mam bardzo dobrego męża kobiety go nie interesowały wolał chodzić na basen niż na tance i ze on mnie bardzo kocham i że powinam być z niego dumna.. ////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SANATORIUM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanatorium – zakład medyczny wykorzystujący walory rekreacyjne, przyrodnicze i naturalne, takie jak: wody mineralne, wody termalne, borowina, ozon, radon, sole mineralne oraz inne czynniki biofizyczne środowiska wywierające korzystny wpływ na organizm człowieka. Sanatorium zlokalizowane jest zazwyczaj w miejscowości uzdrowiskowej o specyficznym klimacie i szczególnych walorach przyrodoleczniczych, przeznaczonych dla osób przewlekle chorych i rekonwalescentów, wymagających rehabilitacji lub utrwalenia wyników leczenia szpitalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 21 17,,,,chyba już Cie lubie,,widze ze znasz się na zartach....a tak poważnie,,,,,teznie to teznie,,,,hmmmmmmm.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 14.24 A może to mąż tak mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś chce rehabilitacji nie musi wozić d**y za moje pieniądze na drugi komiec pl. jestem za likwidacją darmowego kuresItwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] POPIERAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogliby otworzyć więcej tych sanatoriów,,,,,może krócej bym czekala.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 18.03 Jestem za. Więcej sanatoriów!!!! Można by wyjechać chociaż 2x do roku na fajne wczasy! Czemu nie.Kto korzysta ten mądry. A kto nie , niech siedzi w domu i narzeka i nie zagląda tu! Pozdrawiam wszystkich kuracjuszów i oczywiście panie kuracjuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] Mozna jechac nawet 5x w roku ale "kurujcie swe ciała"za własne pieniadze a nie za pieniadze podatników.Tutaj jestescie chorzy,w domu jęczycie,piec razy w tygodniu u rodzinnego a jak zajezdzacie do sanatorium to laski ida do szafy a wy na tańce i hulaj dusza. Pozamykac w pioruny te sanatoria bo tam sie rodzi k....wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×