Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] exclusive Poszukaj sponsora,w koncu stała bywalczyni sanatorium wie co z czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] nikifor38 nie jestes dobrym przykladem na amanta.Pierdoła z topiku z żoną wiszącą na plecach i na dodatek chorowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikifor pozdro dla Was obojga - miłego wieczoru ᠋ a wy sfrustrowani piszcie dalej :p...forum jak papier wszystko przyjmie... no to dalej do dzieła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu z 20.07 , niestety ktos taki jak ty morze tylko pomarzyć o kims takim jak mój mąż , nawet jeśli to połamaniec po wypadkowych przejściach:), ty możesz się co najwyżej zawinąć koło budki z piwem i ją podpierających. Exclusive - czytałam z mężem Twoje posty. Miło wiedzieć że ten świat nie do końca zszedł na psy i że głupota to jednak mniejszość. Cieszy fakt, że są jeszcze na tym świecie ludzie jak Ty czy państwo E , którzy mają normalne podejście do życia i ludzi . A frustraci byli , są i bedą, nie nasza wina , że mają z****** życie i przez taki pryzmat patrzą na świat , zazdroszcząc fajnego życia innym ale nic nie robiąc ze swoim żeby mieli lepiej. Pozdrawiam Cię Ex serdecznie i również miłego wieczoru życzę. Nikiforowa Nina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjjjjjjjjj,i temat się wyczerpał,a szkoda.Mozna sie posnmiac z tych głupot.Poczekamy,napewno wrócą do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie schlebiaj sobie,moj nie jest połamańcem,zajmuje się czymś pożytecznym ale nie chwali sie ze jest handlowcem i nie posuwa pierdoł o seksie sanatoryjnym.Widac to sie ma tak do handlu jak garbaty do ściany. Budki z piwem i ją podpierający to pewnie twoja przeszłosc skoro tyle masz wiedzy,mnie to obce.Czy ty w ogole wiesz co znaczy fajne życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne życie można mieć zarówno pod budką z piwem jak i w złotem wyłożonym salonie , jednego zadowoli zwykła d***** na melinie inny potrzebuje wyrafinowanej kurtyzany , każdy żyje według swoich priorytetów , ważne by żyć tak jak się chce i nie wchodzić sobie w droge he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciówko z 20:36 za to ty nadrabiasz za was dwoje , chłop tyra a ty tu pierdzielisz farmazony , do roboty sie weź babsztylu , bo jak twój wróci to ci morde obije , bo daje łape uciąć ze nie wie ze on tyra a jego zonkusia szlaja sie po forach z nadzijom ze jej sie cos trafi , tylko sie nie trafia bo nikt nie docenia jej głupoty he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość no to sie narobiło,nerwy wzięly górę nad marnym intelektem. Ty tez ryja obijasz żonie?pewnie tak ktosiu tylko ręce ma mocne .Moj mąz to człowiek na poziomie,ty ze swoim możesz mu tylko buty czyścić bu ha ha bu ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he widzisz jakaś ty mądra :P , tyle że ja nawet męża nie mam , ani żony , tak sobie przyszedłem poczytać co tu o k*******e piszą a juz mi męża znaleźli , a co ja pedał jestem czy co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ten topik to temat o sanatoriach o przeżyciach i opiniach na ich temat a nie o waszym życiu rodzinnym nota bene chyba nieciekawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ten topik to temat o sanatoriach o przeżyciach i opiniach na ich temat a nie o waszym życiu rodzinnym nota bene chyba nieciekawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he aleś ty mądra , i żone i męża mi znalazłaś , a ja samotny jak palec , poczytać sobie przyszedłem o k***wstwie w sanatoriach , fajnie młodzi pisali o życiu, a tu babsztyl goopi znalazł mi żonę i jednocześnie geja ze mnie zrobiła ,ty może czytaj co piszesz i do kogo piszesz bo ci głupota rozum przesłania he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałem że mi wcześniejszego posta zeżarło he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 nie napinaj sie napij sie wody i idz spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie zezarło ale rozum,Chciałes poczytac ,czy poprostu dowiedziec sie czy opłaca się jechać i czy marzenia sie spełnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam sobie pojadę do sanatorium , będę poprawiał konycję i do razu ją wypróbowywał , a co? wolny jestem i mogę robić co mi się podoba , jak będę chciał się w sanatorium puszczać to sie będę puszczał , co to kogo obchodzi , moje życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w poniedziałek jade do Inowroclawia,,:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napij sie mleka i idz spac nie psuj powietrza na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś kobietą przyjedź do mnie , po co ci inowrocław , fajny jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mlekiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powietrze to ty psujesz , moherze prehistoryczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, ja seksu potrzebuję a nie mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość A jakie masz wysokie IQ,bo tutaj na topiku sa sami inteligentni wiec mozesz nie mieć szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa i jeszcze czy jestes ładny,przystojny,bogaty(skora,fura i komóra):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 21 07,,wole Inowroclaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq nie sprawdzałem , ale inteligentnych i mądrych ludzi lubię to może i mnie by polubili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacery pod tężniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość nie wystarczy lubić,trzeba być samemu inteligentnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana ja mam tyle wdzięku w sobie , że nawet bez skóry , fury i komóry ludzie mnie kochają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×