Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] To co piszeszjest śmieszne.Nikt nie ma napisane na czole z jakim zamiarem jedzie do sanatorium.Jedni jada podreperowac zdrowie a inni szukaja szczescia.Ci drudzy zajmuja miejsca tym co potrzebuja tego leczenia częsciej.Gdyby była taka selekcja naprawde chorzy mogliby jechac do uzdrowiska co pół roku,co rok a tak czekaja w dantejskich kolejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.18 Tak masz racje. Jesteś zwyczajnym..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może masz ochotę z 20.18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżdzisz gościu z 20,18 że wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie, ja ci tylko powiedziałem ze nikt tu cie nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiedziałam że nie oczekuję zrozumienia. Ale jednak znalazł się ktoś kto rozumie. Więc nie jest tak żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przeczytaj 20.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapper nunczako,J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tato kiedyś wrócił z sanatorium, to listy do niego przychodziły na adres dziadków, coś musiało być na rzeczy... :D nnym razem w czasopiśmie znalazła mama zdjęcie taty z dwiema paniami:) w górach mój wujek pojechał do sanatorium w Dusznikach i już do Krakowa nie wrócił:p Z ciocią dopiero w sądzie się spotkali, bo zakochał sie w rehabilitantce Koleżanka około 30 lat mając pojechała, bo jako pielęgniarka załatwiła to sobie "na nerwy" Dupczyła się z jakimś bogatym przystojniakiem, co doprowadziło ją w kontekście nieudanego małżeństwa do następującej konkluzji : cóż przynajmniej się dowartościowałam... No i ciocia, co też namiętnie korzystała z dobrodziejstw sanatoriów, ale ona wyrywała lekarzy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksikowy igrek
gościu z 12 . 12 ? ale jaki ty masz z tym problem? co cię to obchodzi że się babki puszczają w sanatoriach ? czy któraś jest twoją żoną , matką , dziewczyną? co cię obchodzą obcy ludzie których nawet nie widzialeś ? bo mnie to lata , ja tych ludzi nie znam , chcą się puszczać niech się puszczają , to ich problem nie mój . jak dla mnie to nawet mogą nago po ulicach spacerować. to jest chore , tak się przejmować wyskokami kompletnie obcych nam ludzi, takie uwracanie w kółko tego samego świadczy o problemie psychicznym. nie wiem , doznałeś jakiegoś urazu z powodu rozpasania co niektórych pań w sanatoriach? matka od ojca odeszła czy jak? rozpasanie jest wszędzie, zobacz jakie k******o jest w więzieniach , sanatoria przy tym wysiadają , a jednak my musimy te więzienia jak ktoś tu wcześniej napisał utrzymywać i pokrywać koszty utrzymania więźniów w 100 %, to dla ciebie nie jest problemem ? albo to że musimy utrzymywać i finansować zachcianki naszych polityków czy księży? ty leżysz w szpitalu w wieloosobowej sali a pan poseł ma swój pokoik z wygodami za twoje pieniądze, to jest ok? moherowe berety chociaz w częsc****krywają koszty swoich pobytów w sanatoriach . zobacz ile naszej kasy idzie na leczenie alkoholików , na leczenie dzieci , ludzi ciężko chorych kasy nie ma a na alkoholików musi być , to jest w porządku? wylecz się człowieku z tej sanatoryjnej obsesji bo , siedzisz tutaj i pod różnymi nickami podkręcasz temat , a zostało tu juz chyba wszystko powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka,jesli kobieta szanuje siebie to napewno zadba o to by żaden jegomośc nie pozwalał sobie oczekiwać ze skorzysta w ramach leczenia rowniez seksu.Jesli kobieta jedzie z nastawieniem zeby cos poderwać to nie ma silnych,tylko jakis nieudacznik jej odmowi,inaczej męska duma by mu nie pozwoliła zostac w jej oczach impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksikowy igrek
:) gościu z 20:38 , no to teraz już rozumiem traumę i współczuję rodziny , ja bym się z niej wypisał :), ale to że twoja rodzina i znajomi są rozpasani seksualnie( może macie to w genach?) , to nie znaczy że każdy tak ma :) . dajcie spokój , chora kobita, ojciec zdradził matkę i teraz dziecko ma problem . zmiatam to nie jest merytoryczna dyskusja. dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iksikowy igrek Moc jest z tobą! Wreszcie ktoś rozsądny się tu znalazł. Ludzie naprawdę mają problem jakby innych nie mieli. Niech każdy żyje swoim życiem jak mu się chce. Większość tu zgrywa Bóg wie kogo a sami napewno nie lepsi. Pies ich olał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] Dobrej nocy Niciforku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] zgadza sie exclusive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem gamoniu, że listy przychodziły nie że zdradził tak?Czytanie ze zrozumieniem polecam , to raz.Poseł w separatce , taki łobuz? A kto go wybrał proszę pani? nie panii czasem takiego drania na piedestał wsadziła ?I co za koleżankę też mam sobie popiołem głowę posypać ? Hejterko pusta!!!!!!!!!!!!!Krytykować na chama bo to anonimowy net........ bez koment......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zapper nunczako J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarańczowi tchórze zawsze będą anonimowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wszystko zostało powiedziane sory że się wtrącam ale ja znam temat z innej strony i twierdze że okazja czyni złodzieja po co jest ta prewencja rentowa która po za destrukcyjnym wpływem na rodzinę takiej "chorej osoby" nie ma żadnego wpływu Na prawdę ludziom w sanatorium odbiera rozum i to nie podlega żadnej dyskusji a skutki są opłakane i na pewno nie zdrowotne Poza grzybicą którą taka osoba przywozi do domu jest jeszcze natychmiastowa zmiana numeru telefonu lub bardzo częste wynoszenie śmieci nawet jak jest połowa kubełka bardzo długie spacery z psem - którego nata bene do tej pory się nie lubiło no i notoryczne czyszczenie historii w komputerze To są tylko niektóre problemy rodzinne która do tej pory była normalna i nic nie wskazywało na to że coś jest nie tak Niestety pani która zastawiła sieci na cudzego męża nie odpuściła nawet na chwilę no i się stało Ja tutaj nie mówię o pacjentach NFZ tu bo to już starsze osoby i mało im z tego życia uciech zostało więc niech tam sobie robią co chcą ale reszta to są ludzie których ZUS zmusza do takich wyjazdów bo inaczej zabierze im rentę a nie myśli o tym że rujnuje życie rodzinne w Polsce Jeszcze jedno ludzie którzy korzystają z NFZ też do końca nie są tak fer przecież przez całe życie korzystaliście z darmowych wczasów , koloni dla dzieci i wielu przywilejów PRL-owskich i jeszcze na starość okradacie swoje dzieci i wnuki z przyszłych rent i emerytur BO WAM SIĘ NALEŻY - chyba swoje już wzięliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sami porąbańcy. Nie chciałabym was spotkać ani w sanatorium ani gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość2 nie wylogowałaś się w tym napadzie odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa kuracjuszka
A ja wybieram się po raz pierwszy do sanatorium i to już za nie długo.Nigdy nie podchodziłam do tematu w taki sposób jak tu się naczytałam.Ale to mi daje dużo do myślenia. Naprawdę tak jest? Czy się tylko nabijacie? Jestem bardzo ciekawa. Pojadę i zobaczę na własne oczy i się przekonam. Czy to jest tylko bajdurzenie czy nie. I napewno napiszę do Was. I coś więcej. Ja Wam prawdę powiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam tu na chwilkę , nie mam zamiaru pisać na temat który tu poruszacie , a odnośnie anonimowosci , nadal podtrzymuję , że każdy tutaj jest anonimowy . Znasz mnie? Nie znasz i nigdy nie poznasz, zawsze będę dla ciebie anonimowa :) Więc daruj sobie uszczypliwości , ja ciebie nie zaczepiam , więc ty również trzymaj się ode mnie z daleka. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa kuracjuszka
A dlaczego Twój nick jest na niebiesko? Gościu2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że była zalogowana pod stałym nickiem , można tak ,jak się nie wyloguje to zawsze pisze się na niebiesko ale można pisać pod innymi nickami , tak jest wygodniej bo nie potzreba się za kazdym razem logować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×