Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
2014-01-23 16:40:50 [zgłoś do usunięcia] exclusive Gyby paniusia przeczytała tekst ze zrozumieniem to nie byłoby głupich pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehabilitant z dusznik
do gość 17.04 hahaha rozumiem ze dla ciebie towar utrzymuje handel i zapewnia zysk? no cóż otwórz sobie sklep, zapełnij go towarem a jak nie przyjdzie żaden klient to zobaczymy czy będziesz miał zysk i jak długo utrzymasz ten sklep ? :D wybacz ale na temat twojej logiki , to ja się już nawet wypowiadał nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehabilitant z dusznik
a jak burdel upadnie , a tatuś będzie chciał mamusię zdradzić to i tak znajdzie suczkę która da mu za darmo i nie musi to być prostytutka . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikifor38
Exclusive - nie wiem czy jestem mądry. Po prostu jestem realistą , trzeźwo patrzącym na świat i otoczenie . Wmawianie ludziom , że sanatoria , wyjazdy to siedlisko k******a i udawanie że w życiu codziennym takiego problemu nie ma to jest hipokryzja. A do kumus kto tu uważa że nie było by zdrad gdyby nie było prostytutek , powiem tyle . Widać gościu , że za grosz nie masz poczucia honoru jakie każdy nawet zdradzający facet powinien mieć. Opinia że przyczyną zdrad są prostytutki to największe z zakłamań człowieka. Usprawiedliwianie swoich słobości w ten sposób to po prostu oznaka tchórzostwa , żenada. Ja nawet gdybym zdradził żonę z prostytutką to nigdy nie powiedział bym że to prostytutka jest temu winna . Zdradzamy bo chcemy a nie dlatego że nam ktoś każe. Zdradzają osoby słabe niedowartosciowane . Muszą w ten sposób podnieść swoje ego. To działa na takiej zasadzie , zerżnę tę sukę , wyżyję się na niej tak jak nie mogę na żonie . Bo żona na to czy na tamto nie pozwoli a że jestem małym człowieczkiem to się boję i siedzę cicho . A prostytutce płacę i ma mi zrobić tak jak chcę. Takie zachowanie daje tym niedowartościowanym facetom poczucie wyższej wartości . Wszystko w temacie klient prostytutka. Co do definicji podaż- popyt :D , rację ma rehabilitant . Jeszcze się nie spotkałem w handlu a tym się własnie zajmuję, żeby podaż rządziła popytem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragment wypowiedzi pani z 15.01 ᠋ .....Jestem rowniez osoba ktora ma problemy zdrowotne jak wielu ludzi,stac mnie na prywatne sanatorium ale te skanseny mnie nie interesują, wiadomo o co chodzi. Nie chce by byle kto mnie zaczepiał i wysuwał propozycji, badz potraktował tak jak te stare znane od lat im kuracjuszki. Byłoby to dla mnie ujmą i mam wyobrażnię co do mojej reakcji więc wole nie korzystac bo mogłoby sie do dla innych skończyć czymś nieprzyjemnym. ᠋ przeczytałam tekst ze zrozumiem... i zadaje pytanie to samo jeszcze raz ? kto wie że ta pani jest na pobycie prywatnym ? :p po czym czym widać różnice ?:p pomiędzy kuracjuszką z NFZ a kuracjuszką prywatną? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] rehabilitant z dusznik twoja logika to klękajcie narody,upadłośc sklepu porównywac z prostytucją hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam tekst ze zrozumiem... i zadaje pytanie to samo jeszcze raz ? kto wie że ta pani jest na pobycie prywatnym ? jezyk.gif po czym czym widać różnice ?jezyk.gif pomiędzy kuracjuszką z NFZ a kuracjuszką prywatną? .............................. No własnie nie ma róznicy wiec nawet dlatego ze nawet mnie stac na prywatne to tez nie korzystam gdyz tak jak napisałam nie bedzie mnie byle jaki cap obłapiał i myslał ze ja jedna z tych co to przyjechała na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do definicji podaż- popyt smiech.gif , rację ma rehabilitant . Jeszcze się nie spotkałem w handlu a tym się własnie zajmuję, żeby podaż rządziła popytem smiech.gif . ................................................................................... ale porównanie,co ma piernik do wiatraka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto nie korzystaj, przecież nikt ci nie każe, nie zmusza, pistoletu do głowy nie przystawia... tylko ciekawa jestem gdzie będziesz się leczyć czy odpoczywać skoro wszędzie jest tak jak jest...a coś dla siebie wybrać trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikifor38
Prostytucja a sklep to dokładnie to samo, w sklepie towarem są produkty , a w agencji towarzyskiej towarem są prostytutki zarówno męskie jak i kobiece. Za jedno i drugie płacimy pieniążki . A jeśli za coś płacimy kasę to jest to handel . I taka jest naukowa definicja tego zjawiska. A jak nie pojmujesz gościu istoty handlu , wygoogelkuj sobie , albo pójdź do pierwszej leszej szkoły , myslę że uczeń na poziomie klasy trzeciej , czwartej już ci to będzie potrafił wytłumaczyć. Zresztą po co ja dyskutuję z niedouczoną ciemnotą nie znającą podstwawowych definicji jaki funkcjonują w życiu . Są tu ciekawsze osoby do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikifor38
Exclusive - facet który grzeszy rozumem , nie skusi się tylko na cycki , nawet jeśli byłby by to cycki Pameli Anderson . Zaś głupek, który nie rozumie tak prostej rzeczy jak to , że prostytucja to zwykły handel d**ą , nawet w prostytutce bedzie szukał usprawiediwienia dla swoich prymitywnych zachowań. No niestety Exclusive , taki mamy świat , są Ci z wyższym IQ , Ci z niższym i Ci co go nie posiadają w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehabilitant z dusznik
hahahaha no nawet piernik do wiatraka ma sporo , bo robi się go z mąki , a jak wszyscy wiemy wiatraki to dawne młyny które tą mąkę mieliły, a prostytucja do sklepu ma tyle co napisał Nikfor, to handel i to handel , no chyba że ty masz układy i tobie prostytutki dają za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Nikifor że to jest handel...nic innego jak handel ciałem... ᠋ a wracając do wszelkich wyjazdów i obojętnie czy to delegacja, czy wczasy czy turnus rehabilitacyjny...każdy człowiek, który wyjeżdża wie po co jedzie i SAM wybiera sobie rozrywki...mądrego i odpowiedzialnego człowieka nikt nie jest w stanie do niczego zmusić ᠋ no chyba że zrobi się prowokacje z pomocą narkotyków, ale takie rzeczy kosztują i robi się je najczęściej by kogoś skompromitować...np osobe publiczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikifor,a twoje IQ na jakim jest poziomie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikifor38
Ależ oczywiście Exclusiev. Byłem swego czasu w sanatorium , po bardzo poważnym wypadku i jakoś nie skusiłem się na żaden skok w bok. Owszem jedna z pań robiła do mnie słodkie oczy i propozycja nazwijmy to wypicia kawy na początek padła, ale może rozczaruję tu co niektórych , bo nie była to kuracjuszka tylko pani która miała hotelu sklepik :). No ja jednak nie widziałem i nie miałem powodu żeby pić kawę z tą panią. Bardzo mi zależało na szybkim powrocie do zdrowia i każdą minutę tam wykorzystywałem na to żeby poprawiać swoją kondycję . A poza tym jestem żonaty , a moja żona jest wyjatkową kobietą i ja nie widzę powodu żeby ją zdradzać . Jeśli taki moment przyjdzie , to zastanowię się nad bytnością swojego związku. Bo wydaje mi się , że jesli zaczynamy mysleć o zdradzie albo zdradzać to znaczy że w związku nie dzieje się najlepiej . Więc skoro tak jest to po co to ciągnąć? Lepiej się rozstać , zaoszczędzić sobie i innym cierpienia i z głowy. Wtedy hulaj dusza , piekła nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe,zeby zajmować się handlem,nie trzeba mieć w ogóle IQ , trzeba umieć kombinować (nie myslic z inteligencją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikifor38
18.12 Gość - nie sądzisz chyba że sprzedaję dżem w sklepie , albo prostytutki w agencji:) . A poziom mojego IQ jak widzę jest dla Ciebie nieosiągalny :) . Twoja głupota jest po prostu prymitywna i żenująca. Także daruj sobie , bo uwracasz w kółko jedno i to samo bez większego sensu , a ja mam tutaj ciekawszych rozmówców niż ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehabilitant z dusznik
Nikifor wiesz, ja jako nazwijmy to naoczny świadek, obserwuję to zjawisko nazwane tutaj k*******m sanatoryjnym i obiektywnie stwierdzam że jest grubo przesadzone. owszem są tacy kuracjusze co przyjeżdżają tutaj w tych celach. to nawet tacy stali bywalcy . ale to jest tak jak napisali państwo E . jakieś 30 % , może nawet nie . wieksza część ludzi przyjeżdza w celach leczniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo40
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] nikifor38 nie pochlebiaj sobie,od oceny twojej osoby sa inni.Napewno nie jesteś do konca takim za jakiego się uważasz.To brzydka cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje ci racje Nikifor, mam identyczne zdanie ᠋ a co do zachowania kobiet [i to ogólnie] każde prowokujące zachowanie wywołuje skutek... Każda kobieta niestosownie ubrana do swojego wieku, figury itd., z dekoltem do pasa, w mini że widać pół tyłka, z wyrazistym makijażem może budzić niezdrowe emocje w mężczyznach i powodować że coś tam zaczną sobie wyobrażać. No i to strzelanie oczami dookoła...mówienie głośne i śmianie się tak, żeby wszyscy zwracali uwagę... Nikomu jeszcze skromność i przyzwoitość nie zaszkodziła... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo40
Kobiety teraz ubierają się równie niestosownie w swoim wieku. Tych eleganckich jest niewiele z uwagi na brak środków.Sa tez takie które mają kasę ale zero gustu i figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikifor38
REHABILITANT , ale nawet jeśli są takie osoby które jadą tam w celac***jmijmy to towarzyskich to do k***y nędzy , kogo to obchodzi. To nasze popieprzone zaściankowe społeczenstwo , tak się nauczyło włazić w cudze majty . Swoich gaci to nie czują że śmierdzą , ale innym to będą wytykać . Jestem facetem , ale sorry , nie masz szacunku dla facetów którzy lecą tylko na przysłowiową d**ę czy cycki . Ja tak ogólnie szukam innych wartości w kobietach, a póki co nie szukam wcale bo mam w domu kanarka i to do tego mądrego , więc po co mi krzykliwy szary wróbel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie rehabilitancie ma pan racje...to wszystko szyte grubymi nićmi:p ᠋ wyjeżdżam nie raz, nigdy żadnej z moich koleżanek nie zastałam w sytuacji dwuznacznej, żadna nie przyprowadziła faceta do pokoju, żadna nie nocowała poza pokojem...ponad to wiele czasu spędzałyśmy razem i nie słyszałam od żadnej żeby się paliła do jakiegoś faceta, było wręcz odwrotnie, po różnych traumach w swoim życiu trzymały się od facetów z daleka... a lowelasy i dawidamki szybko rozpoznają taką, która czeka na okazję, normalne kobiety kulturalnie się zachowujące nie są w ich typie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
Wszyscy faceci krzycza jakie to maja mądre,piękne żony ale jak sie nadarzy okazja to korzystają i nawet nie potrafią wytłumaczyc dlaczego to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikifor38
Olo - pozwól że będę siebie oceniał tak jak mi się podoba to raz, a dwa napisałem tak do gościa żeby uzmysłowić mu jaka przepaść nas dzieli jeśli chodzi o wiedzę i rozum. Na pewno nie ośmieliłbym się tak napisać do Exclusive czy do Rehabilitanta , bo widać że to są osoby z którymi można prowadzić dyskusję na pewnym poziomie bez durnych prowokacji. I tylko z opiniami takich osób na mój temat się liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehabilitant z dusznik
gość 2 - dlaczego mówisz wszyscy? ja nie zdradzam swojej żony . dlaczego ocenisz mnie , skoro mnie nie znasz? zdajesz sobie sprawę z tego że skoro tak oceniasz innych to oni też mogą tak samo mówić o tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jadę z własnym mężem i to jeszcze w czasie postu. Smiejemy się, że zamiast na tańce to my na rekolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikifor ja nie mam zwyczaju oceniać ludzi, których nie znam jeżeli piszesz że tak wygląda twoje życie, przyjmuje że tak wygląda... oczywiście mogę wziąć tu poprawkę że jest inaczej ale po co? zakładam że piszesz prawdę i niech tak zostanie... ᠋ ja mam poważne problemy ze zdrowiem a jaki jest dostęp do rehabilitacji na pewno wiesz, i ile kosztuje to wszystko prywatnie...co mogę to sobie dokupuje...ale to wszystko jest niestety za mało... ᠋ i planuje w przyszłym tygodniu wizytę u lekarza rodzinnego, by mi wypisał wniosek do sanatorium :D:D:D znając mój NFZ na pewno otrzymam je w okolicach lat 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehabilitant z dusznik
Exclusive - no ja juz odpowiedziałem. To jest dokladnie to co powiedziałaś . Na co mi te ćwierkajace krzykliwe wróble , kiedy mam to o czym marzyłem? Ale istnieje jeszcze jeden aspekt zdrad. Faceci , zwłaszcza ci z zaniżonym poczuciem własnej wartości lubią koloryzować i chwalić się zdradami , których w ogóle nie było:) . No bo jak rozumu brak to trzeba zabłysnąć czymś innym .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×