Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

trzeba wejść na stronę główną Nikifor i u góry jest takie coś "zarezerwuj swój nick" postępować zgodnie z instrukcją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikifor 38,czy ta twoja zona to tak pozwala ci tak klikac na topiku ,nie jest zazdrosna,czy wyjechała do sanatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona? Właśnie wisi mi na plecach i się zastanawia jak mi się chce tłumaczyć tłumokom najprostsze sprawy:) Ex - chyba się udało z nickiem :) , dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby sie zarejestrowac na kafie to trzeba miec na wys.poziomie IQ ,bo inaczej to trzeba prosic innych o pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysokie IQ to między innymi , umiejętność przyznawania się do niewiedzy i umiejętność proszenia o pomoc. A na tym forum jestem poraz pierwszy , więc dlaczego mam nie zapytać. Owszem , pewnie znalzałbym sam , jak zarezerwować nicka, ale skoro EX mogła mi tej odp. udzielić to ja nie tracę na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziękuj Nikifor żonie za cierpliwość...może to coś da...może choć jedna osoba czytająca ten topik zrozumie, że to właśnie ona kieruje swoim życiem i od niej wszystko zależy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Exclusive-Ta stara panna do ciebie bardzo pasuje przestudiowałam sobie twoje wpisy i jak nic jesteś taką właśnie laską nie do życia chyba dlatego małżeństwo ci nie służyło i teraz na starość musisz szukać pocieszenia w sanatoriach No trudno nie wszyscy w życiu muszą być szczęśliwi A sądząc po twoim całodziennym siedzeniu na forum to wręcz jesteś bardzo nieszczęśliwa i samotna skoro tylko wirtualnych rozmówców posiadsz WYRAZY WSPÓŁCZUCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszemy wszendzie słownik się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ex - to właśnie moja żona tu zajrzała , przypadkiem bo pisze na innym topiku , ale że ten temat był na początku listy to zaczęła czytać i mi to pokazała jako że też byłem kuracjuszem . Pośmialiśmy się z niektórych wpisów a potem postanowiłem wtrącić trzy słowa :) . I może niektórych rozczaruję, ale nie muszę się kryć z pisaniem przed żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka tam z niej laska,toz to emerytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje :p jeszcze nie umieram :D ᠋ No widzisz Nikifor gdzie trafiłeś :D:D:D nawet obcy potrafią ci twój własny czas wyliczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.35 - gościu czy twoje życie jest tak żałosne , że tylko obrażanie innych sprawia c**przyjemność ? wiesz jakie to prymitywne i jak to o tobie świadczy? czy jesteś zbyt głupi żeby to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech sobie chłopina klika,w koncu handel słabo idzie to czas na leniuchowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci czasu o przepraszam szanownej seniorce nie wylicza tylko zwraca uwagę na fakt że jak ktoś tylko w wirtualnej rzeczywistości nawija to znaczy że nic mądrego nie ma do powiedzenia bo z mądrym człowiekiem to raczej ludzie w realu rozmawiają i z reguły ma sporo przyjaciół i nie pisze na forum że wiele rzeczy jej w życiu wyszło bo że niby co jej wyszło włosy zęby i druga broda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ex - najbardziej mnie na tym świecie zdziwia to, że tylu ludzi chciałoby prać nasze majtki , nawet jesli nas nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli Nikifor chcesz na tym forum dyskutować, to musisz się przyzwyczaić do takich tekstów...głupota ludzka nie ma granic...a zawiść aż bucha:p ja znalazłam super ludzi i mam swój topik... tu jestem na tym tylko gościnnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] nikifor38 No tak,obrażać tylko tobie wolno.Inni moga tylko słuchac i grzecznie przyjmowac inwektywy.Poczytaj wczesniejsze wpisy na co ty sobie pozwalasz .Ty tez nie grzeszysz mądrościa,jestes zarozumiały i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] exclusive wracaj na topik dla seniorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz drogi gościu że ja w realu nie rozmawiam czy ze mną nie rozmawiają ? no skąd wiesz? że sobie dzisiaj siedzę wygodnie i piszę...no piszę, mam czas i ochotę na wirtual :D i mam dużo mądrego do powiedzenia i nie krytykuje tego co ty robisz na tym forum :p czemu tu jesteś, skoro twoje życie prywatne jest takie udane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie własny topik a tu gościnnie a i tak cały dzień i to nie jeden Oj ubogie to twoje życie kobieto rzeczywiście musisz pojechać do sanatorium koniecznie i może rehabilitant by ci to przyspieszył jakoś bo tu ludzie nie mogą się dopchać żeby wpisac swoje przeżycia i opinie tak nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [zgłoś do usunięcia] exclusive Nicifor,masz widze propozycje niedoodrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie własny topik a tu gościnnie a i tak cały dzień i to nie jeden Oj ubogie to twoje życie kobieto rzeczywiście musisz pojechać do sanatorium koniecznie i może rehabilitant by ci to przyspieszył jakoś bo tu ludzie nie mogą się dopchać żeby wpisac swoje przeżycia i opinie tak nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadaje,nadaje i nic madrego z tego wyczytać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz mnie wysłać gościu jutro do sanatorium :D to nie zostaje ci nic innego tylko to sanatorium opłacić :p:p:p chętnie skorzystam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ex - miło było Cię poznać . Oboje z żoną lubimy sobie pogawędzić z mądrymi i inteligentnymi ludźmi. Ale na dzień dzisiejszy , chyba wyczerpaliśmy temat sanatoriów . Zatem pożegnam się , teraz trochę czasu dla rodziny , bo dziadkowie odstawili nam córcię , którą wcześniej zabrali na nieprzyzwoite rozpuszczanie po sklepach . No i teraz rodzice muszę obejrzeć te wszystkie nowe książeczki , puzzle i jakieś inne drobiazgi. Miłego wieczoru, może jeszcze kiedyś podyskutujemy, a na razie żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrzcie Nikifor i nasza szanowna seniorka złapali wspólny klimat - uwaga on ma żonę - a zapomniałam że jesteś stałą bywalczynią sanatoriów i to dla ciebie żadna przeszkoda Ale chyba wam się portale pomyliły te randkowe są gdzie indziej proponuje się przenieść zresztą już taką propozycje złożyłaś Nikiforowi jako bardzo inteligentny chyba załapał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.48- gość żal ci tyłek ściska , że ty takiej propozycji złożyć mi nie możesz? no niestety nie możesz , bo nie jesteś w stanie mnie niczym zaciekawić ani mi zaimponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żebyś był coś wart po pierwsze żona i dziecko po drugie schorowany chyba sobie za bardzo schlebiasz panie Nikifor romanse w stylu sanatorium mnie nie kręcą i chyba nie ten poziom mój drogi panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×