Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
A siedż w domu! Za twoje pieniądze nie jeżdżę! Płacę! I to tyle ile trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym jaka laska? Chyba że laska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy wszędzie się leczą za pieniądze podatników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeba być idiotą żeby tego nie widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cię maż głupia krowo zdradzi w szpitalu czy w przychodni, to każesz szpitale i przychodnie pozamykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie! i o co chodzi! W więzieniach pełno morderców siedzi na nasz koszt i nikt się nie buntuje. A sanatoria wcale nie są bezpłatne! Płaci się, a dla niektórych to połowa emerytury a czasami i pensji tak jak to jest w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się ma skierowanie do szpitala sanatoryjnego to jakie są koszty. Ile się płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital sanatoryjny jest rzeczywiście za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedz , bo już byłam przerazona tymi wszystkimi odpowiedziami, że wszędzie się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] Rozumiem ze to cię boli,ale prawda jest taka ze to co płacisz to są żadne pieniadze.Wiesz ile kosztuje utrzymanie kuracjusza??? (lekarz,pielęgniarka,masażysta,zabiegi,woda,ogrzewanie,światło,pościel,sprzatajca etc) w tym okresie nie przebywasz w domu więc masz oszczedności.Nawet jesli zapłacisz 500zł za sanatorium to chcac byc w domu te 21 dni,żyć za te pieniądze i zrobic opłaty(woda,gaz,swiatło) to ci bedzie naprawdę ciężko. Spróbuj kupic te zabiegi prywatnie w por.rehabilitacyjnej to obaczysz ile to kosztuje a ile podatnicy doplacaja do kazdego kuracjusza.Trzeba umiec liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ramach ubezpieczenia społecznego można skorzystać z: -szpitalnego leczenia uzdrowiskowego dla dorosłych - pobyt trwa 21 dni, jest bezpłatny i w ramach zwolnienia lekarskiego, - sanatoryjnego leczenia uzdrowiskowego dla dorosłych - pobyt trwa 21-dni, kuracjusz ponosi częściowe koszty zakwaterowania i wyżywienia, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia -uzdrowiskowej rehabilitacji dla dorosłych w szpitalu uzdrowiskowym - pobyt trwa 28 dni, jest bezpłatny i w ramach zwolnienia lekarskiego, -uzdrowiskowej rehabilitacji dla dorosłych w sanatorium uzdrowiskowym - pobyt trwa 28 dni, kuracjusz ponosi częściowe koszty zakwaterowania i wyżywienia tak jak przy leczeniu sanatoryjnym -ambulatoryjnego leczenia uzdrowiskowego dla dorosłych i dzieci - trwa od 6 do 18 dni zabiegowych, kuracjusz we własnym zakresie pokrywa koszty zakwaterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 19.48 jak przebywasz w szpitalu to podatnicy dopłacają do tego pobytu 100% :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjalizm nauczył ludzi ze im sie należy za darmo bo pracowali i stracili zdrowie.Kazdy kto dzisiaj pracuje rowniez wczesniej czy pozniej straci zdrowie,taka kolej rzeczy ale to go nie upoważnia do roszczeń ze ma byc otoczony wianuszkiem darmowych żądań. Dlatego że kiedyś wiele było za darmo (leki,bilety,deputat węglowy,rozmowy telef.zniżki na ener.elektr.,całkowicie darmowe sanatoria))dlatego dzisiaj tak dobrze nam sie powodzi w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 19.28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] Jesli dopłacaja na chorego w szpitalu to ok,byleby nie musieli dopłacać na jego fajfy w sanatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] Czytaj ze zrozumieniem zanim odpowiesz:) Jedni leża w szpitalu i trzeba ich leczyć ,inni zaś jadą poimprezować i zabawić się cieleśnie i o tu chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze szpitala tez można wyjść się zabawić, byle wrocic do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.28 Radzę skorzystać. Napewno warunki jakie panują w sanatoriach pozostawiają wiele do życzenia ale nie o to chodzi. I nie wszystkie zabiegi brane w "domu" są wystarczające.Z zasady jak tu czytam to większość ma problem z kręgosłupem. Ale jednak są i inne schorzenia. Czasem potrzebna jest zmiana klimatu. Ja choruję na astmę. Mieszkam w dużym mieście. Zanieczyszczonym. Ciężko się oddycha. A i pracę mam w warunkach dla mnie szkodliwych. I wyjazd do kurortu to dla mnie zbawienie. Skutki odczuwalne są do roku. Więc proszę nie mówić że sanatoria powinny być w 100% płatne jak to już tu gdzieś czytałam. A oddanie dla mnie pół pensji to i tak dużo. Jadę po zdrowie a nie p........ć. I nie wolno nikomu wszystkich równać do jednego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z19.45 nie licz na to ze tu ktoś zrozumie, zaraz cie zlinczują,zes sama sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczę na zrozumienie. Już dość w życiu dostałam po d....e.Widzę i słyszę.. Ale ot tak sobie włączyłam się w tą śmieszną dla mnie dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he,w domu kregoslup boli a tam jakos dziwnie przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksikowy igrek
a ja to widzę, że ktoś tutaj z piszących , palcem nie będę pokazywać , cierpi na psychozę k***wsko - sanatoryjną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] Zgadzam sie z tym co piszesz i wierzę ze taki wyjazd jest zbawieniem dla twojego zdrowia.Problemem sa ci ktorzy jezdza w zupełnie innym celu i c***owinni byc szykanowani bo psuja reputacje naprawde potrzebujacym.A tych hulaszczych jak wczoraj ktos pisał jest ok 30%,to naprawde duza liczba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iksikowy igrek moj ojciec bywał w sanatorium i naprawdę uwierz mi ,nie cierpiał na taką psychozę,był osoba poważną i z charakterem,ale opowiadał jak zadbane ,bogate, czesto duzo starsze zabiegały o seks.Były w stanie nawet finansować Pana przez okres pobytu.To było żałosne,wstyd mi było słuchać jak opowiadał mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze ktoś pisal 30% wcale nie oznacza ze robil badania i wie, tak sobie napisał:pabardzo chorym nie w glowie hulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 24.01.20.05 Jednak ktoś mnie zrozumiał. Dziękuję i pozdrawiam. I życzę zdrówka. Jednak może nie jest tak żle. Nie wszyscy są zepsuci. Jest też część ludzi naprawdę wartościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym ze bogate panie jezdza prywatnie do miejscowości gdzie sa sanatoria pisane było wczoraj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chorych nie biora do sanatorium,ponad 50% to chulanki sexualne,jak ktos juz jedzie do sanatorium to wie po co jedzie,nie po to by sie tam leczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hulanki::p a siedzisz w komisji co przydziela sanatoria ze wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz gościu z20.13 jedziesz się k***ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×