Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
turnus mija , a ja niczyja, ale jest też powiedzonko, Turnus się kończy, a ja jak pies gończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz mnie bierz,bo jak mnie nie wezmiesz, to mnie wezmie cała wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gość z 19.11 wreszcie sensownie napisała... o tym jakie problemy są w ośrodkach, które mają podpisane umowy z NFZ o świadczeniu usług sanatoryjnych... I jednym z tych mankamentów jest to, że pokoje są wieloosobowe...żeby dostać "dwójke" trzeba dobrze zakręcić a najczęściej o "jedynkach" można pomarzyć bo albo ich wcale nie ma albo dopłata jest bardzo wysoka... dostając dwójkę też nie wiadomo z kim się będzie, więc to też los na loterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie określałbym tych pieniędzy za śmieszne, ponieważ ludzie mają zróżnicowane dochody i wydanie np. całej emerytury na sanatorium wcale nie jest śmieszne poza tym jak nie mają kosztów w domu ? a kto ci zniesie opłatę za mieszkanie, energię czy gaz czy telefon z powodu wyjazdu ? pierwsze słyszę że tak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak suie jest 21 dni w sanatorium(to sa oszczednosci na zuzyciuenergii,gazu,wody,centralnego)odejmą w okresie rozliczeniowym i jest sie do przodu.Chciałabym by mnie ktos utrzymał przez 21 dni za 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sanatorium nie kosztuje 500zl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedz do sanatorium, wtedy zobaczysz czy 500zl ci wystarczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, podzielam złą opinię o sanatoriach, tam się jeździ aby pobzykać na lewo i prawo. Babki nawet się między sobą kłócą o facetów. Tylko nieliczne osoby jeżdżą aby podreperować swoje zdrowie, i o takich nie piszę. Pozostałe golą int. miejsca, i hajda do raju! Będę głosować na tych, którzy rozwalą te rozpustne ochronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i za skierowanie do sanatorium trzeba będzie zapłacić tyle, że wcale to nie będzie warte tych pieniędzy. Dawniej warunki socjalne były beznadziejne [pokoje wieloosobowe, łazienki na korytarzu, jadalnia w innym budynku], obecnie wcale nie jest lepiej, wyżywienie cienkie a zabiegi tak okrojone czasowo, że już bardziej nie można. Czyli to co jest najważniejsze jest na bardzo niskim poziomie. Ponieważ dla mnie jest istotne, żeby przede wszystkim odpocząć i mieć spokój, to jeżeli kolejne sanatorium nie spełni wymaganych moimi potrzebami kryteriów to zwyczajnie zrezygnuje. A towarzystwo niewyżytych kobiet i mężczyzn mnie nie interesuje, ani w miejscu zamieszkania ani na wyjeździe. Moim priorytetem jest moje zdrowie. I na tym kończę dyskusje w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce sie rehabilitacji to mozna ja uzyskac w szpitalach,sa takowe oddziały.A te ktore jezdza do sanatoroium na krzako-terapie to własnie sa te france o ktorych mówisz. Pakuja do walizek kreacje karnawałowe bo beda chodzic na tzw.fajfy.Chyba nie chcesz powiedziec ze te fajfy to jeden z zabiegów rehabilitacyjnych a te drugie po imprezie to juz dodaja zapewne energii i przywracaja zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram opinie tych ktorzy twierdza ze sanatoria powinny byc płatne w 100%..Jak ktos chce sie rehabilitowac za darmo to do szpitala,tam tez sa takie oddziały ze pomogą.Sanatoria to dobrobyt po socjalizmie,jedyna ktora wam "kuracjuszom" została i nikt nie chce sie od tego oderwać. Każdy uważa ze mu sie to należy a jak bedzie wykorzystywał ten pobyt to jego sprawa.Otóz nie,tam jeżdza ludzie którzy w domu chodza o lasce a tam biegaja jakby chorobę ręką odjął.Dlatego jak wszyscy beda musieli płacić duże kwoty to i chorowac przestaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka dziewczynki,ktora nie chce niech nie jezdzi ale jedno jest pewne ze sanatoria to skansen używaczy seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie można się seksić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
integracyjne owszem ale nie z kasy nfz czy podatnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipan 22
Powiem tyle że jeśli ktoś ma ciągnoty do sexu to robi to wszędze jak jest zy okazja ,a jak pojedzie do senatorium to tam robi to samo na turnusach można policzyć na palcach osoby które nie uprawiają sexu,byłam pare razy z ZUS ale nigdy bym się nie starała sama o senatorium bo ma bardzo zła sławe tak było od lat i tak będzie bo ludzie się nie zmieniają i tak osoby które nie uprawiały sexu jest przyjęte w rodzinie i u znajomych ze pewno uprawiała sex. a to jest krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie p*******ć o tym seksie, bo tak wygląda że w sanatorium wszędzie tylko k***sy czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAKA PRAWDA i nie ma sie o co obrażać choc jakąś perełkę zdrową moralnie można skrzywdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka prawda? skoro prawda to znaczy bylas i tez sie p********as po katach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo sanatorium to tylko przykrywka a tak naprawde to ku.....restwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku...restwo jest wszędzie a najwiecej na drogach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka ta od krówki
A co wy w tym widzicie złego jak ktoś chce się rozerwac na takim pobycie w sanatorium ,? ja mam meża który mnie od dawna zdradzał więc odbiłam to sobie poznałam super faceta i to teraz ja go zdradzam więc wice wersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka co w tym złego? a to że po takich pobytach w sanatorium cierpią później całe rodziny - bo tam bardzo łatwo się zapomina o odpowiedzialności i obowiązkach a konsekwencje niejednokrotnie są opłakane- jeżeli takie bzykanie po kątach dla ciebie to rozrywka to ci współczuje -ale myślę że nie zastanowiłaś się nad tym wpisem bo po przeczytaniu można paść ze śmiechu lub rozpaczy jak kto woli Facet cię wali po rogach robi z ciebie szmatę a ty ? wszystko na co cie stać to nadstawić dupsko innemu frajerowi no wybacz ale chyba nie jesteś normalną kobietą o ile można tak cię nazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dyskusja toczy się dalej i dokładnie w tym samym tonie, więc nie ma sensu nikomu tłumaczyć, że są kobiety i mężczyźni...którzy szanują siebie i swoje rodziny i żadna rycząca pomarszczona panienka ani d**ek ze złotym sygnetem nie są w stanie tego podważyć i zniszczyć. ᠋ Są również ludzie, którzy korzystają z możliwości wyjazdu...po wielu latach pracy i płacenia składek w wieku np. lat 60 dopiero jadą do sanatorium. Więc trudno to nazwać że coś wykorzystują :p ᠋ Do sanatorium i na turnusy jeżdżą również osoby WOLNE... więc nie wiem jaka rodzina potem cierpi ? ᠋ I jeszcze się odniosę do szpitali rehabilitacyjnych, które jak całe służba zdrowia są finansowane z pieniędzy społeczeństwa, tam też można uprawiać przygodny seks bo nikt nikogo nie kontroluje. Byłam w zeszłym roku to widziałam czym zajmuje się personel szpitala...na pewno nie pilnowaniem pacjentów. W końcu jesteśmy dorośli. ᠋ Więc uważam, że to zupełnie nieważne gdzie człowiek się znajduje...a ważne KIM JEST i jakich dokonuje wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jesteś samotna już wiemy bo to wynika z twoich wcześniejszych wpisów ale to że traktujesz sanatorium jak biuro matrymonialne to żenada Ale to i tak jest nieźle bo większość kuracjuszy sanatorium traktuje jak darmowy burdel i takie są fakty możesz pisać co chcesz ja to znam od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tak to sie dzieje,ale od tego sa sanatoria zeby ludziom pomagac w ich samotnosci i fizycznej miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajefajne fizycznej miłości - nie wiedziałam że mamy w statusie działalności sanatorium wpisaną pomoc w fizycznej miłości - niesamowite - ale ale z tego co obserwujemy to nikt tu nikomu nie musi pomagać w fizycznej miłości te rozbuchane kotki same sobie świetnie radzą i nawet mało sprawnych mężczyzn potrafią rozruszać choćby za pomocą ręcznego zapłonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to sa zabiegi zwane juz od dawna krzakoterapią,sa bardzo dobroczynne dla ciała i umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie wiem kim jesteś ale twoje myślenie jest bardzo ograniczone i bardzo konserwatywne i przypominasz mi dewotkę z pod krzyża:D albo wariatkę od tadzia :p ᠋ I ja mam w d***e to co myślisz o sanatoriach...bo mi twoja opinia nawet do srania nie jest potrzebna. Ja jestem dorosłą, odpowiedzialną osobą, poważnie podchodzącą do życia...i żaden c*******w spodniach na mnie nie robi wrażenia. ᠋ I jestem osobą WOLNĄ I NIEZALEŻNĄ i na tyle ustawioną w życiu...i nie potrzebuje tak jak ty, mieć męża żeby mnie pilnował :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
exclusive.łeee to ty jestes samotna,to ciezki masz zywot z tym wyzwoleniem,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×