Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
Ten Exclusive to forma usług jakie świadczysz kuracjuszom stąd ta niezależność - musisz być niezła - no ale taki wyeksploatowany eksponat to raczej nie materiał na żonę - przykre nie? A tyłek pewno masz pojemny przy takiej profesji to też nie dziwie się że masz tam opinie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ma exclusive,opinie ludzi??przeciez nie zyjemy dla ludzi tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uważam że poziom tej dyskusji jest żenujący... ᠋ A jak ktoś się wyrywa z domu, z małżeństwa i mu odbija...to od razu widać w jakim syfie żyje... ᠋ Komuś kto jest szczęśliwy w związku czy w małżeństwie, czy w wolnym życiu, nawet do głowy nie przyjdzie, że można sobie z***** życie przygodnym seksem, którego konsekwencją może być choroba weneryczna czy hiv... ᠋ Weźcie się ludzie opanujcie ! ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
exclusive,oj tam choroby sa po to by je pozniej wyleczyc,to nie jest przeszkoada ,aby cudownie przezyc okres w sanatorium,co masz sie opanowywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.01.14 [zgłoś do usunięcia] Tak,tak,tak,szesc razy po dwa razy,osiem razy raz po raz kretynie,a nad ranem jeszcze raz.Załosna/ny idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej bronią sanatorium ci ktorym zamykajac ****adz mialyby zostac odplatne ucięłą by sie kuracja fajfami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dopóki sa bezpłatne to warto do nich jezdic i stosowac wszelkie mozliwe zabiegi,jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie się że ludzie piszą takie bzdury chyba nie mają co robic.przecież to jest najstarszy zawód na świecie a senatorium to przecież ukryty burdel.i to wszyscy wiedzą i tego nikt nie zmieni....................///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chce zmieniac,bo po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku pojechałam pierwszy raz, i jakos seksu nie mialam :D co nie znaczy, ze inni też nie mieli, nie wiem, do pokojów nie zagladałam ciemną nocą. Co do fajfów ;) owszem, wytańczyłam się za wszystkie czasy i to też jest kuracja, nie mylić z k***acją. Z tego co widziałam, kto chciał to pewno seks miał, ale przymusu nie ma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanatorium jest w porzadku....ale b.czesto problemy zaczynaja sie po sanatorium w domu,szczegolnie jesli ktos twojemu partnerowi nawklada do glowych plytkich bzdur....zmien wszystko ,zacznij zyc wlasnym ego....ale jesli ma sie rodzine z dziecmi ,to takie porady tylko stawiaja cale rodzinnne zycie na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż znajomej po powrocie z sanatorium przeniósł się do innego pokoju. stwierdził, że sam się będzie żywił i opłacał, nie dawał wypłaty. Zamykał się jak dzwonił. Po jakimś czasie mu przeszło, ale miał w sanatorium pranie mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie szuka
dal sobie zrobic pranie mozgu,pytanie dlaczego sie to komus udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sierota pojedzie do senatorium to zaraz się nim zajmą i będzie robił to co wrony do okoła,////////////.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te wpisy i puchnę od śmiechu. Wybieram się do sanatorium po raz pierwszy. W celach LECZNICZYCH oczywiście. A mam 50+. Nie wiem czego się mam tam spodziewać, ale co tam. Przekonam się na własnej skórze jak to jest. Ciekawi mnie jedno. Czy wybór pokoju jest narzucany od górnie? ( mam na myśli jedynka, dwójka czy wieloosobowy). Czy wcześniej będę wiedziała ile będę musiała zapłacić? Czy to wszystko jest po prostu na gorąco? Dzięki jeśli ktoś kto wie jak to jest odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tak to sie dzieje,ale od tego sa sanatoria zeby ludziom pomagac w ich samotnosci i fizycznej miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.01.14 [zgłoś do usunięcia a nie lepiej wybrac sie do pobliskiej agencji towarzyskiej i doznac wrazeń tej fizyczności a nie zabierac miejsc w sanatorium ludziom ktorzy chca sie leczyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie!!!! Czy naprawdę nie ma nic dobrego w tych sanatoriach? Ja mam wrażenie po tych wszystkich wypowiedziach, że każda ma syndrom niedopchnięcia! O niczym innym tylko o jednym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa z 21.40 ᠋ W większości ośrodków które mają podpisaną umowę z NFZ na świadczenie pobytu sanatoryjnego jest tak, że jest określona ilość pokoi, najczęściej są to pokoje 2-3-4 osobowe. Jeżeli chcesz "jedynkę" to trzeba zadzwonić do ośrodka, zapytać i czy w ogóle mają i sobie zarezerwować. Czasami żądają dopłaty dodatkowej do ceny pokoju. Ogólnie tendencja jest taka, że gorsze pokoje są dla osób na skierowanie...lepsze dla osób przyjeżdżających prywatnie. ᠋ I widzę że ktoś skopiował link do cennika, który dałam wcześniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.01.14 [zgłoś do usunięcia] Droga Pani Te syndromem niedopchnięcia to własnie stałe bywalczynie sanatorium.Te dopchnięte to mają swoich partnerów(męzów badz przyjacieli) i wcale nie musza wyczekiwac na sanatorium a tam jak sucz biegać by złowic coś przy recepcji. Do sanatorium jezdził mój nieżyjący teśc a był wtedy dwa lata wdowcem.Opowiadał ze nie mógł się opędzić od natarczywych wuzdanych starych bab często bogatych. Zreszta za którymś razem przywiózł takie to to,wdowe z czworka dorosłych dzieci.Wziąl z nią ślub,wyjechał 200km od rodziny a ona spowodowała ze zerwał bliższe kontakty pomijam dzieci ale nawet z wnukami.Pokochał jej wnuki.A ze miał olbrzymią emeryturę to był dobrym kąskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa wypowiedż poprzedniczki. Jak widać coś w tych sanatoriach jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ojciec nie pojechał do sanatorium, poszukał sobie na miejscu zaraz po pogrzebie mamy kochanice, bo sąsiadki z litości zabrały go na tance dla emerytów, zdzira okradła ojca a potem powiedziała że wszystko od ojca dostała i pewnie ma teraz nową ofiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do exklusiwe Czy jedynka jest lepsza niż wieloos? Boję się że trafi się jakaś chrapiąca staruszka a z kolei boję się mieszkać sama tyle dni..... tym bardziej że wieczory są takie długie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie czy jest lepsza... ja cenie swoje wygody, więc dla mnie jest lepsza... latem byłam w szpitalu rehabilitacyjnym i dostałam "dwójke" i 90 letnią babcie...jednej nocy nie przespałam spokojnie, ale szpital nie miał "jedynek" więc się k***a męczyłam i powiedziałam - nigdy więcej... weź sobie książki, kupisz prasę, może będzie telewizor...albo kawiarenka, albo wycieczki, albo wyjścia np. na koncerty bo w miejscowościach uzdrowiskowych coś się dzieje...nie wiem gdzie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Exlusive nie mam terminu. Mój nr 4000 i czekam 14 m-cy. Spodziewam się na przyszły miesiąc informacji o wyjeżdie, bo tak mam napisane że okres oczekiwania 15 mcy. Wielkopolska. A Ty z kąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dłygo u Was się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam "panie "i "panowie" po niedawno zakończonym turnusie w Dziwnówku w Jantarze było jak zwykle z***biście co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda byłam w senatorium w Gołdapi jeden raz i co tam się działo stare pudernice się biły o faceta co miał wysoką emeryturę mundurową bardzo często była wzywana policja przewaznie dla podeszłych wiekiem pudernic są najgorsze po icydentach jakie one robią powine miec zakaz wyjazdu do senatorium rozpustnice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duet
Dlaczego pudernice???kazdy ma prawo do sexu z mundurowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×