Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Gość jasno-widzę
kulki z mlekiem --> włosy czarne jak heban, biała cera, głębokie przejrzyste niebieskie tęczówki uważnych oczu, nie wysoka, miła w oglądzie :) aczkolwiek skrywa jakieś sekrety, których nikt sie nie domysla, bo kamufluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasno-widzę
AnGeLeCzKa --> coś z dystyngowanej damy, którą czasem jednak ponoszą emocje, to jak chłodny błękit z gorącą czerwienią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnGeLeCzKa----> Brawo! Prawie dokładnie trafiłaś! Tylko nie jestem wysoki (wzrost średni) a brunetem byłem kiedyś; teraz tylko czściowo :o Kurczę, ale skąd wiedziałaś, że nie lubię zapinać koszuli pod szyję i demonstuje owłosiona klatę oraz po urlopie jestem opalony na brąz? Zaczynam wierzyć w kobiecą intuicję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna IwI------ osoba z pod znaku strzelca. Przebojowa kobietka. Przed 30-tką!!!!!! a raczej po 20-tce:) włosy ciemne, ale nie czarne!! ( nie wiem czemu tak mi sie wydaje) Co do mnie...---oczy niebieskie!! czy niska? chyba raczej taka sobie:) w dowodzie wpisalam sobie 174, ale nie moglam długo się zdecydować, nigdy nie sprawdziląm jaka jest prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhghgg
ale durny temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gino rossi - snob, obnoszący się z rzekomym bogactwem. zawistny, w głębi duszy zakompleksiony mały człowieczek..łysiejący szatyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.. nic sie nie zgadza ;) ale z tym łysiejącym szatynem to juz przesadzilas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee.... :D jestem kobietą i nie łysieje :D snobem zakompleksionym tez nie jestem. dziewczyna - jestes pokrecona, chodzisz do liceum i nosisz warkocze ( nie wiem co mi z tym:P) i podkladasz szpilki nauczycielom pod tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjytr
a o mnie co napiszecie? i tak pewnie sie wam nie uda zgadnac nawet mojego koloru wlosow :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjtr - stawiam na bordo:D ginorossi -- hmmm brąz łosy, sylwetka szczupla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwetka szczupla 🌻 :P:P madchen - jakas nawiedzona studentka filologii germanskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanneee
ginorossi - wysoka szczupla czarnowlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D plany z niemiecki się nie powiodły , zostaje trauma, sentyment i brak umiejętności:D:) , nawiedzona- oKEJ:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjytr
dupa bo jestem blondynką hehe, pudło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam ze wpisujac sie nie moge pominac osoby z góry:) rozanneee- niska , , choleryk, gdy się wkurzy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wydaje mi się że jest taką typową polską kurą domową z gromadką dzieci\" Nie mam dzieci. Widze, że bierzecie mnie za dużo starszą niż jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszechpolka ---->> pyskata , mala , w okularach , z rzadkimi wlosami , w swetrach workach i spodniami typu :rurki ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Wszechpolka - kobieta średniego wzrostu, ciemnowłosa, za sporym biustem i wygórowanymi ambicjami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszechpolko! Kiedyś pare miesiecy temu wpisałaś mi to:D madchen --> Farbuje włosy na szaro, ma aparat na zebach, jiska, włosy średniej długości, chodzi w dresie z kapturem, adidasach i dżinsach, zielone oczy, małe uszy. Trafiłam? wykrałaś mi!:D Farbiłam włosy na szary, jutro zakładam aparat na zeby:P:P , wysoka:D 179 cm , włosy zgadza sie . dresem nie pogardze (jednak po domu:D) oczy braz , uszy niewiem nie widze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pyskata \" Zgodziłabym się :p \"mala \" mam 172 cm wzrostu, wiec nie taka mała :P \"w okularach\" , Zgadza się :P \" z rzadkimi wlosami, w swetrach workach i spodniami typu :rurki \" Puudło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nie gromadka dzieci?:D:D:D To18 lat patrzac na średnią z topiku macierzyństwo:D:D:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×