Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość siwona
Każdy z nas robi zakupy. Rewolucja w codziennych zakupach staje się faktem. Teraz możesz kupować taniej i jeszcze na tym zarabiać. http://klub.iwonasacha.pl Nie zastanawiaj się długo. Druga taka okazja nie powtórzy się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestuj
Praca zdalna dla wymagających. Nawet 5000 zł/msc Mają Państwo dość pracy na etacie i chcą Państwo w końcu zarabiać tylko i wyłącznie dzięki sobie? A może chcieliby Państwo dorobić do domowego budżetu i szukają pracy, która nie będzie kolidować z codziennymi obowiązkami.? Już dziś jest to całkowicie możliwe za pośrednictwem uczestnictwa w programach partnerskich, które mogą Państwu przynieść nawet 5000 złotych miesięcznie. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami współpracy, odsyłam do strony internetowej, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje, jak zacząć. Praca na umowę o dzieło lub dla osób prowadzących działalność gospodarczą w oparciu o faktury VAT. http://artykuly-3miasto.wix.com/pp Pozdrawiam serdecznie, Amelia Kuzmek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2325
Ja proponuje firmę Aroma Group, coś nowego w świecie MLM ale myśle ze warto: konsultanci po rejestracji dostają własny sklep internetowy, nie ma obowiązku kupować czegoś co miesiąc, dla siebie kupujesz produkty o wiele taniej, nie musisz biegać z gazetkami po domach znajomych i reklamować to co chcesz sprzedac, dostajesz realna pomoc od współpracowników-mówię to z doswiadczenia, polecam;) www.beyondbeauty.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio18
nIema nic prostrzego jak klikanie wreklamy iczytanie płatnych mejli , ja tak robie od roku i nie nazekam , owszem niema z tego wielkich pieniedzy , ale za to pewne i prawdziwe pare złotych , a nie jakies tam wirtualne miliony dla mażycieli , pewnie juz nie raz nacieliscie się na takich ogłoszeniach firm w których mogliscie niby zarobic miliony , Ja wam nie obiecuje milionów tylko realne 200 , - no może 300 zł, miesiecznie bo tyle wyciagam za to , podaje kilka programów w których klikam i z których zawsze dostaje kase centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=jasio18 ,ekasa.org/pages/index.php?refid=jasio18 ,adbiznes.com/pages/index.php?refid=jasio18 ,web-ads.pl/pages/index.php/refid=jasio18 , forsapl.info/pages/ptp?refid=jasio18 ,zlotóweczka.com/pages/index.php?refid=jasio18 W razie pytań , wątpliwości piszcie dokładnie wytłumacze , ajtek1809@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamoo
Polecam listę artykułów poniżej - przydatna wiedza by móc zarabiać nie wychodząc z domu: 8 sposobów jak zostać bogatym: http://publicysta.blogspot.com/2012/07/8-sposobow-jak-zostac-bogatym.html 5 sprawdzonych sposobów jak dorobić do pensji: http://publicysta.blogspot.com/2011/09/5-sprawdzonych-sposobow-jak-dorobic.html by więcej zarobić trzeba podszkolić się z języka angielskiego: http://publicysta.blogspot.com/2012/02/jak-efektywnie-uczyc-sie-jezyka.html czy warto zarabiać w polskim internecie? http://publicysta.blogspot.com/2012/05/czy-warto-zarabiac-w-polskim-internecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenagac
Ja polecam pracę przez internet. Mam 5 miesięczną córeczkę, więc doskonale Cię rozumiem. Pieniążki są w porządku, przy odpowiednim zaangażowaniu. A przede wszystkim pracujesz sobie we własnym tempie, ile chcesz. To aktualnie moje jedyne źródło utrzymania :) Jeśli będzie zainteresowana to daj znać, wyślę Ci szczegóły na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
Marzena byłabym zainteresowana twoimi propozycjami zarobku w domu daj znać na meila.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenagac
Proszę o kontakt : marzena.gaczol@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenagac
Wypraszam sobie... Po pierwsze nie ma w tym żadnego oszustwa, a po drugie nie chcesz, nie wchodzisz. Wykupujesz opiekę medyczną - realną, z której możesz korzystać w każdej chwili. Masz 20 dniowy okres próbny i możesz ten czas wykorzystać na zarobienie sobie na abonament. Nie zarobisz, nie musisz iść w to dalej. Wybór należy do Ciebie i nikt Cię do niczego nie zmusza. Ja tak pracuję i chwalę to sobie, bo mam czas dla dziecka i oszczędzam na żłóbku czy niani. Firma jest legalna, z rzeczywistą siedzibą, wypłacalna, podpisujesz umowę-zlecenie. Nie rozumiem, gdzie widzisz tu oszustwa i naciąganie i wybacz, ale nie będę kontynuować rozmowy z kimś, kto nie potrafi nawet odpowiedniej liczby wykrzykników w zdaniu postawić... a i nie zatroszczy się o podanie dokładnej nazwy firmy... Ja wysunęłam propozycję, kto chce, może się zapoznać, kto nie chce, nie musi. Komu to odpowiada, wchodzi, komu nie, ignoruje. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też przestrzegam
przed sigmąpro badziew i naciąganie ludzi sam zlodziej folemeyev sie tym chlamem zajmowal :D jak int way padlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
Stasia 1 witaj minął czerwiec teraz lipiec miałaś dać znać jak idą Twoje zarobki na którym poziomie jesteś a tu cisza.Pozdrawiam cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga152
bez pracy nic nie ma jednak tu jest pare sposobów polecam pierwszy wpis kolezanka faktycznie na tym zarabia ale siedzi normalnie jak w pracy iles godzin dziennie to jest frma ankieterska http://sprytni.blogspot.com/ warto tez hodowac cos egzotycznego czego jest malo w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, łatwym sposobem zarobienia dodatkowych pieniędzy jest zostanie kosultantką. Ja zajmuje się sprzedażą katalogową Betterware. Są to bardzo przydatne artykuły do gospodarstwa domowego: http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0912/ Powyżej link do wrześniowego katalogu. Pierwsze miesiące takiej pracy pozwalają dorobić sobie 50-200zł miesięcznie (niektórzy i więcej). Jak ktoś się zaangażuje zarobki mogą wynosić nawet kilka tysięcy miesięcznie (po rozkręceniu swojej własnej grupy). W Betterware, w przeciwienstwie do firm zajmujących się katalogową sprzedażą kosmetyków, istnieje większe prawdopodobieństwo rozkręcenia swojego interesu, ponieważ jest to młoda firma na Polskim rynku (w Europie istnieje od 80 lat) i nie ma konkurencji w tej dziedzinie. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką pracą, proszę o kontakt, odpowiem na pytania :) julita.h@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Ja zostałam konsultantką polskiej firmy kosmetycznej Mariza, to też jest MLM, ale nie każdy musi budować własną strukturę przecież...nic na siłę..;) Zarobek oczywiście zależy od włożonej pracy, ale kosmetyki są bardzo dobre jakościowo i przy tym niedrogie, więc całkiem nieźle się sprzedają..:) Można śmiało bez większego wysiłku dorobić sobie 100-200zł miesięcznie. Oczywiście jeśli ktoś ma czas i ochotę się zaangażować to zarobki są dużo większe..:) Jeśli ktoś ma pytania zapraszam: aromaty@spoko.pl gg3986044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny ztop
tylko nie dajcie sie wrobić w MLM,szkoda czasu i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Witam! A ja nadal będę obstawała przy swoim wyborze..;) Przykro się przyznać, ale próbowałam już własnych sił w prawie wszystkich z w/w firm i nie dałam rady osiągnąć czegoś z czego byłabym dumna...sprzedałam ludziom kilka rzeczy...ale "bez szału"..:( Zdecydowałam się spróbować raz jeszcze i zapisałam się do klubu Mariza. Tu trafiłam na bardzo chętne do pomocy osoby oraz bardzo dobre i naprawdę niedrogie kosmetyki. Zaczęłam od sprzedaży...a teraz oprócz tego buduję własną grupę...dziewczyny mi pomagają i jestem bardzo zadowolona :) Ja też staram się jak potrafię pomagać osobom, które zapisały się do mojej grupy. Wreszcie czuję i widzę, że coś się dzieje...bardzo pozytywnie..:) Składam po dwa-trzy zamówienia z jednego katalogu...jest zainteresowanie, więc są również zyski..:)) Serdecznie polecam i zapraszam do swojej grupy :) Na pytania odpowiem: aromaty@spoko.pl Zapraszam też na moją stronę: www.grazia.klubmariza.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaMachnio
Witam od 4 lat jestem konsultantką Oriflame, ostatnio postanowiłam dokonać zmiany i weszłam we współpracę z raczkującą na naszym rynku firmą Kyani. większość biznesu prowadzę przez internet, bez wychodzenia z domu, bez biegania z katalogami itp. dochody jak na początek zaskakująco dobre zapraszam do współpracy na adres mail mariola.machnio@wp.pl i na mojego bloga mariolamachnio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyuiyiuyuy
Jak widze na całym, długim topiku nie ma ani jednej sensownej porady.... Tylko wciskanie jeszcze większego kitu. Szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chętnie poprowadziłabym jakiś sklep internetowy ewentualnie zajęła się wysyłką towaru płatnościami do klienta. Mam spore doświadczenie na allegro 99,9% pozytywów. Lub bardzo podobnym biznesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Przykro mi, ale nie pojmuję tych wszystkich uwag od rozgoryczonych osób na forum..:( Stale tylko się mówi, że coś jest bez sensu i że wciskanie kitu itd...itp... Najlepiej siedzieć na pupie i narzekać... Przecież to nie jest temat o tym jak w trzy dni zbudować imperium...tylko jak dorobić. Gdyby to wszystko było tak nieopłacalne i bez sensu to czemu mamy wokół siebie tylu różnych konsultantów..? Oni tak dla idei to robią...?? Nie...robią to dla zysku... Jeśli jako konsultant nie zdecydujemy się budować własnej grupy i tylko odsprzedajemy kosmetyki, też zarobimy co miesiąc jakąś kasę...wszystko zależy od nas...jak bardzo chcemy się angażować i ile poświęcimy tej pracy czasu... Nie jestem zaślepionym zwolennikiem mlm-u (pracuję również na etacie), ale czemu mam być przeciwnikiem skoro mam z tego dodatkowe pieniądze..? Życzę miłego dnia i więcej pogody ducha..:) www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściemniana robota
jetsem zainteresowana pracą przez internet czyli pisaniem artykułów, korekta tekstów,obsługa maili itd. wiecie coś na ten temat? bo tyle się mówi a jakoś ofert znaleźć się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaphu
Jeśli lubisz podróże. To zapraszam do kontaktu. Jest firma ,która płaci za to że podróżujesz. Kontakt; ikaphu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×