Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Avon lidertko , a ty oprócz naciągania na interes , potrafisz wyzywać? Toż mówiłam ci wyraxnie, ze nie umiem znaleźc klientów, to sie za avon ni ebiore. A tu snulam plany , plany dla emerytek, moim zdaniem bardzo realne i nie docenione przez takich jak ty napuszonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem żadna napuszona. Nie wiem po prostu skąd się biorą tacy ludzie jak Ty. Ja Cię do niczego nie zmuszałam, żebyś pracowała w AVON czy coś. Sama z sobą podjęłaś ostrą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dyskusje tylko snułam plany , wizja zycia dla starszaków , których dojdzie mnóstwo...fajny pomysł, fakt mało realny ,ale co, posnuc plany mogłam sobie. Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkk
wiesz co gazia najlepiej uzalac sie nad soba i miec do innych pretensje , wez sie za prace ale to nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty ja sie nie użalam, ja snuje...plany, wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
Mam pytanie czy jest tu jakaś osoba która naprawdę zarabia w systemie Megapensja? Proszę o odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata9678
System MLM polega na tym że szuka się ludzi którzy chcą robić to samo co Ty czyli kupować kosmetyki dla siebie ,sprzedaż owszem ale lista klientów kiedyś się skończy lub klienci zrezygnują z jakiś powodów(brak środków,oferta innej firmy)Tutaj liczy się DUPLIKACJA! Po 2 cały czas trzeba się dokształcać z tego zakresu trzeba odryć i znac sekrety MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kur
barachło z avonu taniej jeszcze wychodzi na allegro- nawet po uwzględnieniu tych smiesznych zniżek. na tym szajsie zarabiają stare lapmucery, które w latach 90-tych postarały się podpisać umowę z odpowiednią ilością "łosiów" stanowiących cegiełki w piramidce. Poza tym avon się daaaawno przejadł wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petra petra petra
petra a tam jest jakis produkt lub usluga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
No tak a o megapensji nadal cicho znakiem tego ze jeszcze na tym systemie nikt się nie wzbogacił? Jak tu ma człowiek ma się przekonać? A tyle o tym systemie mówią ze taki dobry że szybko można zarobić Pozdrawiam serdecznie nadal niedowiarek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
Statystyki są fajne tylko czy naprawdę jest ktoś kto na tym zarobił? Bo chyba to jest to samo co megapensja szuka się wariatów namawia zachwala ale nikt jeszcze nie powiedział ze na tym zarobił. Pozdrawiam z nadzieją że zmienię zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneswiktoria28: zwykle podchodzę sceptycznie do takich tekstów, ale to naprawdę ma sens!! problem z wysyłaniem maili tylko jest taki, że ja np. maili podobnej treści po prostu nie czytam. ale muszę się nad tym zastanowić poważnie. a jeśli chodzi o zarabianie w domu, to ja robię strony internetowe i jak na studentkę nieruszającą się z domu, całkiem nieźle zarabiam; do 1000zł miesięcznie, zależy jaki jest popyt w miesiącu i na ile stron mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
No i następny program znajdz 5 osób zapłać 5 zł .ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodatkowy dochod
Marketing sieciowy co to takiego Marketing sieciowy(nie mylić z praca akwizytora) to sposób na dodatkowe pieniądze. Firmy które zajmują się marketingiem sieciowym same sprzedają produkty, jak również zatrudniają osoby prywatne które mogą zarobić nawet do 43% na sprzedanym produkcie. Jest to metoda handlu obnośnego . Rozwiązaniem tej sprawy jest budowa sieci dystrybutorów. Wyobrażasz sobie że nie wychodząc z domu co miesiąc dostajesz powiedzmy 1500 zł? Nie chcę tutaj sugerować że jest to banalnie proste bo nie jest, jednak nie jest to też niezwykle trudne, wymaga tylko chęci, determinacji i czasu. Działa to następująco: TY zapisujesz osobę1, osobę2 itd. Każda osoba którą zapisała osoba1 dostaje punkty za zamówienie które wędrują w górę po drzewku dystrybutorów. Więc jeśli np. osoba 1 złoży zamówienie za które dostanie określoną liczbę punktów ( powiedzmy 150 jest to średnie zamówienie jednej osoby zapisanej przeze mnie, ilość punktów zależy od wielkości zamówienia ) to te 150 punktów dostanie również nasza osoba kontrolna ale też osoba która ją zapisała itd. Na koniec miesiąca sumuje się punkty od wszystkich zapisanych przez nas osób i jeśli uzbieramy np. 1200 punktów to dostaniemy 160 zł, jeśli 3600 punktów - 324 zł, jeśli uzbieramy 7200 punktów dostajemy 864 zł itd. Oczywiście jeśli uzbieramy np. 2200 punktów to zostanie to przeliczone i dostaniemy względem tego więcej niż 160 zł. Tak to działa na podstawie firmy ( której nie chce tutaj reklamować, lecz jeśli Cię zainteresowała ta forma pracy skontaktuj se gg 41705870 aby dowiedzieć się więcej lub się zapisać ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomooo
Proszę uważajcie na stronę www.telepraca.cba.pl i ten portal, oferują pracę zdalną ale działają podobnie jak pobieraczek, tzn w ich regulaminie jest podobny haczyk, że w momencie rejestracji zobowiązujecie się do zapłaty określonej kwoty za to, że będą przesyłać oferty pracy( czy to robią nie wiem bo ja się nie dałem wciągnąc ale skoro skrywają ten fakt na samym końcu regulaminu to jednak grają bardzo nie fair, prosze uważajcie bo wiem ilu ludzi nacięło się na pobieraczka, najlepiej roześlijcie to info żeby ludzie wiedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaida45678
do dodatkowy dochód: Jest to Firma Fm Group? Wszystko pieknie ladnie tylko nie piszesz prawdy usyskując 1200 pkt można zarobic maksymalnie 72 zl i pod warunkiem ze nikt z twojej grupy nie zrobił 300 pkt, troszke nie fair z tymi obliczeniami albo poprostu jesteś nowa i nie masz wiedzy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam spory dystans do różnych sposobów zarabiania przez internet i zrobienia czegoś z niczego (złe doświadczenia), czasem jest potrzebne trochę czasu. Mam jednak pewny sposób, bez żadnego ryzyka. Może pracy nie zastąpi, ale przyszłość można sobie zapewnić. Naprawdę warto!!! http://www.twoja-emerytura.biz/jaktodziala.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deccoro
Witam Panie ! Wprowadzamy na rynek atrakcyjny nowy produkt. Kosztuje 27 zł. Partnerom oferujemy b.wysoką prowizję. Produkt nie będzie dostępny w ogólnej sprzedaży, tylko przez partnerów. Nie ma dotąd czegoś takiego na rynku. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Szkolenie z prezentacji przez internet. Zapraszamy deccoro@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahanna
Cześć!! :) Sama kiedyś borykałam się z problemem jak trochę dorobić, ale chciałam uniknąć Avonu czy Oriflame, które są dosłownie wszędzie dostępne, natomiast klikanie w linki i reklamy to żaden zarobek - sprawdziłam :P. W końcu jednak znalazłam sposób ;) Należę do FM Group ponieważ ich oferta w porównaniu z innymi zwaliła mnie z nóg ;) Firma skupia się przede wszystkim na sprzedaży perfum, dezodorantów, żelów pod prysznic itp. i stale się poszerza - np. o produkty codziennego użytku domowego. Zapachy są cudne, a co najistotniejsze - BARDZO TRWAŁE. Idzie się w nich zakochać :) Minusem jest to, że na początku trzeba zainwestować minimum 36 złotych w starter, ale wierz mi, że zwraca się to błyskawicznie :) Przy zapale do konsultingu można naprawdę sporo zarobić (np. od każdego sprzedanego perfumu dostajesz ok. 9 złotych zysku). NAPRAWDĘ WARTO :) Nawet jeśli nie masz żyłki do interesów, a chcesz produkty do użytku jedynie dla siebie i najbliższych, również jest to dobra opcja dla Ciebie :) Sama zaczynałam w liceum, jakieś 5-6 lat temu, teraz jestem już na końcówce studiów i nadal pozostaję wierna FM ;) Jest to naprawdę świetny sposób, by sobie nieco dorobić. Jeśli masz jakiekolwiek pytania (co to za firma, co z pełnoletniością, czy są jakieś ukryte koszty lub inne haczyki [a NIE MA :D]), lub gdybyś zdecydowała się na pracę jako konsultantka FM, służę pomocą i doświadczeniem - wyjaśnię Tobie wszystkie szczegóły, napiszę co jeszcze możesz zyskać dzięki tej pracy! Zapraszam nie tylko dziewczyny, panowie również świetnie prosperują w tej branży ;) Mój taki trochę nieoficjalny adres e-mail: hahannape@gmail.com Odezwij się, napisanie e-maila praktycznie nic nie kosztuje, a możesz co nieco zyskać ;) No to trochę się rozpisałam ;) Mam nadzieję, że nie zniechęciłam - jeszcze raz zapraszam. Hania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Ilnicki
Od roku współpracuje z firmą Kyani branża wellness. Jesteśmy najlepszym zespołem łączącym prace w internecie i realu.. Stworzyliśmy system wsparcia dla naszych partnerów. Od początku pracy z firmą uczymy ich jak wdrożyć ten system by skutecznie pomagał im w pracy. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat Firmy Kyani i jak można stac się członkiem naszego zespołu. Zapraszam do kontaktu. ikaphu@gmail.com skype; ika_phu 531025987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
Następne naciąganie ludzi ? czy znajdzie się chociaż 5 osób które coś na tym zrobiły? Wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, znajdę się ja ;) Zarabiam w MLM ponieważ traktuję tę współpracę jak własny biznes, a nie pracę dodatkową. Ciężko jest być samym dla siebie szefem, ale wystarczą chęci i determinacja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZNAJ WSPÓLNOTĘ ZAKUPOWĄ Poznaj Wspólnotę Zakupową, w skrócie WZ. O co tu chodzi i zdecyduj, czy warto ...? Podobne zdanie ma wielu i szukam podobnie myślących, nawet do wspólnego działania .... Dlaczego wybrałem WZ i tego oczywiście nie kryję. Zakupy robi każdy. Czy mu się to podoba czy też nie. Zakupy to proces ciągły wynikający z naszych codziennych potrzeb. Nie znam osoby, która nie potrzebowałaby czegoś kupić. Masło, chleb, paliwo większość ludzi potrzebuje i kupić musi. Inteligenty klient, który umie liczyć pieniądze zastanowi się chwilę i przeliczy czy warto mieć dodatkowo np 5% prowizji od swoich zakupów czy też nie. W większości każda firma marketingu sieciowego ma ograniczony asortyment produktów. Nie ma to znaczenia czy są to kosmetyki, czy też suplementy. Ilość produktów jest ograniczona. Ale w wielu firmach aby wziąść prowizję z sieci trzeba zrobić dość duży obrót osobisty. Ile można samemu przejeść. Niestety trzeba sprzedawać. A jak ktoś nie umie lub nie lubi co ma zrobić. Ma tworzyć magazyn. Tutaj nie jesteśmy dystrybutorami, konsultantami, nie musimy zbierać zamówień, latając z katalogiem po mieszkaniach. Tutaj nie muszę nikomu nic sprzedawać. Można współpracować w kilka osób, choćby jeden drugiemu kupować, gdy jest promocja na jakiś produkt.Ilość produktów jest nieograniczona. Jak to bywa w każdym wiekszym sklepie, możemy wybierać, jaki produkt nam akurat jest potrzebny i otrzymać dodatkową prowizję. A następnie na tym zarobić przez zastosowanie dźwigni finansowej jaką oferuje WZ. Ale to już jest w swoim rodzaju system , na początku trudny do zrozumienia. A póżniej przynoszący ciekawe i wymierne efekty ... Obojętnie co, planując kupić, czy zrobić. Najpierw musimy przemysleć, czy to jest nam potrzebne .... P.S Możesz współpracować z rodziną w kraju i zagranicą. wzw@10g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1289312893
wzw- szczerze mówiąc, istotnie to trudne do zrozumienia... Nic nie zrozumiałam z tego bełkotu, czym wy się zajmujecie? Robicie dla kogoś zakupy i dostarczacie do domu? Bo dla starszych osób to byłby np. nawet pozyteczny pomysł, jakby np. 20 osób z danej okolicy zamówiło zakupy, moze dałoby się mało płacic za same zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZ to taki klub co wspólpracuje również z 2 sieciami hipermarketów . Powiedzmy, jest w Twojej miejscowości hipermarket , ale jest do niego kilka kilometrów , jestes piersza i zaprosiłaś 2 sasiadki ... Mozesz jechać wspólnie , lub przy okazji coś kupić sąsiadce ... Ale sposób zarabiania jest trochę inny, tu są grupowe zakupy ... mój sponsor , ja , ty , ktoś nastepny itd. to jakaś grupa osób , gdzie równiez jest do podziału obrót... czyli , np. liczy się ilość pełnych wózków o określonej wartości ... do podziału równomiernie dla każdego, (to tylko przykład). Jak wszyscy tu zapraszam na e-maila , po dalsze szczegóły, również zapraszam grazię , bo to też może być coś dla niej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... zapraszam grazię , czyli gazia (ot literówka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca dodatkowa, przez internet, od 360 zł do 1540 zł Kiedyś też miałam ten problem dopóki nie przeczytałam podobnie brzmiącego ogłoszenia, dzięki któremu znacznie podreperowały się moje finanse :) Możesz dodatkowo zarobić. Praca jest legalna na podstawie umowy w poważnej firmie, wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład dnia. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer. Przeszkolimy Cię i zapewnimy niezbędną wiedzę i narzędzia. Przekonaj się podczas 20-dniowego okresu próbnego bez żadnych kosztów i konsekwencji. Nie masz nic do stracenia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną Sandra Pawłowska, pawlowska.sandra@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaahrhr
Daj ogloszenie na odlotach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie
A gdy ciebie odeslą , do jakiegoś współpracownika o inicjałach MM , użyj wiarygodnego języka , jakim jest google ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×