Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość garnierrra
Ja zajmuję się stylizacją paznokci. Zarobię nawet 3 tysiące dodatkowo. Nie mam żadnej szkoły w tym zakresie - tylko szkolenia i samodzielna nauka. Mam wiele stałych klientek i jakoś nie muszę ich wybitnie szukać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makulatura
Zarabiam robiąc makijaże. Nauka? Szkolenie w New Nails + praktyka na moich córkach. Wyciągam 1000-2000 złotych miesięcznie, ale pracuję z 10 godzin tygodniowo. Nauczyłam się tego jakieś 3 lata temu, a teraz staram się tylko uzupełniać wiedzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makulatura
Zarabiam robiąc makijaże. Nauka? Szkolenie w New Nails + praktyka na moich córkach. Wyciągam 1000-2000 złotych miesięcznie, ale pracuję z 10 godzin tygodniowo. Nauczyłam się tego jakieś 3 lata temu, a teraz staram się tylko uzupełniać wiedzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wzw, napisz , czy trzeba cos wplacać, wykupowac, zy wystarczy zarejestrowac sie a potem nic tylko zarabiac robiąc zakupy. To znaczy , ze na podstawie owej przynależności beda rabaty? To by było nawet fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałem ,ze podałem e-mail , ale trzeba podać jeszcze raz tu : wzw@10g.pl . I jest to adres tymczasowy, wiadomo tu też zbierają spamerzy .. ( w stopce zawsze e-mail aktualny). Proponuje napisać , na e-mail ... wszystko napisze ... A przede wszystkim lokalizacja sklepów, trzeba to rozpoznać... jak daleko każdy z nas ma do jakiegoś sklepu . A także czy odpowiadają sklepy internetowe ... Bo to się powoli rozwija ... i z czasem będzie coraz więcej sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
Stasia1 tylko jedyne 5 zł a pózniej szukasz długo i namiętnie 5 osób które by chciały zarobić tak jak ty.Tylko dopisz ile czasu zajmuje Ci szukanie 5 osób to trwa miesiącami i jakoś nikt jeszcze się nie ujawnił kto zarobił by w tych systemach partnerskich.Moim zdaniem jest to naciąganie ludzi w balona a ktoś robi z tego kasę ale na własny użytek. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
Stasia1 rozumiem że tylko proponujesz nikogo na siłę nie namawiasz.Ale badzmy szczerzy i przyznajmy się ile czasu zajmie komuś zdobycie tych 5 osób minimum ,a ile jeszcze za nim dojdzie się do poziomu żeby zarabiać na siebie .Chyba raczej to nie są pieniądze które można zdobyć w ciągu miesiąca. Pozdrawiam cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
Stasia1 rozumiem że tylko proponujesz nikogo na siłę nie namawiasz.Ale badzmy szczerzy i przyznajmy się ile czasu zajmie komuś zdobycie tych 5 osób minimum ,a ile jeszcze za nim dojdzie się do poziomu żeby zarabiać na siebie .Chyba raczej to nie są pieniądze które można zdobyć w ciągu miesiąca. Pozdrawiam cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasia1 , ale to nie jest program partnerski , to zwykły łancuszek św. Antoniego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia1
Ja wprowadziłam na razie 9 osób , a w planie mam 50 na pierwszy poziom. Na drugim poziomie tylko rodzinie pomogłam wprowadzić po 2 osoby.Dotarłam do takiego żródełka ,że raczej nie będę miała z tym problem, a znam osobę ,która wprowadziła już ponad 100 osób.Możesz sobie obliczyć jaką kasę najprawdopodobnie zarobię. W wolnych chwilach bawię się już prawie miesiąc a kasa powinna już spływać w czewcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia1
leda41 wyluzuj. Bez pracy nie ma kołaczy. Z takim podejściem nigdzie nie dorobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leda41
stasia1 wiesz moim zdaniem dorobić to w krótkim czasie a nie czekać do czerwca.A podejście miałam do póki w plecy nie dostałam i teraz zrobiłam się ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia1
leda41 kasa to ja rozumię co najmiej 1000 zł miesięcznie. Drobne mnie nie interesują dlatego mój plan to 50 a nawet więcej na pierwszy poziomie . Minie czerwiec to Ci napiszę ile zarobiłam. Pozdrowionko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorabiałam sobie w avonie ale ostatnio jest coraz gorzej... wyższe progi, coraz więcej konsultantek jednym słowem strasznie ciężko jest cokolwiek dorobić a już nie wspomnę o tym żeby zarobić. Średni w co drugim domu jest konsultantka. Ale od niedawna dorabiam w firmie betterware jak dla mnie rewelacja, bardzo duża pomoc ze strony firmy np masa szkoleń on-line oczywiście za darmo ;P na start potrzebne Ci jest jedynie 9,99 a w maju tylko 1zł suma śmiesznie mała:) naprawdę polecam produkty w dobrej jakości w niskich cenach :) warto zapisać się choćby tylko po to żeby kupować produkty dla siebie bez marży ;) jeżeli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej to proszę pisać na gg 1309876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ
Hej. Polecam Wam Oriflame. Nie ma żadnych progów wymaganych, przymusów itp za to są motywujące programy z fajnymi nagrodami( w których możesz nie musisz brać udział), bezpłatne szkolenia itp. Zapraszam gg 1054762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garyska g.
Zrobiłam szkolenie z zakresu stylizacji paznokcia w New Nails. Było to szkolenie zawodowe, potem sporo ćwiczyłam i tak zaczęłam własną zabawę z paznokciami. Zdobyłam sporo klientek, a po macierzyńskim otwieram własny salon. Oby się powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pracuje na międzynarodowych czatach gdzie płaca w dolarach , stawkę sobie ustawiam sama , raz mniej raz wiecej , zależy od humoru , nie mam innej pracy bo wole siedzieć w domu , i do tych wrogo nastawionych : wcale sie nie trzeba rozbierać , można ale to nie żaden mus , jest dziewczyna która pokazuje same stopy i kręci palcami na wszystkie strony , obserwowałem ja trochę bo byłam ciekawa czy zarabia , i sie zdziwilam bo mnóstwo idiotów jej płaci żeby sie napalac na jej stopy ... Faceci tez na czatach pracują , także w zasadzie dla wszystkich , a co chcesz pokazać to już twoja sprawa , nikt do niczego nie zmusza , siedzisz sobie w domu i robisz co chcesz , zawsze sie znajdzie kilku co chętnie zapłaci pare dolarów od minuty ... Jak ktoś by chciał mogę podać adres czata, chociaż jest ich pełno w internecie , samemu można znaleźć .. Laracroft118@Yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podbijanie
jak w temcie szukam kogos do pobijania aukcji ZA PIENIADZE wiecej info na gg 42027689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkina
Hehe.... jestem na macierzyńskim i pracuję dorywczo -- wtedy kiedy mogę. Wcześniej pracowałam w salonie kosmetycznym, podobnie zamierzam po macierzyńskim. Zrobiłam szkolenie stylizacji paznokcia w New nails, zamierzam również zrobić wizaż i to powinno być wystarczające dla dobrego zarabiania.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknawiecznie
Ja zapraszam do współpracy mamy początki i bardzo dobry plan marketingowy. Nowa firma na rynku działająca w systemie MLM, Jest to Polska marka Mariza, dotychczas od 90lat sprzedawali w rynku tradycyjnym, od roku tylko bezpośrednio, produkt, dostępny na każdą kieszeń, bardzo dobry plan marketingowy, gdyż dopiero się rozwijamy, dołącz teraz a możesz dużo zyskać. prowadzimy bezpłatne szkolenia online, skupiamy się głownie na na pracy przez internet, ale również bezpośrednio. Kto dołączy do mojej grupy uzyska prywatną stronkę. GG:41794206 www.pieknawiecznie.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprowa
Fajnie można zarobić na paznokciach, ale odradzam w tym przypadku przyjmowanie klientek w domu, jeśli macie dzieci. To kiepski pomysł. Musicie ruszyć do klientek. Ja dla wykonywania tych usług przeszłam tylko przez szkolenie w New nails i to w zasadzie wszystko. Oczywiście później dużo ćwiczyłam, a efekty są zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudka
Również chciałabym zrobić coś w kosmetyce. Czy możesz mi powiedzieć ile zarabiasz i ile kosztowało cię przygotowanie do tego? Potrzebuję dorywczej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprowa
Przygotowanie do zawodu? Bardzo mało. W zasadzie tyle co koszt szkolenia w new nails + wykorzystane kosmetyki. Zarabiam powyżej średniej krajowej, a pracuję max 4 godziny dziennie. Naprawdę w ten sposób można zrobić dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudkaK
Jeśli to prawda, to wygląda to super i na pewno spróbuję. Zapytam co proponują w New Nails. Widzę, że ludzie w sieci ich chwalą. Dobrze byłoby skorzystać ze sprawdzonej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria0000766
Ja zarabiam klikając w reklamy i wyświetlając je z tej stronki: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=590266 Może dużo nie zarobię ale co miesiąc parę złotych więcej wpadnie jak poswięce trochę czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczysko
hej polecam granie w metina i sprzedawanie potem tego na allegro :D normalnie zawodowo to można robić :D pozdrawiam Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×