Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość aspo
Ja proponuję sprzedaż katalogową biżuterii Lyra. Błyskotki ida bez większego wysiłku. łatwo sobie dorobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_83
Dobry program partnerski - zwłaszcza jak się ma dużą grupę znajomych. Polecamy produkt i zgarniamy prowizję. Ja np. robię tak z pożyczkami Profi Credit - polecam je z czystym sumieniem, bo uważam, że firma ma dobrą ofertę, a poza tym płaci duże prowizje. Szczegóły na http://www.partner.proficredit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzka1111
Ja właśnie przystąpiłam do programu partnerskiego złotych myśli, ostatnio dużo czytam na temat takiego sposobu zarabiania, bo w tym momencie jestem bezrobotna. I o ile dla wielu to jest sposób na dorobienie paru groszy, to dla wielu jest to źródło utrzymania, bo wbrew pozorom można wyciągnąć duzą forse. Po zarejestrowaniu się do programu na profilu pokazuje sie lista najaktywniejszych z ostatnich 7 dni, przeciętne kwoty to koło 300zł, a co mnie zaskoczyło najaktywniejsza osoba uzbierała kwote ponad 2000zł, więc można? można. Moim osobistym zdaniem, wszystko zależy od chęci i od poswięconego czasu, dlatego ja w szczególnosci polecam to osobą, które nie pracują i mają czas się przyłożyć, co nie znaczy że osoby pracujące nie mogą dorobić pare stówek. Dla tych, którzy chcą poznać szczególy jak to wygląda zostawiam link: http://pp.zlotemysli.pl/ebookidlawas,ZPP/ Znajdziecie tam opis tego programu. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madenia
ja ze swojej strony zapraszam na www.zarabianie24net.pl patrz - Dowody wypłat. Chcesz zarabiać. pomogę, zajmuję sie tym juz ponad 2 lata i naprawde mozna sporo zarobić , bedąc na necie 30 minut dziennie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagana
Chcesz zarobić pieniądze siedząc w domu to zobacz tą stronkę i uważnie przeczytaj do końca Można zarobić nawet do kilku tysięcy To naprawdę działa, sama się o tym przekonałam i z niej korzystam!!! http://megapensja.pl/?user=bagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan86
Witam Dziś możesz się dowiedzieć na zupełnie nowym sposobie zarabiabniu, a jest to reklama w Twoim telefonie. Wszędzie są reklamy tv, radio, internet gdzie też można zarobić ale teraz gdy ktoś dzwoni lub pisze do Ciebie sms będziesz zarabiać na reklamie która będzie się wyświetlać na Twoim telefonie, można zarobić 200$ tygodniowo ale nawet znacznie więcej. Już prościej zarabiać naprawdę się nie da, więc dowiedz się o szczegóły. Jeżeli jesteś zainteresowany takim sposobem zarabiania napisz do mnie na steff77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewny system
profitclicking - 2 procent dziennie, w weekendy 1 procent, więcej info na rafer88@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam ludzi wytrwałych, otwartych na nowe wyzwania i konsekwentnych w działaniu.Jest to praca w domu przez internet ale nietylko, bo można również wyjść z produktem do ludzi. W tej branży nie ma miejsca na wymówki, typu nie dam rady, ja się nie nadaję, na tym się nie da zarobić...... Albo chcesz zarobić albo nie... Potrzebuję do współpracy ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces wkładając przy tym sporo silnej woli i samozaparcia, bo nic nie ma za darmo! Jeżeli jesteś osobą , która chce podjąć nowe wyzwanie w branży reklamowej to zapraszam, a jeśli nie to darujcie sobie głupie komentarze... Jeśli jesteś zainteresowany to pisz agnieszkab.16@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio18
Jest ktos zwas w profi credit? jak ta to odedzwijcie sie . ajtek1809@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłem bardzo prosty sposób zarabiania na dawaniu prezentów. Zarabiam w ten sposób już od ponad pół roku. Chcę rozwinąć ten biznes i szukam fajnych ambitnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosieck
@jasio: ja działam w Profi Credit i jestem bardzo zadowolony (świetne prowizje). Jak masz jakieś pytania co do tego programu partnerskiego to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio18
tosieck ; : jak znajdujesz klijentów? gdzie sie ogłaszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze ktoś jeszcze halooo
też mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem że zarabianie w domu jest możliwe. Ja np piszę różne teksty na zlecenie i fajne pieniążki można zarobić. Może nie ma jakichś rewelacji, ale siedząc w domu, mając dostęp do komputera z internetem taka praca w domu pozwala dorobić trochę grosza. Ja korzystam ze strony http://webtexty.pl Za poświęcenie godziny można zarobić do 30 zł. To od nas zależy ile czasu poświęcimy na pracę i ile zarobimy. Naprawdę Wam polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdafgdagagg
InkaMar, po co reklamujesz stronę która jest oszustwem? Wpisz sobie w google "webtexty oszuści" i zobaczysz ile osób naciągnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wielu próbach przeszukiwania ofert zarabiania w Internecie, znalazłam rewelacyjny produkt, nie jest nim kosmetyk, czy usługi finsowe typu III filar, ubezpieczenia. Od każdego poleconego otrzymuje 50% prowizji! Dodatkowo otrzymuję wsparcie techniczne w ciekawych formach. Wiedzę przekazuję na różnorakie sposoby, nie tylko w postaci plików testowych. anetajurczyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PJgirl
Dajcie już spokój, ludzie. Większość programów które reklamujecie to ściemy, piramidy lub klikanie w reklamy za grosze. Sami nic na nich nie zarobiliście a chcecie aby inni się przyłączali. Najpierw poczytajcie może o zarabianiu w internecie, opinie o programach które was zainteresowały - a nie rejestrujecie się, podajecie maila, dane kontaktowe, a potem wielkie zdziwienie bo wasza skrzynka jest pełna reklam o viagrze i przedłużaniu penisów. W internecie można zarobić, ale trzeba trochę wysiłku i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PJgirl jesteś chyba bardzo sfrustrowany skoro piszesz, że nie można zarobić w internecie, mogę Ci pokazać skriny , więc jeżeli sam nie potrafisz zarobić, to przynajmniej daj ludziom spróbować.Nie wszyscy informują o programach w których można zarobić, żeby mieć refferali, niektórzy robią to z chęci pomocy innym. Więcej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper123456789
Witam !!! Jeśli chodzi o ten temat to chcę bardzo polecić http://pasywny-dochod-ze-sprzedazy-poradnikow.interkursy.pl/p/20242/ ten kurs jest tani a mi juz pomógł moze nie mówimy o 5.5 tysiąca ale tysiąc da się zarobić jeśli się tylko chcę, a to chyba dobry wynik jak na siedzenia przed kompem polecam !!!!!!!!!!!!!!!! i zapraszam do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PJgirl
jmal10, może pokaż mi gdzie ja niby napisałam, że nie można zarobić w internecie? Powiedziałam tylko, że większość programów zachęcających ludzi do rejestracji to scamy i trzeba uważać gdzie się wchodzi. Poza tym na końcu swego postu napisałam jak byk, że w internecie można zarobić ale trzeba cierpliwości. Następnym razem czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinakarp
mam propozycje współpracy ze mną jezt możliwosc zarobienia ale musiałabym cię przeszkolic. ja zarabiam 60 zł od poleconego klienta dla banków. Jeżeli jestes zainteresowany napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imagineRR
ja długo siedziałam w domu bez pracy, aż poszłam zachęcona przez chłopaka na kurs grafiki komputerowej i teraz biorę czasem jakieś małe zlecenia, nie znam za bardzo ludzi z branży ale uda mi się coś złapać i co nieco zarobić, no i jestem zadowolona bo robię co lubię. kurs był w goworku, bardzo fajny, chwalę go sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byś chciała móc z tego żyć i utrzymywać rodzinę i dom to napisz 45775121 tutaj niestey nie mogę podać odnośnika dlatego prywatnie możemy porozmawiać na gg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anton maks
Od dwóch miesięcy zarabiam z programem partnerskim ProfiCredit - wychodzę na tym naprawdę genialnie, nawet zaskakująco, bo zdarza mi się kilkanaście konwersji w ciągu miesiąca. Mając dobry serwis internetowy, z oglądalnością, można z tego normalnie żyć - w moim przypadku też jest to realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiszu
Możliwość zarobku bez inwestycji. Wystarczy, że mamy włączony komputer. Moc obliczeniowa z każdym dniem staje się coraz bardziej popularnym tematem, dziś moc obliczeniową można sprzedać lub kupić m.in. u takiej firmy jak DigitalGeneration. Firma DG nie ma nic wspólnego z wydobyciem BitCoinów lub innych kryptowalut. DigitalGeneration korzysta z WOLNEJ mocy obliczeniowej CPU, czyli procesora naszego komputera, co nie obciąża i nie spowalnia nam komputera a co najważniejsze - przeznacznone jest dla wszystkich komputerów, tych mocnych jak i tych słabych. Ile można zarobić i czy warto ? Po za rejestrowaniu się otrzymujemy za darmo tz. 1 węzeł czyli 1 thread który pracuje dla nas 30 dni Mając aktywny taki węzeł oraz włączony komputer 24h zarabiamy dokładnie 1$ dziennie niezależnie od mocy komputera. Wydawałoby się mało gdyby nie fakt, że węzłów możemy mieć maksymalnie 99. Zarabiaj na moy obliczeniowej swojego komputera Każdy węzeł kosztuje 50$ i pracuje dla nas przez 365 dni, potem wygasa. Łatwo więc policzyć, że koszt takie węzła zwraca się w nie całe 2 miesiące(pod warunkiem, że komputer będzie działał 24h/dobę) Dodatkowo mamy 2 poziomy poleceń: 1 poziom - 20% 2 poziom - 10% Więcej informacji na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nr 1 w Polsce. Ponad 5000 osób z 40 krajów, stały się partnerami firmy Harika Travel & Harika Ev! Codziennie z godziny na godzinę dołącza do Projektu kilkadziesiąt osób z całego świata! Już w sierpniu tego roku, jesteśmy zaproszeni do Alanyi na siedmiodniowe szkolenie połączone z wieloma atrakcjami. Nie przegap szansy. http://harikatravelpl.wix.com/harika-travel Zapraszam dzisiaj o 21.00 na webinar, na powyższej stronie znajdziesz adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaQwerty
Mam duzo wolnego czasu i szukam jakiegos sprawdzonego zarobku w internecie,co mozecie mi polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_praca
Jeśli interesujesz się aktualnymi trendami, cenisz niezależność finansową zostań Konsultantką Avon ! Oprócz zarobku, czekają na Ciebie atrakcyjne prezenty. Niektóre korzyści wynikające ze współpracy - wpisowe 0 zł, - dostawa w 24, 48 h ! - brak kar za nieskładanie zamówień, - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty, programy Rozpoczynając współpracę w Katalogu 14 - pierwszym prezentem jest Woda perfumowana Instinct po spełnieniu warunków. W Katalogu 14 rozpoczyna się również drugi program prezentowy, więc na osoby, które rozpoczną współpracę w tym czasie czekają podwójne prezenty :). Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji: e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz uczciwie zarobić siedząc w domu, to polecam takie prace jak np. wykonywanie stron komputerowych. Na to zawsze znajdziesz chętnych kupców. Jeśli jednak nie posiadasz takich umiejętności, to czemu ich nie zdobędziesz? Na tej stornie www mają fajne, łatwe do zrozumienia kursy komputerowe: www.kursykomputerowewarszawa.pl/. Sama 2 już zrobiłam i jestem zadowolona. Sprzedałam już 5 stron internetowych po 400 zł za jedną, więc biznes się kręci. Im bardziej skomplikowana strona tym większa stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×