Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość klauduśka9
ja znalazłam inną bardzo łatwą metodę zarobku, siedząc w domu, nie poświęcając nie wiadomo ile czasu na wykonywaną czynność. pomyślałyście jakby to było gdyby 38 milionów polaków (bo tyle nas jest) przesłało przesłało na moje konto bankowe darowiznę w kwocie 10 groszy? to nie jest dużo a ja była bym milionerką mającą na swoim koncie 3 800000zł. na tak łatwy sposób zarobku natrafiłam dzięki programowi PODZIELMY SIĘ. z tą małą różnicą, że ze względu na dziwną mentalność ludzi, poprzez którą większość ludzi nie chce się dzielić czym kolwiek z innymi, inwestuje się 150zł aby otrzymać ładny zarobek :) jestem w programie od 3.12.2013 i za ok tydzień (tak liczę) otrzymam 1 800zł :D po skończeniu drugiego etapu... pieniążki są jeszcze większe. to nie żadne piramidki- broń mnie boże przed takimi rzeczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduśka9
podzielmysie.com to ta stronka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sceptyczny
Jak się czyta te wszystkie komentarze, o tym jak zarabiacie te tysiące złotych miesięcznie, to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Owszem w Internecie można zarobić, ale na pewno nie od razu i na pewno nie ogromne kwoty, przy małym wysiłku. Ja osobiście przez ostatnich kilka lat testowałem co najmniej kilkanaście różnych metod zarabiania w Internecie. Większość to pic na wodę. Z tego co mogę Wam na pewno odradzić to: wszelkie formy zarobku, wymagające od Was dokonania wpłaty za nie wiadomo co, wszelkie durne strony oferujące czytanie wiadomości, oglądanie bannerów reklamowych, klikaniu w linki, autosurfy, wypełnianie ankiet, wszelkie piramidy typu bannersbroker itd. Na tym nigdy nie zarobicie. U mnie sprawdziło się: założenie własnej strony i znalezienie poprzez adtaily reklamodawców. Jest to natomiast dość nikły zysk. Stronę trzeba często aktualizować, i dbać aby był na niej *********czej nici z tego. Trzeba mieć przede wszystkim pomysł na stronę oraz zapał do jej prowadzenia i rozwijania. Od bodajże 2 miesięcy testuję również system ze stronki PokeroweWyzwanie.pl. Program pozwala na grę w Pokera Sportowego na prawdziwe pieniądze, bez potrzeby wpłacania jakiegokolwiek własnego kapitału. Bardzo fajny program i jak na razie jestem sporo do przodu przez te 2 miesiące, natomiast trzeba się sporo nauczyć - strategii gry, jak zarządzać otrzymanym kapitałem, jak grać aby wygrywać i pokonać słabszych graczy, jak minimalizować ryzyko itd. Bez tego przegra się wszystko i nici z jakiegokolwiek zysku. Podsumowując, jeżeli chcecie cokolwiek zarobić w Internecie bez porządnej pracy, na pewno Wam się to nie uda. Oferty typu: "Chcesz zarabiać 13 tysięcy miesięcznie, pracując przez 30 minut dziennie", możecie od razu wrzucić do kosza. Pozdrawiam, Sceptyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję, a jako formę dodatkowego zarobku traktuję grę na Lottomanii. Zawsze wpadnie jakiś dodatkowy grosz, który nie raz mnie ratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie jakieś kokosy, ale jak komuś się nudzi to zawsze może zarejestrować się tutaj http://www.myiyo.com/?r ef=15 1101561 (skasuj spacje) To taka strona z ankietami, co jakiś czas podsyłają nam ankiety różnych producentów odpowiednie dla naszego profilu osobowego i zgarniamy za to punkty, a jak się troche ich uzbiera to można wypłacić kase w realu. Zanim coś uzbieramy może troche potrwać, bo ankiety pojawiają się dosyć nieprzewidywanie, ale jak już jakaś jest to przychodzi powiadomienie na maila i wypełnienie zajmuje pare minut. To troche tak jak z kartami payback w sklepach, długo się punkty zbiera, ale jak już się uzbiera to coś tam z tego jest oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ tylko MLM. @ @ @ Gościu zapomnij, to już nie te czasy. Ludzie już nie chcą się nabierać na te sekciarskie ściemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam NutriProfits system partnerski umozliwiajacy zarabianie na sprzedazy produktow z kategorii uroda i zdrowie . Nawet 40% ze sprzedazy . Nic nie ryzykujesz bo nie inwestujesz tylko sprzedajesz. http://nplink.net/havD6syK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla Ciebie propozycję… Po pierwsze, jest to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie! W dodatku bezkonkurencyjne. Po drugie – gwarantuje niezależność finansową. Po trzecie bez znaczenia w tym projekcie są: wiek, płeć, wykształcenie, staż pracy, czy miejsce zamieszkania. Jeśli jesteś zainteresowana/ny napisz do mnie:pawelskonieczny.dw@gmail.com Lub obejrzyj ponizszy film: http://partner.drugawyplata.pl/Pawel1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję zmniejszyć koszty " domowe" , jeżeli realnie zaoszczędzimy około 150 zł miesięcznie - /a jest to mozliwe/ to jest to forma "dorobienia" bez wychodzenia z domu. jakby co : n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Dużo firm się teraz dopisuje do programu partnerskiego Zwrot Pieniędzy ( www.zwrotpieniedzy.pl ). Też się zdecydowałem i na początek wziąłem pakiet mini 30. Na spróbowanie. Zobaczymy jak to się będzie rozwijać, dobrze jakby zyskali jeszcze trochę partnerów, wtedy cała akcja dostanie większego rozmachu. Założenia są moim zdaniem dobre - klient dostaje kartę, dzięki której u partnerów może kupować taniej, poprzez zwrot częśc****eniędzy. Jestem dobrej myśli, zobaczymy jak to się rozwinie. Będę pisał co i jak za jakiś czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdziesz coś dla siebie by dorobić w domu na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam sprzedaż pakietów medycznych przez internet. Jeżeli wierzysz w marketing MLM albo jest Ci po prostu znany, posiadasz bazę klientów, masz wielu znajomych obejrzyj prezentacje pod adresem www.polisapoznan.pl To nic nie kosztuje. Lepiej coś robić niż nie robić nic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pchałabym się za bardzo w takie sprzedaże przez internet z tego powodu iż akurat jest to według mnie trochę niepewne bo tutaj by się pensje dostawało niestety tylko od prowizji i od tego co się sprzeda..Jeśli bez wychodzenia z domu to trzeba pomyśleć o jakiś takich pracach chałupniczych to tutaj akurat może być jakieś szycie jako krawcowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca zdalna? praca dodatkowa? na prawdę godna polecenia strona - rekrutacyjnarewolucja.pl, sam skorzystałem z usług tego portalu i dziś cieszę się z fajnej pracy z godziwym wynagordzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
epanel to scam, 72 dni czekam na wypłatę, i jak pisze do nich na kontakt to piszą że już Panu wysyłamy w ciągu 4 dni otrzyma pan , i tak obiecują już od 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszznany
poszukaj pracy zdalnej w serwisie http://szukamepracy.pl :) tam jest sporo ofert pracy zdalnej, możesz się za darmo zarejestrować i dodać swoje CV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claria
Witajcie! Ja korzystam z promocji doładowania za free http://mux1.pl/r/8GVdoladowaniezafree , doładowanie raz w miesiącu na jeden nr ( ja korzystam z kart nowych starterów) i po doładowaniu biorę udział w konkursach sms, krzyżówkach itd itp. Zawsze coś tam wpadnie, jeśli nagroda nie jest kasa a jakiś przedmiot który mi średnio pasuje automatycznie sprzedaje go na allegro. Mam nadzieje ze ktos skorzysta i dorobi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Polecam fajny program Qassa, dzięki któremu można dorobić do miesięcznej pensji. Fajna zabawa i możliwość zarobienia pieniążków, a dodatkowo wiele rabatów w sklepach internetowych. Zainteresowanych proszę o rejestrację przez niżej podany link https://www.qassa.pl/297214 Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wolę inwestycje. Gram na forexie już dłuższy czas, korzystam z mforexu.pl który działa w ECN-ie i dobrze na tym wychodzę, ale pracy jest dużo - coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestruj sie na: https://www.qassa.pl/336550 a nastepnie wypelnij ankiety (za to juz płacą), graj w gry, czytaj maile i przede wszystkim zapraszaj znajomych (na tym zarobisz najwiecej). Kilka dni wytrwałości 4-5 znajomych i masz wypłate 50zł. Na prawde sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co z sensem i za darmo znajdziecie tu [ wiele ofert do wyboru ] www.pracazadarmo.webnode.com oraz www.bankizarabianie.webnode.com na stronach tel. warto przedzwonić, wytłumaczę, pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz się staje bez sensu, ciagłe pisanie Januszu. A i pomysł mało realny, czyli do powielania, tu nie wystarczy komuś zrobić stronke, lub samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewkol9
Zarejestruj sie na https://www.qassa.pl/336550 . Tu najprościej zarobić pierwsze 50zl. Zbierz 8 poleconych i juz masz wyplate. Bardzo fajny i przyjemny sposob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele stron przetestowalam ale najlepsza i godna polecenia jest https://www.qassa.pl/336550 . Zarejestruj sie i zapraszaj znajomych, czytaj maile i graj. Za sama rejestracje dostaniesz pierwsze pieniadze. Wyplaty czesto i na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×